Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abramek

abramek

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2598
  • Znaleziska 834
  • Mikroblog 1764
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 3
emyot2
emyot2
08.11.2019, 20:30:31 via Android
  • 16
Sprzedałem mieszkanie w Wawie 37 m2 i kupiłem dom 100m2 z działką 1000 m2 pod Wawa 30 km od centrum. Dobry deal?

#dom #mieszkanie
emyot2 - Sprzedałem mieszkanie w Wawie 37 m2 i kupiłem dom 100m2 z działką 1000 m2 po...

źródło: comment_ns8r8RxepqAMTYElRrpK70e5i6r55Wt2.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 08.11.2019, 23:05:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emyot2: a w jakich okolicach?
  • Odpowiedz
abramek
abramek 14.11.2019, 20:17:08
  • 0
@emyot2: Mireczku, podrzuciłbyś na PW więcej informacji lokalizacyjnych? Sam czegoś podobnego teraz szukam.
  • Odpowiedz

279

Rafał Trzaskowski: W Warszawie nie brakuje parkingów

Pokaż treści 18+

Rafał Trzaskowski: W Warszawie nie brakuje parkingów

– Nie ma w Warszawie deficytu parkingowego – zaznaczył stanowczo prezydent miasta Rafał Trzaskowski we wtorkowej rozmowie w Radiu Zet. – Parkingi podziemne w ramach partnerstwa publiczno–prywatnego powstaną, ale nie ma potrzeby budowania 10 czy 15 parkingów, bo mamy mnóstwo...

teka82
z
transport-publiczny.pl
dodany: 13.11.2019, 11:10:26
  • 204
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    transport
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
abramek
abramek 13.11.2019, 18:52:57
  • 2
@Raa_V: @patrykolos:
Dokładnie, PKP Legionowo ma fajny P+R, na Młocinach też jest dobry P+R.

540

Artur Zawisza we wrześniu tego roku wjechał swoim mercedesem w płot sąsiadów.

Pokaż treści 18+

Artur Zawisza we wrześniu tego roku wjechał swoim mercedesem w płot sąsiadów.

Były poseł, który 25 października potrącił rowerzystkę, miesiąc wcześniej miał inny wypadek. Zawisza, kierując samochodem bez prawa jazdy, we wrześniu uderzył w płot swoich sąsiadów i wjechał na ich posesję.

xandra
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 02.11.2019, 08:29:24
  • 63
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    zawisza
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    motoryzacja
abramek
abramek 03.11.2019, 11:34:27
  • 1
@porBorewicz07: Miało, już nie nadaje ;>
mles
mles
02.11.2019, 09:02:32
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 02.11.2019, 09:05:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mles: contabo
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
27.10.2019, 09:03:29 via Android
  • 14
Może mi ktoś wytłumaczyć czym trzeba się kierować żeby uważać że pomoc potrzebującym jest niesłuszna? To jest uczciwe, że jedna osoba dostaje parę tysięcy co miesiąc, a inni nie mają co jeść?
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 27.10.2019, 14:17:56
  • 1
@Goronco:

https://www.youtube.com/watch?v=oZLopuvUtV8

Może dlatego? ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
abramek
abramek 29.09.2019, 18:09:03
  • 0
Mirki, szukam oferty prepaid, gdzie będę miał nolimit call + txt + bardzo dużo Internetu. Coś więcej, niż 15-20 GB. Może być abo z umową na max 12mcy.

Niestety oferty na zasięgu Orange odpadają.

Polecicie coś?

#gsm #komorka #play #orange #tmobile #plus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek
Autor
30.09.2019, 06:52:40
  • 0
@play_polska: a jak przejść do Nexta z Play na kartę?
  • Odpowiedz
abramek
abramek 26.09.2019, 20:47:29
  • 0
Mirki, szukam konta, gdzie wrzucę >180k.

Nie zależy mi na lokatach etc. Zależy mi na:
- darmowym koncie
- Apple / Android Pay
- żeby kasa była bezpieczna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monteskjusz
monteskjusz
26.09.2019, 20:48:10
  • 0
@abramek: spoko, ja ci przechowam te pieniadze u siebie calkowicie za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WaBank
WaBank
WaBank
27.09.2019, 07:24:40
  • 0
@abramek: mogę pomóc w znalezieniu konta, napisz na priv
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
17.09.2019, 05:43:50
  • 2
Jak się nazywała ta polecana pizza poza mąka i woda?
#warszawa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek 17.09.2019, 10:59:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: stestuj nowy lokal, Włoski Strajk https://instagram.com/wloskistrajk?igshid=1dlqby5yu4c8e

Serio, jest zacnie!
  • Odpowiedz
abramek
abramek 14.08.2019, 19:23:34
  • 13
Mirki, co się ostatnio odwaliło.
Byłem na służbie z ziomeczkiem, patrolujemy Wisłostradę. Za nami jechał gość, dosyć szybko. No to robimy pomiar i cyk 137 km/h. Myślę sobie, kolejne zabrane prawko na 3 miesiące do premii.
Już wciskam przycisk, aby uruchomić syreny, a tu gość, rower na plecach i biegnie przez Wisłostrade! Czaicie? No to zatrzymaliśmy ziomka z rowerem. Teraz cholera muszę siedzieć po godzinach w fabryce i wypełnić dokumenty, żeby z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlfredoDiStefano
AlfredoDiStefano
AlfredoDiStefano
14.08.2019, 22:27:43
  • 3
@kipowrot: @abramek: @WutkaBXL: @PiszeCzasen: Ale ogarniajcie że PDK jest do mojego wpisu z soboty
https://www.wykop.pl/wpis/43140851/jechalrm-godzine-temu-po-wislostradzie-okolo-140km/

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AlfredoDiStefano
AlfredoDiStefano
AlfredoDiStefano
14.08.2019, 22:35:17
  • 2
@PiszeCzasen: koleś przebiegał z rowerem w rekach przez 6 pasów wisłostrady.
  • Odpowiedz

382

Kontrowersyjne spotkanie przedstawicieli tytoniowego giganta z ważnymi...

Pokaż treści 18+

Kontrowersyjne spotkanie przedstawicieli tytoniowego giganta z ważnymi...

Wicemarszałek Ryszard Terlecki bez wiedzy Kancelarii Sejmu i wbrew procedurom zorganizował nieformalne spotkanie posłów PiS z pracownikami firmy tytoniowej Philip Morris Polska. Przedstawiciele korporacji zaprezentowali badania o potencjalnie mniejszej szkodliwości nowoczesnych wyrobów...

asscent
z
rmf24.pl
dodany: 04.07.2019, 06:18:06
  • 33
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    korupcja
  • #
    mafia
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
abramek
abramek 04.07.2019, 19:56:13
  • 18
@adios: nawet na Ukrainie IQOS ma akcyze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
abramek
abramek 02.06.2019, 02:23:42 via iOS
  • 0
Idziesz w sobotę na miasto a tu pewnien bank blokuje cały Twój hajs bo przerwa techniczna xd pozdrawiam xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

473

Wywiad z Polakiem pobitym w Wenezueli - BezPlanu

Wywiad z Polakiem pobitym w Wenezueli - BezPlanu

Pierwsza część wywiadu BezPlanu z Tomkiem Surdelem

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 28.05.2019, 18:11:20
  • 92
  • #
    bezplanu
  • #
    wenezuela
  • #
    dziennikarstwo
  • #
    amerykapoludniowa
abramek
abramek 29.05.2019, 01:06:13 via iOS
  • 42
@JanParowka: Serio są ludzie, co się nudzą w życiu i stalkują innych, żeby tylko komus d-----c xDD
abramek
abramek 16.03.2019, 12:47:39 via iOS
  • 1
Mireczki z #gdansk
Jestem w okolicach Szafarnej, gdzie warto niedaleko coś dobrego zjeść?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

673

[Warszawa, Pory] Skradziono Toyotę Avensis, dla znalazcy nagroda 10 000 zł

[Warszawa, Pory] Skradziono Toyotę Avensis, dla znalazcy nagroda 10 000 zł

UWAGA! UWAGA!SKRADZIONO SAMOCHÓD!DLA ZNALAZCY NAGRODA 10,000 ZŁOTYCH!Wczoraj w godzinach 16:30 - 23:00 (03.03.2019r)skradziono Toyotę Avensis o nr rej. WM 5154L w Warszawie przy ulicy Pory (Warszawa Mokotów), przy Torze Łyżwiarskim Stegny. Prosimy o kontakt, jeżeli na swoich osiedlach zauważycie...

abii
z
wykop.pl
dodany: 04.03.2019, 22:37:35
  • 248
  • #
    warszawa
  • #
    mokotow
  • #
    skradziono
  • #
    toyota
  • #
    samochody
abramek
abramek 05.03.2019, 06:16:32
  • -2
@Lazarus_Mesmer: keyless i walizka, urok systemu bez kluczykowego ;)
abramek
abramek 16.01.2019, 15:59:30
  • 4
Mirki z #warszawa

Szukam kogoś do pracy/współpracy w IT.
Kluczowe zagadnienia: Windows 7/10, Debian, Ubuntu, Windows Server, Mikrotik, Synology, Qnap, MSSQL, MYSQL, helpdesk, TCPIP, Mikrotik.

#it #informatyka #praca #pracait
abramek - Mirki z #warszawa

Szukam kogoś do pracy/współpracy w IT.
Kluczowe zagad...

źródło: comment_dHhXuba6hnODakor1ipfV8i7Wbdj3mmG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h.....r
h.....r
konto usunięte 16.01.2019, 16:22:53
  • 1
@abramek: szukasz kogoś na poziomie poprzedniego stażysty?
  • Odpowiedz
cakkas
cakkas
18.01.2019, 07:42:00 via Android
  • 0
@abramek jakaś bliższa lokalizacja?
  • Odpowiedz

82

Legionowo: Pracownicy nepalskiej restauracji oskarżeni o zamordowanie szefa.

Pokaż treści 18+

Legionowo: Pracownicy nepalskiej restauracji oskarżeni o zamordowanie szefa.

Prokuratura Rejonowa w Legionowie postawiła zarzut zabójstwa dwóm obywatelom Indii. Mężczyźni mieli zamordować swojego szefa, 37-letniego właściciela restauracji z kuchnią nepalską. Ciało porzucono w samochodzie, na obrzeżach Legionowa.

veiru
z
rmf24.pl
dodany: 02.01.2019, 12:11:45
  • 27
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    legionowo
  • #
    zabojstwo
abramek
abramek 03.01.2019, 06:55:46
  • -1
@porBorewicz07: ciekawe czy SK czy Everest, w sumie jedno obok drugiego ;>
abramek
abramek 12.12.2018, 14:00:03
  • 0
Mirki,
Chciałbym kupić rodzicom na święta odkurzacz automatyczny. Chyba coś od #xiaomi

Polecicie coś?
Co prawda dom piętrowy, ale tylko na parter będzie. Około 100 m^2.

#odkurzacz #kiciochpyta #sprzatanie #chinskiecuda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....5
k.....5
konto usunięte 12.12.2018, 14:13:01
  • 0
@abramek: aa, to wyższa półka :) Po prostu widziałem promocję to pomyślałem że podeślę ;)
  • Odpowiedz
zibizz1
zibizz1
zibizz1
12.12.2018, 14:58:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abramek: do 100m iLife już się nie nadaje. Bierz xiaomi wystarczy 1st Gen
  • Odpowiedz
abramek
abramek 13.11.2018, 21:31:38
  • 2
#pcmasterrace #komputer

Mireczki, potrzebuje komputera do montażu.

Kupić coś takiego:
https://allegro.pl/dell-t7610-2x-xeon-e5-2630v2-32gb-0hdd-i7660961289.html
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek
Autor
14.11.2018, 08:57:03
  • 0
@barwnike: https://allegro.pl/dell-xps-8930-i7-8700-16gb-2tb-ssd-gtx1060-6gb-w10-i7642794447.html?fromVariant=7642783346 a ewentualnie co o takim setupie sądzisz?
  • Odpowiedz
barwnike
barwnike
15.11.2018, 00:26:56 via Android
  • 0
@abramek ogólnie nie polecam składaków, zasilacze nie wiadomo jakiego pochodzenia, ram tak samo, płyta, zobacz sobie ile taki zestaw Cię wyniesie na konfiguratorze np morele, dobierz sobie ram irdm x, zasilacz silentum z jakimś certyfikatem bronze 80 etc
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 21
  • Strona 12 z 21
  • >

Konrad

  • Warszawa
  • http://technologicznie.net

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.09.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking