Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
first

first

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21117
  • Znaleziska 1853
  • Mikroblog 19264
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6
Atomus
Atomus
16.06.2026, 18:14:50
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 18:24:15 via Wykop
  • 2
@Atomus: a dzisiaj w Senegalu znowu El Hadji Diouf. Oby też pognębił francuzików i ciut starsi kibice mieli flashbacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
16.06.2026, 18:17:20
  • 4
#mecz jak Hellebrand w Koronie? Super ruch Korony, ale zupełnie nie czaję Hellebranda, który odpuszcza grę o LM
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 18:22:53 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: ale se Ligę Mistrzów w ręczną chociaż zobaczy.
Myślisz, że Świetlik w takim razie do Lecha?
Bo Zhelizko, mimo że ma strzaly z dystansa istna topka europejska to za wolny jest imho i za chimeryczny. No i chcą za niego wincyj niż za Svetlina podobno.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
16.06.2026, 18:18:54
  • 4
#mecz #ekstraklasa
https://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/erik-prekop-nowym-pilkarzem-gornika-zabrze
Piotrek7231 - #mecz  #ekstraklasa
https://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/...

źródło: obraz_2026-06-16_191851440

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 18:20:50 via Wykop
  • 5
@Piotrek7231: Brat Marcina Prokopa.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
16.06.2026, 18:09:41
  • 3
#mecz #ekstraklasa
a wy się śmiejecie że blisko trzy bańki za Rajewaca to dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sklejka top.
Piotrek7231 - #mecz #ekstraklasa 
a wy się śmiejecie że blisko trzy bańki za Rajewaca...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 18:13:51 via Wykop
  • 2
@Piotrek7231: gość lepszy od Zlatana.
  • Odpowiedz
tabula_okrasa
tabula_okrasa
16.06.2026, 17:51:01
  • 6
Mam zapisaną fotkę z Euro, z Mbappe i Lewym na trybunach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #mundial
tabula_okrasa - Mam zapisaną fotkę z Euro, z Mbappe i Lewym na trybunach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: IMG_20260614_163506

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 18:07:41 via Wykop
  • 2
@tabula_okrasa: taki trochę Valverdowski
  • Odpowiedz

1176

Lekarz z Nacz. Izb. Lek. nie wie ile zarabia, bo nie czytał swojej umowy o pracę

-iIe pan zarabia? -Oj chyba nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. -Pan zarabia godnie? ile pan zarabia? -Nie jestem pewien jak wygląda moja umowa, bo jej nie czytałem.

Hirch
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 09:58:03
  • 68
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
first
first 16.06.2026, 17:52:00 via Wykop
  • 0
słucham? słucham?
w takim kontekście, w takim kontekście
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

keep_it_real
keep_it_real
16.06.2026, 17:33:37
  • 2
#mecz

no to jest szok dla mnie
keepitreal - #mecz 

no to jest szok dla mnie

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 17:46:10 via Wykop
  • 1
@keep_it_real: Teraz jeszcze Zhelizko do Kielc i Korona zgarnia cały środek pola, którym interesował się Lech.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
16.06.2026, 17:03:01
  • 2
#sport #pilkanozna #mecz #ligamistrzow #pytanie #przemyslenia #ankieta #mundial
tomwick55 - #sport #pilkanozna #mecz #ligamistrzow #pytanie #przemyslenia #ankieta #m...

źródło: 1000032853

Pobierz

A czy pamiętasz tego piłkarza?

  • Tak, pamiętam 83.6% (46)
  • Nie, nie kojarzę 16.4% (9)

Oddanych głosów: 55

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 17:43:24 via Wykop
  • 1
@tomwick55: @Lohengrin88_: człowiek ze szkła.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
16.06.2026, 17:03:36
  • 8
W Lechu zastanawiali się czy lepiej brać Tamara Svetlina z Korony, czy Hellebrandta z Górnika.
Efekt jest taki, że może nie biorą Svetlina, ale przynajmniej Hellebrandta też nie biorą, bo idzie do Korony XD
#mecz #ekstraklasa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 17:42:52 via Wykop
  • 9
@Lolenson1888: Hellebrand od dziecka był kibicem Korony. Razem z dziadkiem słuchali Liroya, którego dziadek ma pełną dyskografię.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
16.06.2026, 15:11:57
  • 7
Dzisiaj ten goacik chowa do kieszeni hohlanda, taka moja jest prawda futbolu
#mecz #ekstraklasa
wfyokyga - Dzisiaj ten goacik chowa do kieszeni hohlanda, taka moja jest prawda futbo...

źródło: 960px-Amir_Al-Ammari_Cracovia

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 15:16:08 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: fajną masz czapkię.
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
13.06.2026, 14:06:49
  • 18
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 15:12:24 via Wykop
  • 1
czy to kłoda


@Sylwiusz_89: przecież po tych ruchach w karate i "tańcach" to widać, więc co tu sprawdzać.
  • Odpowiedz
trez
trez
15.06.2026, 06:01:49
  • 0
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale nic o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

To teraz lewa strona ofensywy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niektórzy z nich grali na obu bokach, ale skupiamy wyłącznie gdzie najczęściej grali

Najlepszy lewy pomocnik/skrzydłowy/wahadłowy w kadrze?

  • Kamil Grosicki 22.7% (20)
  • Kamil Kosowski 4.5% (4)
  • Sławomir Peszko 2.3% (2)
  • Jacek Krzynówek 55.7% (49)
  • Nicola Zalewski 6.8% (6)
  • Waldemar Sobota 6.8% (6)
  • Jakub Kamiński 0% (0)
  • Marek Zieńczuk 1.1% (1)

Oddanych głosów: 88

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 11:37:56 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: Wybrałem Krzynka, ale też mam sentyment do Kosy. W Wiśle jak na polskie warunki był kocurem. Szkoda, że tak słabą karierę za granicą zrobił.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
16.06.2026, 11:21:38
  • 5
Nowa koszulka Legii? Peak, sztosiwo, dowód że jesteśmy największym klubem w Polsce.
#mecz #legia #ekstraklasa
marcelus - Nowa koszulka Legii? Peak, sztosiwo, dowód że jesteśmy największym klubem ...

źródło: 1000036931

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 11:25:12 via Wykop
  • 0
@marcelus: tylko dlaczego Tomasz Kędziora je reklamuje?
  • Odpowiedz
thority
thority
16.06.2026, 10:47:39
  • 2
Będziesz abonentem Legia Mobile?

#legia
#mecz
#telefony
thority - Będziesz abonentem Legia Mobile?

#legia
#mecz 
#telefony

źródło: Screenshot 2026-06-16 124719

Pobierz

Będziesz?

  • Tak 16.7% (11)
  • Nie 83.3% (55)

Oddanych głosów: 66

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 10:53:26 via Wykop
  • 1
@PucamIzMercedesa: a jaka pana interesuje trybuna?
  • Odpowiedz
first
first 16.06.2026, 10:31:44
  • 12
Szkoda, że ten goacik już nie trenuje Senegalu, bo wyczuwałbym dziś kontyunację dobrych memów i sporo roboty dla @vorky
#mecz
first - Szkoda, że ten goacik już nie trenuje Senegalu, bo wyczuwałbym dziś kontyunac...

źródło: 19673ee94e2a096af916ca892e7bcd5f

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy
16.06.2026, 13:08:33 via Wykop
  • 1
@TytanowyOdpyt: w sensie ze sikorski? xd
  • Odpowiedz
TytanowyOdpyt
TytanowyOdpyt
16.06.2026, 13:10:54 via Wykop
  • 1
@Ipsy: no podobny trochę ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
16.06.2026, 10:09:38
  • 2
#mecz
keepitreal - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 10:29:14 via Wykop
  • 14
Ten mundial jest kpiną ze sportu i naszej cywilizacji. Stany Złajdaczone są dojone przez pasoŻytów za ok 10 lat zmienią żywiciela na Indie/Chiny. A USA upadłe rozbrojone z żołnierzami LGBTQZ+. Obecnie na terenie USA znajduje się ok 200 tys ludzi potencjalnych najemników do wrogich armii w razie konfiltu na terenie stanów zjednoczonych.. Zostali wpuszczenie przez os 10 lat..i czekają tylko na b--ń i sygnał .FEMA ma dla nich robote zlecenie:) Wiem wiem
first - >Ten mundial jest kpiną ze sportu i naszej cywilizacji. Stany Złajdaczone są ...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
16.06.2026, 09:43:53
  • 11
Chad Herve Renard nowym selekcjonerem reprezentacji Tunezji. Jest więc komu kibicować. Ta zmiana może przynieść wielki sukces Orłom Kartaginy, gdyż wszyscy doskonale znamy potęgę efektu nowej miotły, a Renard swoją aurą chada tylko go jeszcze bardziej zintensyfikuje. Chad Renard zastąpił na stanowisku selekcjonera łysego manleta Sabriego Lamouchiego.
#mecz #blackpill
moja-walka - Chad Herve Renard nowym selekcjonerem reprezentacji Tunezji. Jest więc k...

źródło: 1000018023

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 09:51:59 via Wykop
  • 6
@moja-walka: @PROponujek: Jak go Michniević 711 do kieszeni schował to to chad z temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
16.06.2026, 09:35:45
  • 2
Jakim cudem pozwalają na to żeby grał zespół A z zespołem B na mundialu?

Tylko Francja ma taki przywilej?

#kiciochpyta #mecz #mundial2026
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first 16.06.2026, 09:48:21 via Wykop
  • 4
@KebabZostrymSosem: Hehe, a to słyszałeś?
Suzuki w dieslu xD
first - @KebabZostrymSosem: Hehe, a to słyszałeś?
Suzuki w dieslu xD

źródło: rofl-laughing

Pobierz
  • Odpowiedz
first
first 29.05.2026, 08:03:35
  • 13
Ktoś tu mówił o 4f? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Sylwiusz_89
https://www.instagram.com/natalia.karczmarczyk/reel/DYpDPQII5_c/
@tomwick55: @moja-walka

#natsu #ladnapani #tyleczki
first - Ktoś tu mówił o 4f? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Sylwiusz89
https://www.instagram.com/natalia...

źródło: 702410752_18586158703034535_726823918626692053_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
Autor
16.06.2026, 09:12:56 via Wykop
  • 2
@Sylwiusz_89: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.instagram.com/natalia.karczmarczyk/p/DY9atIAiCbD/?img_index=7
  • Odpowiedz
first
first
Autor
16.06.2026, 09:40:09 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: ladna fakt, ale ona trochę ma syndrom Bożenki z Klanu. Wypowiada się jak taka cnotka niewydymka, ą, ę. Ma brzydkie stopy i pępek. Nie powinna ich eksponować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natsu to gada jak szon i dobrze, bo nim jest xD.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26
  • Strona 5 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking