Wpis z mikrobloga

@Coronavirus:
Tłumaczenie (niedokładne, słabo znam ukraiński): Siemaneczko Ukraińcy, dziś rozpoczyna się kolejny dzień, w którym koło #!$%@? lata mi #!$%@? Putina, a jedyne oblężenie które mnie obchodzi, to oblężenie kibla po kawusi i porannym papierosku. Zostawcie sub i dzwoneczek, na 10000 subskrybcji odpalamy miny przeciwpancerne na rogatkach Kijowa.
  • Odpowiedz
@Coronavirus: Na naszych oczach rodzi się nowy mit założycielski Ukrainy. Brawo Towarzyszu Putin, piękne szachy 9D, dzięki którym matuszka Rosja zyskała na długie lata kolejnego zaciekłego wroga, który mam nadzieje, jeszcze za twojego życia przyczyni się w znacznym stopniu do rozpadu Rosji.
  • Odpowiedz
@meldred: Tłumaczenie: "Dzień Dobry wszystkim! Ukraińcy! Obecnie w sieci znajduje się dużo różnych fejkowych informacji, że ja podburzam do składania broni przez nasza armię oraz do ewakuacji. Znaczy tak, ja tu jestem, broni nie składamy, będziemy bronić naszego kraju dlatego, że naszą bronią jest nasza racja, nasza racja w tym, że to nasza ziemia, nasz kraj, nasze dzieci i wszystko to będziemy bronić. I to wszystko. To jest to co
  • Odpowiedz
@Coronavirus: Panie Zełeński, jeszcze kilka newsów o obitych ruskich mordach i może Pan zakładać biuro podróży dla Polaków z wycieczkami typu 'Podole - 7dni+polowanie na kacapów', 'Kijów - 3dni+zwiedzanie miasta+grillowanie nad ruskim czołgiem. Nawet bez wyżywienia w cenie będą chętni( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz