Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
congrats via Wykop
- 0
@Ojciec_mlynarza: Powodzenia z reklamowaniem tego. Poza tym nikt kto chce normalny suplement nie kupi tego w sklepie ero, tam same dziwne podejrzane wyroby.
Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
congrats via Wykop
- 0
@troglodyta_erudyta: ciekawe która agencja odpowiada za tę nagonkę. Tak ja akcja z wilkami, raptem w całej Polsce się pojawiły.
- 0
#inpost zakończył testy beta i zaczął udostępniać wszystkim użytkownikom swój asystent #ai Von Halsky. Działo to dość przeciętnie. Od strony panelu sprzedawców strasznie toporne i mało rozbudowane. Szału nie ma #allegro na razie może spać spokojnie. Aby zachęcić do zakupów zapowiadają dużą akcję w mediach oraz zachęcają sprzedawców do ustawiania najniższych cen na rynku. Sami od siebie też dorzucają rabaty aby dorównać ceny do innych miejsc.
źródło: InPost-ai-Von-Halsky-Fot-InPost-materialy-prasowe
Pobierz- 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.
#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
źródło: images
Pobierz
congrats via Wykop
- 281
@KreZUSik: ludzie jeśli nie pamiętaj jak dokładnie wygląda logo marki to podświadomie kojarzą nawet takie obrazy. Nie bez przyczyny jesteśmy atakowani z każdej strony reklamami.
Co do prześcieradła, zrobili to sprytnie choć mógł to być też przypadek. Umieli to jednak wykorzystać i światowe media podają to dalej, docierają do milionów ludzi bez żadnych kosztów. Co ważne, tworzy się naturalna sympatia do marki bo wykiwała okrutną, skorumpowaną fife.
Co do prześcieradła, zrobili to sprytnie choć mógł to być też przypadek. Umieli to jednak wykorzystać i światowe media podają to dalej, docierają do milionów ludzi bez żadnych kosztów. Co ważne, tworzy się naturalna sympatia do marki bo wykiwała okrutną, skorumpowaną fife.
źródło: 1-preview
Pobierz
congrats via Wykop
- 0
@AtlantyQ: Podejrzewam że dzięki tej akcji więcej osób przekona się o jakości ich produktów.
congrats via Wykop
- 1
@Mexiii: Jak widać są takie wyjątki uwzględnione w umowach albo FIFA ma mocną siłę negocjacyjną i może wymusić na organizatorach mundialu takie kwestie
congrats via Wykop
- 1
@patrolez: ja napisałem, ty się dowiedziałeś i marketing działa
congrats via Wykop
- 0
@mixererek: tak ale do tej pory nikt tego nie wykorzystał na swoją korzyść
congrats via Wykop
- 1
congrats via Wykop
- 0
@Stulejman_Wspanialy: hmmm co? Levis mi zapłacił? Tak kuponem na 5 zł xD
congrats via Wykop
- 0
@pawel_je: tak, biauek
congrats via Wykop
- 0
@sopel87: oni zmienili loga po tym jak akcja zaczęła być głośna co nie zmienia że aby ktoś się dowiedział trzeba nieco pomóc
congrats via Wykop
- 0
@pawel_je: bardzo panu dziękuję za te garść bezcennych informacji ale ja...
- 2
źródło: IMG-20260615-190326
Pobierz- 16
źródło: IMG_20260615_085728
PobierzCo sądzicie o branży e-commerce, przyszłościowa? 10k netto na UoP realne w perspektywie kilku lat?
#praca #ecommerce #pytaniedoeksperta
#praca #ecommerce #pytaniedoeksperta
congrats via Wykop
- 0
@sanchopansa: Jeden rabin powie tak, drugi nie.
E-commerce to dość szeroki temat. Czym chcesz się zajmować? Adsy, socjal media, e-mail marketing, copywriteing, analityka, seo, grafika (to już umiera), UX, kampanie promocyjne itd?
