Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kill-9
kill-9

kill-9

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5057
  • Znaleziska 2139
  • Mikroblog 2918
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
kill-9
kill-9
kill-9 14.01.2022, 07:57:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wiedźmin 3, warto na Xbox one? Mam na pc i jestem raczej pecetowcem ale nie mam tak czasu aby usiąść przy kompie i pograć. Na tv było by łatwiej odpalić i pograć chwilę. Pytanie, czy odstaje mocno od wersji PC? Pomijając mody. Jak się gra na padzie?

#gry #konsole #xbox #wiedzmin #pcmasterrace
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix
14.01.2022, 07:58:06 via Android
  • 3
@kill-9 gra się znakomicie
  • Odpowiedz
J.....w
J.....w
konto usunięte 14.01.2022, 07:58:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kill-9: loadingi są masakrycznie długie na Xbox One i PS4, poza tym gra lata w 30 fps.

Co do samego sterowania na padzie, jak jesteś r-------y na kanapie to dużo wygodniejsze niż mysz i klawiatura
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 07.01.2022, 04:44:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Jakim cudem koleś wrzucający ruchane kozy ma tu konto od 13 lat?

#wykop #moderacja #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
07.01.2022, 04:44:59
  • 67
@kill-9: no przeciez wiadomo że przyjęcie konta
  • Odpowiedz
Niedobry
Niedobry
07.01.2022, 04:45:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
@kill-9: To juz nie jest on. Zombie go ugryzlo.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 03.01.2022, 20:54:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chwilami gdy covid dotyka moje bliższe otoczenie, czy to przez cięższy przebieg choroby, czy tak jak ostatnio przez śmierć zastanawiam się co jest dla mnie większym ryzykiem. Same skutki zachorowania, czy ewentualne krótko lub długo trwałe skutki i efekty szczepienia. Nie wchodzę tu w szczegóły, czy ktoś na tym robi interesy, czy nie. Zawsze byłem przeciw cwaniactwu biznesów i rządów ale w tym wypadku mam to w dupie i nie myślę o
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9
Autor
03.01.2022, 21:19:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9
Autor
03.01.2022, 21:30:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: dzięki
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 03.01.2022, 17:07:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakie zestawy konstrukcyjne do składania/skręcania polecicie dla chłopca od 1.5 roku poza klockami? Mogą być plastikowe lub metalowe z napędem i bez.

#zabawki #dzieci #pytanie #klocki #lego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9
Autor
03.01.2022, 20:12:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eugeniusz_geniusz: co? Kto? Ja? Niee (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 28.12.2021, 14:54:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zastanawiam się, czy budowa domu 100m2 ma sens? Nie mam wielkich wymagań. Salon, kuchnia- nie aneks, sypialnia, dwa pokoje dla dzieci i osobny kąt na miejsce pracy na komputerze. Czy taka powierzchnia nie jest za ciasna? Mam duży dom i zastanawiam się nad mniejszym nowoczesnym pod kątem ekonomi utrzymania. Da się taki dom komfortowo urządzić, czy jednak będzie trzeba iść na ustępstwa i dzieci będą miały oo wstawieniu łóżek miejsce na krzesło
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9
Autor
28.12.2021, 15:19:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotrFr: właśnie jadę na takim wózku.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9
Autor
28.12.2021, 15:24:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inko-gnito: no to ile sensownie? 120-130m? Chciałbym ergonomicznie. Nie potrzebujemy dużej przestrzeni bo raczej w domu prowadzimy osiadły tryb życia. Nie chciałbym tylko żeby dzieci się musiały cisnąć w klitkach i żeby było komfortowo. Jeśli nie będzie drugiego dziecka to jeden pokój może odpaść ale z drugiej strony nie ma gdzie rodziny przenocować nawet.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9
Autor
28.12.2021, 15:26:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inko-gnito: muszę sobie to policzyć miarą bo nie mam skali. Obecnie mój największy pokój ma ok. 50m a kuchnia z 20.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9
Autor
28.12.2021, 15:27:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inko-gnito: 20x40m narożna z ściętym kątem. Dokładnie jest chyba 794m.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9
Autor
28.12.2021, 15:51:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inko-gnito: raczej nie,. Na co dzień nie korzystam z tego pokoju jak i jadalni 30m i kilku innych. Mieszkam w dwóch pokojach narazie plus kuchnia i łazienka i jakieś pomieszczenie na gesty. Nie potrzebuję salonu o wielkości mieszkania o ile tymi 50,m nie zanizylem
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 15.12.2021, 13:31:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki system ankiet do firmy dla pracowników dla instalacji lokalnej? Najlepiej open source do instalacji na Linux. System ma być dla HR w celach badania odpowiedzi i zbierania info od pracowników. Firma 400 osób. Może też być plugin do Wordpress na internalu. Ktoś coś poleci sprawdzonego?

#www #administracja #serwery #webdev #wordpress
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Showroute_pl
Showroute_pl
15.12.2021, 13:33:37
  • 0
@kill-9: https://github.com/LimeSurvey/LimeSurvey
  • Odpowiedz
MondryPajonk
MondryPajonk
30.11.2021, 06:04:42
  • 3
Postanowiłem że zaplanuje sobie jakąś poranną rutynę i wpadłem na pomysł ze będę rano jadł jakiś owoc na śniadanie np banana jak mój serdeczny kolega @Yokoetneivvis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 30.11.2021, 06:06:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MondryPajonk: rutyny nie powstają z wymysłów. Naprawdę chyba przegrałeś życie jak wymyślasz takie głupoty
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 29.11.2021, 14:01:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zordon_
Zordon_
29.11.2021, 14:05:36 via iOS
  • 6
@kill-9: Mniejsze limity w teatrach kinach i na wydarzeniach sportowych.
  • Odpowiedz
SpasticInk
SpasticInk
29.11.2021, 14:44:16
  • 0
@kill-9: nie polecisz do Bots... Boltz... do tej całej kurna boltzwanny
  • Odpowiedz
0.....E
0.....E
konto usunięte 28.11.2021, 16:02:42
  • 2
Wiadomo, co z Terleckim?
#koronawirus #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 28.11.2021, 16:11:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@0xCAFE: niech zdycha
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 22.11.2021, 08:59:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrzejuniedenerwuj
Andrzejuniedenerwuj
21.11.2021, 20:08:38
  • 0
#samochody #bmw

Szukam samochodu dla siebie. Sprzedający zdradził że wymieniana była przednia szyba oraz malowany tylny błotnik co znalazło potwierdzenie w poniższym raporcie:

https://www.autotesto.pl/raport/540843476/acc9839faca3122f438ee9596610de10

Ale zaskoczyła mnie inna rzecz. Czy fabryczna grubość lakieru oscylująca w granicach 40 - 50 μm to wg ekspertów normalna wartość czy jednak jakiś żart z współczesnego konsumenta? Przecież wg mnie tego nie będzie się nawet dało spolerować.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 21.11.2021, 20:11:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andrzejuniedenerwuj: z tego co wiem to standardem dzisiaj jest ok 180. Starsze auta mogą mieć nawet 250-300. Więc tu to jakiś żart. Przy polerce zbiera się 15-30
  • Odpowiedz
Bosayerba
Bosayerba
19.11.2021, 06:31:05 via iOS
  • 1703
Otwieram thread na najbardziej krindżowe napisy na samochodach

#heheszki #motoryzacja #cringe
Bosayerba - Otwieram thread na najbardziej krindżowe napisy na samochodach

#heheszki...

źródło: comment_1637303465pfYcgIpLA7JsBoovZZFQMO.jpg

Pobierz
  • 299
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 19.11.2021, 08:51:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Bosayerba: chyba bardziej się nie da
kill-9 - @Bosayerba: chyba bardziej się nie da

źródło: comment_1637311906kuWex4ykGRcrylC3x28RXG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 17.11.2021, 16:52:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy planujecie iść po podwyżki na nowy rok? Jeżeli tak to w jakiej wysokości? Wpisując kwotę procentowo lub kwotowo, i ile teraz zarabiacie i jaka branż.

#inflacja #zarobki #praca #pracbaza #pieniadze #pytanie #ekonomia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....a
d.....a
konto usunięte 17.11.2021, 16:57:08
  • 22
@kill-9: 10 procent/ obecnie 60 groszy za wpis/ social media
  • Odpowiedz
x.....x
x.....x
konto usunięte 17.11.2021, 17:04:02
  • 3
@dziecielinapala: Czytasz w moich myślach! ;)
  • Odpowiedz
h.....r
h.....r
konto usunięte 16.11.2021, 14:45:27
  • 250
Może warto wykopać mój komentarz.

W tej wodzie co nią polewają na granicy powinien być jakiś barwnik, który by świecił w ultrafiolecie, wtedy byśmy wiedzieli czy się ekipy migrantów wymieniają.

h.....r - Może warto wykopać mój komentarz.

W tej wodzie co nią polewają na granic...

źródło: comment_163707392590SPKpWDYnuIwsHq0Zzyw8.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9 16.11.2021, 14:53:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@harborger: bordo błaga o plusy. Ha tfu.
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 15.11.2021, 16:53:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile tracicie średnio na dojazd do pracy? Jaka forma transportu i jakie miasto?

#pracbaza #transport #praca #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i.....a
konto usunięte 15.11.2021, 17:10:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kill-9: 30 sekund, 10 metrów, piechtolotem, Kraków ¯(ツ)/¯

  • Odpowiedz
RakunG
RakunG
16.11.2021, 08:22:46
  • 0
@kill-9: 10 min spcerem + 10 min tramwajem = 20 minut
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 15.11.2021, 14:41:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jutro do roboty po dwóch tygodniach urlopu. Znowu milion maili, ludzie którzy coś chcą, konsola i trzeba klepać polecenia.

#pracbaza #pracait #korposwiat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kill-9
kill-9
kill-9
Autor
15.11.2021, 15:34:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@odysjestem: nigdy ich nie zrobiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kill-9
kill-9
kill-9 15.11.2021, 10:46:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dobra, szybki skrót co się dzieje? Bo widzę jakiś ruch na targach.

#bialorus #granica #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muskutanin
muskutanin
15.11.2021, 10:47:10
  • 2
@kill-9: to się dzieje
muskutanin - @kill-9: to się dzieje

źródło: comment_1636973229xXOzM9ueug9BKnNLCsKpbG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
15.11.2021, 10:47:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5

Komentarz usunięty przez autora

kill-9
kill-9
kill-9 11.11.2021, 08:28:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#11listopadao której zaczynają się dymy?

#swietoniepodleglosci #marszniepodleglosci #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 25
  • Strona 18 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking