Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
halogen12v
halogen12v

halogen12v

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1350
  • Znaleziska 474
  • Mikroblog 876
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
pedros92
pedros92
13.06.2026, 08:24:34
  • 104
Dzisiaj się zczailem, że nalezy mi się medal wykopowego inwestora #gielda
pedros92 - Dzisiaj się zczailem, że nalezy mi się medal wykopowego inwestora #gielda

źródło: 1000019174

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 13.06.2026, 18:56:38 via Wykop
  • 0
@pedros92: ja tak samo. Ale są ważniejsze rzeczy w życiu.
halogen12v - @pedros92: ja tak samo. Ale są ważniejsze rzeczy w życiu.

źródło: IMG_0394

Pobierz
  • Odpowiedz
Codon
Codon
12.06.2026, 14:34:05
  • 7
#gielda dzisiejszy dzień zapisze się złotymi literami w historii naszego ulubionego tagu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 12.06.2026, 14:41:30 via Wykop
  • 0
@fotelbujany: co się tam dzieje ?
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
11.06.2026, 18:38:54
  • 3
Trzeba wspomóc pompę popytem na AI!

#gielda #micron
Zgagarast - Trzeba wspomóc pompę popytem na AI!

#gielda #micron

źródło: Micron jeszcze w zielone

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 12.06.2026, 14:35:10 via Wykop
  • 0
@Zgagarast: a do kiedy pompa ? Po ogłoszeniach wyników się zacznie może ?
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
06.06.2026, 22:41:53
  • 2
Badać się tam Mireczki, bo nawet jak dobrze się czujecie to coś może wyjść. Dziś rano zrobiłem morfologię, a wieczór już spędzam na SOR ( ͡° ʖ̯ ͡°)
AtlantyQ - Badać się tam Mireczki, bo nawet jak dobrze się czujecie to coś może wyjść...

źródło: IMG_0733

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 06.06.2026, 22:52:42 via Wykop
  • 0
@HeIlNah: morfologia już nieważna. Omdlenie było, uraz głowy i teraz chłopak na SOR siedzi (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
halogen12v
halogen12v
halogen12v 08.06.2026, 20:07:52 via Wykop
  • 0
@AtlantyQ: można prosić o update?
  • Odpowiedz
halogen12v
halogen12v
halogen12v 09.06.2026, 16:43:00 via Wykop
  • 1
@AtlantyQ: ojoj, współczuję. Nie myślałem że aż tak i nawet żartować sobie pozwoliłem.
Trzymam kciuki i życzę zdrowia!
  • Odpowiedz
cheture
cheture
06.06.2026, 17:51:23
  • 48
ostatnio moja kumpela do mnie pisze że pojechałaby na jakiś festiwal no to mówię dobra jedziemy może woodstock? a ona że nie bo tam dziwni ludzie jeżdżą i się pyta czy na skolima pojedziemy i właśnie wtedy się dowiedziałam kim jest ta osobistość no i nie jedziemy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 06.06.2026, 23:16:42 via Wykop
  • 0
@cheture: może bittersweet albo open air?
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
20.05.2026, 23:25:06
  • 183
o k---a, o c--j, o ja p------e
to nie są ćwiczenia!
powtarzam, to nie są ćwiczenia!
q--a co ja o-------m, to się (chyba) dzieje naprawdę (ʘ‿ʘ)

wreszcie zdobyłem się w pracy na odwagę, poczekałem na odpowiedni moment aż zostaniemi względnie sami i zapytałem się jej czy dałaby się w wolnej chwili zaprosić do tej restauracji co ją bardzo lubi, trochę się zawstydziła na początku ale powiedziała że bardzo chętnie (。◕
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 21.05.2026, 08:23:24 via Wykop
  • 0
@huopisko: jak najbardziej ciesz się chwilą ale spokojine, oddychaj. Idź na randkę z myślą o dobrym spędzeniu czasu, poznaniu się.
Raczej nie mów i nie pisz czy dałaby się zaprosić, tylko proste zapraszam, chętnie wyskoczyłbym do, itp.
Bo zdradza to Twoją niepewność kiedy piszesz czy dałaby się i za bardzo wynosi ją na piedestał. Niestety różnie może być ale nie martmy się na zapas. Jednak takie silne reakcje jak ból
  • Odpowiedz
Codon
Codon
15.05.2026, 10:07:10
  • 4
#gielda wczoraj i dzisiaj wchodzą następujące śmieciuchy:

SERV — Serve Robotics is the physical AI play, a genuine RKLB-style "doing something real in the physical world" story. Powered by Nvidia's Jetson Orin hardware, Serve's latest robots have achieved Level 4 autonomy and the company thinks it can bring costs down to $1 per delivery as Gen 3 scales. Revenue increased 578% year-over-year in Q1, the company has $197M in liquidity, and
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 15.05.2026, 10:12:26 via Wykop
  • 0
@Codon: a kodiak ai już gdzieś wspominałeś?
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
06.05.2026, 14:06:16
  • 55
#gielda #sandisk
jatutylkonamoment - #gielda #sandisk

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 06.05.2026, 14:42:46 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: za stromo pod górę było. To było pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

767

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Dlaczego kobiety w Polsce rzadziej oddają krew [analiza]

