Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dansup

dansup

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 257
  • Znaleziska 240
  • Mikroblog 17
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

671

"Zdejmijcie kagańce". Antycovidowcy szturmują stolicę

"Zdejmijcie kagańce". Antycovidowcy szturmują stolicę

Na pl. Zamkowym rozpoczął się protest koronasceptyków. W tłumie znalazł się jeden z posłów. Manifestacja pod nazwą "Marsz o Wolność" potrwa cztery godziny - od godz. 12 do 16. Podobne zgromadzenia zapowiadane były w 50 innych polskich miastach.

WirtualnaPolska
z
wawalove.wp.pl
dodany: 10.10.2020, 11:09:26
  • 483
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    warszawa
  • #
    covid19
  • #
    antyszczepionkowcy
  • #
    konfederacja
dansup
dansup 10.10.2020, 17:02:29
  • 4
@dendrofag: proszę Cię uprzejmie.
dansup - @dendrofag: proszę Cię uprzejmie.

źródło: comment_1602349341iFvwMmj7hXm81TnsfuvQR4.jpg

Pobierz

1263

Mateusz Morawiecki podaje liczbę respiratorów

Mateusz Morawiecki podaje liczbę respiratorów

Ilu się doliczyliście?

kachuha
z
streamable.com
dodany: 08.10.2020, 18:29:45
  • 258
  • #
    tvpis
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    konferecja
  • #
    bekaz
dansup
dansup 08.10.2020, 20:48:06
  • 0
Każda operacja w znieczuleniu ogólnym (narkoza) to jeden respirator. Czy ogółem 10000 w skali całego kraju to dużo?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dansup
dansup 09.10.2020, 06:42:01
  • 1
@pretorius: wydaje mi się, że oni (zwłaszcza Niemcy) mają trochę lepiej dofinansowany a przez to bardziej wydolny, lepiej zorganizowany system.

3440

Kolejny rekord: 4 280 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia

Kolejny rekord: 4 280 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia

Mamy 4 280 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (598), małopolskiego (548), wielkopolskiego (505), śląskiego (375), pomorskiego (313), kujawsko-pomorskiego (311), łódzkiego (279), dolnośląskiego (258), podkarpackiego (256)...

L3stko
z
twitter.com
dodany: 08.10.2020, 08:33:11
  • 779
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
dansup
dansup 08.10.2020, 17:15:46
  • 0
@14ooo:
Grypa co roku ok. 4 000 000 zakażeń. Śmiertelność na poziomie ok. 120 osób. Dane GUS dla Polski.
Covid19 od marca tego roku śmiertelność prawie 3000 osób do tej pory i rośnie.

Ostatnia pandemia miała miejsce w 2009 roku. Dotyczyła świńskiej grypy. Szkoda, że takich "cyrków" nie było bo prawie wtedy umarłem.
dansup
dansup 08.10.2020, 17:28:53
  • 0
@niekibicujepilkarzom: a mnie g---o obchodzi, że Ciebie g---o obchodzi.
dansup
dansup 08.10.2020, 18:29:37
  • 1
@niekibicujepilkarzom: IMHO najlepiej zachować zdrowy rozsądek. Polecam, fajna sprawa.

843

Prezydent Trump dwa dni temu miał,, śmiertelnie niebezpiecznego wirusa"...

Prezydent Trump dwa dni temu miał,, śmiertelnie niebezpiecznego wirusa"...

... dzisiaj czuje się doskonale, lepiej niż 20 lat temu i apeluje by nie bać się koronawirusa. Czy ktoś jeszcze ogarnia ten cyrk?

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 05.10.2020, 20:23:56
  • 249
  • #
    swiat
  • #
    zajob
  • #
    polityka
dansup
dansup 06.10.2020, 10:41:58
  • 1
@niekibicujepilkarzom:

Akurat w komunikacji miejskiej i innych ciasnych miejscach publicznych maseczki mogły by już zostać na stałe.
Skończyłoby się churlanie, śmierdzące wyziewy z ust i ciągłe przeziębianie.

798

Explicit- Fxxk your feelings

Explicit- Fxxk your feelings

Nie dla dzieci ani płaczących millenialsów

stranger79
z
youtu.be
dodany: 29.09.2020, 01:56:14
  • 190
  • #
    fajnapani
  • #
    spiewajacapani
  • #
    millenialsi
  • #
    bekazprzegrywow
dansup
dansup 29.09.2020, 11:36:17
  • 0
@CapoDiPtakMuzzapi: „Ich bez problemu stać na własne mieszkanie.”

Tak, na kredyt.

No chyba, że odziedziczyli mieszkanie po rodzicach albo z nimi mieszkają ( ͡° ͜ʖ ͡°) to wtedy mogą sobie odłożyć z pensji gotówkę na własne mieszkanie.

A no i jeszcze trzeba się było jakoś wykwalifikować na tego robotnika (programistę czy księgowego). Ciekawe, z czyją to pomocą.
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 6 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking