Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Treki

Treki

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8169
  • Znaleziska 794
  • Mikroblog 7375
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 42
Treki
Treki 05.07.2021, 12:27:39
  • 30
415 103 + 60 + 56 + 100 = 415 319

Ostatnio znowu zawrzała dyskusja auciarze vs pedalarze, więc przy okazji zrobiłem zdjęcie perły architektury rowerowej. Jak już nikt nie korzysta z ciągu pieszo-rowerowego, to przynajmniej można tam postawić latarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik
Treki - 415 103 + 60 + 56 + 100 = 415 319

Ostatnio znowu zawrzała dyskusja auciarz...

źródło: comment_1625487822nFfMLTnkULe8ISuXuT7vma.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki
Autor
05.07.2021, 12:43:16
  • 1
@Shmoikel: na zdjęciu tego nie widać, ale 100 m dalej zaczynają się regularne obniżone wjazdy do posesji, więc jeździ się góra-dół. No i regularnie można tam spotkać jakieś samochody zaparkowane na całej szerokości tego ciągu. Jedyny plus jest taki, że to mała miejscowość, więc nie ma jakiegoś dużego ruchu, ani też nigdy nie spotkałem kierowcy, któremu bym zawadzał na jezdni. Pełna kulturka.
  • Odpowiedz
sargento
sargento
02.07.2021, 15:27:25
  • 0
#wahoo #wahooligan
Nowe FW 12027 oraz nowa wersja aplikacji Elemnt.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 02.07.2021, 16:56:39
  • 0
@mmichal: Usuń mapy których nie używasz, samo USA i Kanada zajmują chyba połowę miejsca. Jak miałem ~600 MB wolnego miejsca, to też miałem ten problem z aktualizacją. Jak rozmawiałem z supportem, to zalecają minimum 1 GB wolnego miejsca, mimo że na stronie jest informacja o 200 MB ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Treki
Treki 02.07.2021, 17:11:15
  • 0
@mmichal: aż poszedłem sprawdzić, po USB mogę normalnie przeglądać pliki. Generalnie u mnie zanim support napisał, że do aktualizacji trzeba mieć minimum 1 GB (Bolt v2 here), to zrobiłem u siebie factory reset i on rozwiązał problem, aktualizacja się zainstalowała poprawnie. U Ciebie też to proponuję w ostateczności, bo zawsze lepiej zrobić factory reset i ustawić Wahoo na nowo w 5 minut, niż odsyłać do supportu i nie mieć Wahoo
  • Odpowiedz
Cymerek
Cymerek
30.06.2021, 20:02:35 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 30.06.2021, 20:58:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cymerek: Pozdrowienia z Dobrodzienia. Gdybym wiedział, że pojedziecie, to bym u sołtysa lepszy asfalt załatwił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
brydzwbumeczce
brydzwbumeczce
29.06.2021, 10:58:58
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 29.06.2021, 11:26:44
  • 3
@brydzwbumeczce: mam Claris R2000 mogę tylko powiedzieć, że grupa jest właśnie idealna dla początkujących osób. Tanie części, działa sprawnie i ma wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Linki do klamkomanetek poprowadzone są pod owijką, oś korby zintegrowana z ramieniem (choć często stosuje się tańszy zamiennik na kwadrat, nie polecam). Niemodne już hamulce szczękowe są proste w serwisowaniu, jak nie jeździsz dużo po górach i deszczu, to tylko zakładasz okładziny z Ultegry za 40
  • Odpowiedz
czuczupikczu
czuczupikczu
28.06.2021, 09:53:27
  • 1
tango down apka?
#pkobp
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 28.06.2021, 09:57:08
  • 0
@czuczupikczu: u mnie również ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treki
Treki 28.06.2021, 10:04:42
  • 0
@czuczupikczu: No właśnie chciałem wcześniej zrobić przelew blik i po kliknięciu wyślij cała appka padła. Sorry chłopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treki
Treki 22.06.2021, 07:58:23
  • 38
368 492 + 52 + 82 + 54 = 368 680

Korzystając z okazji, czy macie jakieś dobre poradniki do zrobienia samodzielnie bikefittingu, począwszy od ustawienia bloków i siodła? Odkąd przesiadłem się na SPD czuję lekki ból w prawej stopie, do tego najprawdopodobniej krzywo siedzę na siodle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rowerowyrownik #szosa
Treki - 368 492 + 52 + 82 + 54 = 368 680

Korzystając z okazji, czy macie jakieś do...

źródło: comment_1624348647k7cskbk3YXjeWLrU3eoMPu.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki
Autor
22.06.2021, 08:22:45
  • 0
@uysy: to swoją drogą, natomiast to nie rozwiąże sprawy. Chciałbym po prostu poczytać o ustawianiu różnych rzeczy i świadomie znaleźć swoje błędy, zamiast po omacku zmieniać ustawienie na chybił trafił.
  • Odpowiedz
Treki
Treki
Autor
22.06.2021, 08:37:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patus_Michal_Pol: cö?
  • Odpowiedz
Treki
Treki
Autor
22.06.2021, 08:44:32
  • 0
@uysy: wydaje się spoko, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

340

Wyciek zdradza, że Windows 11 będzie kluczowy dla hybrydowych procesorów

Wyciek zdradza, że Windows 11 będzie kluczowy dla hybrydowych procesorów

Już przed wieloma tygodniami wspominano o tej ewentualności, ale teraz jest to już prawie pewne. Na rynku PC szykują się ogromne zmiany i nowy wyciek potwierdza, że dla hybrydowych procesorów...

LuckyStrike
z
chip.pl
dodany: 21.06.2021, 13:35:29
  • 272
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    windows
Treki
Treki 22.06.2021, 07:43:24
  • 6
@Ranger: Po prostu zamiast np. 4 takich samych rdzeni stosuje się 2 rdzenie mniej wydajne (za to energooszczędne) i 2 bardziej wydajne. Natomiast żadna to rewolucja, takie rozwiązania są już od dawna w procesorach ARM (smartfony), czy niektórych mikrokontrolerach, a obecne procesory mają mnóstwo trybów działania, które ograniczają moc na rzecz mniejszego zużycia energii.
jaworiano
jaworiano
17.06.2021, 09:54:20
  • 0
jakie u was wychodzą różnice w przewyższeniach pomiędzy planowanym routem w stravie, a faktycznie przejechaną trasą z wahoo?
płaskie mazowsze here, ale u mnie różnice są niemal dwukrotne.
np. na wrysowanej trasie w stravie, wychodzi 150 m, a po przejechaniu jej z wahoo roam 68m.

wydaje mi się, że wartość z GPS powinna być dokładniejsza i to wynik z wahoo jest bliższy prawdy?
strava pewnie sczytuje wszystko z numerycznego modelu terenu o mniejszej dokładności?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 17.06.2021, 10:35:22
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Treki
Treki 14.06.2021, 13:51:37
  • 28
334 647 + 42 + 80 + 100 = 334 869

Dwie ubiegłotygodniowe jazdy i dzisiejszy przejazd przez poetycko brzmiącą miejscowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik
Treki - 334 647 + 42 + 80 + 100 = 334 869

Dwie ubiegłotygodniowe jazdy i dzisiejsz...

źródło: comment_1623678546TX7pyqFhNGCXW0Vvcp13TF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co_to_za_zycie
co_to_za_zycie
co_to_za_zycie
09.06.2021, 19:25:19
  • 1
Mirki polecicie jakiś bidon 1L? Potrzebuję na dłuższe wyprawy a nic nie ma ciekawego w sklepach ;/ Najlepszy jaki znalazłem to w Martes sport za 19.90 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 09.06.2021, 19:32:31
  • 0
@Jason_Stafford: @Baczy: macie jakieś porównanie z tymi "nowymi" tegorocznymi kolorami? Może coś poprawili z tym tworzywem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treki
Treki 05.06.2021, 10:12:46
  • 0
Pytanie do użytkowników nowego Bolta 2, bo wiem, że jest tutaj kilka osób - też wam świruje czujnik temperatury? Mój zawyża wynik o ~5°C, po włączeniu widać, jak w ciągu kilku minut podnosi się temperatura ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wahoo #wahooligan
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki
Autor
05.06.2021, 11:20:01
  • 0
@uysy: wiadomo, czy będzie na to jakiś fix? W Google nic nie umiem znaleźć na ten temat.
  • Odpowiedz
Wierzbek
Wierzbek
30.05.2021, 07:13:31
  • 0
Hejo, co zrobić jak po jeździe z pampersem kości kulszowe są obolałe?
Wczoraj przyszły mi nowe spodenki i walnąłem sobie 40km jadąc szybko (jak dla mnie^^) zrobiłem trening i po wszystkim bardzo bolały mnie te dwa miejsca w pośladkach. Wcześniej miałem już wysłużone spodenki z Lidla, więc tak jakbym nie miał w ogóle pampersa, teraz mam takiego na 6h jazdy. Muszę zmienić siodełko? Posiadam standardowe od Tribana RC500

#szosa
#
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 30.05.2021, 08:10:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wierzbek: wkładka też się musi ułożyć, po kilkunastu godzinach jazdy i kilku praniach będzie ok.
  • Odpowiedz
na_piechote
na_piechote
na_piechote
26.05.2021, 07:50:32
  • 0
Merida Scultura 80, jakie to ma słabe strony jako pierwsza szosa dla dziewczyny? Jedynie rekreacyjna jazda. Nie ma innego dostępnego roweru w tej cenie. Czym różni się model RIM 80? Scultura80 Czy Claris ma trymowanie przedniej przerzutki?
#rower #szosa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 26.05.2021, 08:33:11
  • 0
@hiperchimera: 32 przyjmie z krótkim wózkiem, a ta Merida z linku ma średni wózek, więc teoretycznie włożysz tam nawet większą.
11-32 z korbą 50/34 powinny wystarczyć na wszystkie szosowe górki. Zresztą, kaseta 11-28 też wystarczy do podjazdów powiedzmy 5-6%.
  • Odpowiedz
uysy
uysy
25.05.2021, 12:07:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wahoo Bolt v2. Roam w mniejszej wersji.
Z nawigacja turn by turn.
#wahoo #wahooligan
uysy - Wahoo Bolt v2. Roam w mniejszej wersji.
Z nawigacja turn by turn. 
#wahoo #wah...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 25.05.2021, 16:19:41
  • 0
@mmichal: jeszcze czujnik zmierzchu, tego też brakowało w Bolcie.
  • Odpowiedz
mlek
mlek
14.05.2021, 19:25:04
  • 0
jak wahoo i strava liczą tripa rowerowego którego się robi kilka dni? Po wyłączeniu komputerka trip się zaczyna od nowa czy kontynuuje i uwzglednia czas spania i jakos przelicza średnią? jak to wygląda? #wahoo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 15.05.2021, 09:02:11
  • 1
@mlek: po ponownym włączeniu teoretycznie liczy dalej, choć moim zdaniem bezpieczniej jest zakończyć jazdę i kolejnego dnia włączyć na nowo, ewentualnie na końcu połączyć wszystkie jazdy w całość. Niby w którejś aktualizacji zrobili już fix, ale od tego czasu raz mi się zdarzyło, że po wielogodzinnej przerwie nie odzyskało dotychczasowej jazdy.
  • Odpowiedz
Treki
Treki 05.05.2021, 07:27:17
  • 0
Czy okładziny i klocki hamulcowe różnych producentów w hamulcach szczękowych na #szosa są ze sobą kompatybilne? Mam fabrycznie hamulce i klocki Tektro, nie wiem czy wystarczy jak zamówię nowe okładziny Shimano (i założę do klocków Tektro), czy muszę na początku kupić całe klocki Shimano?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmichal
mmichal
mmichal
05.05.2021, 07:36:03
  • 3
@Treki: tak pytasz o wsuwki to tak, są kompatybilne
  • Odpowiedz
ska87
ska87
22.04.2021, 19:43:49
  • 0
Czemu strava nie uwzględnia pauz z wahoo elemnt bolt? Tylko traktuje zapauzowany czas jako 'ride-on' (co w konsekwencji powoduje obnizenie sredniej predkosci)? Mam włączoną auto-pauze w liczniku. W apce element (od wahoo) te pauzy są widczone. W stravie nie.

#strava #szosa #wahoo
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treki
Treki 22.04.2021, 19:47:22
  • 4
@ska87: Przecież jest moving time bez pauzy i elapsed time, czyli całość.
  • Odpowiedz
Treki
Treki 22.04.2021, 20:25:04
  • 1
@ska87: Jeśli wrzucasz Bolt -> appka Wahoo -> Strava, to trudno mi powiedzieć o co chodzi. Ja wrzucam z Wahoo bezpośrednio przez WiFi i wszystko się zgadza, jak później mi się pobiera do appki na telefon, to tam też jest ok.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.10.2014

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking