@Ziutek_Grabaz: Widziałeś menu? Nie, to co się plujesz.
Pa tera, od 30 lat jeżdżę po kraju i dużo za granicę, jestem serwisantem, często sypiam w różnych hotech, jadam w barach restauracjach itp.
NIGDY nie miałem problemu.
1. czytam opinie o lokalu
2. uważnie czytam menu
3. pytam kelnera





















@TomWro: No tak bo mieszkańcy wielkich miast to tylko na koncerty Chopinowskie chodzą.
A te festiwale DiscoPolo, które są w tych miastach organizowane to dla motłochu z prowincji żeby mógł przy okazji zobaczyć jak miasto wygląda.