Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 683
Zachowanie uk trochę kojarzy mi sie z imprezą w pubie.
Gdzie Chiny odpadły pierwsze lekceważąc swoje możliwości, Korea widząc to w panice uciekła, Polska mając doświadczenie skapnęła się że alkhol jest skażony więc się odstosunkowała się po pierwszej kolejce mimo krzyków że z nas niesolidarne #!$%@?, kolejne nawalone w 3 dupy kraje próbuja się dowlec do domu, bo mają dość, Włochy leżą zarzygane w kącie, Francja i Niemcy rypneli po następnym szocie, ale mieli cofke więc pędzą po miske, USA chwiejąc się kopie blady, zwisający na stołku Iran, Hiszpania gdzieś zaginęła w klopie, a UK patrzy na to wszystko, beka przerazliwie i mowi 'amatorzy', pociagajac haust trucizny z podlasia chin ;D

#koronawirus #uk #pandemia #impreza
  • 11
@engineer Coś ci się chronologia #!$%@?ła i pominąłeś moment gdy Chiny rozpoczynają domówkę z bibrem niewiadomego pochodzenia mówiąc że ich alkohol jest jak chińska technologia, 100 razy lepszy niż japońska i niemiecka. Gdy same się zatruwają, to #!$%@?ą z imprezy pierwsze wracając kolejnego ranka z rosołem (tym razem nie z nietoperza) jako wybawcy dla tych skacowanych, zarzyganych, z nadzieją ze nikt nie odkryje jak bardzo #!$%@? ostatniej nocy.
@engineer: Przypomniałeś mi taki program, kiedyś leciało tego sporo, taki rodzaj obleśnego reality tv z UK. Ten odcinek był o kolesiu, który w pubie by zaimponować towarzystwu wymiotował do kufla i z powrotem to wypijał. Właśnie tak zachowałoby się UK na tym koronaparty. Serio, brytole to zwyrole i oblechy, zwłaszcza jeśli chodzi o picie.