Po dodaniu poprzedniego znaleziska opisującego statystyczną dysproporcję pomiędzy mężczyznami a kobietami w Polsce w obszarze krwiodastwa postanowiłem zbadać przyczynę tego stanu rzeczy. W artykule przeprowadzam analizę porównawczą pomiędzy Polską a innymi dużymi krajami europejskimi oraz USA.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 28.03.2026, 19:54:18
  • 352
  • #
    zdrowie
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    medycyna
  • #
    krwiodastwo
  • #
    gruparatowaniapoziomu
halogen12v
halogen12v
halogen12v 29.03.2026, 11:31:51 via Wykop
  • 2
@KosmicznyKotZNapedemAtomowym: mi się udało oddać. Jak coś to priv. Choć w internecie niektórzy się skarżą, że gdzieniegdzie rckik nie respektują tych nowych wytycznych - chyba w Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
halogen12v
halogen12v
halogen12v 10.03.2026, 22:00:49
  • 2
Jak co roku, niektórym kobietom to korona z głowy by spadła jakby złożyły życzenia mężczyznom.
Na nic kalendarz świąt w iPhonie, ani życzenia które tak entuzjastycznie przyjęły jeszcze dwa dni temu. Tylko dwie bliższe osoby pamiętały o mnie, o nas.
Zapominalstwo czy może natura ?

#rozowepaski #niebieskiepaski #problemypierwszegoswiata
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v
Autor
11.03.2026, 21:05:15 via Wykop
  • 0
@Altar: a ja wiem...
co roku była okazja żeby "zobaczyć" takie święto. Kiedyś Google, Wykop, obecnie kalendarze w telefonach. Wydaje mi się, że niektóre nie chcą po prostu życzyć.
Nawet podczas rozmowy niektóre miały okazję. Jedna obca pożyczyła jeszcze i to tyle.
  • Odpowiedz
halogen12v
halogen12v
halogen12v
Autor
12.03.2026, 19:18:47 via Wykop
  • 0
@ziel_9: dobrze było poznać zdanie drugiej strony bo już się odpaliłem, że specjalnie nie dostajemy życzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
choć ja znajomym swoim złożyłem w święto mężczyzn i ciepło przyjęli. Natomiast na dzień chłopaka nie życzyłem chyba nikomu. Moje grono (w tym ja) może myśli, że jest za stare na dzień chłopaka haha.
  • Odpowiedz
halogen12v
halogen12v
halogen12v 07.02.2026, 11:23:00
  • 0
Które lodowisko we #wroclaw lepsze? Wejherowska czy Spiska? Plusy, minusy. A może inne?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v
Autor
07.02.2026, 11:37:30 via Wykop
  • 0
@randy: dzięki! Trochę daleko. @wykopiem_albo_zakopiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a jak pod względem obłożenia ? pod wieczór zwłaszcza?
  • Odpowiedz
halogen12v
halogen12v
halogen12v
Autor
07.02.2026, 11:57:21 via Wykop
  • 0
@wykopiem_albo_zakopiem: to wiele wyjaśnia haha
  • Odpowiedz
K.....2
K.....2
konto usunięte 27.01.2026, 16:05:25
  • 292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 27.01.2026, 17:04:23 via Wykop
  • 3
@KieszonkowyChad92: na instagramie były rolki że to właśnie czasami tak działa. Jak się dziewczynie ktoś spodoba to czasem jest nerwowa i chce dobrze wypaść, więc nie była psychicznie gotowa na bliskie spotkanie i uciekła do strefy komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
głowa do góry haha!
  • Odpowiedz

1139

"Nawet nie potrzeba wojny". Polscy producenci leków alarmują

"Nawet nie potrzeba wojny". Polscy producenci leków alarmują

Antybiotyki, leki anestezjologiczne, kardiologiczne powinny być produkowane w kraju, bo efekt ich braku odczujemy natychmiast - powiedział PAP prezes Krajowych Producentów Leków Krzysztof Kopeć. Dodał, że obecnie zaledwie 20 proc. pozycji z listy leków krytycznych jest produkowana w Polsce.

znin
z
money.pl
dodany: 15.01.2026, 20:22:17
  • 173
  • #
    polska
  • #
    leki
  • #
    medycyna
  • #
    farmacja
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
halogen12v
halogen12v
halogen12v 16.01.2026, 07:37:51 via Wykop
  • 1
@slums: UE pharmacia produkuje swój ibuprofen, hasco-lek też.
MonazoPL
MonazoPL
12.01.2026, 14:20:36
  • 180
Ruszamy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!

Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
––––––––––––––––––––––––––––––

Przy okazji dajemy znać, że na Monazo właśnie ruszyła R E W E L A C Y J N A oferta od banku Citi
MonazoPL - Ruszamy z nowym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości ...

źródło: apple watch se 3 citi monazo

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 12.01.2026, 19:59:53 via Wykop
  • 0
@MonazoPL: na kable audio
  • Odpowiedz
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
25.12.2025, 12:09:43
  • 242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 25.12.2025, 12:40:08 via Wykop
  • 3
@Pan_Hieronim: ogniskowa może słaba tej przedniej kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
karolcia_wu
karolcia_wu
09.12.2025, 14:43:46
  • 12
Nie rozumiem czemu niscy faceci (180 i mniej) nie dadzą sobie spokoju z randkowaniem. Dla 99% kobiet taki wzrost jest całkowicie aseksualny i całkiem skreśla faceta.

Kobiety nie powiedzą tego wprost, bo lubią zgrywać empatyczne.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halogen12v
halogen12v
halogen12v 11.12.2025, 16:09:27 via Wykop
  • 0
@karolcia_wu: ja wykorzystuje błąd percepcji w ocenie wzrostu i przy 179 próbuję. Chyba partnerka mnie nie zostawi po pierwszym bilansie u lekarza ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.10.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking