Wpis z mikrobloga

@harold97: Chyba najgłupsza książka z działu "rozwoju osobistego" jaką czytałem. Przerwałem ją, z tego co pamiętam, właśnie po tej anegdocie, którą opisałeś.
  • Odpowiedz
@harold97: Wbrew pozorom nie jest to "niemożliwe" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet możesz popytać lekarzy (głównie onkologów) jak stan psychiczny wspomaga walkę z rakiem. Jeśli psychicznie się poddasz Twoje szanse maleją, jednak gdy się "trzymasz" i walczysz to i organizm też bardziej walczy.
Wyparcie się raka mogło przynieść dużo endorfiny która napędziła organizm do odbudowy tkanki i w rezultacie "cofnięciu" nowotworu. Takie cofnięcia nowotworu zdarzają się -
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: potęga teraźniejszości jest o przebudzeniu duchowym, po którym jest się wiecznie szczęśliwym i nie ma żadnych przykrości w życiu. Jak każda książka rozwojowa pomogła milionom ludzi. Przesłuchałem audiobooka bo jedna laska z tindera mi poleciła tę książkę, ale niestety nie dostałem przebudzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@harold97 książka jest dobra tylko pod względem rozważań filozoficznych i daje minimalny wgląd w siebie w swoje potrzeby i tak dalej. Jednak była to jedna z najgorszych książek jakie przeczytałem w życiu ,, wielka moc manifestacji "xD
  • Odpowiedz