Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
briskmann

briskmann

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 90206
  • Znaleziska 15901
  • Mikroblog 74305
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 105

231

Nadchodzi czas płacania tylko za efekty pracy

Nadchodzi czas płacania tylko za efekty pracy

Praca na akord czy płaca za godziny? Porzucony wraz z socjalizmem dylemat wraca w świecie korporacji. Wielkie amerykańskie firmy: Best Buy i GAP, udowodniły, że płacić za siedzenie na krześle się nie opłaca. Wynagradzać należy tylko efekty

sportingkielce
z
kariera.forbes.pl
dodany: 06.02.2015, 11:22:58
  • 103
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wolnyrynek
  • #
    pracbaza
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
briskmann
briskmann 06.02.2015, 18:26:26
  • 23
@ShooleR: Czy to bedzie 'szary pracownik' czy w jego miejscu bedzie 'specjalista' to zbyt wiele to nie zmieni. Jezeli firma nie bedzie umiala pozyskac projektow, to niewazne jak wyspecjalizowany bedzie to pracownik to nic nie zdziala.

@ethics slusznie zauwaza problem - redukuje sie koszty na najnizszych szczeblach, ktore odpowiedzialne sa za realizacje zadan. Nie dokonuje sie jednakze kontroli na szczeblach, ktore sa odpowiedzialne za pozyskiwanie nowych projektow, lub tworzenie

58

Nie tylko Empik - dlaczego opis warunków pracy w popularnym sklepie nie dziwi.

Nie tylko Empik - dlaczego opis warunków pracy w popularnym sklepie nie dziwi.

Mobbing, nadgodziny, które nie będą zapłacone, w najlepszym przypadku, jeśli masz ludzkiego pana, może uda się odebrać czas nadprogramowo spędzony w pracy. To nie jest rzeczywistość tylko pracowników Empiku, to specyfika polskiego rynku.

CwanyKurczak
z
natemat.pl
dodany: 05.02.2015, 16:34:40
  • 8
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
briskmann
briskmann 05.02.2015, 21:26:05
  • 2
@xda_: Co do prawa popytu-podazy bym sie zgodzil tylko bym to inaczej ujal:

Jezeli jest popyt na Twoje umiejetnosci, to mozna przebierac w ofertach pracy. Majac unikatowe umiejetnosci w swojej branzy, na ktora nie ma popytu w Polsce (na przyklad dana galaz przemyslu sie nie rozwinela) to nic nie zdzialasz, poniewaz nikt Twoich umiejetnosci nie bedzie potrzebowal (dajac przyklad: astronautical engineering).

359

Przeżyła obóz, miała lekarzy bez kolejek. Aż 'obudził się' NFZ

Przeżyła obóz, miała lekarzy bez kolejek. Aż 'obudził się' NFZ

Była więźniarka obozu na Majdanku przez wiele lat przyjmowana była do lekarzy bez kolejki. Aż do poniedziałku, gdy kazano jej czekać jak innym. - Takie są przepisy - wyjaśnił jej NFZ. A to nieprawda

turbanski
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 05.02.2015, 19:31:27
  • 25
  • #
    polska
  • #
    wykop
briskmann
briskmann 05.02.2015, 20:42:55
  • 79
Jest to troche przykre, ze osoby, ktore w zyciu przezyly wojne i obozy koncentracyjne na starosc musza jeszcze walczyc o swoje prawa. Gdyby nie dziennikarze, to by byla splawiana bez konca przez urzednikow.

Nie jest to dobry przyklad jak Polska traktuje swoich obywateli.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1475

Spędził 8 lat w psychiatryku. Po latach Sąd Najwyższy uznał, że niesłusznie.

Spędził 8 lat w psychiatryku. Po latach Sąd Najwyższy uznał, że niesłusznie.

– Mam świadomość, że jestem na finiszu swojej drogi. Mam 72 lata, jestem psychicznie wyczerpany i wypalony. Nie zostało mi już wiele życia, a wszystko co miałem poszło w ruinę – mówi Krystian Broll, który spędził osiem lat w zakładzie psychiatrycznym.

en8de
z
natemat.pl
dodany: 05.02.2015, 19:39:02
  • 152
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    psychiatria
  • #
    prawo
briskmann
briskmann 05.02.2015, 20:23:01
  • 34
@etui64: Przypomina to psychiatrie represyjna z czasow ZSRR.
Link do wiki

621

Jak od małego zostać fanem LiveLeak`a

Jak od małego zostać fanem LiveLeak`a

Aż strach pomyśleć jak wyglądają pozostałe zjezdy.

maxmaxiu
z
liveleak.com
dodany: 05.02.2015, 15:23:02
  • 57
  • #
    swiat
  • #
    humor
  • #
    heheszki
  • #
    zjezdzalnia
  • #
    dzieci
briskmann
briskmann 05.02.2015, 16:55:11
  • 256
Dziecko wpadlo w rezonans. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • Strona 27 z 27
  • >
  • "Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje." - Heinrich Heine

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking