Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

uncle_freddie


źródło: comment_1629823859ZTJMOjtHtpRbPRV6btlxa7,w400
Pobierz
źródło: b4d877932289c8b101e86b3d76fcafa7d552c3787c273a64faab814bb345e8cb
Pobierz
źródło: EY-PWxcWsAABzRq
Pobierz
źródło: 1000028330
PobierzW życiu bym auta na ulicy nie zostawił bo bym się bał że coś rozwalą bo tylu głąbów po ulichach jeździ, ja to nawet pod mc zostawiam tak żebym widział czy ktoś nie obija. Victim blaming nie zawsze jest bezpodstawny, samemu się czasami do czegoś przyczyniamy a potem pretensje że jakiś bezmózg coś zrobił. Nauczka i tyle. Niech się inni uczą na błędach.
źródło: marek-papszun
Pobierz
źródło: temp_file5304658284833772866
Pobierz
źródło: temp_file192326899250057255
PobierzRocznica
od 09.04.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking