#f1 kiedyś tuż przed wjazdem do tunelu można było bardzo łatwo zobaczyć Morze Śródziemne, teraz mamy bandy reklamowe i apartamentowce dla rusków, upadek
#konfitura #samochodoza Idź sobie drogą bo mój samochód się zmęczył i muszę stać na chodniku. To nic że 20 metrów dalej z przodu legalne i bezpłatne miejsca do parkowania. Musze tu stać, czego nie rozumiesz !one one one !!! #szczecin
Tak wygląda symulacja prędkości okrążenia kwalifikacyjnego po zmianach jakie wejdą od następnego GP. Kierowcy nie będą tak szybko odpuszczać gazu ale za to będą jechać wolniej. #f1
#f1 chlop nie chcial caly czas byc na sluchawce u puszkarzy tylko sie rozwijac, ale byl zmuszany do tego bo holenderski seba niczym autysta mial problem i jak jakis najgorszy przemocowiec, szantazowal emocjonalnie , że ,,jak odejdziesz to sobie cos zrobie" czytaj zostawie zespol, który dal mi wszystko. Odejscie GP dopiero po kolejnym sezonie moze swiadczyc, ze Max wypelni swoj kontrakt z bykami albo juz za rok ucieknie jak szczur
@JuzefCynamon: czeeej no, Helmut to był akurat człowiek Verstappenów, Napalony poleciał po śmierci szefunia przez walkę o władzę, największy rywal Ricardio odszedł przez własne ego. Mocno naciągana ta twoja teoria.
#ukraina #rosja #komunizm
źródło: obraz
Pobierz