Nie wiem jak wy, ale ja po blisko 14 latach użytkowania wykopu praktycznie każdego dnia kompletnie straciłem ochotę żeby robić to dalej. Nic tutaj nie widać przecież, wszystko się zlewa w jedno... Czemu nie dadzą możliwości wyboru między starym, a nowym wykopem? Na domiar złego apka wykopu, zrobiona przez Mirka, przestała działać i trzeba taplać się w tej kupie oryginalnej.
Do tego, od mniej więcej listopada walczę ze wsparciem technicznym, żeby zmienili mi adres
@bastek66: wtedy już będzie zbyt późno na działanie. Użytkownicy, którzy się wycofają raczej nie wrócą, bo znajdą sobie inne źródło. Tak samo jest z grami, kiedy twórcy zaczynają robić zmiany inne niż oczekują gracze, a które ewidentnie są nastawione tylko na zyski.
Kalkulator, oparty o dane Amerykańskiego Biura Statystycznego, który sprawdza ile kobiet w USA odpowiada Twoim kryteriom. W powiązanych wersja sprawdzająca ilu mężczyzn odpowiada Twoim kryteriom.
@VinnieP: Ja w 2020 wróciłem po niespełna 4 latach w UK do Polski, żeby założyć swój biznes. Mam ambiwalentne odczucia, bo z jednej strony jestem u siebie i spełniam swoje ambicje, a z drugiej straciłem trochę spokoju ducha.
Przede wszystkim, nie słuchaj nikogo kto nie mieszkał i nie pracował dłużej za granicą, bo oni nie mają pojęcia jak to jest być z dala od rodziny i przyjaciół, i myślą że wszędzie jest
@VinnieP: Ten cały GratisLPG chyba nie rozumie, że zarabiacie 70k funtów rocznie xD
W każdym razie, osoby mniej majętne nie rozumieją, że na pewnym poziomie dochodów dodatkowe pieniądze nie są już tak ważne jak inne czynniki, takie jak warunki pracy, komfort pracy, więcej wolnego, blisko rodzina itp. Oni myślą tylko w kategoriach materialnych, a nie oszukujmy się, UK to już nie jest raj utracony jak to było 15-20 lat temu.
@Ilirian: wciąż lepiej niż urodzić się w 1915 r ;) Poza tym, takie jączenie to oznaka słabości, braku odwagi, determinacji i próby podjęcia ryzyka do wprowadzenia zmian. Zawsze było źle, zawsze się narzekało, ale kiedyś ludzie przynajmniej próbowali coś z tym zrobić, a teraz młode pokolenie płakulsia i by ojojania tylko chciało. Milienialsi myślą, że za granicą to złote kurki mają, że tam ich z otwartymi rękami i solą wyczekują,
Wczoraj minęła 30 rocznica Nocy Teczek, po której upadł rząd Olszewskiego. Warto sobie przypomnieć dlaczego i przez kogo nie doszło do dekomunizacji Polski, a TW są do dzisiaj obecni w polityce i życiu publicznym.
Cześć wykopki, czy do tej porty tylko ja zauważyłem, że wykop ukrywa na głównej i w wykopalisku liczbę 'zakopów' dla niektórych treści? Czy może jestem aż tak bardzo nie na czasie z promowaniem na siłę?
Na domiar złego apka wykopu, zrobiona przez Mirka, przestała działać i trzeba taplać się w tej kupie oryginalnej.
Do tego, od mniej więcej listopada walczę ze wsparciem technicznym, żeby zmienili mi adres