Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WH40K

WH40K

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28330
  • Znaleziska 10059
  • Mikroblog 18271
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 2
szychun
szychun
16.05.2026, 20:40:52
  • 66
#polityka #bekazpisu czyzby alkus Trotyl właśnie wsypał Sakiewicza, że to nie była żadna asystentka? xD
szychun - #polityka #bekazpisu czyzby alkus Trotyl właśnie wsypał Sakiewicza, że to n...

źródło: 1000018554

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 16.05.2026, 22:39:35 via Wykop
  • 26
@szychun: Stanowski powiedział że do zbliżenia nie doszło. Ja mu wierzę ;)
  • Odpowiedz
WH40K
WH40K 17.05.2026, 09:22:13 via Wykop
  • 1
@Hrjk: Nie wykluczam :)
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
16.05.2026, 10:42:17
  • 60
Kraj Stawropolski (Rosja)

Kolejne nagranie od kacapów🔥 #rosjaplonie
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat
Mikuuuus - > Kraj Stawropolski (Rosja)
Kolejne nagranie od kacapów🔥 #rosjaplonie
#uk...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 16.05.2026, 12:45:41 via Wykop
  • 1
@Mikuuuus: Słownik kacapsko - arabski
eta p-----c - allahu akbar
  • Odpowiedz

113

W EU nakrętki i system kaucyjny. W USA 6.8 V8 było za małe, więc będzie 7.3 V8

W EU nakrętki i system kaucyjny. W USA 6.8 V8 było za małe, więc będzie 7.3 V8

Ford Super Duty 2027 pokazuje różnicę między amerykańskim i europejskim myśleniem o samochodach. U nas 1.2 czy 1.6 litra potrafi być przedstawiane jako rozsądny wybór do SUV-a. Tam bazowym silnikiem w roboczym pick-upie może zostać wolnossące V8 o pojemności 7.3 litra.

d4nello
z
menworld.pl
dodany: 15.05.2026, 17:59:43
  • 173
  • #
    usa
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    carboners
  • #
    ciekawostki
  • #
    samochodyzusa
WH40K
WH40K 16.05.2026, 06:43:42 via Wykop
  • 23
@ukradlem_ksiezyc: Wykopki myślą że każdy amerykanin jeździ takim potworem. Przy tych cenach na benzyny za galon xD
WH40K
WH40K 16.05.2026, 06:46:47 via Wykop
  • 2
wiele


@d4nello: Kwadrylion
WH40K
WH40K 16.05.2026, 06:50:12 via Wykop
  • 3
Nie chcę was martiwć kacapokuce, ale jak Polska wyjdzie z przebrzydłej unii to nie będziecie jeździć takimi potworami jak z art. tylko Buchankami (na front).
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

Pokaż treści 18+

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

"Szturm polocji na mieszkanie Sakiewicza"- a tu zapis wideo samego Sakiewicza na którym słychać powód interwencji. Russpublika sra ludziom do łbów i miesza żeby nie przyschło.

SaperX
z
youtube.com
dodany: 15.05.2026, 14:00:26
  • 146
  • #
    policja
  • #
    russpublika
  • #
    manipulacja
  • #
    polityka
WH40K
WH40K 15.05.2026, 18:18:11 via Wykop
  • -23
Wzywam posłów, wzywam kamery.
PRZYBYWAJCIE! WZYWAM WAS, SIŁY PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI. PRZYBYWAJCIE.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

672

Prawie 50 000 mieszkańców straci prąd na rzecz centrów danych AI

Prawie 50 000 mieszkańców straci prąd na rzecz centrów danych AI

Prawie 50 000 osób w rejonie Lake Tahoe zostało powiadomionych, że ich dostawca mediów przestanie dostarczać im prąd, ponieważ przekierowuje tę energię do centrów danych.

matixrr
z
fortune.com
dodany: 14.05.2026, 16:30:20
  • 157
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    energetyka
  • #
    technologia
WH40K
WH40K 15.05.2026, 05:29:00 via Wykop
  • 3
@Robol: W libertariańśkim niebie to każdy może sobie drukować ile chce czego chce. NIKT nie może zabronić człowiekowi czegokolwiek.
polock
polock
15.05.2026, 02:35:27
  • 393
Razan
#ukraina #rosja #wojna
polock - Razan
#ukraina #rosja #wojna

źródło: 3756

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 15.05.2026, 04:29:47 via Wykop
  • 4
@polock: Kuznecow znowu w trasie.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
14.05.2026, 19:12:52
  • 7
Umeraczyk

źródło: 078efa79ecd8a3ea5801c608349d05296fea2e981a54e7d2d8dbec253ee42600

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 14.05.2026, 21:20:30 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: wojfer ćwiczy w akwarium po wynalezieniu miniutaryzacji
  • Odpowiedz
Historia_Podcast
Historia_Podcast
14.05.2026, 15:43:30
  • 94
🇵🇱Polak napisał książkę o wojnie na Pacyfiku na bazie japońskich źródeł. Zachwycają się nią amerykańscy historycy II wojny

Czy można zajmując się w życiu zawodowo czym innym, nie będąc dyplomowanym historykiem, napisać książkę, która bazując na japońskich archiwach rzuci nowe światło na dzieje II wojny światowej na Pacyfiku? Okazuje się, że tak.
Dr Michał Piegzik (specjalista od prawa rodzinnego) przez kilkanaście lat uczył się języka japońskiego, dotarł do wojskowych archiwów w Kraju Kwitnącej
Historia_Podcast - 🇵🇱Polak napisał książkę o wojnie na Pacyfiku na bazie japońskich...

źródło: IMG_8743

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 14.05.2026, 17:29:27 via Wykop
  • 1
@Historia_Podcast: Czy pan Michał czasem nie zatopił doktoratu Bartosiaka?
  • Odpowiedz

317

Ponad milion cudzoziemców pracuje w Polsce. Najwięcej Ukraińców i Białorusinów

Ponad milion cudzoziemców pracuje w Polsce. Najwięcej Ukraińców i Białorusinów

Liczba pracujących w Polsce cudzoziemców wzrosła do 1,138 mln (o 6,4% r/r). Paradoksalnie, częściej niż Polacy otrzymują oni stabilne umowy o pracę.

matixrr
z
fxmag.pl
dodany: 14.05.2026, 08:11:18
  • 97
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
  • #
    januszebiznesu
  • #
    ukraina
WH40K
WH40K 14.05.2026, 17:22:25 via Wykop
  • -1
@MrPoland: Za odpowiednie wynagrodzenie


@SukajacSprawiedliwosci: I komu by te truskawki plantator sprzedał jakby były w ch... drogie?
WH40K
WH40K 14.05.2026, 17:23:07 via Wykop
  • -4
Wolałbym żeby to biały Niemiec czy Francuz do nas na roboty przyjeżdżali


@10procent: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
WH40K
WH40K 14.05.2026, 17:24:50 via Wykop
  • -9
WH40K
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

489

Ile macie decybeli za oknem? Szczególnie w nocy

Ile macie decybeli za oknem? Szczególnie w nocy

W PL dopuszczalny to 68 db, WHO - by żyć względnie zdrowo - rekomenduje 53. Skutki? Skok kortyzolu, wysokie ciśnienie, przewlekłe problemy ze snem. Umiera 5,5 tys rocznie| Mierniki są coraz tańsze, ostatnio kupiłem za 40 zł. Nie będę reklamował konkretnego modelu ani sklepu. Popularny dyskont.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 12.05.2026, 19:25:52
  • 270
  • #
    zdrowie
  • #
    halas
  • #
    polska
  • #
    samorzady
  • #
    policja
  • #
    prawo
WH40K
WH40K 13.05.2026, 18:21:53 via Wykop
  • -2
Za kilka lat problem sam się rozwiąże jak będzie więcej elektryków. W chinach miasta są o wiele cichsze.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WH40K
WH40K 14.05.2026, 05:25:31 via Wykop
  • -2
@vargemp: Tak, ale problemem nie są zwykłe auta, ale motocykle i "stuningowane" pojazdy z głośnym wydechem.

25

Pentagon ukrywał nagrania istot pozaziemskich? Przełom w ujawnianiu UFO

Pentagon ukrywał nagrania istot pozaziemskich? Przełom w ujawnianiu UFO

Niektóre relacje wskazują, że Pentagon posiada nagrania pokazujące pojazdy UFO, niezidentyfikowane obiekty w ruchu oraz istoty określane jako "non-human intelligence''

etepetete
z
geekweek.interia.pl
dodany: 12.05.2026, 22:43:08
  • 24
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    ufo
  • #
    uap
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
WH40K
WH40K 13.05.2026, 19:11:22 via Wykop
  • 1
Aliens vs Predator
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GARN
GARN
13.05.2026, 16:34:49
  • 11
GARN

źródło: 1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 13.05.2026, 18:24:52 via Wykop
  • 1
@GARN: żenada
  • Odpowiedz

404

Czy Ziobro baluje za ukradzione Polakom pieniądze?

Czy Ziobro baluje za ukradzione Polakom pieniądze?

Ministra Nowacka zasugerowała, że pieniądze, które politycy PiS "wyprowadzali jako formacja z budżetu państwa do różnych swoich działalności, działalności swoich kolegów, znajomych, fundacji, stowarzyszeń", mogą służyć dzisiaj na "luksusowe życie pana Ziobry w Stanach Zjednoczonych".

gheost1410
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.05.2026, 08:30:07
  • 66
  • #
    ziobro
  • #
    pis
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
WH40K
WH40K 12.05.2026, 15:00:46 via Wykop
  • 0
Zbigniew Stonoga powinien dostać licencję 00 i sprawa załatwiona.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

392

Ukrainiec stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa, został wydalony z Polski

Ukrainiec stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa, został wydalony z Polski

Komendant Placówki Straży Granicznej w Szczecinie wydał decyzję zobowiązującą do powrotu wobec 31-letniego Ukraińca oraz orzekł zakaz ponownego wjazdu na terytorium Polski i innych państw strefy Schengen na okres 5 lat.

Kolekcjoner_dusz
z
strazgraniczna.pl
dodany: 11.05.2026, 13:01:46
  • 48
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    strazgraniczna
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpodludzi
WH40K
WH40K 12.05.2026, 05:10:38 via Wykop
  • -7
@il682: Swoich też bym wyrzucał. Front na ukrainie potrzebuje mięsa do obsadzania okopów. Dlaczego mamy ich utrzymywać latami z naszych podatków?
WH40K
WH40K 12.05.2026, 14:46:51 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Już tak nie b--ń patologii. Mięso jest mięso.
Noroom
Noroom
12.05.2026, 05:01:43
  • 0
za miesiąc czeka mnie 14h podróży flixbusem, gdzie najlepiej kupić miejsce, żeby było w miarę komfortowo? i ma ktoś może jakiś voucher na zbyciu? (ʘ‿ʘ)
#flixbus #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 12.05.2026, 05:17:59 via Wykop
  • 1
@o__0: Potwierdzam. Raz jechałem na tych miejscach (z przodu, nad kierowcami) i było całkiem inaczej niż typowa podróż autobusem.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
11.05.2026, 05:07:54
  • 27
#ukraina #wojna #rosja #pdk
bombastick - #ukraina #wojna #rosja #pdk

źródło: arghyc

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K 11.05.2026, 05:31:53 via Wykop
  • 0
@bombastick: Backa znowu zaczeskę robi?
  • Odpowiedz

1599

Ukraińskie gangi przejmują Polskę?Oficer CBŚP - "Oni nie mają szacunku do Polaka

Pokaż treści 18+

Ukraińskie gangi przejmują Polskę?Oficer CBŚP - "Oni nie mają szacunku do Polaka

Kto dziś naprawdę rządzi w półświatku przestępczym w Polsce i czy mamy się czego bać? W tym odcinku zaglądamy za kulisy działań grup ze Wschodu i ich wpływu na krajową przestępczość. Były oficer CBŚP, Marcin "Miksza" Borys opowiada o mechanizmach, hierarchii i brutalności nowych struktur. Czy polski

Makavlani
z
youtube.com
dodany: 10.05.2026, 11:28:33
  • 217
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    ukraincy
WH40K
WH40K 10.05.2026, 16:44:04 via Wykop
  • -6
Ludzie mający kontakty w światku przestępczym mają wiedzę,


@DarrDarek: Jak masz wiedzę to zgłoś się na Policję a nie pieprzysz na wykopie trzy po trzy.
WH40K
WH40K 10.05.2026, 16:45:47 via Wykop
  • 2
@niemiaszek: Na gównej o świntych gruzinach się źle nie mówi. Postawili Kaczyńskiemu pomnik w Tbilisi to mają immunitet.

32

Umowa ws. programu SAFE podpisana

Umowa ws. programu SAFE podpisana

Umowa ws. programu SAFE została podpisana w piątek w Warszawie. Swoje podpisy złożyli nań wicepremier Władysław Kosiniak

darino
z
rmf24.pl
dodany: 08.05.2026, 11:43:29
  • 54
  • #
    safe
  • #
    obronnosc
  • #
    polska
  • #
    polityka
WH40K
WH40K 09.05.2026, 04:41:24 via Wykop
  • 1
Ile Glapińskie już zysku wygenerował i przekazał do budżetu w ramach SAFE 0%.
Przypominam że Kosiniak chciał oba Safey - i z brukseli i SAFE prezydenta.
No i?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

551

Francja chce złamać WhatsAppa i Signala. Europa idzie na wojnę z szyfrowaniem

Francja chce złamać WhatsAppa i Signala. Europa idzie na wojnę z szyfrowaniem

Francja chce umożliwienia służbom dostępu do zaszyfrowanych wiadomości w komunikatorach takich jak WhatsApp, Signal czy Telegram. Podobne dyskusje toczą się już na poziomie Komisji Europejskiej. Trwają prace nad rozwiązaniami technologicznymi, które miałyby umożliwić służbom legalny dostęp do...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 07.05.2026, 16:58:39
  • 124
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    szyfrowanie
WH40K
WH40K 08.05.2026, 05:10:21 via Wykop
  • -22
Dzięki szyfrowanym rozmowom i krypto zarówno przestępcy jak i terroryści i służby wywiadowcze wrogich państw mogą robić sobie co chcą i są praktycznie nieuchwytne w UE. No ale wolność i swoboda xD

A później jojczycie że Europa nie ma jaj i jest bezsilna.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WH40K
WH40K 08.05.2026, 15:39:41 via Wykop
  • -4
@kompek: @Evilus @chillybilly
Widzę że elita co wyłączyła TV i włączyła myślenie xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.01.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking