Wiedźmin 3, warto na Xbox one? Mam na pc i jestem raczej pecetowcem ale nie mam tak czasu aby usiąść przy kompie i pograć. Na tv było by łatwiej odpalić i pograć chwilę. Pytanie, czy odstaje mocno od wersji PC? Pomijając mody. Jak się gra na padzie?
Chwilami gdy covid dotyka moje bliższe otoczenie, czy to przez cięższy przebieg choroby, czy tak jak ostatnio przez śmierć zastanawiam się co jest dla mnie większym ryzykiem. Same skutki zachorowania, czy ewentualne krótko lub długo trwałe skutki i efekty szczepienia. Nie wchodzę tu w szczegóły, czy ktoś na tym robi interesy, czy nie. Zawsze byłem przeciw cwaniactwu biznesów i rządów ale w tym wypadku mam to w dupie i nie myślę o
Zastanawiam się, czy budowa domu 100m2 ma sens? Nie mam wielkich wymagań. Salon, kuchnia- nie aneks, sypialnia, dwa pokoje dla dzieci i osobny kąt na miejsce pracy na komputerze. Czy taka powierzchnia nie jest za ciasna? Mam duży dom i zastanawiam się nad mniejszym nowoczesnym pod kątem ekonomi utrzymania. Da się taki dom komfortowo urządzić, czy jednak będzie trzeba iść na ustępstwa i dzieci będą miały oo wstawieniu łóżek miejsce na krzesło
@inko-gnito: no to ile sensownie? 120-130m? Chciałbym ergonomicznie. Nie potrzebujemy dużej przestrzeni bo raczej w domu prowadzimy osiadły tryb życia. Nie chciałbym tylko żeby dzieci się musiały cisnąć w klitkach i żeby było komfortowo. Jeśli nie będzie drugiego dziecka to jeden pokój może odpaść ale z drugiej strony nie ma gdzie rodziny przenocować nawet.
@inko-gnito: raczej nie,. Na co dzień nie korzystam z tego pokoju jak i jadalni 30m i kilku innych. Mieszkam w dwóch pokojach narazie plus kuchnia i łazienka i jakieś pomieszczenie na gesty. Nie potrzebuję salonu o wielkości mieszkania o ile tymi 50,m nie zanizylem
Jaki system ankiet do firmy dla pracowników dla instalacji lokalnej? Najlepiej open source do instalacji na Linux. System ma być dla HR w celach badania odpowiedzi i zbierania info od pracowników. Firma 400 osób. Może też być plugin do Wordpress na internalu. Ktoś coś poleci sprawdzonego?
Postanowiłem że zaplanuje sobie jakąś poranną rutynę i wpadłem na pomysł ze będę rano jadł jakiś owoc na śniadanie np banana jak mój serdeczny kolega @Yokoetneivvis
Szukam samochodu dla siebie. Sprzedający zdradził że wymieniana była przednia szyba oraz malowany tylny błotnik co znalazło potwierdzenie w poniższym raporcie:
Ale zaskoczyła mnie inna rzecz. Czy fabryczna grubość lakieru oscylująca w granicach 40 - 50 μm to wg ekspertów normalna wartość czy jednak jakiś żart z współczesnego konsumenta? Przecież wg mnie tego nie będzie się nawet dało spolerować.
@Andrzejuniedenerwuj: z tego co wiem to standardem dzisiaj jest ok 180. Starsze auta mogą mieć nawet 250-300. Więc tu to jakiś żart. Przy polerce zbiera się 15-30
Czy planujecie iść po podwyżki na nowy rok? Jeżeli tak to w jakiej wysokości? Wpisując kwotę procentowo lub kwotowo, i ile teraz zarabiacie i jaka branż.
W tej wodzie co nią polewają na granicy powinien być jakiś barwnik, który by świecił w ultrafiolecie, wtedy byśmy wiedzieli czy się ekipy migrantów wymieniają.
#gry #konsole #xbox #wiedzmin #pcmasterrace
Co do samego sterowania na padzie, jak jesteś r-------y na kanapie to dużo wygodniejsze niż mysz i klawiatura