Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abramek

abramek

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2598
  • Znaleziska 834
  • Mikroblog 1764
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 3
abramek
abramek 31.05.2021, 17:40:25
  • 4
Dziękuje Pan Orange,
Światłowód działa bardzo dobrze!( ͡° ͜ʖ ͡°)
#orange #internet #swiatlowod #swiatlowody
abramek - Dziękuje Pan Orange,
Światłowód działa bardzo dobrze!( ͡° ͜ʖ ͡°)
#orange ...

źródło: comment_1622482820Zw2fSYfEzjdN7CwuKydw0U.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek
Autor
31.05.2021, 17:58:57
  • 0
@MaddoxX1911:
abramek - @MaddoxX1911:

źródło: comment_1622483936XCMiBRdwvXPePazXbQ4EXm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
abramek
abramek
Autor
31.05.2021, 17:59:12
  • 0
@MaddoxX1911:
abramek - @MaddoxX1911:

źródło: comment_16224839507JwGJLjEqzIq3ucbFxQiYG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
abramek
abramek
Autor
31.05.2021, 18:00:51
  • 0
Do Playa przez pół Europy - 780 down/220 up

Faktycznie Orange ma ch!@#$% trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
p....._
p....._
konto usunięte 27.05.2021, 14:02:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polecie dobrego operatora jako druga kartę SIM - taka która będzie miała dużo internetu (szybkiego) i zasięg w trudno dostępnych miejscach. #telefony #zasieg #pytaniedoeksperta #pytanie #orange #play #lte #internet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 27.05.2021, 14:04:08
  • 1
@pavl_: ja mam u siebie połączenie Play + Orange. Nigdy się nie przejechałem. Chwilowo miałem zamiast Playa Plusa i było o wieeele gorzej.
  • Odpowiedz
abramek
abramek 27.05.2021, 14:06:21
  • 1
Jak jeżdżę po Polsce - Warszawa, Białystok, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Gdańsk to zdecydowanie lepiej net śmiga w Orange. Ale Play ostatnio tez dużo inwestuje i się poprawił.
  • Odpowiedz

495

25. Nie jestem prezydentem

Pokaż treści 18+

25. Nie jestem prezydentem

Nowy odcinek Stopcham Warszawa

BotRekrutacyjny
z
youtube.com
dodany: 21.05.2021, 18:05:10
  • 186
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologiazewsi
abramek
abramek 21.05.2021, 20:06:43
  • -192
Powiedzcie mi, jak dostawcy/kurierzy mają dostarczać towar do sklepów/punktów, kiedy są warunki jakie są? Ja rozumiem, że w niektórych momentach jest mega patologia, jak osobówka by ominąć korek jedzie po chodniku. Ale dałbym trochę taryfy ulgowej dostawcom. Fajnie byłoby Wam nosić palety przez kilometr, bo dopiero tam było miejsce parkingowe?
  • 40
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abramek
abramek 21.05.2021, 20:23:45
  • -168
@AndrzejZWorkiemCementu: i kilometr ma latać z wozkiem xD?
Jak firma przeprowadzkowa przewoziła mi meble to też miała przez kilometr je nieść?

2430

"Segregowanie śmieci to hipokryzja. Czy zmieszamy, czy nie to mała różnica."

"Segregowanie śmieci to hipokryzja. Czy zmieszamy, czy nie to mała różnica."

"Chciałbym, żebyśmy w końcu wyłamali się z hipokryzji systemowej i powiedzieli Unii: mamy w nosie sortowanie śmieci i ten wasz cały recykling, nie będziemy się ścigać w tej dyscyplinie, bo wszyscy kłamiemy sami sobie, że recykling działa" - mówi ekspert gospodarki odpadami Michał Paca.

secret_passenger
z
next.gazeta.pl
dodany: 10.05.2021, 09:57:59
  • 399
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    ekologia
  • #
    natura
  • #
    przyroda
  • #
    neuropa
abramek
abramek 10.05.2021, 11:00:54
  • 6
W Warszawie za wywóz śmieci z 65 złotych płacę prawie 200. Tak się motywuje ludzi do segregowania odpadów :D
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abramek
abramek 10.05.2021, 14:48:33
  • 1
@Gjbgghbhhjj: segregując plastik, szkło czy inne człowiek się starał, czyścił butelki, słoiki, opakowania plastikowe. A teraz? Paradoks. Chcesz przygotować wszystko pod segregacje? Płacisz więcej :D i tak się żyje spokojnie w tej stolicy.

561

ten emeryt nie głosuje na czerwonych bo mysli

Pokaż treści 18+

ten emeryt nie głosuje na czerwonych bo mysli

opis zawiera więcej niż 300 znakow

sex4all
z
youtu.be
dodany: 05.05.2021, 20:18:14
  • 52
  • #
    polska
  • #
    duda
  • #
    pis
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
abramek
abramek 06.05.2021, 08:38:04
  • 0
@Aleale2: Widzisz, ja w Warszawie, mieszkanie 50 metrów z 65 złotych mam płacić 210. Jeszcze niby mam to segregować? XDDD

73

Radio 357 ma już większe wsparcie patronów niż Radio Nowy Świat

Radio 357 ma już większe wsparcie patronów niż Radio Nowy Świat

Radio 357 ma już większe wsparcie patronów niż Radio Nowy Świat więcej na http://radio357.eu

Dyminy
z
wykop.pl
dodany: 04.05.2021, 10:22:14
  • 22
  • #
    polska
  • #
    radio357
  • #
    nowyswiat
  • #
    patronite
abramek
abramek 04.05.2021, 21:34:52
  • 1
@koniem: Koncesja jest tania, koszt samego nadawania - miejsca, nadajników, anten, dosyłu, prądu. To są dopiero pieniądze. W Polsce nie ma już wolnych częstotliwości dla nadawców FM.

754

Odbiór śmieci. Mieszkańcy płacą więcej, a kontenery ciągle zapchane

Odbiór śmieci. Mieszkańcy płacą więcej, a kontenery ciągle zapchane

Od kwietnia mieszkańcy Warszawy płacą więcej za wywóz śmieci. Dla części warszawiaków jest to podwyżka o nawet kilkaset procent. Okazuje się, że mimo większych opłat za odbiór odpadów, sama usługa wciąż pozostawia wiele do życzenia.

janusz_z_czarnolasu
z
radiokolor.pl
dodany: 04.05.2021, 08:08:50
  • 127
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    smieci
  • #
    pieniadze
  • #
    odpady
  • #
    ekologia
abramek
abramek 04.05.2021, 21:01:07
  • 7
Powiem tak, podwyżki są jakieś chore.
Z +/- 60 złotych za śmieci płacę prawie 210.
Jeszcze mam to niby segregować? XD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

570

Grzegorz Lato: - "Zaufałem dr. Bodnarowi i z dobrym skutkiem"

Grzegorz Lato: - "Zaufałem dr. Bodnarowi i z dobrym skutkiem"

Jednym z pacjentów dr. Bodnara jest były piłkarz reprezentacji Polski oraz były prezes PZPN Grzegorz Lato. Jak przyznał, objawy pojawiły się u niego po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki. Następnie pojawił się męczący kaszel, duszności oraz gorączka.    - Nie jestem medykiem, zaufałem...

gtj1
z
youtube.com
dodany: 13.04.2021, 15:55:04
  • 183
  • #
    polska
  • #
    szczepionka
  • #
    amantadyna
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    covid19
abramek
abramek 13.04.2021, 16:10:35
  • 89
Sam teraz mam CoVida i biorę amantadynę - nie wiem czy pomaga, ale po 4 dniach od pozytywnego testu czuję się świetnie. Żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem.
  • 89
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abramek
abramek 13.04.2021, 16:17:54
  • 37
@missolza: wiesz co, nawet nie wiem bo znajomy lekarz mi ją dał od razu po wyniku ze swoich zapasów.
abramek
abramek 14.04.2021, 12:36:31
  • 0
@zino: @drMuras:
w piątek po 23 miałem 37 stopni gorączki, bolące plecy, tragicznie się czułem
sobota 6:30 rano - nie mogłem już spać, termometr 39 stopni, myślałem, że umieram
9:20 byłem u zaprzyjaźnionego lekarza, 9:30 wynik pozytywny
Od razu nakarmił mnie Viregyt K - czyli Amantadyna i dostałem leki przeciwzakrzepowe, na gorączkę i przeciwwirusowe.
Niedziela - słabe samopoczucie, straciłem
abramek
abramek 14.04.2021, 13:06:49
  • 2
@zino:
mam na 14 dni chyba przeciwzakrzepowe

To znajomy - podjechałem do niego pod klinike, siedziałem w samochodzie - miał maskę, przyłbice i rękawice. Sam już jest dawno po szczepieniu.

Szybki test, mam izolacje na 10 dni i tyle, nie planujemy kolejnego testu. Moja narzeczona dostała test do domu, który dzisiaj zrobimy, żeby zobaczyć czy też nie jest chora. W mieszkaniu się izolujemy. Ja mam swoją strefę,
abramek
abramek 14.04.2021, 14:07:35 via iOS
  • 0
@drMuras: Aczkolwiek słyszałem tez o dawkowaniu 3 dziennie po 3 tabletki przez cały CoVid.
abramek
abramek 14.04.2021, 14:08:14
  • 0
@drMuras: moja narzeczona do czasu testów miała brać 2 x dziennie po jedej
abramek
abramek 14.04.2021, 14:10:26
  • 0
@drMuras: ale jak moja teściowa już miała 3 dzień ostrego Covida to ten sam lekarz mówił, że to już za późno i nie ma co brać
WscieklySasquatch
WscieklySasquatch
11.04.2021, 11:57:03
  • 93
Jest jakiś Mirek który ma doświadczenie i był na randce z Ukrainką? Właśnie mam taką możliwość i się zastanawiam, sama naciska na spotkanie, a brzydka nie jest taka 6/10 ale bardzo szczupła więc z 7,5/10 można dać. Pisze ze mną po polsku, ale ciekaw jestem czy potrafi coś na żywo dobrze powiedzieć, mówi że niby tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy może to być jakaś ukraińska #szaramyszkadlaanonka
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 11.04.2021, 15:27:46 via iOS
  • 3
@WscieklySasquatch: No i chyba kolega już nerki nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
g.....c
g.....c
konto usunięte 06.04.2021, 08:53:52
  • 0
Cześć, mam pewien problem. Mam funboxa 3.0, włączone wifi, na laptopie normalnie znajduje mi sieć wifi. Na telefonach jest problem, żaden z telefonów domowników nie znajduje sieci wifi.
Dajmy na to, że nazwa sieci jest: OrangeSwiatlowod0370 to na telefonie wyszukuje tylko jakąś sieć OrangeSwiatlowodAF88, z którą nie da się połączyć. Jaki może być problem? Router wielokrotnie restartowany, wifi włączone, filtrowanie adresów mac wyłączone, pasma sprawdzane oba, nic nie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 06.04.2021, 17:17:07
  • 0
@gdzie_mam_kliknac: rozdziel sieci z 2,4 i 5 na dwie oddzielne. Zmień im nazwy, ustaw im kanały z najniższych możliwych częstotliwości.
  • Odpowiedz
abramek
abramek 08.04.2021, 15:38:27 via iOS
  • 0
@gdzie_mam_kliknac: Dawaj priv. Pomogę.
  • Odpowiedz
abramek
abramek 05.04.2021, 14:35:04 via iOS
  • 5
To uczucie, kiedy cała rodzina kmini o co kaman ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wesołych Świąt!
abramek - To uczucie, kiedy cała rodzina kmini o co kaman ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Wesołych Świą...

źródło: comment_16176333033erX6kl4cw8tc9A1zZPWL4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

artur-tyminski
artur-tyminski
29.03.2021, 18:08:09
  • 1
Mam 25yo, #tfwnofg, czy brać hipotekę na 5-6lat na działkę za ok. 150tys. zł?
- 20km od metra
- 10km od dużego miasta
- 30km do centrum #warszawa

Wszystko wydaje się sensowne

Czy propozycja opa jest spoko?

  • Wydaje się spoko 69.2% (45)
  • Ja bym wybrał inaczej 30.8% (20)

Oddanych głosów: 65

  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 29.03.2021, 22:23:09
  • 1
52.381360388719024, 20.73248193474679


@artur-tyminski: Mireczku, pół swojego życia spędziłem w Chotomowie i to jest max maxów na dojazdy. Nie pchaj się pod ten NDM, bo zginiesz od dojazdów do Warszawy. Jak już tak bardzo chcesz to zobacz jakiś Wieliszew czy coś, gdzie KM będziesz miał do miasta.
  • Odpowiedz
abramek
abramek 30.03.2021, 10:41:20
  • 2
@artur-tyminski: powiem Ci z perspektywy nastolatka, którego rodzice wyprowadzili się do Chotomowa - będziesz płacił za Ubera, taksówki i wszystko inne. Będziesz miał drugi etat kierowcy, albo wykluczysz dzieciaki ze społeczeństwa. Legionowo/Wieliszew jeszcze mają jakikolwiek dojazd. Koleżanki, które mieszkały w Rajszewie i dalej już o 20 miały ostatni autobus i był kłopocik.

O ile z podstawówką nie będzie problemu, to z liceum już tak. Chodziłem do LO do Wawy, miałem
  • Odpowiedz
abramek
abramek 20.03.2021, 11:11:51 via iOS
  • 1
Hej Mirki i Mirabelki z #wroclaw
Czy polecicie coś do zwiedzania i jakaś otwarta knajpę?
W Zoo już byłem, szukam dalszych atrakcji.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek
Autor
20.03.2021, 11:52:29 via iOS
  • 0
@pan_koracz: fota na dowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
abramek - @pan_koracz: fota na dowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1616241148RKN21AHGOG8j5YzY759wsO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
abramek
abramek 15.03.2021, 19:57:44
  • 1
Mirki i Mirabelki z #wroclaw
Jaki polecicie hotel na weekend, najlepiej z jakimś wypasionym basenem/saunami?
Co ewentualnie warto zwiedzić/zobaczyć w trakcie lockdownu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
15.03.2021, 20:17:54
  • 0
@abramek: hotel buczyński w świeradowie
  • Odpowiedz
Chacha
Chacha
15.03.2021, 21:09:03
  • 0
@abramek: Uroczysko 7 stawów w Goli Dzierżoniowskiej, Norweska Dolina. Osada Śnieżka też jest w porządku, tylko że to rodzinne miejsce, więc biega sporo dzieci
  • Odpowiedz
abramek
abramek 15.03.2021, 16:53:03
  • 0
Koledzy z #it
Ostatnio trochę odpuściłem temat #openwrt #tomato #gargoyle na rzecz #mikrotik #ubiquiti
Co teraz najlepiej kupić z routerów co obsłuży alternatywny soft?
Ostatnie modele, które pamiętam to 1043, 3420 od #tplink
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PowerfulTransistor
PowerfulTransistor
PowerfulTransistor
15.03.2021, 21:17:49
  • 1
@abramek: https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?id=12006
  • Odpowiedz

610

Założyłeś firmę? Dostaniesz list z CEFIDG, od ludzi którzy chcą Twoich pieniędzy

Założyłeś firmę? Dostaniesz list z CEFIDG, od ludzi którzy chcą Twoich pieniędzy

Naciągacze podszywają się pod CEIDG i wysyłają listy z opłatą do uiszczenia.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 12.03.2021, 07:51:12
  • 185
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    oszukujo
abramek
abramek 12.03.2021, 10:15:28
  • 303
To jest pierwszy test na bycie przedsiębiorcą (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Wyrzucisz, wygrywasz, zapłacisz przegrywasz! ʕ•ᴥ•ʔ
  • 41
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

abramek
abramek 12.03.2021, 10:25:11
  • 84
@arczer: wiem, sam jak 6 lat temu odpaliłem działalność to dostałem kilka takich listów ;)

517

Uroki pracy na turbinie wiatrowej

Uroki pracy na turbinie wiatrowej

Takie tam normalne wyjście awaryjne

Polasz
z
streamable.com
dodany: 08.03.2021, 21:28:13
  • 145
  • #
    zainteresowania
  • #
    pracabaza
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    ciekawostki
  • #
    turbinawiatrowa
abramek
abramek 09.03.2021, 10:45:53
  • 45
@Ufoteam: a nie to, że ktoś nie skręci ERP nadajnika i wali w człowieka 5 czy 20kW? ;-)
abramek
abramek 09.03.2021, 15:09:19 via iOS
  • 0
@Ufoteam: Jak mam gdzieś na obiekcie zdjąć moc to sprawdzam to z 20 razy. Nawet jak mam badania, ze na tej galerii promieniowanie nie ma znaczenia to i tak ściągam. Szacun Mireczku za latanie po obiektach. Trzeba mieć jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 21
  • Strona 10 z 21
  • >

Konrad

  • Warszawa
  • http://technologicznie.net

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.09.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia