Osobiście uważam to za mega dobre podejście, wielokrotnie zdarzyło mi się obrócić na pięcie, gdy widziałem pod restauracją ślady psów, a tym bardziej siedzące na środku głównej alejki jakieś wielkie bydle
@Cygan_Wojtus dobre i z rigczem. Sprzeciwienie się psiarzom to wielka odwaga. Zawsze powiedzą, że ich pieski są grzeczne i nic złego nie robią, są czystsze niż człowiek i lepiej się zachowują bla bla bla a potem mamy takie coś:
@Lolenson1888: ale pazerny sknerus zymianin z niego wylazł. Polaszczyć sie na przedmioty za 400 zl kiedy zarabia conajmniej jako posel ze 30 razy tyle.└[⚆ᴥ⚆]┘
@Dadas77: Co to za dewiacje. Opowiedz nam coś o tym. Które konkretnie prawa i wolności jednostki uważasz za złe i które aspektywolności chcesz odebrać ludziom?
Obecna UE to nie jest
Tak jest wania, to nie to co kiedyś, kiedyś to było XD
@Fantomo psy to prymitywne stworzenia i przypisywanie im jakiś nadnaturalnych zdolności wyczuwania ludzi to idiotyzm ale czego się spodziewać po psiegrywach
@wladca_morii: specjalnie już kupiłem petard za 3 koła w lipcu żeby odwdzięczyć się tym burkom w sylwestra za cały rok ( ͡°͜ʖ͡°). Oj będzie jazgot i piszczenie piesków xDD
LĘK SEPARACYJNY xD karta "wyjdź z więzienia" 2025.
Kupiłeś popierloonenego psa, który nie nadaje się do życia w bloku, ale jednocześnie jesteś socjopatą, który ma w dupie każdego dookoła? Użyj karty LĘK SEPARACYJNY i jesteś rozgrzeszony ;)
@Casuel: no i co się nie zgadza z tym co napisałem? Psiarze (tfu) zamiast się psem zająć rzucają LĘKIEM SEPARACYJNYM. Czyli jest tak jak mówimy - psiarze to prostaki, które nie potrafią zająć się nawet swoim psem, ale wiedzą że może biegać bez smyczy i kagańca oraz szczekać 8h dziennie na cały blok
Czy wy to rozumiecie? Psiarze się oburzają bo -Chcemy żeby psy były na smyczy a te groźniejsze w kagańcu. - żeby sprztali za swoimi psami - żeby w blokach było cicho no bo to przeszkadza.
Uga buga jesteś przgrywem, hehe chłop a psa się boi, psy zabijają mniej ludzi niż auta itp.itp.
Od kilku dni jest akcja psiarzy, którzy próbują bagatelizować problem wrzucając zdjęcia swoich labladorów i innych cziułałów, prześmiewczo pisząc "oj my z Fafikiem właśnie na spacerze, szukamy dziecka do pogryzienia".
Musicie mieć ogromną bekę, że ludzie próbują zwalczyć problem z patologicznym traktowaniem psów w tym kraju. Oklaski dla Was, psiarze, że akcje, która ma zapobiec takim tragediom jak rozszarpanie czyjegoś syna/ojca/matki zniżacie do poziomu żartu i wyśmiewacie oczekujących konkretnych kroków, żeby takie sytuacje
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: I to mnie dziwi, oni sami sabotują swoją grupę społeczną xD Dosłownie kilka komentarzy było psiarzy z rigczem. Reszta jest na podobnym poziomie, próbkę bojówek psów macie napisaną przez serwis-dźwięku xD
@tcp-protocol: widzę, że już się zleciało psiarstwo i zaczęło sie ujadanie...pewnie dowiemy się, ze Twój syn sprowokował puszka okruszka i jeżdżenie na rowerze to fanaberia...i w ogóle jak pilnowałeś syna nieodpowiedzialny tatuśku... stary, szkoda strzępić ryja na tych wykolejeńców
źródło: 1000050787
Pobierzźródło: image_picker_CE09A08F-2F9D-4C2A-94C4-A54B3421482A-8123-0000016F51B74C8D
Pobierz