Za którym razem zadaliście prawo jazdy? Ja osobiście się przyznam za 3, a tak naprawdę za 2 bo moim zdaniem oblanie przez światła na łuku to parodia. Czasami mi się wydaje, że ludzie co stękają że zdali za pierwszym i jacy to oni nie zajebiści częściej jeżdżą jak parówy od tych co zdali za którymś razem. #prawojazdy #takaprawda #feels
@HxRT0301: ja zdałam za pierwszym ponad dwa lata temu a samochodem jechałam może z pięć razy od tamtego czasu i w sumie to jeździć nie umiem. Także masz rację, jestem parówą
@ChwilowaZielonka: to babeczka która ma kanał na tiktoku celinaspookyboo i ma tam dużo takich filmików, a gościu z filmiku to jej mąż, ale z bratem też ma takie filmiki, @lubielizacosy: akurat na filmikach nie wydaje się żeby był przegrywem, raczej go to bawi
We Wrocławiu mieszkam od 5 lat i denerwuje mnie to miasto. Korki, wszędzie za dużo ludzi + wszędzie ukraińcy. Planuję przeprowadzić sie do #poznan. Co sądzicie?
@Kkazbl: w Poznaniu teraz całe centrum jest rozkopane przez remonty, także jeśli się teraz przeprowadzisz to pewnie będzie Cie to bardzo denerwować, ale tak przed remontem dobrze mi się mieszkało, No i w Poznaniu panuje powszechna betonoza
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze, jak wychodzicie z domu na pole i poruszacie się gdzieś piechotą, to mówicie, że idziecie: -z buta -na nogach -na pieszo/na piechotę
Jakie znacie przykłady "przepisów drogowych" które wymyślili sobie kierowcy? Ja zacznę: - Przy wyprzedzaniu dopuszczalne jest przekroczenie dozwolonej prędkości. #prawojazdy #polskiedrogi #przepisydrogowe #motoryzacja
Z niecałe 2 miesiące temu poznałem na #tinder laskę no i w sumie całkiem spoko spędza mi się z nią czas, ona też wydaje się mieć fun. Jak gdzieś za coś trzeba płacić to zdecydowanie jest "po równo", tzn raz ja, raz ona, nie tak że frajerzę. Humory te same, pogląd na świat też, No i właśnie dzisiaj trochę nie wiem
#numizmatyka
źródło: 98DA1911-CE03-46A1-A4EA-DC17FA72515E
Pobierzźródło: 8124ECB7-F234-4E7F-8EFE-C29EAE83EB64
Pobierz