Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko116
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
congrats
congrats

congrats

Dołączył 1 tydz. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 65
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 64
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (14)
  • Komentowane (23)
  • Plusowane (27)
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
przedwczoraj, 10:39:48
  • 1151
#humorobrazkowy
ROTTE_N - #humorobrazkowy

źródło: 1000028773

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
przedwczoraj, 11:48:39 via Wypiek
  • 328
@R_O_T_T_E_N jak ma pomóc planecie wyciągnie butelek ze śmietnika i zawożenie ich do specjalnych maszyn?

Przecież te butelki i tak by trafiły tam gdzie mają trafić. Szczególnie jeśli to jest kosz tylko na plastik.
  • Odpowiedz
szalony_bombardier
szalony_bombardier
przedwczoraj, 11:51:55 via Wykop
  • 483
@mk321: dyskusja i próba racjonalizowania śmiesznego komiksu z wykopu musi być fascynującym zajęciem na piątkowe popołudnie. Propsy.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
10.06.2026, 11:46:36
  • 1070
Założyłem sobie dwa konta demo i mówie sprawdzę wykopków

Na jednym inwesotwałem, zgodnie z tym co wykopki piszą

Na drugim przeciwnie

Na
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
10.06.2026, 11:47:31 via Wykop
  • 160
@Schwarzfahrer: czyli jednak wciąż robisz coś nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
89adr89
89adr89
89adr89
10.06.2026, 11:53:20 via Wykop
  • 456
@Schwarzfahrer: bo to trzeba z lewarem, bez lewara nie pogłębisz straty
  • Odpowiedz
Kotusiowy
Kotusiowy
09.06.2026, 18:42:56
  • 392
#przegryw #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #nosaczsundajski #nosacz
Kotusiowy - #przegryw #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #nosaczsundajski #nos...

źródło: 57552

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
09.06.2026, 19:12:15 via Wykop
  • 63
@Kotusiowy: Na wszelki wypadek dałem plusa.
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
09.06.2026, 19:33:19 via Wykop
  • 54
@Kotusiowy: zaplusowałem ale odplusowałem zeby nie bylo ci przykro
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
09.06.2026, 16:40:22
  • 349
To smutny dzień dla inwestujących na Nasdaqu, a dla akcjonariuszy Dino normalny

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

humbakiplywajakluczem
humbakiplywajakluczem
09.06.2026, 17:33:24 via Android
  • 138
@breakdown1 świat i ludzie
  • Odpowiedz
slawomirus
slawomirus
09.06.2026, 15:50:26
  • 841
Przy inflacji na poziomie 7,5% tracisz połowę wartości swoich pieniędzy w ciągu 9 lat. Zdecydowanie lepsze wyniki osiągniesz dzięki #gielda . Ja już w pół roku straciłem połowę pieniędzy

#heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvin_Blizna
Marvin_Blizna
Marvin_Blizna
09.06.2026, 17:46:28 via Wykop
  • 494
@slawomirus: Połowę?

Świat i ludzie
  • Odpowiedz
inrzynier
inrzynier
09.06.2026, 18:23:10 via Wykop
  • 343
Świat i ludzie


@Marvin_Blizna: XDDDDD
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
08.06.2026, 12:29:46
  • 24
#przegryw #mecz #mundial już w za sekundę, już za momencik
Dequstator - #przegryw #mecz #mundial już w za sekundę, już za momencik

źródło: comment_1668959169jABihnAjW7AoOtQIs4roMX

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum
07.06.2026, 14:13:23
  • 207
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewastatorpierdziaw
dewastatorpierdziaw
07.06.2026, 14:17:59 via iOS
  • 6
@Optimum: *GEKON
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
07.06.2026, 19:12:36 via Wykop
  • 1
*GEKON


@dewastatorpierdziaw: *Gekon Zeropunktowy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gemiu
Gemiu
Gemiu
07.06.2026, 15:27:56
  • 452
#f1 Gekon ma 88 punktów i drugi wyścig bez punktów. Przypomnę że Kubica jeździł z numerem 88 w Williamsie. To nie jest przypadek.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
07.06.2026, 15:29:14 via Wykop
  • 79
@Gemiu: klątwa trwa w najbardziej bolesny sposób, tak jak miała
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum
07.06.2026, 15:31:21 via Wykop
  • 66
@Gemiu:
Optimum - @Gemiu:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Antracytowy_Janusz
Antracytowy_Janusz
07.06.2026, 10:21:01
  • 2162
Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator jak pomyśli, że ma człowiekowi dać szklankę wody za darmo to dostaje drgawek.

#gastronomia #jedzzwykopem
Antracytowy_Janusz - Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator ...

źródło: IMG_4437

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitman6
shitman6
07.06.2026, 10:22:54 via Android
  • 949
@Antracytowy_Janusz: Przyjdę zamówić 0,5 l butelkę wody i dodatkowo poproszę o drugie pół za darmo. Obiadu nie zjem.
  • Odpowiedz
ramirezvaca
ramirezvaca
07.06.2026, 10:26:12 via Wykop
  • 1936
@Antracytowy_Janusz: covid odkleił dwie branże: medyczną i gastro.
  • Odpowiedz
kalaj
kalaj
07.06.2026, 15:17:36
  • 9
Przykonfidencić muszę inaczej się uduszę

#f1
kalaj - Przykonfidencić muszę inaczej się uduszę 

#f1

źródło: 1000034970

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szuwarek
szuwarek
07.06.2026, 15:15:54
  • 54
Gekon Ty się martw czy dasz radę zaraz wyprzedzić Borteleto i Pereza żeby nie być ostatni a nie się Hadjarem interesujesz
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
07.06.2026, 15:15:23
  • 12
#f1 wiecie że jak Mrówa wygra to bedzie miał już tylko 1 zwycięstwo mniej od Gekona przy czym Antonelli jedzie 2 sezon a Gekon 7
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzepczak
Rzepczak
Rzepczak
07.06.2026, 15:16:13 via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: coś pięknego
  • Odpowiedz
Kalinke01
Kalinke01
07.06.2026, 15:14:09
  • 48
Czeski komentator już ma bekę z Ruspela XD No k---a ile można się skarżyć jak bobasek

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kalinke01
Kalinke01
Autor
07.06.2026, 15:17:52 via Wykop
  • 2
@dos_badass: no i c--j XD Rozumiem wszystko a mam za friko strumyk hahah
  • Odpowiedz
dos_badass
dos_badass
07.06.2026, 15:19:17 via Wykop
  • 0
@Kalinke01: jak jest po czesku gekon sfel? xD
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
07.06.2026, 15:14:36
  • 47
Gekon nawet jak o nic już się nie ściga to musi przykonfidencic xD ale to jest cwl #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fat_american_kid
fat_american_kid
07.06.2026, 15:15:04 via Wykop
  • 1
@BasTajpan: yes
  • Odpowiedz
dos_badass
dos_badass
07.06.2026, 15:06:28
  • 34
jak można kibicować gekonowi??
są tacy ludzie* w ogóle gdziekolwiek??
z jego rodziny to ktoś przyjeżdża na wyścigi, czy też szkalujo?
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fat_american_kid
fat_american_kid
07.06.2026, 15:06:44 via Wykop
  • 2
@dos_badass: nie ma.
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
07.06.2026, 15:07:33 via Wykop
  • 5
@dos_badass: realizator znalazł w tłumie kibica Strolla to chyba wszystko jest możliwe
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
07.06.2026, 14:51:28
  • 8
gekon poza polem startowym? nic nie widzimy
perez poza polem? od razu jeb kara
hamilton przekroczyl predkosc w picie ale w sumie bez szans na majstra? od razu 5 sekund kary
gekon przekroczyl predkosc? poczekajmy chwile, czas czas na kawusie
wszyscy odbebnili kary poza gekonem? a zostawmy grafiki z czerwonymi wykrzyknikami na 15 minut- po co zmieniac
kara dla gekona? nie nie, najpierw czerwona flaga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jasiuLPG
jasiuLPG
07.06.2026, 14:52:19 via Wykop
  • 1
@mietek123456: Jednak nie, kara przejazdu dla Jerzego
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
Autor
07.06.2026, 14:55:28 via Wykop
  • 0
@jasiuLPG: Po ilu, 30 minutach czekania? Oni tam probowali cokolwiek wymyslic zeby pomoc gekonowi, ale regulamin jasny
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
07.06.2026, 14:51:54
  • 4
#f1 .
TickJackson - #f1 .

źródło: atqw4o

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leniek
Leniek
07.06.2026, 14:35:31
  • 41
#f1 xD
Leniek - #f1 xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam128256
adam128256
06.06.2026, 14:48:48
  • 2503
Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, co zrobiła w tegorocznym Roland Garros, to i tak czysty kosmos. Przejść drogę od kwalifikacji aż do samego finału w Paryżu to historyczny wyczyn, za który należą się wielkie brawa i ogromny szacun!
#tenis #majachwalinska
adam128256 - Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, ...

źródło: maja

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
06.06.2026, 14:50:46 via Wykop
  • 91
@adam128256:
Ona ma 164 cm wzrostu, a Andreeva 174 xD wynik był znany przed meczem.
  • Odpowiedz
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
06.06.2026, 16:39:42 via iOS
  • 290
@piotr-glabik: Czytaj ze zrozumieniem, napisał że od kwalifikacji do finału w Paryżu. I tak, był to pierwszy raz w historii RG.

Ona ma 164 cm wzrostu, a Andreeva 174 xD wynik był znany przed meczem


Tak tak, z Kalinska (175) i Sznajder też wyniki znane były przed meczem.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 04:04:07
  • 405
Mega_Smieszek

źródło: 1000016632

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chilon
chilon
chilon
06.06.2026, 04:57:49 via Wykop
  • 487
@Mega_Smieszek: kiedyś elektronika nie była dostępna wszędzie i nie była tania, do tego zabezpieczenia prądowe to były watowane bezpieczniki. Dzisiaj zabezpieczenia też Ci nie dają 100% gwarancji.
  • Odpowiedz
skrytek
skrytek
06.06.2026, 05:59:06 via Wykop
  • 1301
@Mega_Smieszek: ten mem dzieli ludzi na dwie grupy: tych, którym piorun uszkodził elektronikę w domu, i na tych, którym jeszcze nie uszkodził
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking