Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bachus

bachus

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 45322
  • Znaleziska 28974
  • Mikroblog 16348
  • Obserwujący 45
  • Obserwowane 35
  • Dodane (2737)
  • Komentowane (10026)
  • Plusowane (3585)
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
przedwczoraj, 10:10:51
  • 931
Jeszcze zanim wylądowałem na neet, pracowałem na budowie jako murarz/malarz/akrobata. Jakiś czas temu dowiedział się o tym mój szwagier, więc przyszedł do mnie z prośbą, czy bym mu nie naprawił kilku płytek w łazience, bo odpadły a on nie umie i nie wie, jak się za to zabrać. Mój pierwszy odruch był taki, żeby pomóc, ale potem sobie pomyślałem, że skończy się jak zawsze, to znaczy zmarnuje czas, nic na tym nie
Baczny_Obserwator - Jeszcze zanim wylądowałem na neet, pracowałem na budowie jako mur...

źródło: young-michael-scott-shaking-ed-trucks-hand-2400x2352-v0-j2hkcly5xc781

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
przedwczoraj, 10:12:32 via Wykop
  • 358
@Baczny_Obserwator: nick zobowiązuje
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
przedwczoraj, 10:12:35 via Wykop
  • 715
@Baczny_Obserwator: powinni to dodać do biblii jako nową przypowieść
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
23.05.2026, 18:52:12
  • 426
Obecnie skupiam się na treningu lewej ręki, a szczególnie barku, żeby wzmocnić mięśnie. Jeden z Mireczków doradził mi gumy oporowe – poszedłem za jego radą i to był strzał w dziesiątkę! 👍 Pozdrawiam!
#mikrokoksy
tommmekk - Obecnie skupiam się na treningu lewej ręki, a szczególnie barku, żeby wzmo...

źródło: 1000010250

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
23.05.2026, 18:53:54 via Android
  • 73
@tommmekk: jak zawsze bardzo dziękuję za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
23.05.2026, 20:05:18 via Android
  • 53
Spokojnie dobrze zamontowane 😁
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
15.05.2026, 10:11:42
  • 206
Byłem na rozmowie o pracę na monitoringu. Prawdopodobnie mnie przyjmą. Spodobałem się im, pochwaliłem się swoim doświadczeniem, więc szansa na pracę to 99.9%. Praca po 12 godzin. Tyle, że są nocne zmiany. Pracowałem już tak i dowiedziałem się, że tutaj spokojnie mogę czytać książki. Dzwoniłem do matki się pochwalić, bo ona tak strasznie mnie goniła do pracy, bo bała się, że będę się musiał do niej wprowadzić (ogólnie mało wsparcia z jej
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8
15.05.2026, 10:33:01 via Wykop
  • 154
@kluha666:
jesteś dorosłym człowiekiem, a oczekujesz na jakieś pochwały od matki? do czego ci to potrzebne?
chciałeś ją poinformować że znalazłeś pracę, żeby dostała informację że nie będziesz się dobijał do niej w najbliższym czasie
a z drugiej strony wiesz, że co byś nie powiedział, to zacznie smęcić że nie tak, to jej nie pasuje, tamto jej się nie podoba

to nie pokazujesz wszystkich kart tylko dzwonisz i mówisz "cześć,
  • Odpowiedz
Pawulon_Dla_Starych
Pawulon_Dla_Starych
15.05.2026, 10:38:50 via Wykop
  • 448
@heniek_8: Najlepsze jest to, że on tej pracy jeszcze nie dostał, tylko myśli, że dostał i już się każdemu chwali.
  • Odpowiedz
Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
10.05.2026, 10:41:54
  • 779
Mam chorą córkę. Wczoraj spędziliśmy fajny,po komunijny dzień w Niepokalanowie. Pomodliłem się i chłopu jakoś ciężar z serca trochę spadł.. nie taguje bo i tak mirki wyśmiejo. Pozdrawiam:)
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bluehead
bluehead
10.05.2026, 10:42:48 via Android
  • 197
@Zielonkazdr: najważniejsza jest intencja, trzymaj się Miras
  • Odpowiedz
Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
Autor
10.05.2026, 10:45:20 via Wykop
  • 66
@coccolino_: Dziękujemy! :)
@bluehead Pozdrawiam:)
  • Odpowiedz
AK-Optyk-Warszawa
AK-Optyk-Warszawa
07.05.2026, 08:08:09
  • 1746
#okulary #rozdajo #cebuladeals #optyk

Witam,

Poprzednie rozdajo zostało niestety nie zakończone ponieważ konto z którego je robiliśmy dostało bana.

@
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SirPeacefull
SirPeacefull
SirPeacefull
07.05.2026, 08:51:47 via Wykop
  • 78
@AK-Optyk-Warszawa: akurat złamałem zausznik w okularze. Jak można to ja bym prosił, mam chore okulary, a okulary mają chory córkę i mnie się należy.

Fajna akcja oby potrzebujacy dostali:)
  • Odpowiedz
PanKotlet
PanKotlet
07.05.2026, 09:16:22 via Wykop
  • 768
@AK-Optyk-Warszawa:
PanKotlet - @AK-Optyk-Warszawa:

źródło: taniebany24

Pobierz
  • Odpowiedz
Darknes17
Darknes17
02.05.2026, 21:44:36
  • 25
Poszedłem do zoo #wroclaw przetestować tele zoom na #smiesznypiesek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cieżko się fotografuje jednak z tak długą ogniskową, coś jakby światło zakłamuje, do tego focus ciągle bładzi ale fajne szkło
Sony zv e10 + sony 70-350mm
#fotografia
Darknes17 - Poszedłem do zoo #wroclaw przetestować tele zoom na #smiesznypiesek ( ͡° ...

źródło: DSC04092

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darknes17
Darknes17
Autor
02.05.2026, 21:45:28 via Wykop
  • 15
@Darknes17:
Darknes17 - @Darknes17:

źródło: DSC04208

Pobierz
  • Odpowiedz
Darknes17
Darknes17
Autor
02.05.2026, 21:45:51 via Wykop
  • 14
@Darknes17:
Darknes17 - @Darknes17:

źródło: DSC04590

Pobierz
  • Odpowiedz
Logan00
Logan00
03.05.2026, 15:11:33
  • 1544
#smierc Dzisiaj w nocy zmarła moja siostra, 42 lata, nowotwór z przerzutami.
Pięć lat temu w tym samym czasie (2.05) zmarła moja mama na nowotwór.

Nie mam już sił.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
03.05.2026, 15:13:42 via Wykop
  • 908
@Logan00: najszczersze wyrazy współczucia trzymaj się ;(
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
03.05.2026, 15:16:47 via Android
  • 446
@Logan00: Wiem co czujesz... U mnie w rodzinie była cała seria. Wszystko rak. W tym moja najbliższa osoba. Teraz już nie oglądam się, nie rozpamiętuję, nie wspominam za często. Żyje i oddycham tylko dla tych dni, które jeszcze nadejdą. Reszta to już tylko szary film w pustym kinie... W życiu liczą się tylko chwile, jak to pisał Ryszard R. 100% prawdy.
  • Odpowiedz
sztokula
sztokula
02.05.2026, 16:15:56
  • 1338
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę.
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/

Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
sztokula - Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stw...

źródło: 1000051053

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kishurki
kishurki
kishurki
02.05.2026, 16:18:38 via Wykop
  • 1173
@sztokula: Napisałeś jak bot to dostałeś odpowiedź jak bot.
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama
02.05.2026, 16:19:54 via Wykop
  • 2269
@sztokula: daj fotę tej kobity to ocenimy
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
01.05.2026, 09:10:53
  • 1026
Dużo postów o tym, że w majówkę trzeba się n-----ć n---------ć, a ja nieskromnie się pochwalę, że właśnie stuknęło 2 miesiące bez kropli alkoholu i jedziemy dalej.
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JankoBzykant89
JankoBzykant89
01.05.2026, 09:12:49 via Wykop
  • 554
@troglodyta_erudyta:
JankoBzykant89 - @troglodyta_erudyta:

źródło: 19477096a72508ccomment_1644176088Ee

Pobierz
  • Odpowiedz
Anthrax91
Anthrax91
01.05.2026, 10:06:03 via Wykop
  • 533
Skąd ta chęć szukania poklasku, że się czegoś nie robi?


