https://wykop.pl/wpis/85638845/od-jakiegos-czasu-spogladam-na-miniaturki-i-nazywa
postawiłem tam teze że on zaczyna małymi krokami targetować w młodą konfoprawice, sebixów, narodowców, szurów, spiskowców, konfiarzy
nie ma co się dziwić, łatwy zysk, mało roboty, jesteś uważany w ich oczach za bohatera, wyrocznię, wciśniesz im każdy scam i bajke
napisałem










Napewno nie jestem jej obojetny. W niedziele znowu widzimy sie a w czwartek w