Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
delli44
delli44

delli44

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4213
  • Znaleziska 113
  • Mikroblog 4100
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
wshk
wshk
wshk
wczoraj, 08:19:30
  • 30
u kacapów już wakacje
#ukraina #rosja #komunizm
wshk - u kacapów już wakacje 
#ukraina #rosja #komunizm

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 wczoraj, 10:35:24 via Wykop
  • 1
@wshk: ten na plakacie po prawej kogoś mi przypomina.
  • Odpowiedz
cheture
cheture
06.06.2026, 12:06:07
  • 7
pedałowanie zakończone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 06.06.2026, 12:06:42 via Wykop
  • 0
@cheture: jakie tempo?
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
06.06.2026, 10:45:24
  • 5
#f1 kiedyś tuż przed wjazdem do tunelu można było bardzo łatwo zobaczyć Morze Śródziemne, teraz mamy bandy reklamowe i apartamentowce dla rusków, upadek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 06.06.2026, 10:50:25 via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: to morze od dawna było namalowane
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
02.06.2026, 10:27:39
  • 196
Matko bosko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
RitmoXL - Matko bosko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: IMG_8357

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 02.06.2026, 10:33:38 via Wykop
  • 53
@RitmoXL: głowa do góry, jutro piątek!
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
01.06.2026, 13:50:34
  • 85
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 01.06.2026, 19:27:33 via Wykop
  • 3
@splinter96: z tym mejkapem trochę sztuczna ale bydlaka by wsadzil miedzy te balony pod ten modyfikator strumienia
  • Odpowiedz
delli44
delli44
delli44 16.05.2026, 22:27:58
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
12.05.2026, 15:38:03
  • 65
#f1 #formulacynamon rosół z kury i siurek do góry
JuzefCynamon - #f1 #formulacynamon  rosół z kury  i siurek do góry

źródło: SmartSelect_20260512_173834_Gallery

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 12.05.2026, 17:28:31 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: eat pasta, drive fasta!
  • Odpowiedz
qqaa
qqaa
qqaa
07.05.2026, 07:17:48
  • 0
Czy znajdę coś lepszego do max 3 tys?

https://sportano.pl/p/430235/rower-gravelowy-attabo-grado-2-0-niebieski?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=22325102286&utm_content=&utm_term=&gad_source=1&gad_campaignid=22325110056&gbraid=0AAAAABJRqqWV5xT3fOlYs4dGh5jMeoyAQ&gclid=Cj0KCQjw8PDPBhCeARIsAOJwmWUcJblUR_KaqmkCYh0reC25hrser95vt0c1G48NHnJ4EFJ_h9yYzSIaApmZEALw_wcB

#gravel #rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 07.05.2026, 21:18:28 via Wykop
  • 0
@qqaa: rower jest ok ale ma miejsce na 1 bidon, troche lipa na długich trasach
  • Odpowiedz
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
04.05.2026, 14:37:31
  • 233
#konfitura #samochodoza Idź sobie drogą bo mój samochód się zmęczył i muszę stać na chodniku. To nic że 20 metrów dalej z przodu legalne i bezpłatne miejsca do parkowania. Musze tu stać, czego nie rozumiesz !one one one !!! #szczecin
jazdaniebieski2023 - #konfitura  #samochodoza  Idź sobie drogą bo mój samochód się zm...

źródło: IMG_9960

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 04.05.2026, 21:24:24 via Wykop
  • 1
@jazdaniebieski2023: z-----ć przypadkiem z laczka w lusterko to się nauczy
  • Odpowiedz
Czesuafff96
Czesuafff96
01.05.2026, 20:59:21
  • 2
Aż dziwne że te kwali da się w miarę oglądać, coś zmienili?

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 01.05.2026, 21:03:55 via Wykop
  • 3
@Czesuafff96: ograniczyli moc z silników elektrycznych
  • Odpowiedz
AusserKontrolle
AusserKontrolle
01.05.2026, 20:46:59
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 01.05.2026, 20:50:00 via Wykop
  • 2
@AusserKontrolle: siema gruby
  • Odpowiedz

19

STRACIŁEM 520 TYSIĘCY NA GIEŁDZIE ZONDA

STRACIŁEM 520 TYSIĘCY NA GIEŁDZIE ZONDA

Autor filmu pisze: STRACIŁEM 520 TYSIĘCY NA ZONDA, PRAWIE WSZYSTKO CO MIAŁEM PONAD 90%... #zonda

makkak
z
youtube.com
dodany: 24.04.2026, 09:09:01
  • 43
  • #
    gielda
  • #
    finanse
  • #
    inwestycje
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
delli44
delli44
delli44 24.04.2026, 11:07:09 via Wykop
  • -4
Państwo nie chce mu pomóc, dlatego w najbliższych wyborach zagłosuje na Nawrockiego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

delli44
delli44
delli44 24.04.2026, 09:45:00
  • 1
Tak wygląda symulacja prędkości okrążenia kwalifikacyjnego po zmianach jakie wejdą od następnego GP. Kierowcy nie będą tak szybko odpuszczać gazu ale za to będą jechać wolniej. #f1
delli44 - Tak wygląda symulacja prędkości okrążenia kwalifikacyjnego po zmianach jaki...

źródło: mclexp1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
09.04.2026, 06:48:56
  • 10
#f1 chlop nie chcial caly czas byc na sluchawce u puszkarzy tylko sie rozwijac, ale byl zmuszany do tego bo holenderski seba niczym autysta mial problem i jak jakis najgorszy przemocowiec, szantazowal emocjonalnie , że ,,jak odejdziesz to sobie cos zrobie" czytaj zostawie zespol, który dal mi wszystko.
Odejscie GP dopiero po kolejnym sezonie moze swiadczyc, ze Max wypelni swoj kontrakt z bykami albo juz za rok ucieknie jak szczur
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

delli44
delli44
delli44 09.04.2026, 07:15:45 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: czeeej no, Helmut to był akurat człowiek Verstappenów, Napalony poleciał po śmierci szefunia przez walkę o władzę, największy rywal Ricardio odszedł przez własne ego. Mocno naciągana ta twoja teoria.
  • Odpowiedz
delli44
delli44
delli44 09.04.2026, 07:16:59 via Wykop
  • 1
@delli44: zresztą gdyby Verstappen stał za odejściem Helmuta to powinno to być traktowane jako działanie dla dobra zespołu :P
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking