Przejechałem niecały miesiąc temu trasę Kraków - Lublin - Kraków (przez Sandomierz) Koną EV 64kWh i bez żadnej napinki. Planowałem ładować się w Kraśniku na Orlenie w obu kierunkach, ale okazało się, że nie było takiej potrzeby bo zużycie okazało się małe. W Kraśniku miałem jeszcze jakieś 60% baterii więc dojechałem do Lublina, tam podpiąłem się do słupka PGE na jakieś 3h i za 27 zeta dobiłem do 90% baterii, na której
TL:DW 14,000 PLN za górny łuk. Ponad rok zamiast obiecanych 11 tygodni. Konieczność drutu za zębami o którym nie ma w broszurkach lub retainer na noc do końca życia. I tak warto było!
Mam invisalign od początku maja i już widzę efekty. zadnych drutów, żadnego probelmu z jedzeniem i czyszczeniem zębów. W życiu bym nie zamienił na zwykły aparat druciany.
@czysty_start: Po zakończeniu wezmę zdecydowanie retainer na noc. Jestem wielkim przeciwnikiem drutów, nie tyle w kwesti wizualnej, co jeśli chodzi o czyszczenie zębów (zapomnijcie o nici dentystycznej). O efektach "po" nic nie słyszałem, moja ortodontka nic nie wspominała. Swoją drogą, dziąsła i cofanie ok, ale skąd problemy ze szkliwem? Raczej bym się spodziewał mniejszych problemów w tym temacie, z uwagi na to, że nic na stałe Ci nie przyklejają do
chyba wszystko po staremu, jeździ jak jeździł, nie psuje się (jedyne co robiłem to wymiana wycieraczki i uszczelnienie przy półosi - puścił oring). Do miasta i moich podmiejskich wioch idealny, ostatnio nawet rower nim przewoziłem.
Miejscowość Kraków/Swoszowice 30.04.2021 "Policja usiłuje wlepić mandat kilku kierowcom (w tym mi) za nierespektowanie znaku zakazującego ruchu. Jednak taki znak widnieje jedynie po lewej stronie, po prawej widnieje tylko ograniczenie do 3ton nie obejmujący komunikacji miejskiej....
Właściciele spacyfikowanego w sobotę klubu muzycznego Face 2 Face w Rybniku poinformowali, że w piątek klub będzie otwarty. Zapowiedzieli, że będą przygotowani na przyjazd policji i sanepidu. - Na pewno się otwieram, to jest informacja taka na 100 procent. Nie zadawajcie nam pytań czy...
Kolejny klub muzyczny otworzył się mimo obostrzeń. "Interwencja sanepidu i policji w klubie Muzyczna Wyspa - Zawadzkie" - napisał w sobotę Michał Wojciechowski, jeden z liderów "Strajku Przedsiębiorców".Po interwencji służb uczestnicy imprezy skandowali "Je**ć PiS", "Jadą, świry jadą".
"Nie wiem, co się wszyscy do tych biednych siłowni przyczepili. Rozumiem biznes, ale jeżeli ktoś uprawia sport, to równie dobrze może uprawiać na świeżym powietrzu, kupić sobie hantle za parę groszy w domu i poćwiczyć" - mówił prof. Andrzej Horban
No i ma racje chłop. Biegałem na bieżni na siłce, teraz biegam na świeżym powietrzu. Karki też mogą poprzerzucać kłody drewna w lesie zamiast prężyć bicki do lustra. Akurat na siłce (szczególnie w szatni) gdzie kazdy spocony parska, to ryzyko zarażenia jest w uj duże.
Wczoraj pokłóciłam się z niebieskim, nakrzyczał na mnie, więc spakowałam torby i jadę do rodziców na parę dni. Nie wiem dlaczego on myślał że takie zachowanie ujdzie mu na sucho. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zalesie
Witajcie, postanowiłem przypomnieć Wam w tych (nie)wesołych czasach, że zawsze można rzucić wszystko, założyć kolorowe skarpetki i wyjść na rower ( ͡°͜ʖ͡°). W związku z tym organizujemy dla Was #rozdajo!
Dodatkowo w naszym sklepie zamieszczamy dla Was kod rabatowy -21%, który łączy się z innymi promocjami na stronie. Hasło to: "ucieczka".
Pośród plusujących ten wpis wylosujemy przy pomocy #mirkolos użytkownika, który zrobi u nas