Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dansup

dansup

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 257
  • Znaleziska 240
  • Mikroblog 17
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

2500

Centrum Kijowa 10.10.2022

Pokaż treści 18+

Centrum Kijowa 10.10.2022

Nagranie sprzed kilku godzin. Zapisywac, archiwizowac, trzymac dla przyszlych pokolen.

mamut2000
z
streamable.com
dodany: 10.10.2022, 12:44:54
  • 146
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
dansup
dansup 10.10.2022, 13:19:34
  • 39
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:
dansup - @REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU:

źródło: comment_1665407972f6rRDjmEJbUkt0o8z8Ru1W.jpg

Pobierz

907

Agresor z Audi wyprzedza i się denerwuje

Agresor z Audi wyprzedza i się denerwuje

Agresor z audi na DW981 Florynka ( Grybów-Krynica-Zdrój) 18.07.2022 r.

inrzynier
z
youtube.com
dodany: 11.08.2022, 09:10:46
  • 316
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    audi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
dansup
dansup 11.08.2022, 15:46:53
  • 2
@ashantiel: "Kierującemu pojazdem wyprzedzanym zabrania się w czasie wyprzedzania i bezpośrednio po nim zwiększania prędkości."

Jak widzimy na filmie, pojazd wyprzedzany rozpoczął przyspieszanie zanim pojazd jadący za nim rozpoczął manewr wyprzedzania. Poza tym, trzymając się litery prawa - zamiar wyprzedzania nie został zasygnalizowany.

4405

Próba zatrzymania na autostradzie A1

Próba zatrzymania na autostradzie A1

Podczas wyprzedzania pojazdu z przyczepą z prędkością autostradową 140 kilometrów na godzinę zauważyliśmy pojazd marki BMW, który trzymał ekstremalnie krótki dystans od naszego pojazdu. Była to dosłownie odległość około 3m od...

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 09.08.2022, 09:04:27
  • 643
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bmw
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
dansup
dansup 09.08.2022, 18:29:54
  • 1
Kurcze, aż chciałoby się zatrzymać, poczekać aż podejdzie, spryskać gazem po twarzy i odjechać w siną dal :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

737

Absurd i szczyt parawaningu nad Bałtykiem. Parawany rozbite na plaży na stałe

Absurd i szczyt parawaningu nad Bałtykiem. Parawany rozbite na plaży na stałe

Na głupotę osób wypoczywających nad Bałtykiem zwrócił uwagę użytkownik twittera. Tym razem to puste parawany ustawione przez turystów na stale, na cały czas ich pobytu. Użytkownik twittera na plaży w miejscowości Chałupy natknął się na kolejny absurd parawaningu. Tym razem parawany...

MistrzZG
z
poscigi.pl
dodany: 02.08.2022, 14:37:07
  • 320
  • #
    polska
  • #
    parawaning
dansup
dansup 03.08.2022, 04:59:37
  • 12
@unibot: nie trzeba zgrywać głupa. Jeśli przyjdzie właściciel to trzeba mu grzecznie powiedzieć żeby zabrał swój sprzęt z Twojego miejsca. Tyle.
dansup
dansup 03.08.2022, 09:49:20
  • 0
@Zhai: "grzecznie zapraszam wypier.dalać" i w sumie mało mnie interesuje reakcja a jak dojdzie do napaści to dla mnie nawet lepiej, jeszcze jakieś odszkodowanie wleci
@TheDzions: ryzyko w dwie strony ;)

798

Wywrócą rynek pracy do góry nogami. "Pokolenie martwych autorytetów"

Wywrócą rynek pracy do góry nogami. "Pokolenie martwych autorytetów"

Są gotowi zmieniać pracę co dwa lata, nie uznają autorytetów, nie pali się do robienia kariery, bo uważają, że zdrowie jest ważniejsze od pieniędzy. "Pokolenie Z jest pokoleniem VUKA, czyli przyzwyczajonym do ciągłej zmienności świata dookoła i że oni sobie z tym dają radę, jak surferzy na fali"

MoneyPL
z
money.pl
dodany: 01.08.2022, 08:21:49
  • 465
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
dansup
dansup 01.08.2022, 15:52:51
  • 10
Nie wiem czy to kwestia pokolenia, czy pewnej świadomości i adaptacji do warunków życia. Sam dobijam do 40-stki i od co najmniej 10-ciu lat żyję wg. zasad opisanych w artykule. Taka jest prawda, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Jeśli chce się więcej zarabiać i nie tyrać po 10h dziennie na etacie, jedyną możliwością jest zmieniać pracę co dwa lata. Pracodawcy sami są winni takiej sytuacji. Zresztą podobnie jest w
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dansup
dansup 01.08.2022, 16:02:56
  • 2
@produktdotestow: ten ciul w zarządzie jest składową rynku.

14

32-letni motocyklista rozerwany na pół. Tragiczny wypadek w Suwałkach

32-letni motocyklista rozerwany na pół. Tragiczny wypadek w Suwałkach

W czwartek wieczorem na jednej z ulic w Suwałkach doszło do tragicznego wypadku. Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w słup. Siła uderzenia była tak duża, że doszło do rozczłonkowania ciała.

MCz89
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 29.07.2022, 21:29:26
  • 38
  • #
    polska
  • #
    wypadek
dansup
dansup 30.07.2022, 21:14:18
  • 0
@Mayk3: poczytaj kiedyś o błędach poznawczych. Może trochę Ci się poszerzy lufcik przez który oglądasz świat.

124

Kobieta zabita przez odłamek z ciężarówki

Pokaż treści 18+

Kobieta zabita przez odłamek z ciężarówki

Uwaga mocne! Źle zabezpieczony towar doprowadza że cegła wylatuje z naczepy i przebija szybę samochodową i zabija żonę kierowcy. Główna akcja od 1:45 nie widać obrażeń ale i tak daje 18+

Let_Me_2_Be
z
youtube.com
dodany: 30.06.2022, 09:04:22
  • 48
  • #
    swiat
  • #
    wypadek
  • #
    ciezarowki
  • #
    bhpfailure
  • #
    rosja
  • #
    transport
dansup
dansup 01.07.2022, 08:39:13
  • 0
@shadow_hunter: też mnie to zastanawia

BTW, za co te minusy dostajesz? już nie można być ciekawym świata...

6

Łódzkie: Strzelanina w centrum Radomska. 3 osoby ranne.

Łódzkie: Strzelanina w centrum Radomska. 3 osoby ranne.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok godz. 19 w centrum Radomska. Policja zatrzymała 5 osób.

kristofeles
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 08.05.2022, 08:43:11
  • 5
  • #
    polska
  • #
    policja
dansup
dansup 08.05.2022, 19:36:53
  • 0
@IvanBarazniew: strzały padły z broni czarnoprochowej
dansup
dansup 09.05.2022, 10:46:54
  • 0
@IvanBarazniew: nie ma

971

Kacapy gwałciły 11-letniego chłopca na oczach matki

Pokaż treści 18+

Kacapy gwałciły 11-letniego chłopca na oczach matki

Rzeczniczka praw człowieka Ukrainy poinformowała, że w ciągu ostatnich 2 tygodni zgłoszono 400 przestępstw seksualnych: Trzymają kobietę, która nie chce dopuścić do zgwałcenia 16-letniej siostry. Prosi na kolanach - zróbcie to mi. A oni to robią.

lnwsk
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 27.04.2022, 12:09:18
  • 137
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    zbrodniewojenne
dansup
dansup 27.04.2022, 14:11:07
  • 17
@R187: jest taki mechanizm psychologiczny, nazywa się "racjonalizacja". I tak tutaj mamy na przykład "wcale nie jestem homoseksualistą tylko dopuszczam się zachowań homoseksualnych w określonym celu". :)
dansup
dansup 27.04.2022, 14:19:03
  • 1
@R187: zapytam wprost: odbyłeś taki stosunek w celu zdominowania kogoś, że tak się tutaj gimnastykujesz?
dansup
dansup 27.04.2022, 14:29:26
  • -1
@adibor: nie wiem co ma do tego prawactwo. Mam dość liberalne poglądy, kilku znajomych LGBT(nie wiem jakie tam są jeszcze literki) ale po prostu nie lubię hipokryzji. Ludzie są różni, niezależnie od orientacji. Natomiast jeśli ktoś dopuszcza się "zachowań homoseksualnych" to po prostu jest biseksualny ale własne przekonania nie pozwalają mu dopuścić tego faktu do świadomości. Dopiero w pewnych sytuacjach, które wpiszą się w wyznawany światopogląd może dać ujście głęboko
dansup
dansup 27.04.2022, 14:58:49
  • 0
@adibor: nie wiem jak to u Ciebie jest, że nie znasz. Zastanów się nad sobą i popraw się ;) może wcale nie jesteś taki lewak jak Ci się wydaje...
dansup
dansup 27.04.2022, 16:08:28
  • 1
@sokotra: napisałem, że to są biseksualiści. Chociaż (co widać w badaniu zacytowanym przez @R187 ) na pewno uważają, że tak nie jest a odbyty stosunek ma cel niezwiązany z samym aktem seksualnym (dominacja, poniżenie). Czyli sobie to racjonalizują i jestem pewien, że tym silniej im więcej przyjemności im ten akt sprawił.
dansup
dansup 27.04.2022, 16:29:05
  • 0
@Wojtulator: badania ankietowe, wywiad i metodą obserwacji. Bardzo miarodajne. No niezbity dowód ;)

Na podstawie wielu innych badań uważam, podobnie jak @gabrysr1997, że orientacja seksualna nie jest kwestią zero-jedynkową.
dansup
dansup 27.04.2022, 20:16:25
  • 0
@michauues: kolega tuz intelektu obeznany widzę z badaniami. A zapoznał się z metodologią? Pewnie zbyt trudne. Sorry ale w tym temacie badania oparte o ankiety i wywiady mają małą wartość a innych metod nie sposób zastosować (jeśli wszystko ma być zgodnie z prawem i etyką).

"Normalnie heteroseksualny" mężczyzna nie wsadza w odbyt penisa innemu mężczyźnie. Nie i kropka. Są inne sposoby poniżenia. Jeśli ktoś z własnej nieprzymuszonej woli wybiera ten

635

Atak nożownika w Poznaniu. Brutalne nagranie

Atak nożownika w Poznaniu. Brutalne nagranie

Nożownik bez powodu zaatakował przechodnia w okolicach Ronda Rataje, 21 kwietnia około godziny 9:15. Napastnik zadał ofierze kilka brutalnych ciosów. Policja udostępniła nagranie z tego zdarzenia. Teraz poszukiwani są świadkowie oraz inne ofiary nożownika. 21 kwietnia na Rondzie Rataje...

arkadiusz-grzegorzewski
z
wpoznaniu.pl
dodany: 22.04.2022, 12:02:15
  • 279
  • #
    polska
  • #
    poznan
dansup
dansup 22.04.2022, 17:52:06
  • -3
@ketrab86: ja tak chodzę. Na ulicy zawsze mam gaz w ręce gotowy do użycia. Mam PTSD więc masz rację, że nikt normalny tak nie chodzi. Co nie znaczy, że zupełnie nikt a ilu jest takich jak ja to nie wiadomo, sam znam przynajmniej kilku w Poznaniu, niektórzy noszą przedmioty posiadające określony kaliber. Kiedyś taki patus natknie się na takiego jak ja i będzie tragedia, bo polskie prawo nie jest łaskawe
dansup
dansup 22.04.2022, 17:58:21
  • 2
@awdr: to pierwsze, zdecydowanie. I to w najtańszy możliwy sposób. Organy, które nadają się do przeszczepu pobrać. Resztę truchła wykorzystać do użyźnienia gleby.
dansup
dansup 22.04.2022, 18:03:04
  • 0
@Solitary_Man: jak masz b--ń to tym bardziej.
dansup
dansup 22.04.2022, 18:08:22
  • 0
@ajuto00: prawda, teraz za to drugie już nie butują tylko tną maczetami...
dansup
dansup 23.04.2022, 00:19:45
  • 0
@ajuto00: niczego nie bronię. Nie wiem jak było ani tym bardziej jak jest teraz na stadionach bo sram na piłkę nożną. Natomiast nie przypominam sobie żeby w latach 90 ktoś przypadkowy oberwał maczetą na osiedlu w kontekście klubu piłkarskiego. W mordę, to i owszem. Byłem wtedy gówniarzem, może dlatego świat wydawał mi się bezpieczniejszy. Nie wiem.

1886

Tragiczny wypadek na S8 z udziałem samochodu Gersdorf?

Pokaż treści 18+

Tragiczny wypadek na S8 z udziałem samochodu Gersdorf?

Czy samochód byłej I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf uczestniczył w tragicznym wypadku na trasie S8, w którym zginął 26-letni motocyklista? Takie informacje pojawiły się w mediach niedługo po zdarzeniu.

msqs1911
z
fakt.pl
dodany: 16.04.2022, 18:22:15
  • 314
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
dansup
dansup 16.04.2022, 22:03:27
  • 4
@xaviivax: o kurde, jemu tam łeb urwało na słupku bariery

3

Agresja drogowa - uczulony na klakson, hamowanie i ... #789 Wasze Filmy

Agresja drogowa - uczulony na klakson, hamowanie i ... #789 Wasze Filmy

"Koleś zmienił pas, bez kierunku się wpie....l zwróciłem mu uwagę klaksonem a ten po heblach" 11.04.2022 Bydgoszcz

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 15.04.2022, 18:12:30
  • 5
  • #
    polska
  • #
    wykop
dansup
dansup 15.04.2022, 19:26:46
  • 0
Dwa buraki się spotkały. A temu wypierdkowi z Corsy powinno się odebrać prawo jazdy ze względu na chorobę psychiczną o charakterze afektywnym.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1861

Nagranie wypadku motocyklisty na S8.

Nagranie wypadku motocyklisty na S8.

Zginął 26-letni motocyklista . Według z ustaleń Onetu w aucie jechała była I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf oraz jej mąż Bohdan Zdziennicki, były prezes Trybunału Konstytucyjnego

mrbarry
z
streamable.com
dodany: 15.04.2022, 15:09:24
  • 405
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    ciekawostki
dansup
dansup 15.04.2022, 18:53:15
  • 2
I te nieszczęsne barierki tnące niczym gilotyna na polskich drogach szybkiego ruchu. Tu, zdaje się, że pozbawiły chłopa głowy. To jest tak pomyślane żeby motocykliści nie mieli przypadkiem szansy wyjść z takich opałów. Zresztą nie tylko motocykliści bo na podobną barierkę nadział się przecież Kubica.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

873

Kolejne pro-rosyjskie przejazdy w Niemczech,

Pokaż treści 18+

Kolejne pro-rosyjskie przejazdy w Niemczech,

w Hanowerze zapowiedziano prorosyjską manifestację. Kolejne mają odbyć się w innych miastach Saksonii. Władze są bezradne – komentują media.

Kotwworku
z
tvp.info
dodany: 08.04.2022, 11:40:31
  • 139
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    niemcy
dansup
dansup 08.04.2022, 13:29:00
  • 3
I nie będzie żadnej kontrmanifestacji? Przecież to też jest legalne. Powinna być dużo liczniejsza i odbywać się w pobliżu tej kacapskiej manify. Niemcy są tępi, czy jak?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

347

Kierowca karetki powoduje kolizję i ucieka z miejsca zdarzenia

Kierowca karetki powoduje kolizję i ucieka z miejsca zdarzenia

Kierowca karetki transportowej bardzo się spieszył i wjeżdża na skrzyżowanie choć nie ma miejsca do swobodnego skrętu w lewo. Zahacza o tył Nissana. Uderzenia było na tyle mocne, że nie można było tego przeoczyć. Kierowca jednak odjeżdża pomimo pieszej pogoni pasażera z...

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 04.04.2022, 16:15:00
  • 63
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    wroclaw
dansup
dansup 04.04.2022, 16:42:11
  • -28
Ja pitolę co za dzbany. Mogli za nim pojechać.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dansup
dansup 04.04.2022, 16:48:33
  • 6
@zychtomasz: to była kierownica.
dansup
dansup 04.04.2022, 16:52:14
  • -30
@Boobees: nie no, lepiej wyjść i gonić na piechotę (ʘ‿ʘ)
dansup
dansup 04.04.2022, 16:54:35
  • 41
@machszat: taką karetkę można kupić w każdym sklepie z karetkami.
dansup
dansup 04.04.2022, 17:06:59
  • 9
@Boobees : było ich dwoje, więc mogli za nim pojechać i spisać numery rejestracyjne. Mogli też zadzwonić na policję i zgłosić, że jadą za (prawdopodobnie pijanym) kierowcą, ktory ucieka z miejsca kolizji. No aż mnie tak w środku, w człowieku, boli z bezsilności jak patrzę na te niedojdy...

27

Papież odleciał! Twierdzi, że wojna w Ukrainie to... wina nas wszystkich

Pokaż treści 18+

Papież odleciał! Twierdzi, że wojna w Ukrainie to... wina nas wszystkich

Rosja? Władimir Putin? Nie, winni wojny w Ukrainie, mordowania cywilów i gwałtów na dzieciach, jesteśmy my wszyscy. A przynajmniej według Papieża Franciszka.

Tumurochir
z
twitter.com
dodany: 04.04.2022, 14:20:37
  • 10
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    neuropa
  • #
    bekazkatoli
dansup
dansup 04.04.2022, 14:33:04
  • -2
Ma chłop trochę racji. Można było zrobić więcej żeby do tego nie doszło ale świat się bał bo atom, bo interesy...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dansup
dansup 04.04.2022, 15:03:45
  • 0
@jozek444: zgadzam się z Tobą. Dlatego on tylko trochę ma racji.

595

Rosyjska propaganda: "Trzeba zbudować obozy pracy i reedukować Ukraińców"

Pokaż treści 18+

Rosyjska propaganda: "Trzeba zbudować obozy pracy i reedukować Ukraińców"

Rosyjska państwowa agencja Ria Novosti: autor nawołuje do likwidacji wszystkich Ukraińców, którzy chwycili za broń. Cywilną ludność nazywa "biernymi nazistami", dla których trzeba zbudować obozy pracy i reedukować przez co najmniej 30 lat. Propaganda mówiąca o "denazyfikacji Ukrainy" nasila się...

Szewczenko
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.04.2022, 13:22:53
  • 76
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    media
  • #
    propaganda
  • #
    wojna
dansup
dansup 04.04.2022, 14:11:56
  • 2
Właśnie dokładnie to trzeba zrobić z rosją i rosjanami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

423

Poseł PiS Filip Kaczyński o pracach nad nową ustawą o broni i amunicji

Pokaż treści 18+

Poseł PiS Filip Kaczyński o pracach nad nową ustawą o broni i amunicji

TL;DR - z jednej strony chcą znieść uznaniowość, a z drugiej chcą zrobić nawet broń czarnoprochową na zezwolenie.

Tomek3322
z
streamable.com
dodany: 16.03.2022, 09:27:47
  • 123
  • #
    bron
  • #
    strzelectwo
  • #
    bronpalna
  • #
    militaria
  • #
    pis
  • #
    wojsko
dansup
dansup 16.03.2022, 16:07:25
  • 6
@kill0l:

5. zażywanie tabletek na depresję (nawet w celu leczenia zaburzeń snu)

529

Powszechny dostęp do broni receptą na rosyjskie zagrożenie? „Obrona to...

Pokaż treści 18+

Powszechny dostęp do broni receptą na rosyjskie zagrożenie? „Obrona to...

Wojna na Ukrainie wywołała znów dyskusję o obronności. I także o tym, że być może należałoby pomyśleć o większym dostępie Polaków...

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 16.03.2022, 12:31:42
  • 247
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    wojna
  • #
    bron
dansup
dansup 16.03.2022, 14:54:13
  • 0
@pp93: wystarczy, że raz kiedyś byłeś u psychiatry z powodu np. depresji a być może nawet bezsenności. I papa pozwolenie. A ilu jest obywateli korzystających z takiej pomocy, zwłaszcza w tak trudnych czasach? No wystarczy spojrzeć na terminy wizyt, nawet w prywatnych placówkach.
dansup
dansup 16.03.2022, 14:59:10
  • 4
Wystarczy, że raz kiedyś ktoś leczył się u psychiatry z powodu np. depresji sezonowej a być może nawet bezsenności i papa pozwolenie. A ilu jest obywateli korzystających z takiej pomocy, zwłaszcza w tak trudnych czasach? No wystarczy spojrzeć na terminy wizyt, nawet w prywatnych placówkach.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dansup
dansup 16.03.2022, 16:04:24
  • 0
@Dziobex: to można sobie wtedy napytać biedy. Na badaniach lekarskich do pozwolenia pada konkretne pytanie o tą kwestię. Można pewnie odpowiedzieć, że "nie, nigdy się nie leczyłem" ale trzeba pamiętać, że to wiąże się z odpowiedzialnością karną. Poza tym, myślę, że szybko są weryfikowane takie informacje. Zwłaszcza teraz, gdy od lat już każda recepta przechodzi przez system. Tak, więc dostęp do posiadania broni jest pod tym względem bardzo restrykcyjny.

334

Drodzy księża dlaczego nie przyjmujecie ukraińskich uchodźców na swoje plebanie?

Pokaż treści 18+

Drodzy księża dlaczego nie przyjmujecie ukraińskich uchodźców na swoje plebanie?

Kościół rzymskokatolicki według Wikipedii liczy ponad 10 tys parafii, gdyby przyjąć 10 osób na plebanie daje nam to około 100 tys miejsc schronienia dla uchodźców, księża powinni zająć wyraźne stanowisko wobec dramatycznych wydarzeń na granicy. Zbiórka na rzecz pomocy humanitarnej nie wystarczy.

kmaga
z
pl.wikipedia.org
dodany: 26.02.2022, 16:04:28
  • 69
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
dansup
dansup 26.02.2022, 17:07:13
  • -9
W trosce o uchodźców a zwłaszcza o dzieci, lepiej żeby księża ich nie przyjmowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking