Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bigger
bigger

bigger

Dołączył 18 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 44277
  • Znaleziska 5920
  • Mikroblog 38357
  • Obserwujący 352
  • Obserwowane 224

13

2010 Ford Crown Victoria Police Interceptor 2010 - Blogomotive

2010 Ford Crown Victoria Police Interceptor 2010 - Blogomotive

Rasowosc: 10

mamut2000
z
youtube.com
dodany: 10.01.2021, 22:58:50
  • 6
  • #
    rozrywka
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    samochody
  • #
    carboners
  • #
    usa
bigger
bigger
bigger 11.01.2021, 09:04:28
  • 0
Jak go jebno za te koguty to sie obsra wlasciciel. swoja droga to auto to jedno z moich marzen i powoli je realizuje.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Wielka Pętla Jezior Karyntii, czyli Austria po słonecznej stronie Alp

Wielka Pętla Jezior Karyntii, czyli Austria po słonecznej stronie Alp

Drugi - po Szwajcarii - nasz najbardziej udany wyjazd rowerowy 2020 roku: austriacka Karyntia i nowy szlak rowerowy - Wielka Pętla Jezior Karyntii. To trzysta czterdzieści kilometrów trasy rowerowej między malowniczymi jeziorami na południu Austrii, między innymi w okolicach Villach i Klagenfurtu.

znajkraj
z
znajkraj.pl
dodany: 30.12.2020, 20:57:11
  • 5
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    austria
  • #
    rower
bigger
bigger
bigger 30.12.2020, 21:00:12 via Android
  • 1
Piękne okolice
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigger
bigger
bigger 30.12.2020, 21:12:20 via Android
  • 0
@znajkraj ja staram się co roku na ebw jechać nad jezioro Faak. Ale to motocyklem bo za leniwa parowka jestem. (⌒(oo)⌒)

Polecam.
bigger - @znajkraj ja staram się co roku na ebw jechać nad jezioro Faak. Ale to motoc...
bigger
bigger
bigger 27.12.2020, 18:54:03
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bigger
bigger
bigger 22.12.2020, 18:22:50
  • 3
Prosze o pomoc.

Prosty program dla amatora do aranzacji wnetrz nie wymagajacy mega wiedzy i jakiegos mocnarnego kompa. z ~20 lat temu bawilem sie w ArCon'ie ktory byl dostepny w full wersji z jakas gazeta. Teraz nie umiem znalezc

Ktos moze cos poradzic?
Moze byc darmowy albo platny. Tylko niech 5k nie kosztuje (✌ ゚ ∀
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedzwiadu
Niedzwiadu
22.12.2020, 23:19:30
  • 1
@bigger: homestyler, ewentualnie simsy
  • Odpowiedz
P.....o
P.....o
konto usunięte 23.12.2020, 03:56:52
  • 1
@Niedzwiadu:

Tylko niech 5k nie kosztuje

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-06-20-wszystkie-dodatki-do-the-sims-4-na-steamie-kosztuja-2000-zl

@bigger: jak chcesz przycebulić to polecam zeszyt a5 i ołówek, ewentualnie solid edge
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 20.12.2020, 18:15:16
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AllOver
AllOver
21.12.2020, 10:47:44
  • 1
@bigger: dobrze, że mi o tym przypomniałeś, będę swoim fachmanom kazał to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger
Autor
21.12.2020, 13:23:00
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

725

Kierowca ferrari nie chciał zapłacić 1000 zł mandatu. Sąd nakazał 5000 zł

Kierowca ferrari nie chciał zapłacić 1000 zł mandatu. Sąd nakazał 5000 zł

Zielonogórski policjant drogówki zatrzymał kierującego ferrari, który na drodze ekspresowej jechał z prędkością 219 kilometrów na godzinę. Kierowca zdecydował się na drogę sądową. W Sądzie Okręgowym zapadł wyrok w tej sprawie - ma zapłacić pięć razy tyle co mandat plus koszty sądowe.

travelove
z
youtube.com
dodany: 18.12.2020, 16:01:53
  • 209
  • #
    samochody
  • #
    ferrari
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    pieniadze
bigger
bigger
bigger 18.12.2020, 16:09:57 via Android
  • 14
@callisto jedno I drugie to glupi pomysl
bigger
bigger
bigger 15.12.2020, 17:25:11
  • 0
Do starszej osoby z rodziny #elon wyslal pismo, ze ma konto #paypal, ale go nie uzywa i bedzie oplata za prowadzenie 45 zeta albo rownowartosc tego co jest na koncie jesli jest mniej.

No i teraz pytanie. Zeby usunac konto na paypal musi byc wyzerowane. Jest tam niecale zeta, a wuj woli dac komus innemu jak elonowi i usunac konto.

Gdzie mozna wyslac na szybko ( i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n0xx
n0xx
n0xx
15.12.2020, 17:31:00
  • 0
@bigger: A wpisz sobie magiczne hasło PayPal fundacja...
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger
Autor
15.12.2020, 17:33:38
  • 0
@n0xx: Inaczej... zgoglowalem. Mialem na mysli kogos z wykopkow albo okolowykopowej spolecznosci.
  • Odpowiedz

700

Piękny Dodger Charger na otomoto

Piękny Dodger Charger na otomoto

Który "miał nieznacznie powgniatany lewy bok, bez zadrapan"

Fiszermen
z
wykop.pl
dodany: 13.12.2020, 04:10:29
  • 341
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 06:01:12 via Android
  • 429
To wcale nie są mocne uszkodzenia
  • 40
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 07:18:06 via Android
  • 3
@zortabla_rt bo i po co? Amerykanskie v8 daje najwięcej funu w rwd
bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 07:22:14 via Android
  • -4
@zortabla_rt to dodatkowo nie jest zwykle v8 tylko hellcat. Taki supersamochód juz i inwestycja.

A v6 charger jest do p---y. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 19:48:09 via Android
  • 0
@Kryptonim_Janusz dadzą. Zobaczysz. Jest sporo osób dla których to nie są duże pieniądze.
bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 19:53:59 via Android
  • 2
@bl33p33r a jak wyliczyłeś te 190 ...? Tak z ciekawości czemu 190 jest uczciwie a 200 juz nie ?
bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 19:55:45 via Android
  • 4
@bl33p33r aaa... no tak. Kompleksowo to wyltumaczyles. (✌ ゚ ∀ ゚)☞


bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 20:06:06 via Android
  • 0
@bl33p33r ale po co? Skoro może wytargać slaba stowke więcej?
bigger
bigger
bigger 13.12.2020, 20:42:57
  • 0
@bl33p33r: Tak bardzo nie masz pojecia o czym piszesz, ze ciezko nawet rzeczowo Ci zaczac tlumaczyc temat.

Sprzedaje kilkadziesiat aut miesiecznie. Sporo nietypowych , bo to moje koniki. Ze stanow tez bylo tego sporo. Moze nie az tak drogich , ale wciaz nie byly to auta dla typowego Kowalskiego.

1

Dni darmowego wstępu do amerykańskich parków narodowych w 2021 roku

Dni darmowego wstępu do amerykańskich parków narodowych w 2021 roku

Amerykańska National Park Service ogłosiła właśnie kiedy będą dni darmowego wstępu do amerykańskich parków narodowych w 2021 roku. Takich darmowych okazji będzie sześć w czasie całego roku.

fotografwdrodze
z
fotografwdrodze.pl
dodany: 11.12.2020, 10:19:20
  • 3
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    podrozujzwykopem
bigger
bigger
bigger 11.12.2020, 11:55:33
  • 0
@Postronek: Strach kupowac teraz bilety, bo

Swoja droga gowniana promocja. Ludzi pelno i za duzo nie zobaczysz.
Kupujesz anual pass i w dupie.
bigger
bigger
bigger 10.12.2020, 08:45:04
  • 0
Gdzie najlepiej zamowic #cyberpunk2077 zeby nie zdarli ze mnie za bardzo?
Zalezy mi na fizycznym nosniku. Nie zalezy na zadnych pudelkach i edycjach kolekcjonerskich.

Bo Mlodego na Fifie mi w media expert przewiezli niezle.

#xboxone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiewzruszonaMasa
NiewzruszonaMasa
NiewzruszonaMasa
10.12.2020, 09:05:39
  • 2
@bigger: Poszukaj po śmietnikach pewnie końcem tygodnia według wykopków tam będą leżeć :)
  • Odpowiedz
McKeyPL
McKeyPL
10.12.2020, 10:38:06
  • 1
@bigger: Empik? tam za 220 jest
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 10.12.2020, 07:55:53
  • 2
Patrzcie na to co wczoraj znalazlem na jednej z lawet.( ಠ_ಠ)
Pryszcza dostala ta moja opona.

Kupione niecaly rok temu. Przebiegu juz sporo, bo kilkadziesiat tysiecy.
Generalnie u mnie opony rzadko wytrzymuja rok+ na autach, bo przebiegu sporeuzywane w malo sprzyjajacych warunkach. Duzo slabej jakosci drog, przeciazanie raz po
bigger - Patrzcie na to co wczoraj znalazlem na jednej z lawet.( ಠ_ಠ)
Pryszcza dosta...

źródło: comment_1607586932yOGmvhcPg4v6zoZCvnnl6l.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bigger
bigger
bigger
Autor
10.12.2020, 11:01:33
  • 1
@r5678: W srodku jest pelno czarnego proszku. Przy jezdzie na za niskim cisnieniu opona sie nagrzewa i ta warstwa butylowa sie kruszy i mieli.

Tu wyglada jakby sie jakos rozszczelnilo i powietrze dostalo pomiedzy plutno i bok, bo balonik jest dosc miekki pomimo ~4 barow w oponie.
  • Odpowiedz
e.....u
e.....u
konto usunięte 10.12.2020, 21:23:36
  • 0
@bigger: miałem 3 kpl wielosezonów sunfull na gruzach używanych jako 3 samochód do zadań specjalnych. na dwóch przejeździłem po ~20k km, na obecnym zrobione ~5k km i powiem ci, że dobrze się sprawują jak na chińczyka. po ponad 20k km były nadal ciche, nie wyząbkowane i na mokrym śniegu całkiem skuteczne. gdzieś w zakamarkach internetów wyczytałem, że to marka premium w chinach.
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 07.12.2020, 07:04:20
  • 0
Pytanie:

Mam sobie starego laptopa lenovo, ktorego uzywam raz po raz w robocie. I w sumie chodzi bez zastrzezen.
Konczy mi sie miejsce na dysku i chce sobie kupic nowy, wiekszy. Dawno, dawno temu w sredniowieczu jeszcze w PCie kopiowalem z jednego na drugi dysk jakims narzedziem, ale za wuja nie potrafie sobie przypomniec jak to sie nazywalo. Podpowie ktos?

Chodzi o to,zeby zawartosc starego dysku z system przekopiowac na nowy i zeby
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ScaRRyMaN
ScaRRyMaN
07.12.2020, 08:41:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigger: adaty nie polecam xD
  • Odpowiedz
T.....n
T.....n
konto usunięte 07.12.2020, 08:43:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigger: Macrium home trial świetnie I szybko klonuje dyski
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 30.11.2020, 15:01:33
  • 0
Pytanie:

Znalazłem sobie fajne bilety do USA na przyszły rok.
Konkretnie z Berlina za okolice ~1600 polskich szekli do Las Vegas

No i wiadomo,ze nikt nie jest w stanie przewidziec co bedzie za pol roku. Osobiscie wierze ze sytuacja sie unormuje i ruch turystyczny bedzie mozliwy i odbywac sie bedzie bez wiekszych utrudnien.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bigger
bigger
bigger
Autor
30.11.2020, 15:16:38
  • 1
@Dr_Killjoy: https://tinyurl.com/y2zhtpp4 1600 PLN kupowane na stronie BA. U posredniokow jak gotogate taniej jeszcze. I duzo terminow na wakacje
I dosc wygodny lot, bo 15 godzin
  • Odpowiedz
elena-mary
elena-mary
01.12.2020, 07:56:40
  • 2
@bigger:

Jako były pracownik lini lotniczych powiem, że nawet jak jest darmowa zmiana to oznacza to, że nie płacisz opłaty manipulacyjnej ale musisz zapłacić różnice w taryfie. Teraz za 1600 to na pewno oferta promocyjna więc potem jak będziesz chciał zmienić to jeśłi masz szczęście to może zamienisz na inną promocje za free a jak nie będzie promocji to będziesz musiał dopłacić do normalnej taryfy.
  • Odpowiedz

465

Legnica: Niewydolny system rejestracji aut. Stacze kolejkowi zarabiają krocie

Pokaż treści 18+

Legnica: Niewydolny system rejestracji aut. Stacze kolejkowi zarabiają krocie

Stefan Kisielewski w czasach PRL-u stwierdził: "To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać". Legnicki magistrat "urządził" patologię do tego stopnia, że chyba nadszedł już czas wymiany dywanów.

JCTJ
z
radiowroclaw.pl
dodany: 25.11.2020, 08:20:14
  • 107
  • #
    legnica
  • #
    patologiazewsi
  • #
    komunikacja
  • #
    samochody
  • #
    dolnyslask
bigger
bigger
bigger 25.11.2020, 08:34:56 via Android
  • -91
@HansVonGrooBer Ale tak wszędzie jest. Swoją drogą korzystam z takich firm na codzień. 50 zeta i z głowy.
bigger
bigger
bigger 25.11.2020, 08:56:43
  • 115
@notdot: Nie wiem jak to u Ciebie jest, ale moj czas darmowy nie jest. U nas biora 50 brutto z faktura zeta za zarejestrowanie - w to wliczony jest pozniej odbior twardego dowodu. To masz 2 wycieczki do urzedu. Mi sie poprostu niechce.

Pomijajac to sytuacja jest mocno patologiczna, bo u nas numerki sa dostepne w tej chwili na polowe grudnia. A sa wydzialy, ktore calkiem wstrzymaly rejestracje ( pomysl
bigger
bigger
bigger 25.11.2020, 22:09:40
  • 14
@notdot: > ale to że numerki są na połowę grudnia wynika z tego że jakiś cwaniak je wybrał z dużym wyprzedzeniem

@notdot: Bzdura.

Widze, ze musze tu wyjasnic pare rzeczy. Myslisz ze stad sie te kolejki biora? Otoz nie.
Nasi rzadzacy od nowego roku zafundowali nam (kolejny) bubel prawny. Trzeba zglaszac kupno i sprzedaz pojazdu i
bigger - @notdot: > ale to że numerki są na połowę grudnia wynika z tego że jakiś cwa...

źródło: comment_16063417841XtS7PkUw06IIMu1ECIC4C.jpg

Pobierz
bigger
bigger
bigger 26.11.2020, 07:38:18
  • 1
@madox: Jest i tak tez robimy. Na poczatku robilismy analogowo bo:

a) tak nas prosili, bo dla nich latwiej, bo zgloszenia z ePUAP musza dodatkowo wprowadzac w jakis ich wewnetrzny system i fizycznie drukowac i tak (iksDE).

b) mamy generalnie blisko do UMiG wiec przy okazji mielismy uzgodnione a i tak wyszystko trzymamy tez w papierze dla Policji, stref parkowania i sadow wiec wygodniej bylo nam poprostu wejsc zostawic teczke i
bigger
bigger
bigger 26.11.2020, 07:46:53
  • 0
@dyslexia: Pewnie tak. Miasto wojewodzkie, popyt wiekszy, ludzie bogatsi. Ja mowie o malym powiatowym u nas.

12

Luka w przepisach pozwala na darmowy przegląd auta

Luka w przepisach pozwala na darmowy przegląd auta

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów zaalarmowała Ministerstwo Infrastruktury: nowe przepisy dotyczące przeglądów, mające wejść w życie 1 stycznia 2021, zawiera poważną lukę umożliwiającą wyłudzenie badania technicznego za darmo.

janusz_z_czarnolasu
z
biznes.radiozet.pl
dodany: 24.11.2020, 19:51:37
  • 11
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    samochody
  • #
    kierowcy
  • #
    pieniadze
  • #
    motoryzacja
bigger
bigger
bigger 24.11.2020, 19:58:05
  • 15
Bubel prawny w naszym kraju?!

  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigger
bigger
bigger 24.11.2020, 09:35:46
  • 2
Da sie na allegro wyszukac kilka produktow od jednego sprzedawcy?

Chodzi o akcesoria GSM akurat.

uchwyt + etui + szkla

#pytanie #allegro #telefony #samsung
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prof_Sedes
Prof_Sedes
Prof_Sedes
24.11.2020, 09:41:07
  • 1
@bigger: Ej, jak nie wiesz, to są kursy komputerowe, GRATIS!
  • Odpowiedz
onionspirit
onionspirit
24.11.2020, 10:08:10
  • 4
@bigger: jest - "szukaj wielu" na głównej allegro. Nie ma tego w aplikacji mobilnej i strona niekiedy się wywala, ale działają operatory wyszkiwania.
onionspirit - @bigger: jest - "szukaj wielu" na głównej allegro. Nie ma tego w aplika...

źródło: comment_1606212444Wz98eU7evBaS6B2Q55kUmw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 22.11.2020, 14:04:25
  • 1
Niech mi ktos ogarniety powie jak w tej angielskiej k**ie sprawdzic olej?


Tak.Googlowalem.

Ten sposob nie dziala
bigger - Niech mi ktos ogarniety powie jak w tej angielskiej k**ie sprawdzic olej? 
...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motoinzyniere
motoinzyniere
22.11.2020, 14:36:48 via iOS
  • 2
@Miszcz_Joda: Mówię ogólnie o tego typu gadaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie którzy te auta kupują są specyficzni
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger
Autor
24.11.2020, 15:49:14
  • 2
@Sm3rf1k: @motoinzyniere:
@Miszcz_Joda: @ImeNs: @jestem_legenda
  • Odpowiedz

13

Niezawodność nowego Defendera ....[EN]

Niezawodność nowego Defendera ....[EN]

Kanał motoryzacyjny postanowił zakupić nowego Defendera do testów, po kilkuset milach pojawił się "check engine", naprawiony ale przestały działać kamery .... producent proponuje zmianę silnika ... i tak dochodzimy do momentu gdy nabywca czeka na 3 samochód ponieważ pierwsze dwa okazały się wadliwe

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 22.11.2020, 09:22:18
  • 4
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    samochody
bigger
bigger
bigger 22.11.2020, 09:26:04
  • 5
Czy dla kogokolwiek jest to zaskoczenie? Jag/LR nigdy nie byl wzorem niezawodnosci. Niezaleznie od modelu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigger
bigger
bigger 21.11.2020, 10:52:06
  • 1
Jaki dodatek dac do zeberek na obiad?

Coleslaw jako surowka.

#gotujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
21.11.2020, 10:56:31
  • 3
@bigger:
pieczone ćwiartki ziemniorów
  • Odpowiedz
L.....n
L.....n
konto usunięte 21.11.2020, 11:46:52
  • 2
@bigger: frytki.
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 17.11.2020, 18:27:37
  • 0
Jak sie smazy tofu? Marynuje jakos wczesniej?

Robie jutro pad thai i chce oprocz wersji z kurakiem i krewetkami zrobic z tofu dla znajomego i mu porcje osobno pomieszac. Zawsze robilem w przepisie a nigdy osobno.

W sos sojowy i mala porcje na woka osobno? Mozna wczesniej ?

#gotujzwykopem #wegetarianizm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6c6f67696e
6c6f67696e
17.11.2020, 20:18:29
  • 1
@bigger: tofu w pad thai powinno smakować sosem do pad thaia IMO.

jak chesz jakoś marynować i wcześniej obsmażyć to polecam prostą klasykę sos sojowy+odrobinę jakiegoś płynnego tłuszczu + odrobinę octu (+wędzona papryka jak masz). tofu odciśnij, pokrój, zalej marynatą, wymieszaj (delikatnie) i zostaw na minimum 15 min a potem obsmaż żeby się chociaż delikatnie przysmażyło. możesz to zrobić nawet dzisiaj i jutro takie tofu wrzucić do dania.

ja byłbym
  • Odpowiedz
PrzewodniG
PrzewodniG
17.11.2020, 21:09:47
  • 2
@bigger: Obczaj przepis jadłonomii, serio, magia co sie dzieje z tofu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • Strona 16 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.02.2014

    Komentator
  • VIP
    od 14.07.2016

    VIP
  • Złotousty
    od 30.11.2014

    Złotousty
  • Rocznica
    od 19.09.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2012

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 18.09.2011

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 14.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking