KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.
z- 123
- #
- #
- #
- #
- #














Otóż nie. System, owszem, jest wadliwy, ale przed zarabianiem kilkuset tysięcy miesięcznie w kilku (sic!) szpitalach jednocześnie powinna ich powstrzymać pospolita moralność i przyzwoitość, którą mamy wtłoczoną przez społeczeństwo. I nie chcę tu uskuteczniać żadnej nagonki na medyków, którzy po prostu wykonują swoją pracę. Mówię tu o cwaniakach, których praca nijak nie poprawia