@mohiccan: A moim zdaniem bardzo fajnie że się o tym mówi i promuje zdrowy styl życia, zwłaszcza w Polsce gdzie kultura picia alkoholu i akceptowanie go jest na bardzo wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3639
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
Autohandel_lawety24pl
Autohandel_lawety24pl
01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 763
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
Autohandel_lawety24pl - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
29.04.2026, 15:05:36
  • 2313
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
IbraKa - Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, n...

źródło: 1000059579

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:12:34 via Android
  • 394
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
IbraKa - @IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty elemen...

źródło: 1000059580

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:14:17 via Android
  • 363
@IbraKa: przezroczyste elementy
IbraKa - @IbraKa: przezroczyste elementy

źródło: 1000059582

Pobierz
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
20.04.2026, 04:48:53
  • 2243
Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy na temat zadłużonej agencji marketingowej Roberta Lewandowskiego (STOR9) przyjrzałem się 30 spółkom naszego narodowego czempiona no i znalazłem więcej niż się spodziewałem.
Poniżej opisuję temat skrótowo, ale nagrałem się też i wrzucam znalezisko z prośbą o wykopanie (link), bo są to zupełnie nowe tematy nieopisywane dotychczas przez media.

SPRAWOZDZANIA FINANSOWE
Szereg spółek bardzo luźno traktuje swoje obowiązki w zakresie składania sprawozdań finansowych. Kluczowa w
LaudatorLibertatis - Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy...

źródło: fb1-2026-03-22-1

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
20.04.2026, 04:55:53 via Wykop
  • 1606
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
20.04.2026, 05:17:57 via Android
  • 454
@LaudatorLibertatis:

Spółka ta ostatnie sprawozdanie finansowe złożyła za 2021 r. Nieterminowe składanie sprawozdań jest zagrożone grzywną lub ograniczeniem wolności.


Afera Amber Gold niczego nie zmieniła w tej kwestii, jak widać. Przykre, bo to jest mierzalne zero-jedynkowo, łatwo to sprawdzać i łatwo egzekwować.
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
18.04.2026, 13:17:01
  • 693
Dzisiaj kilometr pieszo 💪💪💪👍👍
Wracam do sił
Piękna pogoda 20 stopni
Serdecznie Was Mirabelki i Mireczki pozdrawiam
tommmekk - Dzisiaj kilometr pieszo 💪💪💪👍👍
Wracam do sił 
Piękna pogoda 20 stopni ...

źródło: 1000009599

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
18.04.2026, 13:17:22 via Android
  • 57
@tommmekk: bardzo dziękuję za pomoc
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
Wielkie wielkie dzięki,!
  • Odpowiedz
anb
anb
18.04.2026, 15:27:01 via Wykop
  • 142
@tommmekk: szacun Mirek, większość ludzi po tym co przeszedłeś, by po prostu siadło na kanapie i zgniło. Dlatego mocne propsy za walkę o własne zdrowie i życie!
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
18.04.2026, 07:40:53
  • 1305
Mega_Smieszek

źródło: 1000015974

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
Autor
18.04.2026, 07:49:14 via Wypiek
  • 515
@CyberSzczepan Zawsze są dramy i awantury z d--y xd Ale jak się ludzie kochają to się przepraszają i się śmieją z takich głupstewek
  • Odpowiedz
fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
18.04.2026, 09:00:17 via Wykop
  • 1062
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
10.04.2026, 09:40:27
  • 1360
Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe.

Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
michalxd21 - Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe. 

Jacek Magiera był gości...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myk-myk-myk
myk-myk-myk
10.04.2026, 09:43:18 via Wykop
  • 469
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
10.04.2026, 09:47:30 via Wykop
  • 199
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
05.04.2026, 04:12:35
  • 2173
Dorosłość jest wtedy, gdy kupisz sobie ps5 pro, napęd blu ray, pada edge, 2 gry i od tygodnia leży to wszystko nieodpakowane w kartonie, bo nie masz czasu się za to zabrać.
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorodny_kebab
dorodny_kebab
dorodny_kebab
05.04.2026, 05:21:52 via Android
  • 1183
@smutny_kojot: jak już odpakujesz i podłączysz to odkryjesz że każda gra cieszy może 2-3h
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
05.04.2026, 05:37:14 via Wykop
  • 925
@smutny_kojot: @dorodny_kebab to nie dorosłość u was tylko depresja w której starasz przypomnieć sobie beztroskie dzieciństwo. "Większe", "ważniejsze", "bardziej angażujące hormonalnie" sprawy na głowie które są bardziej istotne bo czujecie upływ czasu. One są bardziej zajmujące dla was. Jak tego nie zrozumiecie to nigdy nie będzie czasu na wewnętrzne dziecko. No i twarda piguła jest taka że życie nie jest sprawiedliwe i nie każdy w normalnym konsumpcyjnym toku społecznym,
  • Odpowiedz
beriam
beriam
04.04.2026, 11:37:07
  • 1244
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#humorobrazkowy #heheszki #trump
#iran #wojna #nawrocki #polityka
beriam - ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#humorobrazkowy #heheszki #trump 
#iran #wojna #nawroc...

źródło: 5206

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
04.04.2026, 11:39:25 via Android
  • 202
@beriam: ryknoł i odblokowali
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
04.04.2026, 12:23:11 via Wykop
  • 60
@beriam:
Kurna, chcę to 155 plusować na 156 i się nie daje.ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
G06DbT
G06DbT
03.04.2026, 08:17:56
  • 1074
Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem @Azure.

17 stycznia wszedłem do jego rodzinki Spotify, zapłaciłem za cały rok. Po 3 i pół miesiąca mnie usunął z rodziny. Oczywiście brak kontaktu z nim.

Jednocześnie na Mirko pisze, że szuka ludzi do rodziny Spotify.

#oszukujo #spotify #spotifyfamily
G06DbT - Chciałbym przestrzec przed użytkownikiem @Azure.

17 stycznia wszedłem do je...

źródło: 1000058790

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
03.04.2026, 08:18:54 via Wykop
  • 1927
@G06DbT: masz gwarancję że nie zniknie po miesiącu czy dwóch dlatego zniknął po trzech
  • Odpowiedz
10129
10129
03.04.2026, 08:19:04 via Android
  • 1289
@G06DbT: jeszcze do Spotify go zgłoś. Może go zbanuja
  • Odpowiedz
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
31.03.2026, 19:15:59
  • 2973
Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z tagów i wysyła bezpośrednio na TV i teraz oglądam mecz jak prawdziwy man of culture xD #mecz
NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej - Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z ...

źródło: image_picker_E3EEAC7A-AF95-4B49-BE39-2C23D7A62235-76828-000020A90FF2C561

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
31.03.2026, 19:16:40 via Wypiek
  • 843
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!
Miguelos - @NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!

źródło: image_picker_9565A029-B210-45E0-8301-121B79AFAA2C-65704-0000057CFBEBB099

Pobierz
  • Odpowiedz
mgmaroo
mgmaroo
31.03.2026, 19:18:53 via Android
  • 565
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej dla dobra ludzkośći i rozwoju cywilizacji... podziel się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 181
  • Strona 1 z 181
  • >

Imiu0119 i Nazwusko

  • O mnie.
  • Wroclaw / Dublin
  • publiczny@email.com

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 04.04.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 02.06.2016

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 16.11.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.01.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.07.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking