Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
emesc
emesc

emesc

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9555
  • Znaleziska 1859
  • Mikroblog 7696
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 83
S_T_A_L_K_E_R_
S_T_A_L_K_E_R_
08.10.2025, 15:31:50
  • 1154
#pracbaza #heheszki
STALKER_ - #pracbaza #heheszki

źródło: 557718773_1099221182424978_7408326151979326644_n

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 08.10.2025, 17:16:39 via Android
  • 38
@soundboy

@S_T_A_L_K_E_R_ co to jest odbieranie sobie oszczędności?


Kradzież
  • Odpowiedz

2370

Afera! Policja ustala limit zgłoszenia: 20 źle zaparkowanych samochodów na godzinę

Afera! Policja ustala limit zgłoszenia: 20 źle zaparkowanych samochodów na godzinę

Działacze Stop Cham Warszawa utworzyli stronę do prostego zgłaszania dyżurnemu policji drogą mailową (najniższy priorytet) źle zaparkowane pojazdy. Ale policja wpadła na pomysł, że w ciągu godziny przyjmie na CAŁĄ Polskę tylko 20 zgłoszeń. Na zgłaszanie pijaczków przez 112 takiego limitu nie ma...

panDocent
z
facebook.com
dodany: 07.10.2025, 21:04:52
  • 470
  • #
    stopchamwarszawa
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    konfitura
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
emesc
emesc
emesc 08.10.2025, 14:34:08 via Android
  • 0
@Me_Not lokalne samorządy powinny mieć uprawnienia do załatwiania takich sytuacji. Tak jak w UK gdzie council ma swoje służby gdzie zatrudnia ludzi chodzących i robiących zdjęcia i wystawiających mandaty. Albo auto które sobie śmiga po mieście i rejestruje pojazdy na poboczu które stoją na zakazach, przejściach itp
Tablice są automatycznie rozpoznawane i rejestruje dowody wykroczeń, potem tylko wysyłać wezwania do zapłaty.
emesc - @Me_Not lokalne samorządy powinny mieć uprawnienia do załatwiania takich sytu...

źródło: temp_file3262359928559404289

Pobierz
K.....t
konto usunięte 21.09.2025, 17:19:25
  • 537
Ludzie to jest jakiś cyrk xD
2 dni temu przy autostradzie na M25 Clacket service zapłaciłem 2,5 funta za wrapa dnia
Wracam do swojego ukochanego #bialystok i widzę gołego wrapa za 23,90 xDD

11,40 PLN różnicy
#uk
#polska
K.....t - Ludzie to jest jakiś cyrk xD
2 dni temu przy autostradzie na M25 Clacket se...

źródło: image_picker_18C88FF2-B4E8-4F90-9949-A83DFF17C437-94105-00000CE14533A85D

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 21.09.2025, 19:17:18 via Android
  • 2
@romek898 @Knaga_powrot
Piątkę to kosztuje zestaw. Sam wrap £2.29/£3.79
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 21.09.2025, 19:20:06 via Android
  • 11
@szczyp1orek wiesz czemu niektórzy wypisują z edukacji zdrowotnej? Może przez to kto je prowadzi.
emesc - @szczyp1orek wiesz czemu niektórzy wypisują z edukacji zdrowotnej? Może przez...

źródło: temp_file6243314446029877353

Pobierz
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 21.09.2025, 22:45:31 via Android
  • 8
@rdddd @editores
Nie wiem skąd wy te cenówki bierzecie, to w JustEat taka marża?
U mnie w okolicy bezpośrednio w McD jest £2.29/£3.79 za wrapa solo a 5/6 za zestaw.
emesc - @rdddd  @editores 
Nie wiem skąd wy te cenówki bierzecie, to w JustEat taka m...

źródło: temp_file5842914871320044659

Pobierz
  • Odpowiedz

46

Rząd zamyka dofinansowania na rowery elektryczne

Rząd zamyka dofinansowania na rowery elektryczne

NFOŚiGW zamknął program Mój Rower Elektryczny. Według planów 300 milionów złotych miało trafić do osób zakupujących rowery elektryczne, w tym cargo, i wózki elektryczne. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował o zakończen

Biznesalert
z
biznesalert.pl
dodany: 17.09.2025, 20:33:22
  • 36
  • #
    rower
  • #
    elektromobilnosc
  • #
    roweryelektryczne
emesc
emesc
emesc 18.09.2025, 05:52:45 via Android
  • 3
@straszny_chamw prawnie w Polsce (i UE) rower na którym nie trzeba pedałować nie jest rowerem. To motorower i musisz mieć prawo jazdy AM (albo B) i nie możesz nim jeździć po ścieżkach rowerowych
emesc
emesc
emesc 18.09.2025, 06:03:48 via Android
  • 5
@mocten spojrz na co odpowiadałem to się wyjaśni
emesc
emesc
emesc 18.09.2025, 13:42:03 via Android
  • 0
@mocten ok, to bardzo fajnie.
sxilll
sxilll
14.09.2025, 17:36:03
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 14.09.2025, 19:06:30 via Android
  • 0
@sxilll za tak spalone jajka to by Cie z wysp pogonili :)
  • Odpowiedz

659

Totalne zaoranie Audiofilów

Totalne zaoranie Audiofilów

Profesjonalny inżynier audio nagrał film na YouTubie w którym zdemaskował sprzęt dla audiofilów, który w większości jest zwykłym scamem za ogromne pieniądze. Audiofile nie mogli sie pogodzić z faktami,ten więc zrobił test audio i zmiażdżył cała scamerska branże xd

reronin
z
youtube.com
dodany: 14.09.2025, 11:56:20
  • 239
  • #
    audioboners
  • #
    audio
  • #
    audiofile
  • #
    glosniki
  • #
    sluchawki
  • #
    elektronika
emesc
emesc
emesc 14.09.2025, 17:06:52 via Android
  • 47
@Dorodny_Wieprz a widzisz bo problem u Ciebie że ten przełącznik tłumi scenę i spłyca głębię dlatego nie mogłeś zauważyć różnicy. No i przełączając w locie przełączasz na kompletnie niewygrzane kable głośnikowe więc metodyka pomiaru w ogóle leży
( ͡º ͜ʖ͡º)
Methagen
Methagen
Methagen
11.09.2025, 05:36:11
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 11.09.2025, 07:07:18 via Android
  • 0
@Methagen na Ukrainę też mówili że nie planowali a jakiś wyszło inaczej
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge
07.09.2025, 06:31:11
  • 560
You tube tłumaczy już nawet nazwy kanałów, WTF. Oni myślą że nikt poza USA nie zna angielskiego?
Depth_Charge - You tube tłumaczy już nawet nazwy kanałów, WTF. Oni myślą że nikt poza...

źródło: temp_file2113710558554810165

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 07.09.2025, 10:27:16 via Android
  • 1
@m4rio strasznie irytujące jest to auto tłumaczenie, na początku myślałem że ludzie wrzucają filmy gdzie mówią po polsku z angielskim tytułem xD
  • Odpowiedz

951

1233 zł za rybę i rosół. Do rachunku doliczono... przyprawy!

1233 zł za rybę i rosół. Do rachunku doliczono... przyprawy!

"U Kapitana Dianthus'a" w Sarbinowie oszukuje ludzi. Liczą sobie dodatkowe 3zł za szczyptę lubczyku, czosnek czy ćwiartkę cytryny.

konto usunięte
z
fakt.pl
dodany: 30.08.2025, 15:24:52
  • 260
  • #
    afera
  • #
    gastronomia
  • #
    januszebiznesu
  • #
    jedzenie
  • #
    polska
  • #
    jedzzwykopem
emesc
emesc
emesc 30.08.2025, 18:32:32 via Android
  • 40
@Petururururu no jeśli uważasz że cena 200zł za rosół i rybę, gdzie zamawiacie jedną porcję na pół jest ok to nie mam pytań
emesc
emesc
emesc 30.08.2025, 23:34:36 via Android
  • 1
@qwerty54321

@emesc brakuje zdjęcia menu. Jeśli wszystko było napisane w menu to ok.


Wiesz co, to że cena w menu za kg jest podana ty o jest ok, ale przyniesienie porcji na dwie osoby która waży 1.8kg to już średnio. Nawet jak klient nie doprecyzował ile sobie życzy to nie jest to normalne.
emesc
emesc
emesc 31.08.2025, 08:46:00 via Android
  • 0
@fonderal nie wsadzisz zamrożonej ryby do frytownicy, pół litra wody w gorącym oleju nie skończyłoby się dobrze
AntyKuc
AntyKuc
27.08.2025, 08:00:25
  • 16
Ej jak to jest, że ludolodzy pominęli jedną z najlepszych gier tego roku, absolutny hit i prawdopodobnie jedną z najlepszych platformówek 3D w historii? Przecież taki legolud to powinien grać w różne gatunki gier, a nie tylko w chińskie podróby soulsów. Ktoś tak poważny i kreujący się na eksperta jak rumun powinien posiadać wiedzę o rożnych gatunkach gier, prawda?
#kiszak #bekazludologuff
AntyKuc - Ej jak to jest, że ludolodzy pominęli jedną z najlepszych gier tego roku, a...

źródło: Zrzut ekranu 2025-08-27 o 09.55.29

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 27.08.2025, 09:45:51 via Android
  • 0
@AntyKuc pominęli bo nie każdy jest fanboyem i kupuje Switcha2 na premierę. Nie dość że dużo kosztuje to nie oferuje za wiele.
  • Odpowiedz

354

Uwaga na rowerki dziecięce z Media Expert

Uwaga na rowerki dziecięce z Media Expert

Cześć, Chciałbym przestrzec wszystkich przed zakupem rowerków dziecięcych w Media Expert.

boss007
z
wykop.pl
dodany: 17.08.2025, 12:12:42
  • 192
  • #
    mediaexpert
  • #
    reklamacja
  • #
    zakupy
  • #
    pytanie
emesc
emesc
emesc 18.08.2025, 09:30:58 via Android
  • 0
@jassssss nie wiem czemu minusy ale jest w tym trochę racji.
Ludzie kupują w markecie pierwsze rowery dla dzieci (no bo zaraz przecież wyrośnie, żal trochę pieniędzy) i mają problemy żeby dzieci zachęcić potem do jazdy. Tylko często to jakieś badziewie na stalowej ramie które waży 11kg i dziecku jest zwyczajnie ciężko to ruszać.

Dużo lepiej kupić jakąś porządną używkę która waży 5.5-6kg. Dziecku będzie dużo łatwiej, a po roku jak
Leniek
Leniek
03.08.2025, 07:00:12
  • 199
Wchodzisz w najdrozszym miescie w kraju do knajpy na turystycznej ulicy. Na powitanie prossecco za darmo, bierzesz po placku i drineczku, na koniec deser i 3 flaszeczki uczciwie mocnego jak wóda likieru gratis. Rachunek 37€

Miejsce nie do życia, a w takiej Polsce to przynajmniej dostaniesz w tej cenie zakalca z kiełbasą z psa i podgnila pieczarką i dostawa z #pyszne albo #glovo

No ale wiadomo z takim
Leniek - Wchodzisz w najdrozszym miescie w kraju do knajpy na turystycznej ulicy. Na ...

źródło: 1000012684

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 03.08.2025, 09:17:37 via Android
  • 3
@Leniek no dobra, wiem że promo w tygodniu i określone godziny ale pa, 19.90zł. Niecałe 5 euro, certyfikat AVPN.
emesc - @Leniek no dobra, wiem że promo w tygodniu i określone godziny ale pa, 19.90z...

źródło: temp_file9101952604561754465

Pobierz
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 03.08.2025, 09:19:39 via Android
  • 0
@emesc regularna cena
emesc - @emesc regularna cena

źródło: temp_file390212730256019310

Pobierz
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 03.08.2025, 09:33:11 via Android
  • 1
@Leniek zgadzam się, byłem przetestować z ciekawości i zdecydowanie należy im się pochwała zarówno za jakość jak i za tę ofertę. Było taniej niż goła zapiekanka na ulicy z okienka kawałek dalej xD
Jak ktoś będzie w okolicy to polecam.
  • Odpowiedz
Secretguy
Secretguy
Secretguy
29.07.2025, 04:40:37
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 29.07.2025, 06:34:07 via Android
  • 2
@Secretguy ale niektóre firmy oferują pracownikom benefity typu możliwość inwestowania w akcje bez ryzyka, kupno akcji z rabatem i podobne. Na wyższych stanowiskach często część pensji jest wypłacana w formie akcji
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej
25.07.2025, 19:57:58
  • 124
Było jak na górze, jest jak ja dole.
S-----l wygląda teraz dokładnie tak, jak chciałem. Nie znam ładniejszych kół do tej generacji konia. Jaram się.

#motoryzacja #pokazauto #mustang
bidzej - Było jak na górze, jest jak ja dole.
S-----l wygląda teraz dokładnie tak, ja...

źródło: 1000037342

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 26.07.2025, 06:02:17 via Android
  • 2
@bidzej te na dole kojarzą mi się jak byś kupił komplet od jakiegoś BMW, ja bym wolał te górne. Ilu ludzi tyle opinii :)
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 26.07.2025, 06:23:10 via Android
  • 0
@xDrive

@emesc: Przecież te na górze są z BMW, a te na dole z Mustanga.


Mi się kojarzą z takimi jakie były we wcześniejszych generacjach, z jakimś BMW albo Octavią. Beemek na czarnych mogą głowa chyba kompletnie nie odnotowała.
emesc - @xDrive
@emesc: Przecież te na górze są z BMW, a te na dole z Mustanga.

Mi s...

źródło: temp_file7237254095920433339

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
24.06.2025, 11:07:03
  • 1455
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 24.06.2025, 11:24:33 via Android
  • 1185
@Kempes dyplomacja przez Twittera xD
  • Odpowiedz
korbixon
korbixon
22.06.2025, 12:30:24
  • 1549
Pyszna rybka, jedynie za 600 złotych xD

#baltyk #gdansk #morze #januszebiznesu
korbixon - Pyszna rybka, jedynie za 600 złotych xD

#baltyk #gdansk #morze #januszebi...

źródło: temp_file2001827243584201500

Pobierz
  • 326
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emesc
emesc
emesc 23.06.2025, 06:01:47 via Android
  • 0
Dzbanek lemoniady 49zł??
xD xD xD
  • Odpowiedz
emesc
emesc
emesc 23.06.2025, 06:15:01 via Android
  • 0
@Kamienie ej no ale my tutaj mówimy o mrożonych frytkach i rybie z frytkownicy i chcesz ich bronić że 150zł to nadal akceptowalna cena?
No i jeszcze przy okazji wejdź na mapy i rzuć okiem na lokal...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • Strona 3 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking