Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
briskmann

briskmann

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 89985
  • Znaleziska 15846
  • Mikroblog 74139
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 105
CH3j
CH3j
07.12.2024, 06:29:44
  • 782
#1670
Czekacie na sezon 2?
CH3j - #1670
Czekacie na sezon 2?

źródło: 1000032387

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 07.12.2024, 08:17:41 via Wykop
  • 1
@CH3j: Czekam jak na dziesiecine.
  • Odpowiedz
l1pka
l1pka
04.12.2024, 13:05:02
  • 182
Chwila prawdy #bmw #gruz
l1pka - Chwila prawdy #bmw #gruz

źródło: temp_file4148008184115600587

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 04.12.2024, 15:03:10 via Wykop
  • 27
@l1pka: Nie patrzec w oczy diagnosty, nie patrzec w oczy diagnosty.
briskmann - @l1pka: Nie patrzec w oczy diagnosty, nie patrzec w oczy diagnosty.

źródło: klasyk

Pobierz
  • Odpowiedz
salvador94
salvador94
04.12.2024, 09:31:10
  • 2104
Zachęcony znaleziskiem wszedłem z ciekawości na IKP by spojrzeć w swoją historię leczenia.
A tam się okazuje, że dermatolog u którego od dłuższego czasu nie byłem, od maja 2021 do lutego 2024 zrobił blisko 550 fałszywych wizyt, w trakcie których miałem przeprowadzaną laseroterapię (koszt NFZ 126,64 zł), co oznacza że na samej mojej osobie wyłudził z funduszu ponad 68000 zł XD. Ciekawe ilu pacjentom jeszcze tak robi.
Podpierdółka do NFZu oczywiście idzie
salvador94 - Zachęcony znaleziskiem wszedłem z ciekawości na IKP by spojrzeć w swoją ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-12-04 103522

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 04.12.2024, 11:06:45 via Wykop
  • 412
@analboss: To jest chciwosc. Na starych pacjentow pewnie tak wyludza od lat i nie bylo zadnej reakcji, wiec stracil instynkt samozachowawczy i zaczal wyludzac na mlodszych.
  • Odpowiedz
pawello321
pawello321
02.12.2024, 12:24:18
  • 71
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
pawello321 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000006665

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 02.12.2024, 14:17:19 via Wykop
  • 1
@pawello321: Wszyscy nosimy maski, ale nie kazdy nosi Maske Sprawiedliwa.
  • Odpowiedz
duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
29.11.2024, 08:41:03
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 29.11.2024, 09:07:51 via Wykop
  • 1
@duszan_z_kapitana_d--y: Zacznij robic jak Twoj kolega, w czym problem?
  • Odpowiedz
a5f5c1
a5f5c1
a5f5c1
26.11.2024, 08:59:14
  • 3
Ok, pier*ole, pozwolę sobie zadać poważne pytanie na tagu #programista15k

Powiedzmy, że zakładasz firmę, która ma wykonywać usługi programistyczne/informatyczne dla klientów typu enterprise - chcesz wyróżnić się na rynku jakością i przede wszystkim dowożeniem na czas, dlatego od początku kładziesz nacisk na rekrutację wyselekcjonowanych perełek (programistów, tech leadów, data engineerów, architektów, cloud engineerów, machine learning engineerów) - skupmy się tylko na osobach technicznych.

1. W jaki sposób przeprowadzasz rekrutację, jakie zadajesz pytania,
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 26.11.2024, 09:34:15 via Wykop
  • 4
dla klientów typu enterprise - chcesz wyróżnić się na rynku jakością i przede wszystkim dowożeniem na czas


@a5f5c1: Kolega widze nigdy nie pracowal dla klientow enterprise. Na tym poziomie nikt nie patrzy na jakosc i dowozenie na czas. Tu sie licza inne walory. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 26.11.2024, 11:06:26 via Wykop
  • 2
"( ͡€ ͜ʖ ͡€)" - naprawdę myślisz, że u klientów enterprise liczy się tylko jak najmniejsza kasa wydana na projekty xD ? Z realnego dowożenia dobrych rozwiązań też jest kasa - nawet jeśli te rozwiązania nie są najtańsze... Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie Twojego punktu widzenia, bo może to ja faktycznie się mylę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@a5f5c1: No widac po Twoich tekstach (rowniez
  • Odpowiedz
magdalena-gaska
magdalena-gaska
22.11.2024, 11:00:48
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 22.11.2024, 12:30:01 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Badmadafakaa
Badmadafakaa
15.11.2024, 11:23:25
  • 39
Żona w zeszłą sobotę wyjechała na wczasy, a mnie dzisiaj na całą noc potrzebna była… dziewczyna. Obtelefonowałem wszystkie moje znajome, ale żadna z nich nie zdradzała ochoty.
Co robić? Wybrałem się do najpopularniejszej kawiarni w mieście, gdzie wieczorami przesiadywały ładne dziewczyny.

„Bajka” o tej porze była prawie pełna. Gwar młodzieńczych głosów zagłuszał nawet potężne decybele grającej szafy. Na parkiecie rockandrollowało kilka rozbawionych par.
Rozejrzałem się, zaraz wpadła mi w oko samotnie siedząca dziewczyna, której wielkie,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 15.11.2024, 13:12:28 via Wykop
  • 2
@Badmadafakaa: To jest swieze.
  • Odpowiedz
L24D
L24D
L24D
15.11.2024, 10:38:14
  • 134
Po prostu zostań PARTNEREM bro, jak renkom odjoł

#programista15k #pracait
L24D - Po prostu zostań PARTNEREM bro, jak renkom odjoł

#programista15k #pracait

źródło: obraz

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 15.11.2024, 11:33:48 via Wykop
  • 0
@marcaj: Bycie partnerem biznesu a osoba z dobrym 'visibility' to jednak sa dwie rozne rzeczy.
  • Odpowiedz
tomasz-wisniewski1989
tomasz-wisniewski1989
13.11.2024, 17:14:27
  • 448
Miraski trzymajcie kciuki. 35 lat w bloku i dość :)
Czas pić kawę na własnym tarasie.
tomasz-wisniewski1989 - Miraski trzymajcie kciuki. 35 lat w bloku i dość  :) 
Czas pi...

źródło: temp_file7100490892056657002

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 13.11.2024, 19:11:45 via Wykop
  • 3
@tomasz-wisniewski1989: Gdzie szalunki do tych fundamentow? Jak to potem zaizolujesz od wilgoci? (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
KotProfesor
KotProfesor
08.11.2024, 13:08:37
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 08.11.2024, 13:22:56 via Wykop
  • 11
@KotProfesor: Bys rypal w kancelarii za minimalna na Pana Mecenasa, nocami zakuwal do aplikacji i zastanawial sie, gdzie popelniles blad.
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 05.11.2024, 11:43:49
  • 0
Biauek to jest jednak as. Po aktualizacji wykop wprowadzil nowy ficzer: brak podgladu dostepnych tagow, kiedy uzytkownik pisze nowego posta.
Dziekuje za ten nowy ficzer, tego mi brakowalo. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#nowywykop #wykop
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopX
WykopX
05.11.2024, 11:49:53 via mikroczat.pl
  • 1
Mówisz o tym podglądzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopx
WykopX - Mówisz o tym podglądzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopx

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann
Autor
05.11.2024, 12:30:59 via Wykop
  • 0
@a__s: Dodaj jeszcze, ze problem wystepuje w przegladarce Chrome (v. 130.0.6723.92) dla arm64 na macos.
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 05.11.2024, 11:39:15
  • 4
Zdalem egzamin. Ciesze sie.
#chwalesie #wygryw #wyznaniazdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 27.10.2024, 05:02:16
  • 0
Zmiana czasu, do tego jestem chory i dzisiaj sie obudzilem o czwartej rano. Ech glowo, czemu ty mi to robisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 27
  • Strona 13 z 27
  • >
  • "Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje." - Heinrich Heine

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking