Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro

NorbertoDeniro

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 213
  • Znaleziska 75
  • Mikroblog 138
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
11.06.2026, 08:15:11
  • 10
Dzisiaj stwierdziłem, że czas w końcu obejrzeć wszystkie odcinki "Lokatorów" po kolei ( z 7 lat temu próbowałem i nie udało mi się :/ ).
Jestem po odcinku 1.
001 - "Nieproszony gość"
Zuzia i Krysia po imprezie weselnej (wygląda na to że to było to w ich domu? (ʘ‿ʘ)) ich trzeciej lokatorki Elżbiety (nie pojawia się w odcinku) odkrywają w swojej łazience w wannie Jacka.

Nie wiem w sumie jak
mala_kropka - Dzisiaj stwierdziłem, że czas w końcu obejrzeć wszystkie odcinki "Lokat...

źródło: odcinek1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro przedwczoraj, 07:22:21 via Wykop
  • 2
@MercedesBenizPolska: ja to zrobilem. Obejrzalem wszystkie odcinki w kolejnosci świętej wojny. Ciekawe przezycie nie powiem. Mocno powtarzalny serial ale ma swoj klimat. Kiedyś był cały na yt
  • Odpowiedz
white142
white142
white142
05.06.2026, 08:56:26
  • 0
Cześć, gdzie najlepiej zaparkować wybierając się na koncert na Stadionie Śląskim? Nie musi być pod samym stadionem - ważne żeby dało się dojść tak w pół godziny lub dojechać tramwajem. #chorzow #katowice #stadionslaski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 05.06.2026, 09:04:30 via Wykop
  • 2
@white142: na bukowej kolo starego stadionu GKS, z tamtad albo spacer przez park albo pod sam stadion w powietrzu Elka. Ewentualnie 10 minut spacerku na przystanek tramwajowy Wesole miasteczko. Tysiaclecie masz blisko ale tam będą probowali wszyscy zaparkowac.

Drugie miejsce to pod wiaduktem dts przy kfc obok wesolego miasteczka.
  • Odpowiedz
Kotusiowy
Kotusiowy
04.06.2026, 05:37:37
  • 19
#przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu
Kotusiowy - #przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu

źródło: 50571

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 04.06.2026, 07:31:19 via Wykop
  • 1
@Kotusiowy: nie da sie zdjac klatwy w piekle
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
03.06.2026, 19:04:05
  • 254
#mecz Chryste panie jeszcze 80 minut....
matthewonthego - #mecz Chryste panie jeszcze 80 minut....

źródło: 1000241315

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 03.06.2026, 21:09:00 via Wykop
  • 1
@szczwany_szczur: tez mam efekt Mandeli. Pamietam, ze przegral z rakiem. Jeszcze wszyscy mowili, ze to przez fajki.
  • Odpowiedz
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 03.06.2026, 21:16:10 via Wykop
  • 1
@szczwany_szczur: ja to pamietam jakby bylo z 10 lat temu. P------a akcja.
  • Odpowiedz

369

Rosjanie próbowali zestrzelić bociana dronem FPV

Pokaż treści 18+

Rosjanie próbowali zestrzelić bociana dronem FPV

Ptak okazał się mądrzejszy od rosyjskich operatorów i w ostatniej chwili zdołał wykonać gwałtowny manewr, dzięki czemu udało mu się uratować.

Dymitrov
z
x.com
dodany: 26.05.2026, 08:25:16
  • 92
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    wojna
  • #
    zwierzaczki
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 29.05.2026, 07:12:02 via Wykop
  • 0
@GULO666: https://censor.net/en/videonews/3561982/russian-drones-killed-pelicans-training-took-place-on-birds
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
22.05.2026, 10:23:42
  • 58
Szczura obrażajo
#gielda
Imperator_Wladek - Szczura obrażajo
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 22.05.2026, 12:36:43 via Wykop
  • 0
@Imperator_Wladek: ale to jest prawda. XTB nie daje Ci narzędzi które maja inni maklerzy/appki wiec juz na starcie jesteś w gorszej sytuacji od tych co maja dostęp do lvl2. Wczoraj moje penny stocki mialy inny kurs na zamknieciu w porownianiu webull vs xtb roznica 2-4 centow na korzysc webull.
Edit: na jednym mam nawet 7 centow roznicy.
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
17.05.2026, 06:29:09
  • 120
Gladiator 2 to g---o. Nie oglądajcie tego filmu.

Rekonstrukcja bitwy morskiej (w wodzie pływają rekiny!) wewnątrz Koloseum wybiło żemadometr.

#film #filmnawieczor
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 17.05.2026, 06:59:52 via Wykop
  • 298
@PokemonowyRambo: nie widzialem ale w koloseum robiono takie rzeczy. Rekinów tam raczej nie było ale bitwy morskie jak najbardziej.
  • Odpowiedz

375

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

Pokaż treści 18+

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

"Szturm polocji na mieszkanie Sakiewicza"- a tu zapis wideo samego Sakiewicza na którym słychać powód interwencji. Russpublika sra ludziom do łbów i miesza żeby nie przyschło.

SaperX
z
youtube.com
dodany: 15.05.2026, 14:00:26
  • 146
  • #
    policja
  • #
    russpublika
  • #
    manipulacja
  • #
    polityka
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 16.05.2026, 14:31:02 via Wykop
  • -1
@maniek-maniewski: to będzie polska wersja swattingu. Grubas nawet nie zdaje sobie sprawy co zapoczątkował.

1268

Zbigniew Stonoga, ruszył do USA z detektywem Rutkowskim wytropić Ziobrę XD

Zbigniew Stonoga, ruszył do USA z detektywem Rutkowskim wytropić Ziobrę XD

Zbigniew Stonoga, ruszył do USA z detektywem Rutkowskim wytropić Ziobrę "Przygotowujemy już specjalny samolot". Zbychu nie ma szans XD

severh
z
donald.pl
dodany: 15.05.2026, 08:53:45
  • 217
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    ziobro
  • #
    stonoga
  • #
    rutkowski
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 16.05.2026, 03:32:11 via Wykop
  • 0
@Substytut: przeciez Mraz ich nagral wszystkich jak ustalaja zeznania w sprawie wyłudzeń. Nawet Kaczynski wyslal im pismo, ze maja przestac krasc z funduszu sprawiedliwości. Wszystko wymyślone xD a ziobro sam o sobie: https://m.youtube.com/watch?v=H3ylJFCRNJw
wfyokyga
wfyokyga
16.05.2026, 01:48:49
  • 11
#epstein #musk
wfyokyga - #epstein #musk

źródło: temp_file8051605060844960675

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 16.05.2026, 03:19:54 via Wykop
  • 8
@Dereg: a w mailach sam pyta kiedy moze przyjechac i kiedy sa najbardziej szalone imprezy bo on musi odpocząć.
  • Odpowiedz

601

Paweł Kukiz: Od antysystemowca do jedynki na liście PiS

Nigdy nie wejdę w układy z PiS. Krótka historia politycznej metamorfozy Pawła Kukiza.

McDonaldsTrump
z
youtube.com
dodany: 15.05.2026, 08:43:20
  • 92
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    informacje
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 15.05.2026, 15:00:09 via Wykop
  • 1
@Thiocomaster: gdy pis drukowal kase i produkował CELOWO wysoką inflację trzeba było zmieniać na kogokolwiek.

833

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych

Ziobro opuścił Węgry nieoficjalną ścieżką, bez adnotacji w systemach granicznych
qba2004
z
rmf24.pl
dodany: 12.05.2026, 13:51:54
  • 180
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 13.05.2026, 15:28:39 via Wykop
  • 1
@piotr-tabor74: @ruut @mariusz_z_blighttown obecnie też to można zauważyć. Jak zero był w Polsce to było widać, że nie chce użyć wobec niego wszystkich możliwych środków. Dobrym przykładem jest brak ENA. W sytuacji gdyby doszło do aresztowania ta wyjątkowo obrzydliwa gnida zostałaby ogłoszona przez Sakiewicza i reszte PiSu męczennikiem. A tak puściły mu nerwy i skompromitował się w swoich własnych kręgach. Ziobro jest skończony.

400

Karol Nawrocki zawetował ustawę likwidującą Centralne Biuro Antykorupcyjne

Karol Nawrocki zawetował ustawę likwidującą Centralne Biuro Antykorupcyjne

Dzień bez weta dniem straconym.

mexxl
z
tvn24.pl
dodany: 11.05.2026, 14:44:55
  • 127
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    nawrocki
  • #
    bekazpisu
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 12.05.2026, 06:56:06 via Wykop
  • 0
@gaymershimon: taaa placisz taniej biz w aptece. Ceny w aptekach sa nizsze niz w 2010 roku na ulicy a Ty mi powiesz, ze płacisz mniej? To ile?
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
12.05.2026, 05:05:27
  • 226
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #ekonomia
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #ekonomia

źródło: 1000017018

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 12.05.2026, 06:14:54 via Wykop
  • 36
@K-S-: @BornToDie69 to "Gucz"
  • Odpowiedz
Mortadelajestkluczem
Mortadelajestkluczem
10.05.2026, 11:31:49
  • 42
Ale sobie przywaliłem nostalgią

#retrogaming #staregry #nostalgia
Mortadelajestkluczem - Ale sobie przywaliłem nostalgią

#retrogaming #staregry #nosta...

źródło: ss

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 10.05.2026, 13:41:45 via Wykop
  • 1
@Prawdziwy_Oponiarz: @123_ 1996 rok. Minimalna to bylo na reke 300 zl.
  • Odpowiedz

744

Niepozorna stłuczka "słynnego" kierowcy Forda i zaskakujący finał interwency

Niepozorna stłuczka "słynnego" kierowcy Forda i zaskakujący finał interwency

Słynny pan od stłuczek. W piątek, 8 maja, po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury oraz Wawelskiej na warszawskiej Ochocie doszło do niegroźnie wyglądającej kolizji Forda Focusa i Peugeota. Sprawa nie zakończyła się jednak zwykłym mandatem za stłuczkę. Policjanci po analizie okolicznoś

matr1x
z
miejskireporter.pl
dodany: 08.05.2026, 19:46:32
  • 207
  • #
    stluczka
  • #
    policja
  • #
    taxistory
  • #
    ford
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    oc
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 09.05.2026, 10:19:25 via Wykop
  • 1
@4mja: @walles @swinkapl z jakiego paragrafu zabrali mu prawko? Z artykułu wynika, ze za jazde środkowym pasem a nie skrajnym prawym. Serio to jest podstawa prawna do odebrania uprawnien?
Pomijam juz cały kontekst sprawy zrobienia sobie z tego źródła zarobku.
matixrr
matixrr
08.05.2026, 21:40:31
  • 80
3 miesiące bez alkoholu ʕ•ᴥ•ʔ
Biorę Naltex i Mozarin - czy to coś pomaga nie wiem, no ale nie przeszkadza i nie chce mi się pić ¯\(ツ)/¯
3 miesiące temu byłem prywatnie u psychiatry, 2 miesięce temu na NFZ w poradni uzależnień też u psychiatry i zapisałem się wtedy też na terapię (tzn. wzięli mój numer telefonu i wpisali mnie na listę oczekujących i cisza) - to tak
matixrr - 3 miesiące bez alkoholu ʕ•ᴥ•ʔ
Biorę Naltex i Mozarin - czy to coś pomaga ni...

źródło: -

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 08.05.2026, 23:10:20 via Wykop
  • 6
@matixrr: jeżeli nie byles alkusem ktory oddawal pod siebie mocz i gowno to nie idz na AA. Trzy miesiące już nie pijesz to wielki sukces, bierz leki (one zaczynaja dzialac po 3 miesiacach najczęściej) czekaj na terapie i szukaj sobie zajęcia, hobby itp.
Na AA bez przepracowania swoich problemow dostaniesz traumy.
  • Odpowiedz

937

Srebrny Krzyż Zasługi dla Kornelii Wieczorek na podstawie medialnych bajek

Srebrny Krzyż Zasługi dla Kornelii Wieczorek na podstawie medialnych bajek

Zero.pl ujawnia kulisy odznaczenia 17-letniej Kornelii Wieczorek z Gdyni prezydent Karol Nawrocki przyznał jej wysokie państwowe wyróżnienie za "wynalazczość i aktywność naukową", bazując wyłącznie na niepotwierdzonych relacjach z mediów jak "Glamour" czy "National Geographic".

Famine
z
zero.pl
dodany: 30.04.2026, 21:36:54
  • 101
  • #
    afera
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    nauka
  • #
    polityka
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 02.05.2026, 10:43:44 via Wykop
  • 0
@Nie_fair: no i o to tutaj chodzi. Rozwodnili tak wartość symboliczną orderów, że nikogo nie obchodzą. Tak upada tradycja cywilina a zniszczyli ją ci co jej podobno bronią.
Bzyllu
Bzyllu
30.04.2026, 11:40:48
  • 1308
No i po co ten pieszy po chodniku chodzi?
Pewnie ktoś podjechał do lekarza tylko na chwile i zaparkował w krzakach. Chciał tylko spokojnie wyjechać.
Prowokatorzy!

@konfitura_w_akcji

#konfitura
Bzyllu - No i po co ten pieszy po chodniku chodzi?
Pewnie ktoś podjechał do lekarza t...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NorbertoDeniro
NorbertoDeniro
NorbertoDeniro 30.04.2026, 14:23:22 via Wykop
  • 3
@nairoht: doczytałem i wpis usunięty. Zwykły wypadek op podburza ludzi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking