- 1
#f1 dziad albo checo w punktach, mocne
- 2
- 3
#f1 K--------------------A
- 3
#f1 kimi wytrzymaj to
- 14
#f1 gekona to chyba matka nie kochała
- 14
#f1 największym wygranym wyścigu jest max, piwko w łapie, iracing włączone
@dx4lis: yes i tak sezon stracony to wyjebnae
- 1
#f1 gasly i gekon zbierają kary niczym cukierki
- 5
#f1 STRATEGIA GRANDE W-----C SIE W BANDE
- 3
#f1 w f1 wiecej akcji niz w f2 xD niemozliwe
- 6
#f1 AHAHAHAHAHAHAHAHAGAHAHAHAAHAH
- 4
#f1 dobra po zawodach już, ide spać
- 8
- 1
- 166
dx4lis via iOS
- 2
- 13
- 4
#f1 bolid cadillaca to chyba mocowany na trytytki
- 0
#f1 k---a co jest xD po wyscigu f2 myslalam ze w f1 bedzie procesja
Osiągnięcia
Rocznica
od 03.07.2025Rocznica Gadżeciarz
od 02.07.2017Gadżeciarz Mikroblogger
od 07.06.2026Mikroblogger






źródło: obraz
Pobierz