#hotelparadise Rozczula mnie jak panowie udzielający się na tagu czują się w obowiązku poinformować wszem i wobec iż "oglądają z różową", "różowa mnie zmusiła" "ogladam dla towarzystwa z różową". Panowie, to nie wstyd przyznać że hotelix was jara, do kurki wodnej jesteście anonimowi!!!
@czarna_olewka: HP zacząłem oglądać z różową bo mnie do tego zmusiła i tak już zostało, ostatnio odświeżyłem sobie sezony od 2 do 6 bo też mnie zmusiła
Od następnej edycji powinna być jedna zmiana. Otóż każdy uczestnik powinien mieć reglamentowaną ilość drinków ktore musi wypic codziennie. Jesli ktos nie wypełni limitu wypad z programu. No i obowiązkowa palarnia.
@Fajlip1111: dokładnie, powinny być też konkurencje typu kto wypije najmniej odpada z programu, kto wypije najwięcej dostaje immunitet. Licznik drinków w rogu. Żeby było fair konkurencja z podziałem na płeć bo wiadomo że chuop najwięcej wypije a baba najmniej
XDDDD Odpaliłem 2 sezon na tym kanale Kastracji i k---a ten Łukasz co pierwszy odpadł to w 4 odcinki zrobił większy content niż ci stypiarze przez cały sezon. Ja p------ę, wystarczyło wziąć ludzi z ulicy co serio imprezują a nie szukają na siłę brzytwy pod kredyt i zrobienie cycków i jest co oglądać, a nie takie sanatorium jak teraz.
Siemanko, nie czytałem tagu podczas emisj i przez to pewnie dużo mnie ominęło. Czy ktoś mógłby zrobić mi jakieś podsumowanie jak to teraz ze wszystkimi wygląda i jakie były przecieki podczas emisji? Z dwóch stron tagu dowiedziałem się, że: - Roksi fąfel kogoś z produkcji i wszystko robione pod nią - Magda mści się na Andrzeju po programie? Ktoś rozwinie? - Marcel już nie jest z Dominiką? A z kim? - dlaczego Darosław
@Rossomak: oliwka ma wąty do Roksany po obejrzeniu HP w telewizji. Podejrzewam ze chodzi o spisek ktory uknuł Juventus aby wyrzucić oliwke lub Dominikę na co przyklasnęła Roksana by potem zaprzeczyć gdy afera wyszła na jaw
Pajaczkowska to przypadek beznadziejny. kIeLONA potrafiła przyznać sie przed całą grupą do błędów i przeprosić a pająk dalej odwraca kota ogonem, kłamie, wypiera. Obrzydliwa persona
@Fajlip1111: chyba po prostu chce innych pociągnąć za sobą. Słabo wypadł w ostatnich odcinkach, nie wyszło mu nic ani z Werką, ani z Martą, przegrał mocno. Jak nie może wypaść lepiej, to próbuje żeby inni wypadli gorzej
#hotelparadise zachowanie Marcela w ostatnim odc było po prostu żałosne i toxic, na miejscu Dominiki (choć wyjątkowo mnie irytowała cały sezon) kopnęłabym go w tyłek, bo koleś jest tak ewidentnie zamknięty na jakiekolwiek prawdziwe emocje i budowanie prawdziwej relacji, że to jest aż smutne
@Rosalinea: Marcel nic zlego nikomu nie nie zrobił a juz na pewno nie intencjonalnie, nie kłamał, nie obiecywał, był spójny z tym co robi, to co obiecał Domi to zupełnie inna sprawa i jest między nimi. Wg mnie do Marcela jako czlowieka mozna die najmniej przyczepić
#hotelparadise też macie takie wrażenie, czy tylko mi styki przepaliło? Oglądając Faraona odkąd jest w parze z Roksi, mam wrażenie, że typ jest niczym ścierka do podłogi. Godzi się na wszystko co małolata zasugeruje, już nie jest wychowawcą, a uległym i grzecznym wychowankiem. Jakieś to sztuczne bardzo!!! Powinni im ostrą balangę podlewaną mocnym alko tam przed tą ostatnią Pandorą zrobić….a tu zonk (╯︵╰,)
#hotelparadise