Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bigger
bigger

bigger

Dołączył 18 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 44277
  • Znaleziska 5920
  • Mikroblog 38357
  • Obserwujący 352
  • Obserwowane 224

518

Złoto najdroższe w historii. Pobiło rekord sprzed 9 lat

Złoto najdroższe w historii. Pobiło rekord sprzed 9 lat

W poniedziałek rano notowania złota przekroczyły historyczne maksimum z września 2011 roku i dotarły do ponad 1930 dolarów za uncję. To nie koniec zwyżek, zapowiadają eksperci.

MoneyPL
z
money.pl
dodany: 27.07.2020, 08:29:03
  • 160
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    zloto
bigger
bigger
bigger 27.07.2020, 20:02:35 via Android
  • 4
@rebel101 dobry jest j----y, nie ?(✌ ゚ ∀ ゚)☞
bigger
bigger
bigger 20.07.2020, 16:31:52 via Android
  • 0
Kiedy najlepiej zacząć szukać biletów do Azji ?

Najchętniej Malezja. Ale Indonezja/ Filipiny też mogą być. Wyjazd z dzieciakami.

Może być bilet open jaw.

Jaka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pianinka
pianinka
pianinka
21.07.2020, 11:48:32
  • 1
@bigger: Ja leciałam Aeroflotem, ustawiłam alert na skyscannerze jakiś rok przed wylotem i śledziłam wahania, jeszcze ludzie sobie fly4free chwalą. Sam Aeroflot już miał tanie bilety, ale czasem jeszcze UIA potrafiło go przebić ofertą. Nie chciało mi się bawić w inne miejsce wylotu, ale w skyscannerze możesz wpisywać zamiast konkretnych miast całe kraje, a zamiast konkretnych dat całe miesiące, więc możesz sobie przeklikać sąsiadów i zobaczyć jakie oni mają oferty.
  • Odpowiedz
seledynowa_panienka
seledynowa_panienka
29.07.2020, 11:57:16
  • 1
@bigger: ja szukałam zawsze przez fly4free - gdzieś 9 m-cy wcześniej były dobre promki. Patrz na loty do Bangkoku (np przez Kijów) i potem przesiadka dalej
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 17.07.2020, 19:58:46 via Android
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bodzias1844
Bodzias1844
17.07.2020, 20:00:50
  • 4
@bigger:
Bodzias1844 - @bigger:

źródło: comment_1595016049oXcSZUJzIGspgXhizvWJhW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PanKracy582
PanKracy582
17.07.2020, 20:28:38
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

bigger
bigger
bigger 16.07.2020, 17:33:54
  • 0
Pytanie/prosba:

Nie wiem czy w moim mocno juz zuzytym #samsung #galaxys7 nie zdupil mi sie guzik "power".

Wciska sie normalnie i dziala wydaje sie normalnie, ale nie ma zadnego efektu w zwiazku z nacisnieciem brak.
Chce zobaczyc czy po restarcie bedzie podobnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....e
konto usunięte 17.07.2020, 01:09:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigger: Da się, używając adb. Instalujesz sobie to na komputerze https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2588979 na telefonie włączasz debugowanie USB - wchodzisz w informacje o oprogramowaniu i klikasz kilka razy w numer kompilacji aż zostaniesz programistą, potem cofasz się do strony głównej ustawień, pojawi się tam nowe menu "opcje programistyczne" lub coś w tym stylu, wchodzisz tam, znajdujesz opcję włączenia debugowania USB i włączasz to. Podłączasz telefon do komputera, odpalasz wiersz poleceń, wpisujesz komendę
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 15.07.2020, 06:54:17
  • 1
Jako budowlany noob mam pytania

Mam sobie dzialke. Narazie 1100m2, niedlugo dokupie druga obok
Przez najblizsze lata bedzie calosc prawdopodobnie sluzyla jako plac na samochody a pozniej bedzie na sprzedaz w 2 osobnych kawalkach

Musze ja ogrodzic w miare tanio jakos i teraz pytanie:
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z.....j
z.....j
konto usunięte 15.07.2020, 06:56:39
  • 3
@bigger: chyba zła logika, jak ktoś sobie kupuje działkę i chce stawiać chałupkę to woli mieć po swojemu
  • Odpowiedz
robertx
robertx
15.07.2020, 07:12:34
  • 3
@bigger: Bo ja wiem. Nie dajesz przecież tego na 20 cm tylko kilka cm, parking jak rozumiem pod osobówki nie ciężarowe. Taką warstwę to spychacz w godzinkę ogarnie przy okazji zbierania wierzchniej warstwy pod budowę. Nie sądzę, żeby to był jakiś istotny problem przy sprzedaży
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 13.07.2020, 17:03:17
  • 1
Wiele razy mi tu pomagano.

Lece (mam nadzieje (✌ ゚ ∀ ゚)☞ ) pod koniec sierpnia na #kreta #grecja

Rzuc ktos tipami gdzie najlepiej spac (czesc wyspy) jakie atrakcje, co warto czego
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p1p2p3
p1p2p3
p1p2p3
13.07.2020, 17:09:24
  • 3
@bigger: ja wypożyczałem stąd monzarentacar.gr - nowe samochody i dobre ceny z pełnym ubezpieczeniem.
Jeśli to tygodniowy wypad to musisz wybrać czy zwiedzasz wschód czy zachód, całej wyspy w tydzień nie ogarniesz chyba że jesteś zapalonym podróznikiem. Kreta jest super, wyspiarski klimat, piekne widoki, są góry i morze obok siebie a atrakcji też pełno, śliczna Chania piękne Balos i moje ulubione Elafonisi - tam masz piasek na plaży.
  • Odpowiedz
k.....j
k.....j
konto usunięte 26.07.2020, 19:23:56
  • 1
@obywatel_gov: Nie trzeba mieć karty u nich, płaciłem gotówką.

Z dojazdem na balos jest tak, że jak uszkodzisz podłogę no to niby twoja wina, ale kto to zauważy to raz. A dwa musiałbyś jak WRC zapierdzielać, żeby tam coś zrobić złego z samochodem
  • Odpowiedz

0

Auto z 4 Polakami w Austrii uderzyło w most - wszyscy w środku pijani

Auto z 4 Polakami w Austrii uderzyło w most - wszyscy w środku pijani

Kierujący autem stracił kontrolę i uderzył w barierkę mostu. Wszyscy w aucie byli pijani. Nie wiadomo który z Polaków prowadził.

yolantarutowicz
z
krajeniemieckojezyczne.pl
dodany: 13.07.2020, 10:29:24
  • 3
  • #
    polska
  • #
    austria
  • #
    emigracja
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
bigger
bigger
bigger 13.07.2020, 11:36:25
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigger
bigger
bigger 12.07.2020, 11:22:44 via Android
  • 1
Jaka dobra knajpa ba obiad z rodziną?
Żadnych burgerow i pizzy.

Chętnie coś azjatyckiego. Ale niekoniecznie

#jeleniagora #podrozujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wova
wova
12.07.2020, 11:51:03
  • 1
@bigger: ratusz 48
  • Odpowiedz
marusz
marusz
12.07.2020, 12:01:44
  • 2
@bigger: Szanghaj na Piłsudskiego
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 06.07.2020, 11:47:10
  • 1
Poprosze kilka atrakcji , miejsc wartych odwiedzenia i generalnie tipow odnosnie #karpacz i okolice.

Jade z dzieciakami i Zona. W chodzeniu po gorach jestesmy ujowi. Za to sie staramy. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Na sniezke pojdziemy sobie albo czerwonym szlakiem albo Bus i od strony Czech (Pecu)

Co
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oba-manigger
oba-manigger
06.07.2020, 12:00:22
  • 2
@bigger: Park Miniatur Kowary, Sztolnie w Kowarach, Western City Karpacz - to takie jak chcesz na leniwy dzień z dzieckami.
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger
Autor
13.07.2020, 07:49:10
  • 4
@WatchYourBack: @Mirek_przodowy: @kuraku: @Nitro_Express:

Dziekuje za rady. Ogarniete i pochodzone. Bylo super!
  • Odpowiedz

2

Najszybszy w Polsce! Reakcje pasażerów UBER na Dodge Challengera:

Najszybszy w Polsce! Reakcje pasażerów UBER na Dodge Challengera:

Reakcje pasażerów aplikacji UBER na przyspieszenie Dodge Challengera! Ponad 400 koni mechanicznych i napęd na tylną oś - robi rozróbę na mieście nawet samym wyglądem. Pomarańczowy z czarnym pasem przez środek, bardzo głośny wydech, tani w wynajmie.

Hi_5
z
youtube.com
dodany: 05.07.2020, 08:13:55
  • 2
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    youtube
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    samochody
bigger
bigger
bigger 05.07.2020, 10:59:07 via Android
  • -1
Wcale nie ustawione. Wcale. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

17

Ford Crown Victoria z 27-litrowym silnikiemV12 z czołgu powstaje w Szwecji

Ford Crown Victoria z 27-litrowym silnikiemV12 z czołgu powstaje w Szwecji

Ford Crown Victoria ma całkiem sporo miejsca pod maską, jednak ten silnik mieści się tam na styk. To 27-litrowa jednostka Meteor V12 z czołgu.

janusz_najwspanialszy
z
autogaleria.pl
dodany: 19.06.2020, 12:13:04
  • 14
  • #
    zainteresowania
  • #
    ford
  • #
    militaria
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
bigger
bigger
bigger 19.06.2020, 13:03:25 via Android
  • 3
@GaiusBaltar 6.5t v8 spokojnie starcza do tego (✌ ゚ ∀ ゚)☞
bigger
bigger
bigger 17.06.2020, 14:08:16
  • 2
Dobra rowerowe swiry. Prosze o pomoc i rady w kilku kwestiach.

Mam sobie takiego pacjenta: Gazelle Chamonix C8 i kilka problemow/pytan itd.

- Tak z-----------m (heheh (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ) na ostatniej wycieczce,ze zgubilem nakretke mocujaca przednia piaste do widelek. Polazlem do wartsztatu i nakrecilem inna tylko nie zauwazylem,ze tam jest chyba drobny gwint i oczywiscie go uszkodzilem. Sa jakiekolwiek przeciwskazania do przegwintowania tego od nowa? Prawa i lewa strona
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartman28
bartman28
17.06.2020, 14:47:15
  • 1
@bigger:
- tam jest gwint m9x1. jak sobie przegwintujesz i bedzie trzymac to nie szkodzi nic.
- zolte kropki czy tam kreski powinny sie zgrywac na 4biegu.
idz do rowerowego kup linke za 4 zł, pancerz z metra wedlug starego i po sprawie. te zestawy z manetka moga byc za krotkie/dlugie. musisz wrzucic najluzniejszy bieg i wyciagnac to takie zakonczenie linki z takiego rowka.
- motoda prob i bledów, te
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger
Autor
17.06.2020, 15:13:58
  • 0
@bartman28: Sprawdze pozniej, bo nie ma mnie przy pojezdzie. Czy duzy? Nie wiem. Nie wyglada na zuzyty. To jakos 2018 rok, mial przewrotke na pewno , ale poza nia wyglada jak nowy
  • Odpowiedz

8

Citroen XM 2.1 TD 1993. Samochód za miliard złotych: polski test z 1993 roku

Citroen XM 2.1 TD 1993. Samochód za miliard złotych: polski test z 1993 roku

W 1993 roku Citroen XM kosztował w Polsce miliard złotych. Citroen XM to oferta dla ludzi bogatych. W Polsce za kwotę miliarda złotych można kupić kilka niezłych samochód, ale przecież są ludzie, którzy płacą przede wszystkim za prestiż. W tym przypadku, przyznać trzeba, że jest to prestiż w dobrym

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 14.06.2020, 05:51:59
  • 8
  • #
    citroen
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
bigger
bigger
bigger 14.06.2020, 06:51:45 via Android
  • 0
A co takiego trudnego jest w XM?


I--------e
Za grosz godności i rozsądku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigger
bigger
bigger 09.06.2020, 09:38:35
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....d
p.....d
konto usunięte 09.06.2020, 09:41:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@bigger: ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tym polega Jaguar i jego marka premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
motoinzyniere
motoinzyniere
09.06.2020, 09:53:14 via Zakop
  • 6

Komentarz usunięty przez autora

bigger
bigger
bigger 09.06.2020, 08:59:55
  • 0
Miruny,

Gdzie jechac z gowniakami do #chorwacja ?
Bylem raz w Zagrzebiu) (nie podobalo mi sie za bardzo ) i na motocyklu przejazdem.
Dojazd samochodem. Region kraju bez znaczenia w sumie.

Co
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pernikovy_tatko
pernikovy_tatko
09.06.2020, 09:04:18
  • 6
Tam jest naprawde az tak drogo?


@bigger: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) z roku na rok coraz drożej, jak dla mnie to te ceny zrobiły się już absurdalne, wolę wybrać się do Grecji czy Bułgarii (nawet w Hiszpanii na Minorce odniosłem wrażenie, że jest taniej), a Chorwację odwiedzałem co roku przez kilka lat. Jeśli chodzi o okolice to mogę polecić południową Dalmację, wszystko na południe od
  • Odpowiedz
villain
villain
09.06.2020, 09:26:07
  • 2
@bigger: z dziećmi polecam okolicę Szybenika, blisko do wodospadów krk, ośrodek Solaris ma świetny park wodny, wiec zawsze to juz dwa dni atrakcji, ja robie tak, ze dzień plazingu, dzień atrakcji, bo wiadomo, dzieci sie szybko nudzą. jeśli chodzi o dokładną miejscówkę, to bardzo polecam brodarice, apartament 50m2, z dwoma sypialniami, można ze jakieś 2,5k/tydz.(zależy kiedy i jak daleko od morza) standartowo zawsze masz w pełni wyposana kuchnie, wiec można
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 02.06.2020, 18:49:26 via Android
  • 0
Gdzie w #lodz można fajnie zjeść? Idealnie centrum gdzieś, ale dojadę jeśli trzeba.

Warunek jest taki, żeby koło 14 już było otwarte. Ostatnio nam ktoś polecił Senioritas i było fajnie. Tylko od 16:00 czynne dopiero

Ps. Łódź ma swój odpowiednik Wrocławskich Podróży Kulinarnych?

#miastomeneli
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapitan-Planeta
Kapitan-Planeta
02.06.2020, 19:35:03
  • 2
@bigger: Jadłem w Senioritas... Dobre żarcie, najadłem się, zapłaciłem moim zdaniem sporo. Gastro jak dla mnie wygrywa za każdym razem jeśli chodzi o żarcie. Senioritas wygrywa jeśli chodzi o picie :)
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger
Autor
04.06.2020, 05:14:25 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bigger
bigger
bigger 01.06.2020, 07:14:13
  • 0
Co myslicie? Kiedy zniosa kwarantanne po powrocie z zagranicy?

Myslalem, ze po wprowadzeniu bonow na wakacje specjalnie zostawia zamkniete granice na cale (albo wiekszosc wakacji), ale z bonami wyszlo jak wyszlo i pewnie beda otwarte.

#koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stirLitzz
stirLitzz
01.06.2020, 07:35:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: gdzieś w telewizji na pasku widziałem, ale nie jestem pewien na 100% czy otworzą
  • Odpowiedz
TenebrosuS
TenebrosuS
01.06.2020, 07:51:05
  • 0
@bigger: obstawiam, że zniosą razem z przywróceniem lotów międzynarodowych. Inaczej nie miałyby sensu.
  • Odpowiedz

60

Z notatnika mechanika: ten cholerny uczeń, czyli dlaczego warsztaty znikną

Z notatnika mechanika: ten cholerny uczeń, czyli dlaczego warsztaty znikną

Wiecie, że już wkrótce warsztaty samochodowe mogą zniknąć z naszego krajobrazu? Coraz mniej osób chce zajmować się mechaniką. Wszyscy tylko zarządzanie, marketing, social media albo szlachta nie pracuje. A te zapiski są inspirowane prawdziwymi zdarzeniami.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 01.06.2020, 05:40:09
  • 92
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
bigger
bigger
bigger 01.06.2020, 06:13:02 via Android
  • 1
@Geeza masz co 3 tygodnie narazie tylko.

0

Jaki używany samochód do 30 tys. zł? Najwyższy komfort jazdy

Jaki używany samochód do 30 tys. zł? Najwyższy komfort jazdy

Samochód, który nie kosztuje dużo a oferuje komfort jazdy Rolls-Royce'a?

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 30.05.2020, 06:14:14
  • 5
  • #
    citroen
  • #
    rollsroyce
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    francuskie
bigger
bigger
bigger 30.05.2020, 06:17:44 via Android
  • 3
Komfort jak Rolls.

I--------e (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bigger
bigger
bigger 20.05.2020, 08:37:33
  • 0
Czy w #spotify da sie udostepniac swoje polubione utwory? Nawet w granicach "czlonkow rodzny" ?

Mozna udostepniac stworzone playlisty , ale to niewygodne, bo by trzeba je non stop updejtowac
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPawlo112
MrPawlo112
21.05.2020, 21:20:34
  • 0
to niewygodne, bo by trzeba je non stop updejtowac


@bigger: No masakra, kliknąć dosłownie dwa razy w klawiaturę i trzy razy myszką, no po prostu masakra, ja nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • Strona 19 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.02.2014

    Komentator
  • VIP
    od 14.07.2016

    VIP
  • Złotousty
    od 30.11.2014

    Złotousty
  • Rocznica
    od 19.09.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2012

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 18.09.2011

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 14.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking