Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że chłopaki mogą się normalnie ubrać na zakończenie roku szkolnego a ogromna część dziewczyn wyglądała dziś na ulicach co najmniej jakby szła do nowego odcinka goats #famemma ? Jakieś długie sukienki/spódniczki obcisłe na których 1:1 były odbite stringi lub mini i rozporek (to rozcięcie) praktycznie do samej dupy, cycki jak na wystawie. #logikarozowychpaskow #prokuratorboners #modadamska #modameska
Cztero0404 - Jak to jest, że chłopaki mogą się normalnie ubrać na zakończenie roku sz...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-06-21_174534_www.youtube.com

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Cztero0404: facet to sponsor i nie musi się starać bo taka płodna Julka ma do zaoferowania tylko seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję, że pomogłem pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 4
@WhiskeyIHaze: Szczerze? W pewnie sposób tak. Ponieważ w naszym społeczeństwie prowadzona jest narracja, że to ci źli mężczyźni seksualizują kobiety. Podczas tego gdy one same to robią doskonale od najmłodszych lat, ale z nich się robi święte.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 ale w tą narrację wierzą tylko puste szony i jest ona tworzona, żeby one się dalej #!$%@?. Widzisz łaskę ubrana jak #!$%@?, ruchasz ja w gardło a potem mówisz, że zły patriarchat i zapominasz xD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: też zwróciłem uwagę dzisiaj na dziwkarski ubiór dziewczyn. Niestety wiele z nich nie wyglądało nawet jakby miały skończone 15 lat a tutaj krótka spódniczka z dupskiem opiętym. Masakra, co ci rodzice mają w głowach, że na to pozwalają..
Chociaż matki pewnie takie same lambadziary
  • Odpowiedz
  • 1
też zwróciłem uwagę dzisiaj na dziwkarski ubiór dziewczyn. Niestety wiele z nich nie wyglądało nawet jakby miały skończone 15 lat a tutaj krótka spódniczka z dupskiem opiętym. Masakra, co ci rodzice mają w głowach, że na to pozwalają..

Chociaż matki pewnie takie same lambadziary


@Kondtrad: To ja widziałem sporo takich które miały pewnie 14-16, a były zrobione na 20-kilka bym nawet powiedział. Idą sobie na przykład przede mną dziś 2
  • Odpowiedz
  • 0
ale ona ma normalna sukienkę ziomek, czepiasz się tylko dlatego że ona wygląda jak kobieta, a nie jak deska


@dawid-hopek: Nie, nie czepiam się tylko i wyłącznie dla tego bo wygląda lub wyglądają jak kobiety chociaż taka jest prowadzona narracja. Czepiam się ponieważ u kobiet jest to jeden z objawów ich seksualizacji na której bardzo duża część z nich później jedzie licząc na profity z tego tytułu w różnych sytuacjach
  • Odpowiedz