@Makavlani: Poznański sisiak jest niesamowity. Czepia się chłopa który chodzi na siłownie i trenuje sporty walki że wygląda tak jakby chodził na siłownie i trenował sporty walki. Niby Parafianowicz "pozuje" na macho. Siurku poznański ja nigdy nie widziałem żeby Parafianowicz wrzucał jakieś filmiki z siłowni czy sali treningowej. Raz słyszałem jak go Zychowicz zapytał o te sporty walki to mu odpowiedział. Ty zaś nie wyglądasz na nic ale wrzucałeś filmiki
@pelart: No mógł się już chociaż czepić że Parafianowicz mówił z sympatia o Różalu. To już by był jakiś merytoryczny zarzut w tym kontekście. No ale przecież Napierała nie oglądał Parafianowicza. Poprosili go o komentarz to włączył jeden filmik i pewnie nawet nie obejrzał do końca. To przy okazji pokazuje jak fałszywe było to całe zaniepokojenie Bartosiakiem bowiem te kilka minut z Parafiowiczem wystarczyło żeby Napierała uznał go za gorszego
@koraczan: Sobie wyobraziłem jak w ówczesnym USA ktoś idzie z jamnikiem i jest legitymowany pod katem rasy psa. Pokazuje dokumenty pupila a tam pisze "owczarek alzacki". No i jest git.
#napierala Taka ciekawostka jest. Poprosiłem AI o wygenerowanie obrazu z Piotrasem. Nic nie pisałem o tym żeby Piotras nosił na nim sutannę. Nigdy wcześniej nie generowałem też niczego z Piotrasem w sutannie. To jest w pełni inicjatywa AI że tak widzi Napiera. Przed wami "nocny ksiądz" zaginione dzieło polskiego symbolizmu.
#napierala Z innej beczki to ktoś coś wie co takiego złego się Łukszy przydarzyło i czy niedyskretne bydle jakoś się odniosło do niedoli swojego przyjaciela ?
#napierala Tak sobie myślę że doktorek traktuje widzów jak zły pan psa. Patroni mają być super posłuszni a za minimalny odchył będzie kara. Patroni mają go bronić i szczekać na niedobrych ludzi i już nie raz wyrażał takie oczekiwanie. Dodatkowo ma mało cierpliwości dla swoich czworonogów bo czasem jedno niewłaściwe zachowanie i jedzie do lasu i przywiązuje do drzewa czyli hajduje z szanelu. No ale w końcu Napierała jest kociarzem.
@Rustleman: WIem wiem. Swego czasu się Ukraina mocno lansowała na tym psie i gdzieś kiedyś wspominali co to znaczy. Ciekawe czy przeżył czy go w końcu rozpieprzyło btw.
#napierala Napierała znów płakała, że traci patronów. Tymczasem stale mu rośnie. Coś nie tak z tym pajacem, jakąś chorobę przechodzi. On chciałby, aby każdy, kto choć raz coś mu zapłacił, płacił już mu do końca życia. Płacił za co? Mamy w kraju głupków, którzy mu płacą.
@kana-pa: Zapytał co jest nie tak i ktoś mu mówi że banujesz każdego kto się z tobą nie zgadza. A ten że to nie prawda tak nie jest i on wie za co i kogo banować i że stoi za nim "20 lat bycia historykiem". No cały Napierała zadał pytanie i ustawia widzów jak maja mu odpowiedzieć i później oczywiście wpłacać wpłacać i wpłacać. No a oni to robią.
@VAPORUMBAN: No jest sobie Gaweł jaki sobie jest ze swoim azylem ale o co chodzi z tym uchylaniem się ? Bez Gawła nie można się nie uchylać ? O co kaman ?
@Rustleman: No słabe to było. Ktoś się nie przygotował. Był taki filmik gdzie doktor ubolewał że wybombowali za mało katolików a zbyt dużo protestantów w trakcie WWII ale nie mogę tego znaleźć.
@VAPORUMBAN: Bez Gawła Chojecki się zatrzyma czy co ? No wytyka mu uchylanie się od kary ten azylant ale czemu Chojecki miałby się uchylać od kary ? Ktoś se tam może być potencjalnie hipokryta ja pewnie też nie raz byłem.
@00kkmaniekk00: On to wziął od lepszego komentatora. W ogóle bardzo dużo Napierała zapożyczył od lepszego. Nigdy jakoś nie podziękował swojemu mistrzowi za tą inspirację.
@koraczan: Dobra nie ma co się śmiać. Piotras to jest chwila na refleksję i szansa żeby zakończyć ten szajs co odwalasz od lat. To jest szansa na powrót do korzeni do Piotrasa jakim kiedyś byłeś.
Don't be afraid to be weak Don't be too proud to be strong Just look into your heart bydlaku That will be the return
@Muchozor: Wypatrywać ogłoszenia że potężny doktor szuka młodej uległej Hiszpanki zaznajomionej ze zjawiskiem sarmatofaszyzmu do wspólnej masturbacji przed portretem Fryderyka Wielkiego.
Czwartek, koło dziewiątej rano. Normalni, zdrowi psychicznie ludzie są w pracy, w szkołach, a nawet jak ktoś siedzi na bezrobociu to nie zaczyna dnia od pierdzielenia głupot na Youtubie, ale ma jakieś swoje hobby, emeryci zajmuja się ogródkami czy oglądają jakieś filmy. Tymczasem czterdziestoczteroletni bezrobotny zaczyna dzień od pieprzenia głupot na Youtubie i naplucia na Polskę już z rana. Wysryw ogląda całe piętnaście osób, ale bezrobotnemu frusratowi to nie przeszkadza i nadaje
@ortalionowy: Chłop łże nawet śpiewając hymn na początku. Śpiewa coś o odbijaniu szablą co nam obca p-----c wzięła a dopiero chciał przyłączać wschodnią Polskę do Białorusi a zachodnią do Niemiec :D Więc bym gnoja zapytał co on tą szablą by odbijał. Odbija to mu się po redsach.
@00kkmaniekk00: Co za gość. Patroni nie posłuchali poprzedniego apelu żebraczego więc Piotras założył tania bluzę twierdząc że to po to żeby mu zaczęli w końcu wpłacać tyle ile by chciał. Jak dostanie to pewnie założy lepsza bluzę. Już sobie wyobraziłem że ma takie progi na patronite. Za wpłatę 100 zł zobowiązuje się wyprasować koszulę. Za 500 zł regularnego wsparcia szampon będzie używany 3 razy w tygodniu. 200 zł wsparcia i
#napieralahttps://www.youtube.com/watch?v=oJtJzoIH7d4 . Szombierski na początku opowiada jakiś koszmarny suchar a Piotruś się cieszy od samego początku. Ale jest śmiesznie ale zabawnie. Aż dochodzi do momentu gdzie Szombierki opowiada jak to matka ruskiego chłopaka mówi mu że we wsi już nie ma ani jednego chłopa. Tutaj Pitoruś się już cieszy zupełnie. Pewnie wyobraża sobie taką wioskę bez jednego chłopa i siebie tam. Samogon ruskie baby i Piotras.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#napierala