Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
first

first

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21117
  • Znaleziska 1853
  • Mikroblog 19264
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6
josedra52
josedra52
16.06.2026, 09:35:22
  • 3
Rel jakieś randomy z #wwe czy innego #nfl których 90% świata nie kojarzy

#mecz #ms2026
josedra52 - Rel jakieś randomy z #wwe czy innego #nfl których 90% świata nie kojarzy ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 09:38:01 via Wykop
  • 12
@josedra52: czy oni sobie zdają? A chui ich to obchodzi. Jak nasi pokazują Roksanę Węgiel to też nie myślą czy ona jest znana w Uzbekistanie.
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
16.06.2026, 00:56:55
  • 0
Czy Iran wygra z Nową Zelandią?
#mecz #ankieta #mundial

Czy Iran wygra z Nową Zelandią?

  • Tak 52.4% (11)
  • Nie 28.6% (6)
  • Trudno powiedzieć 19.0% (4)

Oddanych głosów: 21

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 09:05:33 via Wykop
  • 0
@Sylwiusz_89: mi się wydaje, że zremisuje 2:2.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
16.06.2026, 07:19:26
  • 6
Rozpoczął grę z 43000 obserwujących na Instagramie, a zakończył z 1,5 miliona

#mecz #pilkanozna #mundial #sport #instagram #socialmedia #fani
tomwick55 - Rozpoczął grę z 43000 obserwujących na Instagramie, a zakończył z 1,5 mil...

źródło: 1000032833

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 07:37:30 via Wykop
  • 2
@tomwick55: @Sylwiusz_89: 4f powinno go zakontraktować tera.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
15.06.2026, 14:38:50
  • 3
#pilkanozna #mecz #sport #ankieta #przemyslenia #wspomnienia #pytanie #ligamistrzow #mundial
tomwick55 - #pilkanozna #mecz #sport #ankieta #przemyslenia #wspomnienia #pytanie #li...

źródło: 1000032786

Pobierz

A czy tego zawodnika pamiętasz?

  • Tak, pamiętam 76.3% (74)
  • Nie, nie kojarzę 23.7% (23)

Oddanych głosów: 97

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 15:17:00 via Wykop
  • 2
@rzaden_problem: najszybciejszy.
  • Odpowiedz
first
first 15.06.2026, 15:34:06 via Wykop
  • 2
jeden z ostatnich zawodników przed era Lewego gdzie jaraliśmy się że zdobył bramkę co 2 tyg w Auxure


@Klima777: jeszcze tak w ogóle to on miał w siur lepsze statsy od Niedzielana i to w lepszej lidze.
@rzaden_problem
  • Odpowiedz
first
first 15.06.2026, 16:54:44 via Wykop
  • 2
@rzaden_problem: Byli jeszcze Jakub i Cezary Wilkowie, ale potulni jak baranki.
  • Odpowiedz
first
first 16.06.2026, 07:28:33 via Wykop
  • 2
@rzaden_problem: @Sylwiusz_89: w ogóle Yrek miał ciekawą wadę wymowy, że nie wymawiał części spółgłosek lub samogłosek, już nie pamiętam, ale nie chodzi mi o reranie.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
16.06.2026, 07:21:46
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
josedra52 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 07:24:11 via Wykop
  • 0
@josedra52: kto to ten cały Buckaroo? Kołtoń go przedstawił kiedyś jako filantropa, człowieka renesansu, że niby ogląda regularnie słowacką ekstraklasę. Przemycał brazylijskich zawodników Szachtara do Polski jak zaczęła się wojna. Teraz steruje dronami w czasie meczu na Mistrzostwach Świata.
Co to za typ w ogóle? Zrobił popularność, bo ludzie mają sentyment do H3 i myślą, że to sir Mullich?
  • Odpowiedz
Paszczakova
Paszczakova
16.06.2026, 07:16:59
  • 6
#mecz ulubieniec @KebabZostrymSosem oraz @thority PAN TRENER Edward Iordanescu ma dziś urodziny
Paszczakova - #mecz ulubieniec @KebabZostrymSosem oraz @thority PAN TRENER Edward Ior...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 07:22:31 via Wykop
  • 3
@Paszczakova: @KebabZostrymSosem: dajcie mu trochę pospać i nie budźcie go życzeniami.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
15.06.2026, 21:33:21
  • 6
K---a jaki to jest absurd, chłop w biały dzień w środku miasta wykonuje egzekucje prawdopodobnie na zlecenie polityczne obcego państwa i jest nieuchwytny.

Jeszcze większym absurdem że w ramach reakcji wprowadzono… ograniczony dostęp na 1 dzień do szkół, że uczniowie nie będą mogli wyjść z zajęć i wejść nikt z zewnątrz xD równie dobrze mogli to zrobić tydzień temu gdy ten gość zamordował 16 latkę, przynajmniej zbrodnia miała jakiś pośredni związek ze
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 07:14:29 via Wykop
  • 1
@winsxspl: @Sylwiusz_89: Tak se jeszcze myślę, że Goniewiczowa jak na taką ynteligentkę i oglądanie tylu filmów tematycznych to fatalnie to zaplanowała, z tym zacieraniem śladów i całe te.
Z drugiej strony myślę, choć ciężko mi w to uwierzyć, że może jest na tyle wyrachowana, że chciała zapewnić nieśmiertelność swojej poezji i przebić się do popkultury.
W ogóle jakiś ruski kanał na youtubie zrobił o tym materiał ze sporą
  • Odpowiedz
vorky
vorky
15.06.2026, 19:26:18
  • 6
Figo Fago ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Figo Fago ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026

źródło: replay2026-06-1521-24-38-742

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 05:43:21 via Wykop
  • 2
@vorky: @Sylwiusz_89: @tomwick55: Czy podobnego wejścia/cieszynki nie miał przypadkiem Fabijański indygo?
  • Odpowiedz
first
first 16.06.2026, 06:53:07 via Wykop
  • 2
@tomwick55: szczerze to dla mnie wersja Fabijańskiego i faraona lepsza, bo ma charakter tańca.
  • Odpowiedz
trez
trez
16.06.2026, 05:31:51
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

To teraz czas na najlepsze prawe skrzydło. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę p...

źródło: 1000012203

Pobierz

Najlepszy na prawym skrzydle w kadrze?

  • Damian Gorawski 3.9% (4)
  • Bartosz Karwan 2.9% (3)
  • Wojciech Łobodziński 1.0% (1)
  • Paweł Wszołek 1.0% (1)
  • Jakub Błaszczykowski 90.2% (92)
  • Przemysław Frankowski 1.0% (1)

Oddanych głosów: 102

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 06:51:09 via Wykop
  • 2
@trez: @Sylwiusz_89: Błaszczu goat tej tej kadry w XXI wieku, taka jest prawda futbolu.
  • Odpowiedz
M0ke
M0ke
16.06.2026, 06:03:01
  • 0
4 remisy ako 539 wg kursow z fortuny. Gdyby chlop postawil calą minimalna krajową wygralby 2 121 827zl (╥﹏╥) #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 06:48:35 via Wykop
  • 0
@M0ke: a jakby postawił całe swoje oszczędności na 0:0 CV z Hiszpania to wygrałby jeszcze więcej. Człowiek nie pomyślał...
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
16.06.2026, 06:28:40
  • 3
Hiszpania 734 - 205 Republika Zielonego Przylądka w podaniach xd

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 06:36:18 via Wykop
  • 10
@PROponujek: No, a w mitologizowanym meczu Polaków z Hiszpanią za Sousy 758 - 236.
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
15.06.2026, 18:09:48
  • 0
#mecz
Dajcie głos

Najlepszy mecz do tej pory

  • Korea Południowa 2-1 Czechy (kimchi comeback) 2.9% (3)
  • Kanada 1-1 Bośnia i Hercegowina (memić?) 1.0% (1)
  • USA 4-1 Paragwaj (ładny soccer) 7.8% (8)
  • Brazylia 1-1 Maroko (całkiem spoko) 12.7% (13)
  • Australia 2-0 Turcja (kangury top defence) 8.8% (9)
  • Niemcy 7-1 Curacao (kurasą, kyraso, kirakĄ) 9.8% (10)
  • Holandia 2-2 Japonia (samuraje walczaki) 33.3% (34)
  • WKS 1-0 Ekwador (1-3 w poprzeczkach) 10.8% (11)
  • Szwecja 5-1 Tunezja ("jakbyśmy to byli my to...") 2.9% (3)
  • Hiszpania 0-0 RZP (kto głosuje to spel) 9.8% (10)

Oddanych głosów: 102

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:14:53 via Wykop
  • 1
@Klima777: Widzę, że Japonia prowadzi, a ile się naczytałem wczoraj, że jakaś turbo paździerz po pierwszej polowie. Owszem druga była lepsza, ale pierwsza jak na ten mundialeiro też całkiem spoko.
  • Odpowiedz
first
first 16.06.2026, 05:57:49 via Wykop
  • 0
giga paździerz


@KingOfTheWiadro: chyba ty.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
15.06.2026, 18:52:49
  • 7
Zabawa trwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Zabawa trwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026

źródło: replay2026-06-1520-49-37-030

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:54:11 via Wykop
  • 3
@vorky: Na Ozyrysa i na Apisa!
first - @vorky: Na Ozyrysa i na Apisa!

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
15.06.2026, 18:45:31
  • 17
Taka Kapewerdanka by wystarczyła dla chłopa

#mecz #europipy
KRZYSZTOFDZONGUN - Taka Kapewerdanka by wystarczyła dla chłopa 

#mecz #europipy

źródło: 1000102425

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:47:12 via Wykop
  • 3
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Rosalia po roku na Cabo Verde.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
15.06.2026, 18:42:13
  • 3
#mecz
panDario - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:43:10 via Wykop
  • 1
@panDario: Nikt inny tak nie mówi. No, może poza członkami PKW.
  • Odpowiedz
KijwSzprychy
KijwSzprychy
15.06.2026, 18:27:29
  • 13
"Na Oceanie Atlantyckim nie ma już słabych drużyn".
#mecz
KijwSzprychy - "Na Oceanie Atlantyckim nie ma już słabych drużyn".
#mecz

źródło: 1000019163

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:32:27 via Wykop
  • 0
@KijwSzprychy: pod Oceanem już też.
  • Odpowiedz
first
first 15.06.2026, 18:41:19 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: i Atlantyda.
  • Odpowiedz
franc_herbatka
franc_herbatka
15.06.2026, 18:33:31
  • 13
Ale aura. Szef.

#mecz
franc_herbatka - Ale aura. Szef.

#mecz

źródło: vozinha

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:38:07 via Wykop
  • 6
@Lolenson1888: @Sylwiusz_89: @tomwick55: Przecież Wichniar by BLIKiem zapłacił za niego, potrenował go trochę w ogródku z psem i opitolił do Herthy za 1 mln €.
  • Odpowiedz
majnazwyczajna
majnazwyczajna
15.06.2026, 18:28:42
  • 4
#mecz

W Hiszpańskiej TV, eksperci jadą po całości
majnazwyczajna - #mecz 

W Hiszpańskiej TV, eksperci jadą po całości

źródło: 1000067241

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:31:36 via Wykop
  • 4
@majnazwyczajna: Trzech największych piłkarzy w historii futbolu. Maradonna, Pele i Kowalczyk.
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
15.06.2026, 18:20:23
  • 3
#mecz Pan Wuja Brzęczek to jednak jest ekspert
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 15.06.2026, 18:25:15 via Wykop
  • 2
@quaz2020: jego U-21 wygrałaby w barażach o mundial z nielotami Turbana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1327

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Departament Kontroli Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia wszczął w poniedziałek kontrolę w Warszawskim Szpitalu Południowym - dowiedziała się Wirtualna Polska. To reakcja funduszu na doniesienia medialne o pracy koordynatora SOR w tym szpitalu, lekarza Dawida Kacprzyka, który jest również warszawsk

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.06.2026, 12:44:48
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    afera
first
first 15.06.2026, 18:20:33 via Wykop
  • 33
Panowie @tomwick55: @Sylwiusz_89: @matixrr: @misstrant: @avanger666: obowiązkowo klaszczemy, bo inaczej będziemy mieli drugie Bergamo!
first - Panowie @tomwick55: @Sylwiusz_89: @matixrr: @misstrant: @avanger666: obowiązk...

źródło: comment_1586385627UubNDVPR6eAbdGEt0oWELK

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 26
  • Strona 6 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking