Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bugg

bugg

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23016
  • Znaleziska 8824
  • Mikroblog 14192
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 57
Sin-
Sin-
09.12.2025, 11:50:11
  • 606
No to mam. Mazda CX-30 właśnie wyjechała z salonu do mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod maską:
2.0 benzyna, 186 KM
Automat (bo życie jest za krótkie, żeby
Sin- - No to mam. Mazda CX-30 właśnie wyjechała z salonu do mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: IMG_0267

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 09.12.2025, 17:47:14 via Android
  • 0
@Djelon: bo ogromna większość woli 1.5 czy 1.6 z turbo bo są dużo bardziej elastyczne.
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross
08.12.2025, 05:28:17
  • 19
Wytłumaczcie mi uśmiechnięte wykopki, poszukiwacze zaginionych zeszytów brata(zapominający o kilkunastu latach rozwoju między wyjściem z pod ruskiego buta do wstąpienia do UE) jedną rzecz.
Przeciętne wynagrodzenie w Polsce w roku 2011 wynosiło około 3000zł. Próg ubóstwa około 600zł.
Przeciętne wynagrodzenie w Polsce 2025 wynosi około 9000zł (wzrost o 200%) Próg ubóstwa ok 1000zł (wzrost ok 66%).
Teraz włączcie myślenie, bo będzie trudne. Co by się stało gdyby faktycznie zindeksować te progi ubóstwa
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 08.12.2025, 09:06:25 via Android
  • 0
@HaramiCross: Chyba jednak nie włączyłeś myślenia. Klasycznie.
  • Odpowiedz
r3nal
r3nal
07.12.2025, 12:21:13
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 07.12.2025, 14:06:14 via Android
  • 2
@January-zwiedza-szpary: xD Wspaniała "logika"...
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
07.12.2025, 07:41:21
  • 1809
#polityka
fidelio-fidelio - #polityka

źródło: 1000111676

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 07.12.2025, 13:11:53 via Android
  • 0
@Lolenson1888: są po prostu debilami ;)
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
06.12.2025, 19:37:00
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 06.12.2025, 23:02:03 via Android
  • 0
@ChamskoCytuje: bo Polska nie była i nie jest dla nich równym partnerem tylko strefą buforową. Oni ustalają, my najwyżej wykonamy. Tyle.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
05.12.2025, 08:25:02
  • 5
Strefa czystego transportu w Krakowie zacznie obowiązywać już niebawem. Właśnie szkolą policjantów i strażników do kontroli. Tylko pytanie po co jak po dwóch tygodniach przestanie funkcjonować? #krakow
Lardor - Strefa czystego transportu w Krakowie zacznie obowiązywać już niebawem. Właś...

źródło: temp_file2710737931303720423

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 06.12.2025, 12:13:43 via Android
  • 1
@Lardor: mogliby najpierw przeszkolić te miernoty z wystawiania mandatów na złe parkowanie.
  • Odpowiedz
HaramiCross
HaramiCross
05.12.2025, 16:57:27
  • 8
Ogólnie mam raczej neutralny stosunek do Unii, nie chciałbym polexitu a raczej gruntownej reformy i równych zasad. Odrzucenia wszystkich bzdur obniżających konkurencyjność Europy. Po Mirko lata taka plansza, przecież to jest w większości bullshit. Przestańcie wciskać bzdury tylko weźcie sie za robotę jak nie chcecie żeby polexit za kilka lat stał się faktem.

1. Swoboda podróżowania - dla kogoś kto podróżuje paszport nie jest problemem.
2. Fundusze UE - w większości wydawane nieefektywnie, coraz
HaramiCross - Ogólnie mam raczej neutralny stosunek do Unii, nie chciałbym polexitu a...

źródło: 1000027966

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 05.12.2025, 18:41:19 via Android
  • 0
@HaramiCross: xD
  • Odpowiedz
bugg
bugg 04.12.2025, 00:43:44
  • 2
Czy krakowskie MPK tak bardzo obniżyło standardy dot. motorniczych? Czy to po prostu taka wyjebka? Już od dłuższego czasu obserwuje, że PRD chyba nie dotyczą tramwajów, pieszy na przejściu to intruz I najlepiej jakby można było go rozjechać w dowolnym miejscu.
Jadę dziś rano do biura, około 11 więc pusto, mały ruch. Tramwaj wyprzedza mnie na przejściu w centrum miasta, przejeżdża pieszemu jakiś 1 metr nosem. Wieczorem czytam o konkretnym wypadku NA
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg
Autor
04.12.2025, 08:05:33 via Android
  • 0
@nairoht: no nie wiem, od bardzo dawna? Pieszy NA przejściu, nie wchodzący.
@obci: pisze o sytuacji kiedy pieszy jest już na przejściu. Może motorniczy tego nie wiedzą? Bo zauważyłem, że wolą używać dzwonka niz hamulca...
  • Odpowiedz
Zenzowaty
Zenzowaty
29.11.2025, 13:50:29
  • 1753
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 29.11.2025, 16:51:44 via Android
  • 1
@Zenzowaty: przecież i tak nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
epll
epll
28.11.2025, 19:24:18
  • 8
Jakiś typ uznał, że wspinaczka w górach jest za łatwa więc diaxem wyciął przeloty (miejsce w którym wspinacze mogą za pomocą karabińczyka przypiąć swoją line) na kilku drogach na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego XDD Dobry odpał. Ciekawe czy TPN jakoś zareaguje i poleci kara.

https://wspinanie.pl/2025/11/akcja-ze-szlifierka-na-zadnim-koscielcu/
#wspinaczka #tatry #gory
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 29.11.2025, 07:35:06 via Android
  • 0
@epll: środowisko wspinaczkowe to rak xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.11.2025, 20:20:03
  • 11
nieźle krakusów p------o
pajda chleba ze smalcem 18 zl :D
kiełbasa w bułce - 50 zl
Żurek(470ml) - 25zl
10 pierogów z kapusta i grzybami - 50 zl
wino grzane (300ml ) - 30 zl
#krakow #jarmarkbozonarodzeniowy #restauracja #kuchnia
ChlopoRobotnik2137 - nieźle krakusów p------o
pajda chleba ze smalcem 18 zl :D
kiełba...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 29.11.2025, 07:33:58 via Android
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: nie jest za drogo. Ludzi w opór, kolejki bardzo duże ;) Jakby było za drogo romby przecież nie kupowali xD
  • Odpowiedz
Just_Jump
Just_Jump
Just_Jump
25.11.2025, 19:44:40
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 26.11.2025, 05:42:01 via Android
  • 1
@Just_Jump więcej kładek i debilnych projektów, deficyt wytrzyma.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
22.11.2025, 07:32:53
  • 414
Niesamowite jest to jak ostry, wyraźny, bez strefy przejściowej jest ten podział gdzie się mówi „wychodzę na dwór”, a gdzie się mówi „wychodzę na pole”. Niemal równo z granicami województw małopolskiego i podkarpackiego, co jest przecież nietypowe jak na Polskę. Niby rysuje się granica Galicji, ale nie do końca, bo są wyjątki (Kazimierza Wielka, Miechów, Proszowice). Jedziesz na zakupy z Sandomierza do Tarnobrzega i już jesteś w zupełnie innej strefie językowej xD
Lolenson1888 - Niesamowite jest to jak ostry, wyraźny, bez strefy przejściowej jest t...

źródło: 035645EB-B0C2-4590-9E2E-1FA2D7CE8200

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 22.11.2025, 12:19:25 via Android
  • 0
@BenAli tylko ignorant może powiedzieć, że jesteśmy pod tym względem nudnym krajem xD
  • Odpowiedz
bugg
bugg 22.11.2025, 12:44:11 via Android
  • 0
@BenAli śmieszne xD potrafisz wymienić ledwo 2 regiony nie znając swojego kraju, a mówisz żebym to ja poznał inne...
Warmia, Mazury, Kujawy, Kaszuby, Podlasie, Śląsk, Podhale. To te najbardziej znane. A znajdą się jeszcze mniejsze lokalne odłamy, jakieś resztki Łemkowszczyzny itp.
  • Odpowiedz
Wojot
Wojot
17.11.2025, 13:46:44
  • 4
Domowe zacisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #krakow #nieruchomosci
Wojot - Domowe zacisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)  #krakow #nieruchomosci

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 17.11.2025, 14:00:57 via Android
  • 12
@winsxspl raczej standard, kupię mieszkanie bez parkingu, a później będę wymagał od miasta żeby zrobiło mi parking ale wcześniej rozdupce trochę chodników.
  • Odpowiedz
BedeKsiedzemJakMojTata
BedeKsiedzemJakMojTata
BedeKsiedzemJakMojTata
16.11.2025, 12:28:07
  • 490
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 16.11.2025, 18:44:45 via Android
  • 2
@Rustyyyy no tak krótkie suvy problematyczne, dłuższe prawie 5 metrowe kombi nie xD.
  • Odpowiedz
bugg
bugg 16.11.2025, 19:24:19 via Android
  • 0
@Rustyyyy użyj google.
  • Odpowiedz
Passarinho
Passarinho
Passarinho
15.11.2025, 14:42:57
  • 1
Rozglądam się za mieszkaniem +40m2 z rynku wtórnego do kupienia w dalszych dzielnicach typu Bieńczyce, Mistrzejowice, Bieżanów, etc.
Ile realnie można utargować cenę? Bo jak widzę oferty gdzie za standard sprzed 30 lat wołają sobie po 14k za metr, to sprzedający chyba nie zejdzie nagle z ceną o 20%.

#krakow #nieruchomosci
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 15.11.2025, 17:19:55 via Android
  • 3
@Arivederczi heh czytałem już takie prognozy w 2020 roku xD
  • Odpowiedz
bugg
bugg 16.11.2025, 09:45:44 via Android
  • 0
@Arivederczi no więc sam przyznajesz, że może zdarzyć się coś o czym nikt nie pomyślał. Tak samo było z wojna ma Ukrainie gdzie nagle był wzrost cen wynajmu bo Ukraińcy brali wszystko co stało.
  • Odpowiedz
bugg
bugg 10.11.2025, 19:45:25
  • 0
Czy ktoś szukający kiedyś mieszkania w #krakow był może oglądać to na Ruczaju? https://www.otodom.pl/pl/oferta/ruczaj-apartament-95m2-2balkony-garaz-2-komorki-ID4rKBs

Jestem ciekawy co tam jest tak bardzo nie tak, że chyba od dobrych 2 lat nie może się sprzedać.
Wiem, że nie ma windy i wejście do mieszkania jest na 3 piętrze gdzie jeszcze trzeba wejść na 4 (dodatkowe schody są już twoim mieszkaniem). Ale w tej cenie duże mieszkanie, garaż, komórki i brak sprzedaży. Czy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
10.11.2025, 20:03:29 via Wykop
  • 7
@bugg: kumulacja, deweloper kombinował jak tu nie zrobić windy, ktoś to łyknął i teraz się buja. Jeszcze pewnie gorąco w lecie.
  • Odpowiedz
Krrr2000
Krrr2000
Krrr2000
10.11.2025, 22:06:28 via Wykop
  • 6
@Arivederczi: ostatnie piętro to nie problem, nawet bez windy przecież normalnie to te schody pokonujesz 2-4 razy dziennie, już nie przesadzajmy że jest to jakiś nadludzki wysiłek. Sam mieszkałem na 4 piętrze bez windy i nie był to dla mnie żaden problem. Co innego jak masz 60 lat albo dwójkę dzieci które musisz nosić. Zamontowanie klimy to jakieś grosze w porównaniu do ceny mieszkania. Myślę że tutaj problemem jest jakiś
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22
  • Strona 11 z 22
  • >

ANdżej

  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2024

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking