Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@1pikoFarad: sam twierdzisz że po co mazać mury, skoro trzeba będzie płacić za ich czyszczenie. Ja Ci pokazuję, że mazanie na murach jest elementem walki z reżimami w każdych czasach i należy to robić. Tak samo jak za komuny, tak samo jak za Hitlera, tak samo jak podczas zaborów.
ciekawe czy jak u Krzysztofa Anna grodzkiego pojawiły się tskie rzeczy sprajem to nikt nie orzyklaskiwal.... Trochę kultury ludzie, nie jesteście czarni


@1pikoFarad: Stary, a co zrobił ludziom Krzysztof Anna Grodzki oprócz tego, ze sobie zmienił płeć? Nic.

A Pani poseł? Przez członkowstwo w partii PiS firmuje swoim nazwiskiem trwającą od co najmniej dekady politykę niszczenia jedności narodowej, wywoływania sporów, dzielenia społeczeństwa i gnojenia mniejszości. W wielu wariantach, od "młodych, wykształconych",
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Ludzką cierpliwość ma niestety swoje granice.

@ambereyed:

Co za bzdura! Nie "niestety" ale: na szczęście ma swoje granice!!! (σ ͜ʖσ)
relatywizm, niszczyć mienia niewolno


@ModelCocomo: Po pierwsze j/w cytat własny:
"Ja daleki jestem od pochwalania wandalizmu".

Nie popieram przypadków niszczenia mienia, ale nie pochwalam też zrównywania dwóch różnych sytuacji. Symetryzm nie prowadzi do sprawiedliwosci. Nawet w przypadku prawa karnego, dla oceny sprawy ważne są pobudki sprawcy. Innym przypadkiem jest kradzież chleba ze sklepu z głodu, a innym kradzież milionów na przekretach VAT. Tak samo czym innym jest mazanie czyjegoś biura celem