Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca

StraznikGrobowca

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15629
  • Znaleziska 2621
  • Mikroblog 13008
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 31
  • Dodane (4)
  • Komentowane (315)
  • Plusowane (12689)
greedy_critic
greedy_critic
15 godz. i 49 min temu
  • 641
Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby ludzie pili wodę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tacohemingway #rap #srap #sripipipj
greedy_critic - Bruh, niezły tupet xD
Zabieraj wodę na wejściu, a potem pisz żeby lud...

źródło: image_picker_865C3226-6A88-402F-9659-8336B43FA077-10426-000003DF26F914E4

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

solejukowski
solejukowski
15 godz. i 44 min temu via Android
  • 299
@greedy_critic: mogli doliczyć 15 do ceny każdego biletu i rozdać każdemu za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
12 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 352
@Mexiii: Przeczytaj co napisałeś

14zl na wodę

XDDD Niektóre osoby to są głupsze niż ustawa przewiduje. No ale tak zastaw się, a postaw się w narodzie wciąż żywe. Właśnie wydałeś 400zł na bilet to co? Nie chcesz dać 14zł za pół litra wody BiEdAkU?
A potem się dziwić, że z kawy na mieście ludzie robią rytuał bo zamiast kosztować tyle co energole kosztuje 18zł xD
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
15 godz. i 9 min temu
  • 1663
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
15 godz. i 2 min temu via Wypiek
  • 442
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
15 godz. temu via Wykop
  • 616
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
13 godz. i 54 min temu
  • 385
Jeżeli obecnie mamy dyktaturę, to jakim cudem opozycji udało się odwołać niechcianego prezydenta miasta powiązanego z obecną władzą?

Czyżby kolejny raz się potwierdziło, że dyktatura jest wtedy, gdy prawica nie może kraść?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mexxl
mexxl
13 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 229
@Turin89: przecież od początku roku, jest już pięćdziesiąty pierwszy zamach stanu, a mamy dopiero maj. Wyloncz TVN wloncz Republikę albo kanał zero to dowiesz się prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
13 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 47
Czy wojsko jest przydane jak trzeba straszyć Polaków?


@KOLEGAMAMY: Nie tylko. Przydaje się też do przytrzymania parasola nad Misiewiczem, czy innym pisowskim przygłupem.
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
13 godz. i 45 min temu
  • 326
Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zamiast wpisywać hasła?
#gielda #technologia
PozdroMleczny - Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zam...

źródło: 1000020469

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
13 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 48
@PozdroMleczny: bulisz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
13 godz. i 37 min temu via Wypiek
  • 306
@PozdroMleczny napisałem do Ciebie na priv, może poszukamy wspólnie fajnych etfów?

😉👉👌
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
wczoraj, 14:40:18
  • 249
chryste panie, zaraz może się jeszcze okaże, że nawet pan Jerzy nie ma ochrony SOPu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - chryste panie, zaraz może się jeszcze okaże, że nawet pan Jerzy nie ma o...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 163830

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
wczoraj, 14:49:36 via Wykop
  • 176
@splinter96: Teatr dla debili

  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
wczoraj, 14:54:35 via Wykop
  • 207
@splinter96:

co to za moda w PiSie zakładania co raz to większym przygłupom okularów xD
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
wczoraj, 06:09:23
  • 738
Skąd taka wielka afera z tym ukraińcem przy morskim oku, przecież tylko na chwilkę wjechał, nikomu nic się nie stało

#konfitura
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c00kier
c00kier
wczoraj, 06:10:16 via Wykop
  • 77
@KitaxKita: sam sobie koniem, wozem i sterem.
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
wczoraj, 06:26:49 via Wykop
  • 920
@KitaxKita: Powinna być taka złota zasada, że jeżeli ktoś krytykuje wjazd samochodem pod morskie oko, to musi być w stanie wskazać jakąś inną drogę dojazdu. Jeżeli nie jest w stanie znaleźć alternatywy, to się nie odzywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykopaliskasz
Wykopaliskasz
przedwczoraj, 11:41:48
  • 431
Imperium kontratakuje.
Skarżą się do Rzecznika Praw Obywatelskich, żeby pozwolił im popełniać wykroczenia.

#konfitura #audytobywatelski #prawo #samochodoza
Wykopaliskasz - Imperium kontratakuje.
Skarżą się do Rzecznika Praw Obywatelskich, że...

źródło: Imperium kontratakuje

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
przedwczoraj, 11:47:17 via Wykop
  • 401
@Wykopaliskasz: jednak to choroba. Samochodoza
  • Odpowiedz
dafto
dafto
dafto
przedwczoraj, 12:21:41 via Wykop
  • 462
@Wykopaliskasz: jest juz odpowiedz RPO:
dafto - @Wykopaliskasz: jest juz odpowiedz RPO:

źródło: 25485

Pobierz
  • Odpowiedz
Janek_dzbanek
Janek_dzbanek
przedwczoraj, 08:00:49
  • 749
#heheszki
Janek_dzbanek - #heheszki

źródło: 011110

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
przedwczoraj, 09:21:42 via Wypiek
  • 149
@dzieju41 a serwery to skąd są opłacane?

Korpo nie żebrzą, bo sprzedają twoje dane.
  • Odpowiedz
Piesa
Piesa
przedwczoraj, 09:46:45 via Android
  • 434
@mk321: wiadomo, jedna z 10 najczęściej odwiedzanych stron w internecie ogólnie, hostowana przez fundację non-profit, a jeszcze chcą donacji, kto to widział, dajcie spokój xD
Zawsze mnie rozwala jak ktoś określa te ich próby crowndoundingu żebraniem, przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
przedwczoraj, 05:16:41
  • 571
Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #konfederacja #4konserwy
Może coś niektórym w głowie przeskoczy i przestanie wspierać tych cwaniaków
To dawno przestało być śmieszne
#polityka #krajzdykty
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...

źródło: 1000012754

Pobierz
emerald-city - Ktoś już wrzucał to, ale myślę że warto jeszcze raz z otagowaniem #kon...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
przedwczoraj, 06:00:49 via Wykop
  • 298
@emerald-city: za dużo wymagasz od wyznawców konfederosji. Tam nie ma żadnych procesów myślowych. Konfiarzowi chodzi tylko o ból d--y lewactwa i wierna służba pisowskim panom. Nic innego się nie liczy.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
przedwczoraj, 07:00:04 via iOS
  • 92
@gr0m1t: z pewnością nie na złodziei i oszustów. Głosuj sobie na Pełczyńską Nałęcz jak jesteś młody, bo to chyba jedyna osoba, która proponuje racjonalne rozwiązania
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3890
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
22.05.2026, 16:10:44
  • 997
xdd #humorobrazkowy
stary_grat - xdd #humorobrazkowy

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
22.05.2026, 16:12:09 via Wykop
  • 360
@stary_grat: Hehe, dobry jest!
  • Odpowiedz
Pawery1
Pawery1
Pawery1
22.05.2026, 16:13:02 via Wykop
  • 786
@stary_grat: myślę, że prawdziwa zabawa zacznie się gdy go zwolnią.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.05.2026, 10:31:08
  • 516
putin pojechał do chin żeby udawać że rosja coś znaczy i podczas wizyty:

- nie zalatwili umowy na gaz
- ruska gielda na czerwono
- xi puścił taniec łabędzi puszczany na rozpad zsrr i zmianę władzy xD

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
21.05.2026, 10:48:51 via Android
  • 205
@robertkk:
jast - @robertkk:

źródło: 1000039019

Pobierz
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc
21.05.2026, 10:49:36 via Wykop
  • 215
- xi puścił taniec łabędzi puszczany na rozpad zsrr i zmianę władzy xD


@robertkk: serio? xD Jest jakiś filmik z tego?
  • Odpowiedz
Punkt_M
Punkt_M
Punkt_M
21.05.2026, 16:00:43
  • 526
Raz pracowałem w miejscu, w którym zwolniono cały dział inżynierów, bo wg. excela "za mało robili".

Firma miała przez to ogromne problemy, jakościowo wszystko poleciało na łeb na szyję, ale excell był zielony (przez chwilę).

Ogólnie zarząd korpo to debile, ale w Polsce jest wybitnie ciekawie - polnische wirtschaft ale w szklanych domach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
Punkt_M - Raz pracowałem w miejscu, w którym zwolniono cały dział inżynierów, bo wg. ...

źródło: WhatsApp Image 2026-05-21 at 07.30.34

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak
21.05.2026, 16:57:15 via iOS
  • 307
@Punkt_M: naiwny jesteś. Korpo cwaniaczki dobrze wiedziały że excel będzie zielony tylko przez chwilę. I dokładnie o to chodziło. Akurat debili to tam nie ma, za to są socjopaci.
  • Odpowiedz
CheSlaw
CheSlaw
CheSlaw
21.05.2026, 17:42:42 via Android
  • 427
@Punkt_M: Ja jestem wielkim fanem outsource'owania wszystkiego do Indii. W naszym korpo na przykład dali Hindusom do wdrożenia system do wystawiania faktur do KSeF. Tak więc jest koniec maja, a firma dalej nie może wystawiać faktur ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
22.05.2026, 04:51:37
  • 1646
Mega_Smieszek

źródło: 1000016375

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
22.05.2026, 05:49:32 via Android
  • 365
@Mega_Smieszek: złoto dla tego Pana
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
22.05.2026, 06:09:50 via Android
  • 176
@PajeetGoran: sto lat temu gruzowali 1000 orków/dzień? Nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.05.2026, 10:25:49
  • 447
pomyśleć, że taka Maja Staśko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobiła więcej dobrego dla konserwatystów promując macierzyństwo niż Marianna Schreiber przez ostatnie 10 lat xD
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - pomyśleć, że taka Maja Staśko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobiła w...

źródło: 1000028132

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
21.05.2026, 10:28:17 via Android
  • 510
@splinter96: i co więcej wbrew prawackiej propagandzie jako lewaczka nie wyskrobała dzieciaka i nie poprzestała na posiadaniu psiecka.
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
21.05.2026, 11:22:08 via Wykop
  • 379
@splinter96: generalnie jak chcesz być obyczajowym tradycjonistą to zostajesz lewakiem, jak chcesz mówić, że jesteś obyczajowym tradycjonistą to zostajesz prawakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nutaharion
Nutaharion
21.05.2026, 19:41:31
  • 1607
Paczcie jaki wysryw wyprodukował radny dzielnicy w #krakow xD

#konfitura #samochodoza #patologiazmiasta
Nutaharion - Paczcie jaki wysryw wyprodukował radny dzielnicy w #krakow xD 

#konfitu...

źródło: wysryw radnego Skoczenia

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent
21.05.2026, 19:44:35 via Wykop
  • 681
@Nutaharion: prawo dżungli. Bo jak inaczej to nazwać?
  • Odpowiedz
Emble
Emble
21.05.2026, 19:56:02 via Android
  • 1890
@Nutaharion: powinna być zlota zasada że jak radny chce coś powiedzieć to musi znaleźć w ciągu 50 minut poparcie dla swojej tezy w obowiązującym prawie. Jeżeli nie jest w stanie wskazać przepisu to się nie odzywa
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
21.05.2026, 06:38:24
  • 675
Ukraina cofa Rosję w rozwoju do czasów Chruszczowa lub lepiej. Nie wiem jakim porozumieniem ta wojna się zakończy, ale Rosja już ją przegrała. Przegrała na tak wielu poziomach, że jak ktoś by mi to próbował opisać 5 lat temu, to poleciłbym takiej osobie krótkie odpoczynek w Choroszczy.

PS: Już się zastanawiam w jaki sposób zastąpię tę poranną dawkę adrenaliny w przyszłości. Tą euforię kiedy czytam o tym jak mocno Rosja zwycięża, przy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafto
dafto
dafto
21.05.2026, 07:34:55 via Wykop
  • 175
Bojem siem. Co to będzie?


@saib75: musisz też zacząć się trząść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
21.05.2026, 07:46:07 via Wypiek
  • 94
@joker007 ja tam wolę być przygotowany na wszelkie scenariusze.
  • Odpowiedz
JorgNovartis
JorgNovartis
20.05.2026, 20:36:12
  • 1807
Z okazji zbliżającej się premiery GOTHIC: Remake, postanowiłem zrobić rozdajo z ową grą.

Plusowanie trwa do 04.06.2026 o 23:59.
Losowanie odbędzie się tego następnego dnia jak się obudzę. XD

Każdy bierze udział.
JorgNovartis - Z okazji zbliżającej się premiery GOTHIC: Remake, postanowiłem zrobić ...

źródło: IMG_2263

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JorgNovartis
JorgNovartis
Autor
20.05.2026, 20:37:42 via Wykop
  • 41
@Zartos_Larpiarz: wiem, jednak wierzę w to, że kiedyś go posklejają i będzie grywalny.
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
20.05.2026, 20:41:04 via Wykop
  • 292
@Imperator_Wladek: Za 16 dni (05/06/2026, 12:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
21.05.2026, 04:46:17
  • 605
Ta metamorfozy to i mnie zaskoczyła. Klasyczny parkiet jesionowy. Można powiedzieć, że był lekko zaniedbany na górnym zdjęciu. Na dolnym jest chwile po 1 warstwie lakieru.

#remontujzwykopem #dzepettoparkietto #remontujzwykopem #budujzwykopem
Lowca90 - Ta metamorfozy to i mnie zaskoczyła. Klasyczny parkiet jesionowy.  Można po...

źródło: 1000012567

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
21.05.2026, 05:02:26 via Wykop
  • 563
@Lowca90: wow, aż trudno uwierzyć, że to ten sam parkiet
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
Autor
21.05.2026, 05:31:44 via Android
  • 278
@o__0: sam jestem lekko zaskoczony jak dobrze udało się go wyszlifować. Po prostu był bardzo zaniedbany, na szczęście właścicieli nie był zalany wodą albo moczem zwierząt
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
21.05.2026, 04:06:58
  • 742
6:04.

Nie ma miękkiej gry.

#dobryprzekaz #demografia
Krzewiciel_prawdy - 6:04.

Nie ma miękkiej gry.

#dobryprzekaz #demografia

źródło: 753

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystekw2
krystekw2
krystekw2
21.05.2026, 04:16:03 via Wykop
  • 1003
@Krzewiciel_prawdy: a ten znowu torturuje maluchy, żeby o 6 zapierdzielały z nim po bułki
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
21.05.2026, 04:19:05 via Wykop
  • 1186
@Krzewiciel_prawdy: odbierasz je z nocnej zmiany czy ki uj?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 635
  • Strona 1 z 635
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.07.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking