Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bregath
bregath

bregath

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44391
  • Znaleziska 40154
  • Mikroblog 4237
  • Obserwujący 46
  • Obserwowane 7
bregath
bregath
bregath 17.02.2025, 11:58:27
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ezoteryczny_hedonizm
ezoteryczny_hedonizm
17.02.2025, 12:14:32 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath 14.02.2025, 14:05:24
  • 14
https://streamable.com/katz4s
#google #polska #inwestycje #ai
bregath - https://streamable.com/katz4s
#google #polska #inwestycje #ai
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6

Oglądalność Rings of Power w pierwszych 12 tygodniach trwania sezonu

Oglądalność Rings of Power w pierwszych 12 tygodniach trwania sezonu

Przy drugim sezonie Pierścieni Władzy czas spędziło ok. 40% widzów względem pierwszego sezonu (sezon 3 zapowiedziany) - 60% spadek zainteresowania. Pytanie brzmi, dlaczego "nowoczesna widownia" nie chce tego oglądać?

bregath
z
wykop.pl
dodany: 13.02.2025, 12:34:43
  • 6
  • #
    lotr
  • #
    seriale
  • #
    tolkien

577

Według The Lancet mogło umrzeć albo niedługo zginie ponad 180 000 osób w Gazie

Pokaż treści 18+

Według The Lancet mogło umrzeć albo niedługo zginie ponad 180 000 osób w Gazie

France24 opublikowało komentarz do artykułu w TheLancet, gdzie badacze napisali, że w Strefie Gazy zginęło oraz niedługo umrze (ze względu na brak leków, niedożywienie itd.) łącznie ponad 180 000 osób. Izrael również blokuje wjazd sprzętu, aby wydobywać ciała spod gruzów.

bregath
z
france24.com
dodany: 13.02.2025, 10:04:12
  • 63
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    palestyna

28

Chiński programista wziął udział w kursie gamingowym w Szwecji

Chiński programista wziął udział w kursie gamingowym w Szwecji

I pokazał, na czym się skupiają przyszli twórcy gier w Szwecji, czego się uczą.

bregath
z
youtube.com
dodany: 12.02.2025, 16:48:58
  • 6
  • #
    gamedev
  • #
    gry
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    lgbt
bregath
bregath
bregath 10.02.2025, 17:13:58
  • 1
Administracja Bidena, według tej pani, wydała ponad 10 mln dolarów na ciekawe eksperymenty.
Mirror:
https://streamin.one/v/32a72713

#biden #trump #chemia #biologia #lgbt
bregath - Administracja Bidena, według tej pani, wydała ponad 10 mln dolarów na cieka...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bregath
bregath
bregath 07.02.2025, 16:08:14
  • 1
W tytule "papier osy" są zakazane, ale w opisie już nie xD
Sam fakt, że to słowo jest na Czerwonej Liście Słów Zakazanych bawi do rozpuku.

#wykopmoment
bregath - W tytule "papier osy" są zakazane, ale w opisie już nie xD
Sam fakt, że to ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
07.02.2025, 16:09:12 via Wykop
  • 0
@bregath: myślałem że chodzi o e-p---y
  • Odpowiedz
Bpnn
Bpnn
Bpnn
07.02.2025, 16:11:38 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

bregath
bregath
bregath 30.01.2025, 22:14:02
  • 9
Fajny obrazek z polskiej gry The End of the Sun :)

#gry #steam #grafika
bregath - Fajny obrazek z polskiej gry The End of the Sun :)

#gry #steam #grafika

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moroder
Moroder
31.01.2025, 09:27:59 via Wykop
  • 0
@bregath: fajny, tak
  • Odpowiedz

5

Jakim człowiekiem jest "wybrany" Prezydent Białorusi?

Pokaż treści 18+

Jakim człowiekiem jest "wybrany" Prezydent Białorusi?

O tym Arleta Bojke oraz Jej białoruscy rozmówcy.

bregath
z
youtube.com
dodany: 27.01.2025, 15:39:18
  • 1
  • #
    bialorus
  • #
    polska
  • #
    wywiad
  • #
    rozmowa
  • #
    rosja
bregath
bregath
bregath 09.01.2025, 17:06:38
  • 0
Rozumiem, że możemy w zasadzie wypisać się ze Statutu Rzymskiego, skoro i tak nikt nie słucha Międzynarodowego Trybunału Karnego, to nie ma sensu w tym siedzieć?
bregath - Rozumiem, że możemy w zasadzie wypisać się ze Statutu Rzymskiego, skoro i t...

źródło: mtk

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

363

MINISTER NITRAS KONTRA ZDROWY ROZSĄDEK

MINISTER NITRAS KONTRA ZDROWY ROZSĄDEK

W jaki sposób kobiety bez kompetencji miałyby dostać intratne pozycje tylko z samego faktu, że są kobietami.

bregath
z
youtube.com
dodany: 07.01.2025, 13:11:28
  • 80
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
bregath
bregath
bregath 31.12.2024, 11:33:40
  • 1
To jest ultra żałosne.
Kononowicz - patostrimer, upośledzony typ wykorzystywany przez osoby trzecie, donejty, filmiki z poniżania - Polacy zachwyceni
Obecnie dogorywa w szpitalu i ci sami co się śmiali z niego teraz "jojczą", że "jak tak można chłopa dojechać".

Trzeba było więcej oglądać tej żenady, dawać debilom atencję. Ci co to oglądali też są odpowiedzialni za taki stan rzeczy.

A
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieveble
vieveble
31.12.2024, 11:48:40 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 03.01.2025, 23:58:29 via Wykop
  • 0
Powód? Internet.

W skrócie, nadmiar informacji, ciągłe przeglądanie internetu, nadmiar bodźców oraz brak czytania czegokolwiek


Ja nauczyłem się lepszej ortografii dzięki internetowi. Im więcej czytałem artykułów oraz wartościowych wpisów na wykopie 1.0, tym bardziej poprawiała się moja pisownia. Problem nie leży w internecie jako takim, lecz w grach i oglądaniu bezsensownych filmików, które nie wnoszą nic do życia, jak te na TikToku. To właśnie przez to młodzi ludzie zaniedbują naukę ortografii i
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath 10.12.2024, 09:00:35
  • 0
To byłoby piękne zagranie karty UNO, gdyby Polska na forum międzynarodowym zaczęła oskarżać wszystkie kraje zamykające granice dla uchodźców z Syrii za faszystowskie, islamofobiczne, ksenofobiczne i rasistowskie xD

#uchodzcy #europa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
10.12.2024, 09:29:52 via Wykop
  • 0
@bregath: Nie Mariusz, nie to napisałem. Wracaj do roboty.
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath
Autor
10.12.2024, 11:34:19 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: no to napisz, co napisałeś, bo to właśnie wyciągnąłem z twojego komentarza. Bo skoro Polska by "oddała" zachodnim krajom to, co sami nam dali, to już byłoby złe mizimu czy może "lepsza o tym nie mówić, to wcale niepodobne"?
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath 29.11.2024, 15:26:13
  • 6
Upsss...

#heheszki #logikarozowychpaskow
bregath - Upsss...

#heheszki #logikarozowychpaskow

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bregath
bregath
bregath 29.11.2024, 09:54:24
  • 3
Siemanko

Część z Was pewnie nie kojarzy, ale było na wykopie udostepnione znalezisko nt. miasteczka Emo w Ontario w Kanadzie, gdzie miasto oraz burmistrz zostali oskarżeni przez organizację LGBT o dyskryminację, bo nie zgodzili się na wywieszenie tęczowej flagi oraz zorganizowania miesiąca Dumy.
Znalezisko to miało ponad 1000 wykopów, ale moderacja uznała, że to manipulacja oraz brak wiarygodnych źródeł, pomimo tego, że podano w załącznikach inne źródło to potwierdzające
https://wykop.pl/link/7597485/9b9cd24841161c089bc6abede047a60b

Dodałem
bregath - Siemanko

Część z Was pewnie nie kojarzy, ale było na wykopie udostepnione ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybulion
cybulion
29.11.2024, 09:56:25 via Wypiek
  • 1
@bregath pfrtm
  • Odpowiedz

4

Miasteczko Emo w Kanadzie oskarżone o "brak wsparcia LGBT"

Miasteczko Emo w Kanadzie oskarżone o "brak wsparcia LGBT"

Miasteczko w Kanadzie nie wywiesiło flagi oraz nie uznało miesiąca "dumy" w 2020 r. przez co burmistrz oraz 2 innych urzędników zostało oskarżonych o dyskryminację. Miasteczku grozi kara 10.000$, a burmistrzowi 5.000$ oraz obóz reedukacyjny, który według organizatorów "nie jest po to by karać".

bregath
z
nationalpost.com
dodany: 29.11.2024, 08:20:52
  • 4
  • #
    kanada
  • #
    lgbt
  • #
    neuropa
  • #
    homoseksualizm
bregath
bregath
bregath 25.11.2024, 14:45:49
  • 0
Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy".

Alexis de Tocqueville, Dawny ustrój i rewolucja


To tak odnośnie propozycji utworzenia jeszcze jednego urzędu do kontroli finansów (jakby US to było za mało).

#podatki #administracja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3

Jak bronić się przed Black "Frajer"?

Jak bronić się przed Black "Frajer"?

Edukacyjny program - Zero Ściemy - tym razem o Black Friday i pułapkach stawianych przez sprzedawców.

bregath
z
youtube.com
dodany: 22.11.2024, 13:04:17
  • 2
  • #
    edukacja
  • #
    nauka
  • #
    zakupy
  • #
    blackfriday
  • #
    promocje
bregath
bregath
bregath 18.11.2024, 13:19:03
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WinstonWolf
WinstonWolf
19.11.2024, 01:24:06 via Wykop
  • 2
W mojej opinii nie ma tu nic strasznego.


@bregath: no właśnie, w twojej opinii. Zamykam dyskusję.
  • Odpowiedz
OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
19.11.2024, 05:27:04 via Wykop
  • 4
@bregath: Teorie spiskowe XD

Dlatego faktycznie lepiej nie mieć dzieci. Teraz to takich szurów naprodukują w tych szkołach, że dzisiejsza tiktokawa młodzież będzie się nam wydawać intelektualistami XD
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath 18.11.2024, 09:32:34
  • 0
Kurde...

Mië sã widzy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

PS: Jak ktoś nie kojarzy "Pan Savyan" to ten typ od "Idę do pracy, wracam z pracy, wow, wow, wow, a kiedy weekend?". Kamińskiej chyba przedstawiać nie trzeba.

#muzyka #muzykalat80 #muzykalat90
bregath - Kurde...

Mië sã widzy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

PS: Jak ktoś nie kojarzy "Pan Savyan" ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26
  • Strona 19 z 26
  • >
  • Centrysta, polityczny i życiowy sceptyk, ateista, realista

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.09.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 01.11.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking