Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
a2rec

a2rec

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6338
  • Znaleziska 5278
  • Mikroblog 1060
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 70

600

Mike Tyson opowiada o swoich "śmieciach"

Mike Tyson opowiada o swoich "śmieciach"

Takie tam śmieci ;) Akcia od 0:01

artem17
z
youtube.com
dodany: 26.03.2021, 23:54:48
  • 111
  • #
    boks
  • #
    miketyson
  • #
    sport
  • #
    smieci
a2rec
a2rec 27.03.2021, 18:49:21
  • 2
@Romoro: Dokładnie, Tysona zwyczajnie "stać" na taką refleksję.

508

Film na weekend: „Przełęcz ocalonych”

Film na weekend: „Przełęcz ocalonych”

Czy film Mela Gibsona „Przełęcz ocalonych” opowiadający historię amerykańskiego bohatera to ciekawa propozycja dla miłośników kina wojennego? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie...

Facetpo40
z
facetpo40.pl
dodany: 26.03.2021, 14:09:42
  • 102
  • #
    kino
  • #
    film
  • #
    filmnawieczor
  • #
    rozrywka
  • #
    filmy
a2rec
a2rec 27.03.2021, 13:02:57
  • -2
Co jak co ale Desmonda mógłby spokojnie zagrać Cristiano Ronaldo ^_^
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

416

Detektyw Inwektyw (Tomasz Łysiak) - Beretta

Detektyw Inwektyw (Tomasz Łysiak) - Beretta

Klasyka z czasów, w których internet był przenoszony na płytach CD

EcrexxNannah
z
youtube.com
dodany: 27.02.2021, 08:58:16
  • 85
  • #
    polska
  • #
    humor
  • #
    heheszki
a2rec
a2rec 28.02.2021, 09:55:32
  • 0
A gdzie Czesław zamawiający pizze? ^_^
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

603

Rok temu świętowali wielkie otwarcie Słynny park wodny wciąż pozostaje zamknięty

Pokaż treści 18+

Rok temu świętowali wielkie otwarcie Słynny park wodny wciąż pozostaje zamknięty

Dokładnie rok temu pierwsi goście mogli nie tylko zobaczyć, ale i skorzystać z atrakcji największego zadaszonego parku wodnego w Europie - Suntago Wodny Świat w Park of Poland. Długo wyczekiwany aquapark otworzył swoje podwoje na zaledwie trzy tygodnie - w połowie marca zamknęła go pandemia.

BobMarlej
z
podroze.onet.pl
dodany: 23.02.2021, 21:16:53
  • 117
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    koronawirus
  • #
    rozrywka
  • #
    bekazpisu
  • #
    suntago
a2rec
a2rec 24.02.2021, 15:15:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@e3b0c: Miasta głównie. Jako obiekty użyteczności publicznej, chyba generalnje mało jest prywatnych aquaparków.

394

Osiedlowa górka w Sosnowcu... ma wyciąg narciarski

Osiedlowa górka w Sosnowcu... ma wyciąg narciarski

Temperatura niska, śnieg jest, armatki działają, a rząd wreszcie pozwala na otwarcie stoków narciarskich. To oznacza, że sosnowiecka Górka Środulska może ruszyć po raz pierwszy w tym sezonie

zielonka-for-ever
z
gzmetropolia.pl
dodany: 12.02.2021, 19:23:51
  • 124
  • #
    polska
  • #
    sosnowiec
  • #
    narty
  • #
    narciarstwo
  • #
    snieg
  • #
    ciekawostki
a2rec
a2rec 13.02.2021, 15:45:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: warti dodać że Ktosy przymierzają się do sporej inwestycji w ren teren... Mam nadzieję że pod wyłacznie dobrym kątem

518

Z naturą nie wygrasz

Pokaż treści 18+

Z naturą nie wygrasz

Filmuj Wania

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 08.02.2021, 21:31:29
  • 35
  • #
    rosja
  • #
    zima
  • #
    zimonapierdalaj
  • #
    snieg
  • #
    pogoda
  • #
    filmowanie
a2rec
a2rec 09.02.2021, 08:48:36
  • 1
Warto chyba nadmienić, ze to marzec 2018?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

714

pamiętacie Wiktora Niedzickiego, prowadził kiedyś ciekawe programy na tvp

pamiętacie Wiktora Niedzickiego, prowadził kiedyś ciekawe programy na tvp

startuje z nowym kanałem na youtube. damy mu powiem kredyt zaufania na starcie i suba :)? ja bardzo miło wspominam np program kuchnia z lat 90

mazaq1
z
youtu.be
dodany: 01.02.2021, 06:11:33
  • 55
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    youtube
a2rec
a2rec 01.02.2021, 11:18:43
  • 0
Tak mi się przypomniało, że w Kuchni to ten jego starszy syn był taki gburowaty, nie przyjemny wręcz (choćby był tam na siłę), przez to wkurzało mnie oglądanie tego dłużej niż minuta, a laboratorium wtedy za trudne.. chyba za młody byłem. Poszedł w ślady ojca?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1885

Tajemna wiedza pozyskiwania cukru pudru.

Pokaż treści 18+

Tajemna wiedza pozyskiwania cukru pudru.

Julka odkrywa że cukier puder to zmielony cukier. Przyszłość narodu..

Mintaa
z
streamable.com
dodany: 31.01.2021, 22:25:47
  • 568
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    p0lka
a2rec
a2rec 01.02.2021, 07:29:23
  • 3
Piętnujecie dziewczynę, a jak nas na wymianie była (w latach początek 2000) Niemka i moja mama zaczęła robić frytki "ręcznie" i ta Niemka była ZDZIWIONA że frytki się z ziemniaków robi! Podobnio (tak słyszałem), że poznać które grzyby zbiera Niemiec, bo Niemiec weźmie sam kapelusik, bo taki mu się kojarzy z paczek w Aldiku ¯\_(ツ)_/¯, jakby nożka niejadalna była or smth.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

size
size
24.01.2021, 15:41:00
  • 185
O kurka, ale ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #ciekawostki #turystyka #zamki
size - O kurka, ale ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #ciekawostki #turystyka #zamki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a2rec
a2rec 24.01.2021, 21:52:54
  • 8
@Kamako: @KlotzF23: Zamek Frydland - to grzech nie być na tym zamku będąc w pobliżu Czocha. Zamek w znakomitej kondycji, nienaruszony przez Ruskich, zamieszkany do 1945r. Byłem tam już chyba 4 razy. Polecam, generalnie zamki w Czechach zostały przez historię lepiej potraktowane, u nas to co jeden, zburzony, spalony, opuszczony, rozebrany.
  • Odpowiedz
a2rec
a2rec 20.01.2021, 12:23:24
  • 2
Hej wykopowi rodzice!
Macie do polecenia jakiś kanał na YT naukowo poznawczy ale też np. jakiś DIY (dzeicko lat 7 i dziecko lat 11), w opozycji do tego jutuberskiego szlamu z pierdylairdem odsłon? Rożej JR trochę za trudny dla młodszej. Klej Nuty JR to wiadomo klasyka. Ktoś coś może podpowiedzieć? Dzieciaki nie zbawię od YT ale niech chociaż mam złudzenie że cos pozytywnego przyswoją:)

#kiciochpyta #youtube #edukacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sl_w_k_1
Sl_w_k_1
Sl_w_k_1
20.01.2021, 12:35:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@a2rec: davinci kids goraco polecam na ipla
  • Odpowiedz
KkaskaderMike
KkaskaderMike
20.01.2021, 17:39:43 via Zakop
  • 2
@a2rec: TheDadLab
  • Odpowiedz

1084

Policja nie stosuje się do przepisów prawa ją obowiązujących.

Policja nie stosuje się do przepisów prawa ją obowiązujących.

Interwencja policji, podczas której zostanie pokazane wprost, że niektórzy policjanci nie stosują się do podstawowych przepisów, które ich obowiązują, za to świetnie "wiedzą", że obywatel nie jest od weryfikacji ich wiedzy. Dla chcących nas wesprzeć finansowo mamy...

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 17.01.2021, 23:41:42
  • 108
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    koronawirus
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
a2rec
a2rec 18.01.2021, 17:00:31
  • 0
Jak to oglądam to empatycznie mnie mrozi w jajach, że taki wstyd przed Panem od Stritłokingu. (╥﹏╥)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

531

Fajnie jedzie aż iskry lecą

Fajnie jedzie aż iskry lecą

Coś innego niż polityka i koronawirus

Basher
z
youtube.com
dodany: 14.01.2021, 18:45:21
  • 135
  • #
    sport
  • #
    deskorolka
  • #
    rozrywka
a2rec
a2rec 15.01.2021, 16:37:01
  • 0
@tengo_razones: Może to taka ustawka dla wiekszego WOW, jakoś nie wieżę, że ryzykowały by zjazd gdy z dołu mogą wyjechać np. cykliści, lub ktoś będzie się mijał.

641

Predator (1987) - dziś mija 34 rocznica kultowego filmu

Predator (1987) - dziś mija 34 rocznica kultowego filmu

Ekipa komandosów dokładnie 34 lata temu walczyła z Predatorem.

Zakimar
z
youtube.com
dodany: 03.01.2021, 11:49:59
  • 157
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
a2rec
a2rec 03.01.2021, 18:48:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oglądaliśmy w sylwestra. Co to sie czlowiek nawspominał.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100-TVarzyGrzybiarzy
100-TVarzyGrzybiarzy
13.12.2020, 18:02:01
  • 0
0:56 :)
#muzyka #azjatki #heheszki
100-TVarzyGrzybiarzy - 0:56 :)
#muzyka #azjatki #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a2rec
a2rec 13.12.2020, 20:20:58
  • 0
@100-TVarzyGrzybiarzy: 100tvg to dobra załoga była, pozdrów Gołego :P
  • Odpowiedz
a2rec
a2rec 01.12.2020, 21:50:35
  • 0
Może jakiś ogarnięty Mirek doradzi - zablokowało mi płatność w amazon (ok1tyś), niepotrzebnie bawiłem się metodami płatności podczas zakupu. Mimo, że z karty poszła kasa (na koncie jej nie ma) to w amazonie jej nie zaksiegowali i wciąż system czeka na aktualizację formy płatności. Nie mam ochoty zapłącić dwa razy (tak mi na wstępie poradzono na infolinii) i byc na łasce sklepu że kwotę zwróci.. macie jakieś pomysły ja kto ugryźć?
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cosmo_Kramer
Cosmo_Kramer
02.12.2020, 00:21:58
  • 1
@a2rec: to do max tygodnia wróci samo. Nic nie musisz robić.
  • Odpowiedz
a2rec
a2rec 29.11.2020, 17:57:22
  • 0
Hej, jak kupię tel. z dystrybucji (wersji) niemieckiej, na amazonie, czy to duży problem zmienić na polski i żeby wszystko grało, aktualizacje, komunikaty itp?( to ma być prezent dla osoby co nie zna j. obcych)?
#kiciochpyta #telefony #amazon #gsm #smartfon
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a2rec
a2rec
Autor
29.11.2020, 18:01:27
  • 0
@kanji77: https://www.amazon.de/-/pl/dp/B08JH4BZQT?ref_=Oct_DLandingS_D_b7ab6d9e_60∣=A3JWKAKR8XB7XF

To chodiz o tel dla starszej osoby, nie o jakieś fajerwerki... aby w miarę dobrze chodził.
  • Odpowiedz
a2rec
a2rec
Autor
30.11.2020, 06:44:52
  • 0
@Cyfranek: tak o 4 euro poszła w górę... obstawiałem JAKIŚ podatek własnie :P, no ale wciąż opłacalne to było.
  • Odpowiedz
CzakNorris
CzakNorris
24.11.2020, 21:14:23
  • 1
Zalogowalem sie na konto po 7 latach przerwy i polatalbym troche.
Ktos gra w jakims corpie gdzie przygarna kogos kto zatracil wszystkie umiejetnosci w walce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moze byc miedzynarodowy, komunikacja nie jest problemem.

#eveonline
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a2rec
a2rec 25.11.2020, 08:13:02
  • 0
@bukszpryt: Ja jestem od PR bardziej. ^_^ A spokoju sobie nie dałem więć proszę:
@CzakNorris: Zajżyj na discord The Buccanners. https://discord.gg/CxPTmqK tylko nie mów Wobiemu że NIC ni pamiętasz :P
  • Odpowiedz
a2rec
a2rec 26.11.2020, 09:52:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

4

Dlaczego ludzie grajš w EVE Online? A czemu mieliby grać w cokolwiek...

Dlaczego ludzie grajš w EVE Online? A czemu mieliby grać w cokolwiek...

W końcu sensowny polski artykuł w temacie tego fenomenu MMO "EVE Online istnieje w zbiorowej œwiadomoœci graczy od dobrych kilkunastu lat, a ci, którzy przyjrzeli się tej szorstkiej i niewybaczajšcej błędów produkcji, zapewne zastanawiajš się, jak osišgnęła i utrzymała swój kultowy status."

a2rec
z
gry-online.pl
dodany: 26.11.2020, 08:29:18
  • 0
  • #
    eveonline
  • #
    gry
  • #
    mmorpg
  • #
    socjologia

1477

Dla przypomnienia: jak to Bayer Full NIE PODBIŁ Chin

Pokaż treści 18+

Dla przypomnienia: jak to Bayer Full NIE PODBIŁ Chin

Jak to zespół Bayer Full kariery w Chinach nie zrobił, choć twierdził że było super, masa koncertów, miliony sprzedanych płyt. Może tam trzeba się zwrócić o kasę a nie doić podatników za pseudo kulturę? Ło ho ho.

elgrecqo
z
rmfmaxxx.pl
dodany: 17.11.2020, 08:28:50
  • 104
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
a2rec
a2rec 18.11.2020, 06:34:39
  • 6
W Korei to kochają.. Akurat... czyli polskie ska..no quasi ska :P
https://youtu.be/ftKu5nf4zFM
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....V
G.....V
konto usunięte 12.11.2020, 08:48:08
  • 1053
Czy do tego wszystkiego była wtedy dołączana instrukcja obsługi?? Oo
#moda #modadamska #rajstopyboners #ciekawostki #kultura #rajstopy
G.....V - Czy do tego wszystkiego była wtedy dołączana instrukcja obsługi?? Oo
#moda...
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a2rec
a2rec 12.11.2020, 18:22:45
  • 0
Do ok 21 sek. like, dalej dislike.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 20
  • Strona 9 z 20
  • >

Kebi6988

  • jestem
  • Sarnów
  • https://www.facebook.com/siakiband
  • pops@interia.pl
  • Facebook
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2014

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 17.06.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 07.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking