Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dolor
dolor

dolor

Dołączył 3 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50817
  • Znaleziska 9173
  • Mikroblog 41644
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 106
wscieklykabanos
wscieklykabanos
03.04.2026, 05:45:09
  • 475
#polskiedrogi "Bo wie pan, w aucie określanym jako 'wypas' nie czumć premdkości, mlask. Wydaje się, że jedzie się 40 km/h, a naprawdę to zapeirdala się jak poyeb."

Kierowca BMW jechał w kierunku Lęborka i z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.


https://www.lebork24.info/2026/04/02/niebezpiecznie-na-dw214-w-garczegorzu-kierowca-bmw-uderzyl-w-drzewo/
wscieklykabanos - #polskiedrogi "Bo wie pan, w aucie określanym jako 'wypas' nie czum...

źródło: HE7nfh_WMAELK62

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 03.04.2026, 08:32:15 via Wypiek
  • 1
@wscieklykabanos BMW M6 507 koni, ciekawe czy przypadek, czy przyspieszony samostrzał? Chociaż samobój to może być golfem, a nie czołgiem na kółkach.
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor 03.04.2026, 21:24:06 via Android
  • 1
@emasele prawdziwa M, zobacz na 5 przepustnic na silniku, widoczne na pierwszym zdjęciu.
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor 03.04.2026, 21:24:51 via Android
  • 2
@emasele prawdziwa M, zobacz na 5 przepustnic na silniku, widoczne na pierwszym zdjęciu. Chociaż silnik trochę się obrócił, to nie widać tego tak dokładnie, ale raczej wydaje się że za szybko jechali.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
01.04.2026, 16:46:34
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 01.04.2026, 21:19:59 via Wypiek
  • 0
@Warcomx przecież to Ewa na zdjęciu co ty mówisz gościu
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
31.03.2026, 15:23:38
  • 513
Radek Sikorski jest dziś na Ukrainie.
A Nawrocki ani razu nie pojechał, za to pojechał do Budapesztu wspierać w kampanii wyborczej grubą pacynkę rzeźników z Kremla.

#ukraina #polityka #polskieonuce #wojna #russiahateclub
mike-johnston - Radek Sikorski jest dziś na Ukrainie.
A Nawrocki ani razu nie pojecha...

źródło: IMG-20260331-WA0002

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 31.03.2026, 20:15:12 via Wypiek
  • 2
@mike-johnston na fejsbuku za taki wyczyn będą bić brawo prezydentowi, a na Radka mówić że pacynka ¯\(ツ)/¯, taki elektorat
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
27.03.2026, 18:35:22
  • 45
Narcyzowe szaleństwo. Niektóre wiosenne festiwale kwiatów są poświęcone wyłącznie narcyzom i żonkilom - dla przypomnienia, żonkil (Narcissus jonquilla) to również gatunek narcyza, a zwyczajowo żonkilami nazywa się także różne inne narcyzy o żółtych i pomarańczowożółtych kwiatach.

W Europie największe narcyzowe festiwale odbywają się we Francji i Austrii, a ich charakterystycznym elementem są parady z rzeźbami kwiatowymi układanymi z różnych gatunków narcyzów. Narcyzowy festiwal jest też corocznie organizowany w małej angielskiej
Apaturia - Narcyzowe szaleństwo. Niektóre wiosenne festiwale kwiatów są poświęcone wy...

źródło: Daffodil-Festival-at-Gibbs-Gardens

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 28.03.2026, 00:18:36 via Wypiek
  • 1
@Apaturia czasem mylę chabry z narcyzami, ale tylko z nazwy, lol, pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
23.03.2026, 14:03:04
  • 495
Zostawmy #polityka na bok i porozmawiajmy o #pieklokobiet - ciekawe jakie Marta musi mieć niemcy w domu jeśli on tak zachowuje się publicznie. Mały człowiek któremu psycha siada przy każdej bardziej stresujacej sytuacji. Przypominam o "pozdrowieniach" snusiarza do widzów TVP po pytaniu dziennikarza na olimpiadzie. #bekazpisu
szmichal - Zostawmy #polityka na bok i porozmawiajmy o #pieklokobiet - ciekawe jakie ...

źródło: 1000068103

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 23.03.2026, 18:37:50 via Wypiek
  • 2
@szmichal jest może gdzieś to nagranie pozdrowień? nie wiem jak szukać, a sprawdzonym chętnie
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor 17.03.2026, 23:35:07
  • 0
Energiczny house czy jak to się nazywa dla każdego z was 2 razy proszę!

Szczerze to mzobobgra mi w głowie i nie mogę wyrzucić, podoba mi się ten wokal bardziej niż wiele innych rzeczy hehehe.

#muzyka #housemusic #edm
dolor - Energiczny house czy jak to się nazywa dla każdego z was 2 razy proszę! 

Szc...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 14.03.2026, 21:37:53
  • 0
Hej hej hej hej hejj, smiej się śmiej, śmiej, śmiej!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kismeth
Kismeth
13.03.2026, 16:36:31
  • 669
Mam kolegę co jest w wojsku. Zawsze pod rękę z konfą. W wyborach oczywiście na kibola głosował
Cały czas przy jakimkolwiek spotkaniu psioczył na polityków, że sprzętu nie kupują im i kto to słyszoł. Wiecznie mało.

Jak było info o SAFE to oczywiście psioczył, że nie dowiozą. Jak już było wiadomo, że dowiozą to na pewno za mało. Jak już było into, że będziemy mieli najwięcej kasy i jeszcze trafi do polskich firm
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 13.03.2026, 22:26:20 via Wypiek
  • 1
@Kismeth u mnie w rodzinie przykładowo pracuje w wojsku i usłyszałem że "Niemiec na niemieckiej pożyczce wyrucha nas aż miło!" i tyle więc pozdrowienia dla służb mundurowych. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
12.03.2026, 06:55:46
  • 437
Patrzę na główną a tam artykuł “Polska jest zalana tanim robolem z Kolumbii”

Jak daleko zaszliśmy w Internecie ze takie słownictwo, takie odczłowieczanie nie robi już na nikim wrażenia? Przecież to jest obrzydliwe. To już problem jest nie tylko z kolorem skóry ale i z pracą fizyczną?

#zalesie #wykop #rasizm
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 12.03.2026, 08:35:51 via Wypiek
  • 0
@KosmicznyBarszcz mój ojciec zawsze mówił tak samo na siebie, więc lol
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
08.03.2026, 17:03:18
  • 28
nie wiem jaki telefon kupic
KladzSie - nie wiem jaki telefon kupic

źródło: c8724yrb20hf22

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 08.03.2026, 22:14:58 via Wypiek
  • 0
@KladzSie Motorola, w takim budżecie jakieś edge 60 fusion można mieć tanio, a uczucie w ręce bardzo premium i dobry wyświetlacz ma
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor 05.03.2026, 23:21:43
  • 0
aaaaaaaa, to już chyba wypalenie i brak chęci, sam nie wiem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
05.03.2026, 23:10:00
  • 8
Doskwiera mi samotność , nawet ni ma z kim piwa napić się we plenerze
ChlopoRobotnik2137 - Doskwiera mi samotność , nawet ni ma z kim piwa napić się we ple...

źródło: image_picker_D44ABB8F-66DB-4DB8-B220-F264D4A5BD5D-50179-0000062104C7DADC

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 05.03.2026, 23:20:19 via Wypiek
  • 1
@ChlopoRobotnik2137 tzw chujnia wietrzna
  • Odpowiedz
Infex
Infex
27.02.2026, 18:31:08
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 27.02.2026, 23:20:29 via Wypiek
  • 3
@tomilipin bo jest zajebisty
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
26.02.2026, 10:31:27
  • 2940
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle.
Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji.
#gielda

Mirror: https://x.com/CodziennyPolak/status/2026967744390762962?s=20
vladi_putin - No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w ce...
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 26.02.2026, 11:18:06 via Android
  • 22
CNC pan mówi? Tak, znajomy Zbyszek robi na maszynie na warsztacie.

Wrzuć może na YouTube, to zostanie z tego jakiś klasyk, a tak to tytuł "zwrot akcji XTB rozmowa z konsultantem" xd
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
24.02.2026, 20:07:09
  • 577
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 24.02.2026, 21:50:23 via Wypiek
  • 17
@JPRW co to jakis akcencik w głosie?
  • Odpowiedz
blunch
blunch
23.02.2026, 09:18:20
  • 952
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 424
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 23.02.2026, 15:46:37 via Wypiek
  • 2
@blunch sprzedawałem silnik kiedyś, dostałem podobny tekst typu "lepiej żeby był dobry, wiem gdzie mieszkasz", no wiadomo że wiesz, przecież jesteś u mnie na podwórku po ten silnik debilu.
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor 23.02.2026, 19:13:05 via Android
  • 1
@MojHonorToWiernosc ale pewnie dali ci spokój, do mnie dzwonił, nawymyślał takich wymiarów (np. krzywy wał), że panewka by się już kręciła razem z wałem, powiedziałem że u mi wysłał protokół że szlifierni, to gość chyba w paincie to przerobił i mi wysłał, bo nie chce mi się wierzyć że jakakolwiek szlifiernia pisze w jednostronnie owym dokumencie "pęknięta głowica i wypracowane zawory" gdzie są jeszcze błędy interpunkcyjne. Nie dość że dostali w
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
22.02.2026, 07:13:41
  • 327
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 22.02.2026, 08:56:01 via Wypiek
  • 6
@Nemayu popatrz w lustro i zastanów się czy warto
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor 22.02.2026, 00:02:12
  • 0
ja p------e ale mi się nic nie chce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor
Autor
22.02.2026, 00:10:55 via Wypiek
  • 0
@dolor no bez kitu, ale tak fest
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor
Autor
22.02.2026, 00:11:08 via Wypiek
  • 0
@dolor Ja też nie mam na nic ochoty.
  • Odpowiedz
j.....e
j.....e
konto usunięte 21.02.2026, 16:52:42
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dolor
dolor
dolor 21.02.2026, 23:51:20 via Wypiek
  • 1
@ja-jesio-ne wpis spadł, masz może screen? chociaż tresc linku mówi chyba wszystko.
  • Odpowiedz
dolor
dolor
dolor 22.02.2026, 00:10:21 via Wypiek
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.10.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 24.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking