Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy






































Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby ludzie pili wodę ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tacohemingway #rap #srap #sripipipj
źródło: image_picker_865C3226-6A88-402F-9659-8336B43FA077-10426-000003DF26F914E4
Pobierz14zl na wodę
XDDD Niektóre osoby to są głupsze niż ustawa przewiduje. No ale tak zastaw się, a postaw się w narodzie wciąż żywe. Właśnie wydałeś 400zł na bilet to co? Nie chcesz dać 14zł za pół litra wody BiEdAkU?
A potem się dziwić, że z kawy na mieście ludzie robią rytuał bo zamiast kosztować tyle co energole kosztuje 18zł xD