E-commerce to dość szeroki temat. Czym chcesz się zajmować? Adsy, socjal media, e-mail marketing, copywriteing, analityka, seo, grafika (to już umiera), UX, kampanie promocyjne itd?
- 3
Nie ma polskiej kadry ale naszego honoru broni Haiti #pdk Wyciągamy więc flagę i koniecznie czteropak piwa. A może tym razem inaczej śledzić #mundial ?
#mundialbezalkoholu
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna
#mundialbezalkoholu
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna
źródło: 23997264_151177
Pobierz@congrats: i pomyśleć ze ludzie z tą reklamą jeżdżą na mecze.
- 1
Najlepsze chwile na świecie? Napij się aby pamiętać jak najmniej (-‸ლ)
#mundialbezalkoholu
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial #mundial2026 #pilkanozna
#mundialbezalkoholu
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial #mundial2026 #pilkanozna
źródło: Carlsberg-Smokowski-KV-1-z-podpisem-1086x1536
Pobierz
congrats via Wykop
- 1
@DrJudym: tag chyba jest dość prosty do odczytania i mówi wszystko. Po prostu, mundial nie oznacza, że musimy w siebie wlewać a-----l.
congrats via Wykop
- 1
@DrJudym: nie jest to żadna kampania, tak mi przyszło do głowy jakie to jest słabe że futbol = alko. Podczas igrzysk oczywiście tego nie ma.
- 3
Codzienne przypominam, że #mundial można śledzić bez alkoholu. Wasze zdrowie miraski!
#mundialbezalkoholu
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna #mecz #p--o
#mundialbezalkoholu
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna #mecz #p--o
źródło: Gemini-Generated-Image-1swpfb1swpfb1swp
Pobierz
congrats via Wykop
- 0
@sberatel: myślę że jak na jedno krótkie zdanie dobrze sobie poradziło
congrats via Wykop
- 0
congrats via Wykop
- 0
@makolem: Oczywiście że moja i nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać.
congrats via Wykop
- 0
@makolem: Oczekujesz że na kimś będę wymuszał zmianę swoich nawyków, poglądów? Mam się wydawać w kłótnie itd?
Jeśli kogoś zainteresuje to co piszę, postanowi odstawić alko choć raz to już sukces.
Jeśli kogoś zainteresuje to co piszę, postanowi odstawić alko choć raz to już sukces.
- 1
Japońska linia lotnicza wprowadziła mapę miejsc zajętych przez dzieci. Przy rezerwacji biletu można od razu wybrać miejsca z dala od bąbelka
#ciekawostki #podroze #samoloty #japonia
#ciekawostki #podroze #samoloty #japonia
źródło: 18967394-7508153-image-m-22_1569506814079
Pobierz@congrats: nie tylko japońska, większość szerokokadłubowców ma opisane, że to miejsca dla dzieci. :)
@congrats: @ramirezvaca mają opisane bo pewnie to miejsca gdzie można zawiesić kołyskę dla niemowlaka.
- 5
Za chwilę rusza #mundial reklam alko pełno więc otwieram tag #mundialbezalkoholu a pijusy doopa cicho ( ͡º ͜ʖ͡º)
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna #mecz
#abstynencja #alkoholizm #a-----l #zdrowie #niepijzwykopem #mundial2026 #pilkanozna #mecz
źródło: IMG-20260608-191920
Pobierz
congrats via Wykop
- 0
@WolnyBLN: no i elegancko
congrats via Wykop
- 0
@FerdekM: wiadomo że masz racje, a tak na prawdę jej nie masz 🙃
congrats via Wykop
- 0
@hurraoptymizm: jeśli kogoś nudzą bez używek mecze może ich nie oglądać ¯\(ツ)/¯
congrats via Wykop
- 0
congrats via Wykop
- 0
@astrodamus: nie można czasem zrezygnować alko i 3 cytryny wypić?
congrats via Wykop
- 0
@astrodamus: Brawo i gratki
congrats via Wykop
- 0
@fornson23: To nie jest żadna krucjata, nikogo do niczego nie zmuszam ani nie zakazuje. Nie podoba mi się jednak, że jedyny model oglądania meczu to wielopak piwa. W reklamach tv teraz tego pełno. Wydaje mi się że można śledzić mundial też w inny sposób.
Sam nie spożywam prawie wcale alko od 1.5 roku ale nie dlatego że mam z nim problem tylko odwrotnie. Ze względu na lepsze samopoczucie wolę odpuścić
Sam nie spożywam prawie wcale alko od 1.5 roku ale nie dlatego że mam z nim problem tylko odwrotnie. Ze względu na lepsze samopoczucie wolę odpuścić
congrats via Wykop
- 0
@fornson23: ja nie mam problemu ze ktoś na ochotę na alko. Problem jest taki że u nas każda okazja to zawsze picie - mecz, urodziny, spotkanie, koszenie trawy itd. Z drugiej strony jak przestałem pić to musiałem wszystkim się tłumaczyć bo to takie dziwne że ktoś postanowił nie pić.
- 0
Cześć!
Czy mógłby mi ktoś udzielić wskazówki przy konfiguracji cookies na stronie internetowej?
Sklep stoi na Shoperze. Baner CookieYes wdrożyłem przez szablon w GTM.
W panelu CookieYes widzę, że ludzie klikają "akceptuję" (zbiera statystyki), ale w panelu GTM wisi pilny błąd: „W kilku regionach wykryliśmy odsetek użytkowników, którzy wyrazili zgodę, wynoszący 0%”. Wygląda na to, że Google widzi tylko odmowy, a akceptacja po kliknięciu baneru do niego nie dociera.
Gdzie szukać przyczyny?
Czy mógłby mi ktoś udzielić wskazówki przy konfiguracji cookies na stronie internetowej?
Sklep stoi na Shoperze. Baner CookieYes wdrożyłem przez szablon w GTM.
W panelu CookieYes widzę, że ludzie klikają "akceptuję" (zbiera statystyki), ale w panelu GTM wisi pilny błąd: „W kilku regionach wykryliśmy odsetek użytkowników, którzy wyrazili zgodę, wynoszący 0%”. Wygląda na to, że Google widzi tylko odmowy, a akceptacja po kliknięciu baneru do niego nie dociera.
Gdzie szukać przyczyny?
congrats via Wykop
- 0
Nie znam shopera ale czy oni nie mają własnego narzędzia do obsługi zgód? Najlepiej zapytać na grupach FB shopera lub analityki, na pewno ludzie przez to przechodzili.
congrats via Wykop
- 1
@danio_96: niestety nie znam ale na pewno są
Ja lata siedzę na Idosell i jednak zmieniłem z CookiesPro na ich narzędzie. Nie jest idealne ale dużo problemów odpada, czas i kasa zaoszczędzona.
Ja lata siedzę na Idosell i jednak zmieniłem z CookiesPro na ich narzędzie. Nie jest idealne ale dużo problemów odpada, czas i kasa zaoszczędzona.
congrats via Wykop
- 1
@danio_96: Z shoperem nie miałem nigdy doczynienia. Ale saasy raczej oferują podobne rozwiązania więc obsługa cookies powinna być próbna.
- 2
#f1 Hamilton będzie pierwszy, róbcie screeny
- 3
#f1 Chwilę pospałem ale chyba nic mnie nie ominęło?
- 2
#f1 Kara dla Dżordża. Oj jak mi szkoda xD
@congrats: bryt= no further investigation....
- 0
#f1 co ten Max to ja nie wiem 😕









W 2010 kontur tego zdjęcia stał się domyślnym zdjęciem profilowym w Outlooku.
#ciekawostki #techologia #billgates #microsoft #outlook #internet
źródło: HHGLt5jbsAEqwjD
Pobierz