No dobrze, trochę zmieniłem nastawieniem do saturatora sodastream.
Nauczyłem się robić z tego napoje które nawet dobrze smakują. Trzeba schłodzić wodę potem nagazować i zawsze trzymać w lodówce, co do koncentratów to trzeba na litrowa butelkę wlać cały korek albo pół na pół litrową.
Spróbowałem różnych smaków, szkoda że nie ma coca coli ale pepsi też dobrze smakuje, nawet ta zero po prostu trzeba lać cały korek.
I jest nawet ok, problem z kaucjami zero,
Nauczyłem się robić z tego napoje które nawet dobrze smakują. Trzeba schłodzić wodę potem nagazować i zawsze trzymać w lodówce, co do koncentratów to trzeba na litrowa butelkę wlać cały korek albo pół na pół litrową.
Spróbowałem różnych smaków, szkoda że nie ma coca coli ale pepsi też dobrze smakuje, nawet ta zero po prostu trzeba lać cały korek.
I jest nawet ok, problem z kaucjami zero,














Bezrobocie w Polsce ogólnie wynosi 6%.
Wśród młodych to już jest 12%.
Czyżby to miało związek ze zwolnieniem młodych z podatku do 26 roku życia?
Janusze