Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fakir13

fakir13

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7414
  • Znaleziska 3520
  • Mikroblog 3894
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
elbombero
elbombero
elbombero
29.11.2019, 05:52:13
  • 257
Leciałem lotem KL0685 z Amsterdamu do Meksyku. W połowie drogi samolot zawrócił. Jako powód podali pył wulkaniczny. Nie mogliśmy wylądować na żadnym innym lotnisku (Meksyk, USA, Kanada), bo w samolocie było 27 koni. Tak więc odbyłem 12-godzinny lot na trasie Amsterdam-Amsterdam.

Co dziwne lotnisko w Meksyku operuje normalnie. Żadne inne przyloty i odloty nie zostały wczoraj odwołane (np. Monachium - Meksyk).

Na lotnisku oczywiście nic nie ogarnięte. Jebla idzie dostać w tej
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 29.11.2019, 12:19:09
  • 0
@elbombero: Na pocieszenie, to kilka samolotów dziennie ma podobne problemy, życie jest najważniejsze. Mam powiadomienie alert w aplikacji fr24.
  • Odpowiedz

1756

Jak stałem się wrogiem publicznym nr 1

Jak stałem się wrogiem publicznym nr 1

Akcja TVP przeciwko lokalnym dziennikarzom z Zakopanego.

Przyczajenie
z
24tp.pl
dodany: 21.11.2019, 20:10:51
  • 240
  • #
    polska
  • #
    tvpis
  • #
    media
  • #
    wiadomosci
  • #
    zakopa
fakir13
fakir13 22.11.2019, 15:18:14
  • 0
@ocotutajchodzi: Podobno wiadomości na Polsacie są w miarę obiektywne i urozmaicone. Z radiowych stacji, to Radio Kraków.
Nirin
Nirin
13.11.2019, 11:46:37
  • 252
Daria Zawiałow! A co o niej myśli wykop? Sprawdźmy! Zaplusuj przy odpowiedzi poniżej
#sonda #ankieta #polskamuzyka #muzyka #polskiyoutube
Nirin - Daria Zawiałow! A co o niej myśli wykop? Sprawdźmy! Zaplusuj przy odpowiedzi ...

źródło: comment_dIUr5WJZk6MT0FA1ejHbfT4wvQiiZ7Az.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 13.11.2019, 15:58:00
  • 1
@Nirin: Pamiętam jej debiut na sylwestrze z TVN-em w Warszawie. Godzina coś koło pierwszej po północy, a tu Malinowy Chruśniak. Operatorzy oświetlenia zrobili kawał dobrej roboty do tej piosenki, wszyscy stali jak wryci w beton. Potem to już w każdej stacji grano ten kawałek.
Mam nadzieję, że Daria nie zostanie gwiazdą tej jednej piosenki i coś fajnego się uda nagrać.
  • Odpowiedz

1559

Antifa mówi co się świętuje 11 listopada :)

Antifa mówi co się świętuje 11 listopada :)

Jakaś tam data z historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

lronman
z
streamable.com
dodany: 12.11.2019, 22:08:52
  • 302
  • #
    polska
  • #
    lewackalogika
  • #
    prawica
  • #
    marszniepodleglosci
  • #
    antifa
  • #
    heheszki
fakir13
fakir13 13.11.2019, 07:06:56
  • 10
ja pierd*le jak jest taka pro wolność to nie powinna własnie 11 listopada świętować?


@SatoshiNakamoto: Mało tego, było by idealnie gdyby wszyscy razem szli w jednej manifestacji jak jeden naród.
Watchdog_Polska
Watchdog_Polska
09.10.2019, 10:28:27
  • 2803
Wrocław przyznał nagrody pracownikom i wydał na nie prawie 2 mln zł, ale czy poprawnie? My mamy wątpliwości. O sprawie i naszych pytaniach do wrocławskiego magistratu napisała wrocławska Wyborcza, a cały dokument z informacjami o nagrodach znajdziecie [tutaj](http://bit.ly/nagrodyWrocław).

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #wroclaw
Watchdog_Polska - Wrocław przyznał nagrody pracownikom i wydał na nie prawie 2 mln zł...

źródło: comment_uCdZcLc6028PeMTE8vDVCvEZLPAJbL9C.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 09.10.2019, 13:30:58
  • 0
Ile oni tam mają zastępców dyrektora USC, to jakaś masakra!
  • Odpowiedz

956

ZUS pyta przedsiębiorców o to, kim są ich znajomi i kto zajmuje się ich dziećmi

Pokaż treści 18+

ZUS pyta przedsiębiorców o to, kim są ich znajomi i kto zajmuje się ich dziećmi

Prowadzisz własną działalność? Zapomnij o tacierzyńskim, czy macierzyńskim. I dobrze się zastanów, czy aby na pewno nie jesteś przypadkiem przestępcą.

nvmm
z
facebook.com
dodany: 04.10.2019, 17:30:30
  • 237
  • #
    polska
  • #
    zus
  • #
    pracbaza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    praca
  • #
    dg
fakir13
fakir13 05.10.2019, 11:22:00
  • 0
@Erie: Dokładnie tak jest, podobne pismo dostają przedsiębiorcy którzy przenoszą DG np. na Słowację.
fakir13
fakir13 20.09.2019, 16:00:52
  • 0
Takiego #fakenews dawno nie widziałem (づ•﹏•)づ#MichałWiśnieski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 20.09.2019, 14:21:40
  • 1
Dzisiaj premierowy odcinek #czarpar w TVP2 o godzinie 20:40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 19.09.2019, 19:34:43
  • 1
Ładny lokal
#kuchennerewolucje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

521

45-minutowa improwizacja muzyki elektronicznej.

45-minutowa improwizacja muzyki elektronicznej.

Możliwości małego Korga.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 14.09.2019, 18:13:02
  • 50
  • #
    muzyka
  • #
    muzykaelektroniczna
fakir13
fakir13 15.09.2019, 11:09:22
  • 4
Może ktoś pamięta jak całą noc z soboty na niedzielę był program w RMF FM z taką muzyką w okolicach Milenium. Fajnie się przy tym usypiało.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Prezes Zakładów Mięsnych Henryk Kania został zatrzymany przez CBŚP

Prezes Zakładów Mięsnych Henryk Kania został zatrzymany przez CBŚP

Zakłady Mięsne Henryk Kania stoją nad skrajem przepaści finansowej. Firma ma łącznie ponad 800 mln złotych długu - 636,6 mln złotych winnych bankom oraz 164,5 mln złotych zadłużenia z tytułu wyemitowanych obligacji.

lnwsk
z
agrolajt.pl
dodany: 09.09.2019, 10:44:23
  • 194
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    biznes
fakir13
fakir13 09.09.2019, 20:51:46
  • 1
@Majkel94: KNF niewiedziało, podobnie jak bank UE w Frankfucie i bank Światowy, 600 baniek kredytów ktoś przeoczył we wschodniej europie ( ͡º ͜ʖ͡º) , przypadek? Jeden, no może kilka osób kabaretem ogólnoświatowym tym steruje. Mówimy o 600 milionach, przy 6 milionach długu dużej firmy bank wzywa na dywanik ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1387

Telegazeta zamieniła się w portal społecznościowy dla więźniów

Telegazeta zamieniła się w portal społecznościowy dla więźniów

Znany redaktor Dziennika Gazety Prawnej na swoim prywatnym twitterowym koncie ze zdziwieniem odkrył, że Telegazeta nie tylko istnieje, ale też znajdziemy w niej pewne bardzo specyficzne treści.  Telegazeta a sprawa polska Statystyki Bezprawnika podpowiadają mi, że większość naszych...

viaxe
z
bezprawnik.pl
dodany: 07.09.2019, 18:46:16
  • 189
  • #
    polska
  • #
    telewizja
fakir13
fakir13 09.09.2019, 12:19:24
  • 1
@astrodamus: grafit z ołówka i bezbarwny lakier do paznokci załatwia temat naprawy przerwanej ścieżki
MArcinnn96
MArcinnn96
08.09.2019, 07:31:25 via Android
  • 5
Mirki popadało trochę i się zastanawiam czy warto iść na grzyby ( ͡º ͜ʖ͡º) są u was? Jak tak napiszcie jaki rejon (ʘ‿ʘ)
#grzyby #zapytaj #pytanie
MArcinnn96 - Mirki popadało trochę i się zastanawiam czy warto iść na grzyby ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: comment_Abxui380WY54XcQoZajSrJylXSjVYyOv.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 08.09.2019, 10:04:11
  • 1
Za tydzień coś się ruszy w tej materii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
03.09.2019, 12:16:10
  • 12
#grzyby #grzybobranie Ostatnio jest wiele zapytań, jaki to grzyb?
Wrzucacie zdjęcia zebranych i przyniesionych do domu grzybów i pytacie czy jadalny.
Moja prośba do wszystkich. Jeżeli nie jesteście pewni, albo nie znacie grzyba, zostawcie go.
Niech sobie rośnie. Las go przerobi, albo on las.
Lepiej mieć mniej grzybów w koszyku niż czekać na dawcę wątroby.
Sam nieraz mam wątpliwości, chociaż trochę znam grzyby, dlatego proszę Was.
powsinogaszszlaja - #grzyby #grzybobranie Ostatnio jest wiele zapytań, jaki to grzyb?...

źródło: comment_a5F6voZA5OQ5hhvc2TV4oGE0Bc6DQirR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 03.09.2019, 12:51:54
  • 1
Toż to borowik ceglastopory
  • Odpowiedz
fakir13
fakir13 03.09.2019, 13:25:29
  • 0
@powsinogaszszlaja: Dałem to zdjęcie na tapetę, dałem opcję sąsiadująco i mam teraz dwie borówki( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie najbardziej wkurzają śmieci, w jednym lesie mam takiego "grzybiarz" co znaczy miejscówki puszkami po piwie, a folię z czteropaka wywala na drogę. Najgorsze jest to że pije Tyskie, pewnie goryczakiem żółciowym zabija gorzki smak Tyskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
wladca_morii
wladca_morii
03.09.2019, 10:02:31
  • 0
Mirki, wiecie może co to za grzyby? Mają rurki i od razu po zerwaniu sinieją na niebiesko. Zerwałem je na glebie bagiennej w lesie mieszanym z przewagą brzóz. Proszę o pomoc.


#pytanie #pytaniedoeksperta #grzyby #grzybobranie
wladca_morii - Mirki, wiecie może co to za grzyby? Mają rurki i od razu po zerwaniu s...

źródło: comment_RjwH6jgWHcY0lkUvliiY8uhOYXNZuFy9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 03.09.2019, 12:54:07
  • 0
Podgrzybek zajączek, ale pokarz trzon
  • Odpowiedz
P.....t
P.....t
konto usunięte 02.09.2019, 15:01:34
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13 02.09.2019, 17:28:51
  • 1
@PorcelanaBidet: W małopolsce tak leje, że na bank niedługo będzie wysyp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

470

Zabawki dla dzieci wyprodukowane w ZSRR

Według władz ZSRR zabawki miały być praktyczne, trwałe i miały pomóc dziecku w podjęciu decyzji kim chce być, gdy dorośnie. A że przy okazji te zabawki były brzydkie? Kto by się przejmował. W dorosłym życiu też za kolorowo nie bywało. No to jedziemy!

Pit3r87
z
m.joemonster.org
dodany: 01.09.2019, 06:40:13
  • 200
  • #
    swiat
  • #
    zsrr
fakir13
fakir13 01.09.2019, 19:03:25
  • 13
Kiedyś koledze musiałem odkupić takie cudo techniki, gra spadła i ekran pękł. Ekran nie był dotykowy jak by ktoś pytał .
fakir13 - Kiedyś koledze musiałem odkupić takie cudo techniki, gra spadła i ekran pęk...

źródło: comment_NIzTayvToKTazCzmFotlZioWPfKXjRyP.jpg

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

812

Na Syberii pali się las wielkości Belgii-Rosjanie nie gaszą,bo im się nie opłaca

Pokaż treści 18+

Na Syberii pali się las wielkości Belgii-Rosjanie nie gaszą,bo im się nie opłaca

Obszar o powierzchni trzech milionów hektarów płonie na Syberii. Choć teren jest porównywalny z Belgią i można z powodzeniem mówić o ogromnym zagrożeniu dla tamtejszego ekosystemu, rosyjskie władze twierdzą, że gaszenie pożaru się im nie opłaca. I czekają aż las sam się wypali.

Boro03
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.07.2019, 12:24:37
  • 124
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    ekologia
  • #
    ekonomia
  • #
    klimat
  • #
    przyroda
fakir13
fakir13 01.08.2019, 14:51:15
  • 0
@bleblebator: zawsze jednego z bliźniaków wysyłali i w razie katastrofy podstawiali drugiego do prasy jako sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fakir13
fakir13 15.07.2019, 15:57:20
  • 4
Moje pierwsze 1000 podziękowań. Trzy lata jazdy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#yanosik #chwalesie
fakir13 - Moje pierwsze 1000 podziękowań. Trzy lata jazdy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)...

źródło: comment_ODvg76OYPxhuTf7CNBPyBW4sA48khdVK.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakir13
fakir13
Autor
16.07.2019, 13:43:02
  • 0
@Adam32: nie wszędzie odpalam yanosika, ale prawie codziennie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26
  • Strona 5 z 26
  • >

Jon Viiik

  • Witam i pozdrawiam!
  • Polska
  • http://www.old.psychologia.uni.wroc.pl/?q=users/mbialek
  • niemampoczty@wykop.pl
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.11.2017

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 14.11.2022

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.02.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking