@uwielbiamnalesniki: a wy co myślicie, że teraz wystarczy wrzucić czapeczkę i już jest praca w mcd i przelewiki co miesiąc? Obawiam się, że po ostatnim krachu jest więcej kandydatów na 1 miejsce i będzie przesiew ( ͡°͜ʖ͡°)
Znajoma pracuje wysoko w branży medycznej w Niemczech i zarobiła w trakcie pandemii naprawdę sporo kasy. Jesienią (po fakcie widać, że to górka była) delikatnie namawiałem ją na inwestycje w krypto. Przekonała się do tego, ale ostatecznie utknęła na weryfikacji twarzy w binance. Wtedy spytała, czy wszędzie tak trzeba i nagle stwierdziła, że nie chce mieć z tą żenadą nic wspólnego i rezygnuje. Ech ta kobieca intuicja... i mój uratowany tyłek (
@CzulyTomasz: Nie szkodzi ( ͡°͜ʖ͡°) Kiedyś usunąłem avatar, bo ktoś mi go ukradł więc możesz mnie nie kojarzyć. Mam portfel, ale lubię heheszki niezależnie od sytuacji na rynku, bo wiem co to krypto... Z drugiej strony jakby mi wartość mieszkania, albo działki zmalała z 600k do 190k to co innego, ale tego się akurat nie boję ( ͡°͜ʖ͡°)
#kryptowaluty