Wpis z mikrobloga

54,7%- za obowiązkowymi ćwiczeniami wojskowymi dla wszystkich z kategorią A
35,8 %- przeciwko obowiązkowym ćwiczeniom wojskowym

Teraz wiadomo, że polskie społeczeństwo w większości jest przeciwko nam. Dla nich młody mężczyzna to śmieć, który ma obowiązek oddać życie za "lepszy sort", który spi8rdoli za granicę. Czy chcecie bronić takiego społeczeństwa?

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #sondaz #ankieta #wojsko
Pobierz sildenafil - 54,7%- za obowiązkowymi ćwiczeniami wojskowymi dla wszystkich z kategori...
źródło: comment_1670873161jqqejfRQ9BN8E7UES20gm3.jpg
  • 36
Teraz wiadomo, że polskie społeczeństwo w większości jest przeciwko nam. Dla nich młody mężczyzna to śmieć, który ma obowiązek oddać życie za "lepszy sort", który spi8rdoli za granicę. Czy chcecie bronić takiego społeczeństwa?


@sildenafil: mimo wszystko nie są takie złe te statystyki, myslałem, że bedzie gorzej. W kwestii klasycznego poboru te liczby wyglądają znacznie lepiej.
@Ravenek: powinni dać sondaż dla kobiet "czy uważa pani, że obowiązkowa służba wojskowa powinna obejmować wyłącznie mężczyzn poniżej 1.85m wzrostu?". 100% by było XD
@sildenafil: cały system jest tak skonstruowany, że młodzi faceci powinni stąd #!$%@?ć, albo pogodzić się z gniciem w tym pieprzonym kraju. Nie mieszkasz w mieście wojewódzkim? No to powodzenia w znalezieniu kogoś. #!$%@?, płać podatki, a jak trzeba zdechnij za kraj, który dał kiepską edukację, beznadziejną służbę zdrowia i policjantów, co ciebie zatrzymają bo przekroczyłeś prędkość na pustej drodze o 20 kmph, albo ciebie przeszukają, bo hehe, przechodziłeś obok rozróby patologii.
I to społeczeństwo, które tylko krzyczy "DEJ"


@cienki137: tu chodzi o elektorat PiS. Ludzi, którzy uważają, że inni mają obowiązek na nich robić i jeszcze mają być pod przymusem brani do wojska, bo stworzenie ludzkich warunków i zachęcenie ochotników to zbędny wydatek. Lepiej oddać tą kasę na swoich
@Ravenek: błędne jest przeświadczenie, że to elektorat pisu. Raczej ludzka, czy nawet nasza, polska natura. Zwróć uwagę na to, jak głosują poszczególne partie polityczne. Jak nie za jednym, to za drugim zamordyzmem. A mimo wszystko, większość społeczeństwa, temu przyklaskuje. Tu nawet nie ma co już dzielić na PiS i niePiS...
@interpenetrate: gdziekolwiek, gdzie jesteś w stanie więcej zarobić i żyć na wyższym poziomie z obecnymi lub potencjalnymi umiejętnościami. I inwestowanie w siebie, własne zainteresowania. Czy to lepszy komputer, jakaś wycieczka, czy fajna fura. Pogoń za "partnerką" nie ma absolutnie obecnie sensu, jeśli nie jesteś, powiedzmy, "kimś". Nie chcę wskazywać jakiegoś kraju, każdy znajdzie w danym państwie wady i zalety... tym bardziej nie chcę, bo nie jestem do tego odpowiednią osobą, będąc
@interpenetrate: mam problemy zdrowotne, przez które dość trudne jest samodzielne życie i raz na jakiś czas potrzebuję pomocy, rodziców, znajomych, może dostanę się na testy leku, tu w Polsce... Niestety... Jeszcze dokładnie równo rok temu, do godziny 15:30 myślałem zupełnie inaczej, łudziłem się, że mogę wszystko, że sprzedam okredytowane mieszkanie, przeniosę się gdzie mnie poniesie...
mimo wszystko, większość społeczeństwa, temu przyklaskuje


@cienki137: to nie jest pomysł z poparciem zdecydowanej większości, tylko ledwo większości - 54,7% Demokracja nie polega na przekonaniu 50% żeby sobie odpuściło zamordyzm, tylko na przekonaniu 5%, bo 49,7 % nie pozwoli wygrać głosowania i tego zamordyzmu wprowadzać. Stąd odniesienie do elektoratu PiS