#mediolan2026 dla mnie jako kIbica to bylo jedno z najwazniejszych i najpiekniejszych zwyciestw w historii :) To nie byla do konca czysta sportowo walka, bo Bjoergen byla przeciez "astmatyczką", a mimo tego Kowalczyk popisala sie genialnym finiszem :)
Do dzisiaj pamietam jak sie darlem na caly dom, jak Justyna przekroczyla linię mety :D
Do dzisiaj pamietam jak sie darlem na caly dom, jak Justyna przekroczyla linię mety :D









źródło: DACHOWIEC
Pobierz