Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Spust
Spust

Spust

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5107
  • Znaleziska 916
  • Mikroblog 4191
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
  • Dodane (10)
  • Komentowane (530)
  • Plusowane (3651)
Kempes
Kempes
wczoraj, 19:23:13
  • 6
#polityka #usa #trump #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu

Tak się dzieje kiedy za dużo wygrywasz. Zawiść lidzka nie zna granic XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #usa #trump #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu...

źródło: 1000078392

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
20.05.2026, 14:31:39
  • 484
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwadratF1
KwadratF1
20.05.2026, 15:07:08 via Wykop
  • 205
@Smarek37: Ciekawe czy grzesiek i spółka daliby radę jeszcze podtresować to bydło do robienia laski ruskim. Skoro oni publicznie płaszczą się przed stalinowcami kamrackimi to coś czuję, że gdyby podkręcić im gaśnicowe zapalenie mózgów to by się kilku znalazło.
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
Autor
20.05.2026, 16:03:45 via Wykop
  • 89
@Nuckeezzz: wystarczy przeczytać co nabazgrał, żeby wyciągnąć wniosek czyj elektorat.
  • Odpowiedz
Pianownica97
Pianownica97
19.05.2026, 20:57:19
  • 341
Nieudana praca obrony przeciwlotniczej,pocisk Flaming doszedł do celu i rozdupczył skład paliwowy w mieście Engels (Rosja) #wojna #ukraina #bekazrosji #polityka
Pianownica97 - Nieudana praca obrony przeciwlotniczej,pocisk Flaming doszedł do celu ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToyotaPrius
ToyotaPrius
19.05.2026, 21:10:36 via Wykop
  • 158
@Pianownica97: ZAJEBISTE
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
19.05.2026, 21:18:18 via Wykop
  • 208
@Pianownica97: oni tam recznie wala przy takich obiektach jak podczas ww2? xD
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
17.05.2026, 10:01:30
  • 162
Gdy masz już tak sprany łeb polityką, że oczekujesz od Ukrainy, że powinna z wdzięczności za pomoc udzieloną jej od ropoczęcia wojny głosować teraz na Polskę w jakimś muzycznym konkursie, w którym, jak rozumiem, chodzi o głosowanie za najbardziej podobającym się utworem wg jury, czy tam publiczności, a nie o gesty polityczne.

Typ jest bezczelny i nie ma żadnej przyzwoitości - cyniczny gnojek walący takie teksty pod prawacki/konfederuski elektorat.

#bekazestanowskiego
LoginZajetyPrzezKomornika - Gdy masz już tak sprany łeb polityką, że oczekujesz od Uk...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-17 o 11.55.24

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
17.05.2026, 10:06:33 via Wykop
  • 114
@LoginZajetyPrzezKomornika: gdy masz już tak sprany łeb polityką, że jakiś Jaś Kapela którego w dupie ma 99,99999% Polaków żyje w twojej głowie rent-free XD
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
17.05.2026, 10:12:14 via Wykop
  • 81
@LoginZajetyPrzezKomornika: Polska prawica be like:

- Eurowizja to upolityczniony konkurs, państwa głosują na podstawie sympatii międzynarodowych, nie powinno tak być!

5 minutes later:

- UKRAINA MA NAM DAĆ MAKS PUNKTÓW I C--J
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
17.05.2026, 10:09:29
  • 188
Oczywiście Krzysiu z przekazem dla Mariuszków, że Ukraina powinna nam dać 12 pkt, ale się pytam za co?
Sebiksy na każdym kroku p------------ą sie do nich o akcent(nawet jak mówią poprawnie po polsku), w necie powielana jest o Ukraińcach ruska propaganda przez Mariuszków z Brighton, że nie pracują w Pl, a są tylko tutaj dla socjalu, do tego tysiące komentarzy zachęcające do linczu na Ukraińcach i zemsty za Wołyń
#eurowizja
Mariuszzuk - Oczywiście Krzysiu z przekazem dla Mariuszków, że Ukraina powinna nam da...

źródło: 1000011974

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
17.05.2026, 10:11:27 via Wykop
  • 42
@Mariuszzuk: to idź pod pałac kultury i zobacz jak się ukraińscy bracia zachowują. Później zdaj relację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Iguan2207
Iguan2207
17.05.2026, 10:25:46 via Android
  • 65
@Mariuszzuk: Mało tego - jak jakiś Seba pobije Ukraińca to masz sekcję upodlenia w komentarzach na takim Facebooku, gdzie mówią że "dobrze tak ukrowi, niech s-------a na front, albo że Seba mógł jeszcze bardziej mu dokopać i dostać odznakę za to". Spora część z nich sama siedzi za granicą nie dostrzegając hipokryzji. Raz takiego jednego gagatka zapytałem, dlaczego wysyła Ukraińca na front skoro sam siedzi w jakieś brytyjskiej miejscowości -
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
17.05.2026, 10:57:05
  • 45
Słychać wycie, bo co innego może być słychać?

#ukraina #rosja #polskieonuce #brauniarze
wshk - Słychać wycie, bo co innego może być słychać?

#ukraina #rosja #polskieonuce #...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
17.05.2026, 11:00:39 via Android
  • 46
@wshk

Ja od dawna pisałem by pod Jasionką odpalano zakłady produkujące drony dla UA. Teraz przynajmniej byśmy mieli technologię i całą kadrę gotową do produkcji dronów w razie konfliktu a żaden Rusek by nie odważył się wystrzelić rakiety obok Amerykańskiej bazy xD
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
17.05.2026, 11:02:15 via Wykop
  • 39
@Famine: rosjanie opublikowali listę z której wynika że w Polsce produkowane są drony dla Ukrainy. Byłbym pod wrażeniem gdyby w Polsce więcej się robiło niz się mówi.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
17.05.2026, 11:02:13
  • 60
Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #wojsko #swiat
Mikuuuus - Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #wojsko #swiat

źródło: 1000010938

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
17.05.2026, 11:14:24 via iOS
  • 9
@Mikuuuus: ten o jakiś bajkach pisze zamiast głosować na Polskę na Eurowizji
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
17.05.2026, 11:29:25 via Wykop
  • 21
@KOLEGAMAMY: problem wyborcy pis na niedzielę.
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
17.05.2026, 11:17:09
  • 197
W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać sugerowania że to co się wydarzyło podczas WW2 było następstwem tego co niemiecki naród ma w kulturze/genach a polacy tacy biedni, niewinni a jedyna różnica między polakami a niemcami jest taka że ci drudzy są zdecydowanie lepsi w samoorganizacji.
Ta sama stara k*rwa ze screnshota będzie ,,och och jacy straszni ci niemcy byli'' gdzie dodatkowy plus jest dla niemców za to że większość
DziobakPepe - W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać suge...

źródło: obraz_2026-05-17_130919883

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViviennYoung
ViviennYoung
17.05.2026, 11:21:56 via iOS
  • 199
@DziobakPepe: pójdzie stara p!zda do kosciulka i grzechy się wyzerują
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon
17.05.2026, 11:40:35 via Wykop
  • 38
@DziobakPepe:

Po Smoleńsku też było całkiem sporo wpisów w rodzaju ,,karma dopadła Kaczyńskiego'' albo ,,z tego samolotu szkoda mi tylko stewardess''. Nawet zdarzały się dzbany, które tą katastrofę dosłownie świętowały.

Podczas covidu nawet tutaj latały wpisy ludzi głoszących, że wcale im nie szkoda umierającego pokolenia boomerów.

Także to nie jest tak, że tylko skrajne prawaki cieszą się ze śmierci nielubianych ludzi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
16.05.2026, 06:39:30
  • 18
#polityka #usa #trump #bekazpisu #bekazprawakow Ale jak to nasz przyjaciel Trump i nasi sojusznicy z JUESEJ robią zmiany w ilości wojska? Przecież jako wyborca słyszałem, że to nasi przyjaciele xD Widocznie mało kupiliśmy sprzętu i mało wylizaliśmy berła, musimy mocniej.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dropson71
Dropson71
16.05.2026, 07:38:23 via Wykop
  • 3
@PanAlbert: czyli robienie łaski 2.0 z połykiem 😂 @KOLEGAMAMY które wypowiedzi były anty usa ?
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
Autor
16.05.2026, 07:51:21 via Wykop
  • 9
@PanAlbert: Znów zamówicie sprzętu za miliardy dolarów bez transferu technologii i offsetu?
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
16.05.2026, 15:28:28
  • 10
4,8% PKB na wojsko, a to wszystko idzie na g---o przepłacony sprzęt ze Stanów i z Korei, który nawet do niczego nam się nie przyda gdyby wydarzył się realny konflikt. Takie obciążanie budżetu po nic, ale przynajmniej politykiery mogą stanąć obok czołgów i samolotów czy innych patriotów, których starczy na 3 dni wojny i prężyć muskuły jak to wspaniale nasze wojsko działa. Czołgi i samoloty w zasadzie w ogóle nie są używane
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
16.05.2026, 16:11:27 via Wykop
  • 11
Trzeba się niestety nawrócić na Sławka


@RenoJackson: Tak sobie czytałem i pomyślałem, że dobrze gadasz nawet i wtedy przeczytałem to (-‸ლ)
Chłopie, oni już teraz kradną. Masz przykład Wiplera, który stworzył Sławka. To ten sam typ, który jeździł poręczać za Romanowskiego
Pamiętam jak w jednej debacie Memcen powtarzał tą samą formułkę, coś że trzeba na niego głosować bo on ma największe szanse wygrać z Trzaskowskim w
  • Odpowiedz
Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
16.05.2026, 17:10:08 via Wykop
  • 7
Kolejna sprawa 800+. Po cholere ten system funkcjonuje na każde dziecko i nie ma żadnego progu zamożności danej rodziny. Bogole dostają 800+ tak samo jak biedaki, gdzie ledwo od wypłaty do wypłaty ciągną. SKANDAL


@RenoJackson: 10% najbogatszych Polaków wpłaca do budżetu 50% wpływu z PIT. Przecież 800+ nie jest nagrodą za bycie biedakiem, tylko ma motywować do rodzenia dzieci. Najbogatsi powinni dostawać 8000+ na dziecko.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15.05.2026, 13:20:43
  • 37
#polityka #usa #chiny #trump #heheszki #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu

(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #usa #chiny #trump #heheszki #4konserwy #bekazprawakow #bekazkonfe...

źródło: 1000077914

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
15.05.2026, 13:34:04 via Android
  • 10
@Kempes: to by wyjaśniało te 200 samolotów pasażerskich Boeinga które mają kupić Chiny.
Z tego co pamiętam to Trampek powiedział że on chciał żeby kupili 150 sztuk ale wielki sukces bo Chin same wzięły 200
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
15.05.2026, 13:45:06 via Wykop
  • 10
@SaperX: A Chiny miały kupić 500.. XD
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
14.05.2026, 14:32:55
  • 13
Ktoś wstawił auto na ruskich blachach na grupie a najbardziej lubiony komentarz to picrel
Dla tego kraju nie ma ratunku #rosja #ukraina #wojna #polska
curiousboi - Ktoś wstawił auto na ruskich blachach na grupie a najbardziej lubiony ko...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
14.05.2026, 14:46:05 via Wykop
  • 38
@curiousboi: patus ktory jest robolem gdzies w zgnilej UE wali konia do rosji? nic nowego
  • Odpowiedz
Spioszeq
Spioszeq
14.05.2026, 15:16:38 via Wykop
  • 23
@curiousboi:
Typowy ćwierćinteligent głosujący pewnie na braunika
  • Odpowiedz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
06.05.2026, 10:53:50
  • 4
Ameryka wstanie to spuści tą ropę do kibla, tylko świst będzie szedł

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bombastick
bombastick
04.05.2026, 19:01:04
  • 17
#ukraina #wojna #rosja #heheszki
bombastick - #ukraina #wojna #Rosja #heheszki

źródło: Screenshot_20260504_205802

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmugglerFan
SmugglerFan
05.05.2026, 08:26:47 via Wykop
  • 0
@bombastick: ale by chlop pogral w mad max 2
  • Odpowiedz
Orientalista
Orientalista
04.05.2026, 13:41:57
  • 12
Dzień sześćdziesiąty szósty.

- Irańskie media poinformowały, że Iran powstrzymał dziś amerykańskie i izraelskie okręty przed wejściem do Cieśniny Ormuz. Jedna z amerykańskich jednostek miała zostać ostrzelana i trafiona dwoma pociskami w pobliżu irańskiego portu Dżask. Po tym zdarzeniu wszystkie okręty miały się wycofać. Dowództwo amerykańskie już zdementowało te doniesienia i ogłosiło, że żadna z jednostek nie została trafiona.

- Wszystko to dlatego, że od dziś mamy nową operację wojskową. Donald Trump napisał wczoraj:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
03.05.2026, 19:59:43
  • 81
Prawda to?
#pytanie #gielda #heheszki
WelcomeStranger - Prawda to?
#pytanie #gielda #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwasneeeZelki
KwasneeeZelki
03.05.2026, 20:01:59 via Wykop
  • 53
@WelcomeStranger: bo nie mamy wyboru (mówię za siebie)
  • Odpowiedz
Siech
Siech
03.05.2026, 20:21:18 via Wykop
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
01.05.2026, 08:06:34
  • 576
To już tydzień ataków. Tej nocy Ukraińcy uderzyli w kolejne zbiorniki. Rozumiecie to? Tydzień nalotów a Rosjanie dalej bezradni. Przecież już wiedzą gdzie lecą drony, a mimo to nie mają czym przechwycić wszystkiego. Jeden z najważniejszych obiektów w kraju bezbronny.

https://x.com/AryoSomeGumul/status/2050121723492593847

Przypominam, że rafineria w Tuapse była głównym dostawcą paliwa dla floty Czarnomorskiej. Nie dość, że Ukraińcy topią im statki tak teraz ograniczają im też dostęp do paliwa. Trzeba będzie sprowadzać z
Aryo - To już tydzień ataków. Tej nocy Ukraińcy uderzyli w kolejne zbiorniki. Rozumie...

źródło: image

Pobierz
Aryo - To już tydzień ataków. Tej nocy Ukraińcy uderzyli w kolejne zbiorniki. Rozumie...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ED_HMC
ED_HMC
01.05.2026, 08:16:02 via Wykop
  • 359
@Aryo: całą OPL poszła do Moskwy. Moim zdaniem można by to wykorzystać żeby walić w co się da.
  • Odpowiedz
Aleale2
Aleale2
Aleale2
01.05.2026, 08:16:03 via Wykop
  • 186
@Aryo: mają czym przechwycić ale w Moskwie, bo są priorytety.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 183
  • Strona 1 z 183
  • >

Dawid

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia