@Smarek37: Ciekawe czy grzesiek i spółka daliby radę jeszcze podtresować to bydło do robienia laski ruskim. Skoro oni publicznie płaszczą się przed stalinowcami kamrackimi to coś czuję, że gdyby podkręcić im gaśnicowe zapalenie mózgów to by się kilku znalazło.
Nieudana praca obrony przeciwlotniczej,pocisk Flaming doszedł do celu i rozdupczył skład paliwowy w mieście Engels (Rosja) #wojna #ukraina #bekazrosji #polityka
Gdy masz już tak sprany łeb polityką, że oczekujesz od Ukrainy, że powinna z wdzięczności za pomoc udzieloną jej od ropoczęcia wojny głosować teraz na Polskę w jakimś muzycznym konkursie, w którym, jak rozumiem, chodzi o głosowanie za najbardziej podobającym się utworem wg jury, czy tam publiczności, a nie o gesty polityczne.
Typ jest bezczelny i nie ma żadnej przyzwoitości - cyniczny gnojek walący takie teksty pod prawacki/konfederuski elektorat.
@LoginZajetyPrzezKomornika: gdy masz już tak sprany łeb polityką, że jakiś Jaś Kapela którego w dupie ma 99,99999% Polaków żyje w twojej głowie rent-free XD
Oczywiście Krzysiu z przekazem dla Mariuszków, że Ukraina powinna nam dać 12 pkt, ale się pytam za co? Sebiksy na każdym kroku p------------ą sie do nich o akcent(nawet jak mówią poprawnie po polsku), w necie powielana jest o Ukraińcach ruska propaganda przez Mariuszków z Brighton, że nie pracują w Pl, a są tylko tutaj dla socjalu, do tego tysiące komentarzy zachęcające do linczu na Ukraińcach i zemsty za Wołyń #eurowizja
@Mariuszzuk: Mało tego - jak jakiś Seba pobije Ukraińca to masz sekcję upodlenia w komentarzach na takim Facebooku, gdzie mówią że "dobrze tak ukrowi, niech s-------a na front, albo że Seba mógł jeszcze bardziej mu dokopać i dostać odznakę za to". Spora część z nich sama siedzi za granicą nie dostrzegając hipokryzji. Raz takiego jednego gagatka zapytałem, dlaczego wysyła Ukraińca na front skoro sam siedzi w jakieś brytyjskiej miejscowości -
Ja od dawna pisałem by pod Jasionką odpalano zakłady produkujące drony dla UA. Teraz przynajmniej byśmy mieli technologię i całą kadrę gotową do produkcji dronów w razie konfliktu a żaden Rusek by nie odważył się wystrzelić rakiety obok Amerykańskiej bazy xD
@Famine: rosjanie opublikowali listę z której wynika że w Polsce produkowane są drony dla Ukrainy. Byłbym pod wrażeniem gdyby w Polsce więcej się robiło niz się mówi.
W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego. Nie mogę słuchać sugerowania że to co się wydarzyło podczas WW2 było następstwem tego co niemiecki naród ma w kulturze/genach a polacy tacy biedni, niewinni a jedyna różnica między polakami a niemcami jest taka że ci drudzy są zdecydowanie lepsi w samoorganizacji. Ta sama stara k*rwa ze screnshota będzie ,,och och jacy straszni ci niemcy byli'' gdzie dodatkowy plus jest dla niemców za to że większość
Po Smoleńsku też było całkiem sporo wpisów w rodzaju ,,karma dopadła Kaczyńskiego'' albo ,,z tego samolotu szkoda mi tylko stewardess''. Nawet zdarzały się dzbany, które tą katastrofę dosłownie świętowały.
Podczas covidu nawet tutaj latały wpisy ludzi głoszących, że wcale im nie szkoda umierającego pokolenia boomerów.
Także to nie jest tak, że tylko skrajne prawaki cieszą się ze śmierci nielubianych ludzi. ( ͡º͜ʖ͡º)
#polityka #usa #trump #bekazpisu #bekazprawakow Ale jak to nasz przyjaciel Trump i nasi sojusznicy z JUESEJ robią zmiany w ilości wojska? Przecież jako wyborca słyszałem, że to nasi przyjaciele xD Widocznie mało kupiliśmy sprzętu i mało wylizaliśmy berła, musimy mocniej.
4,8% PKB na wojsko, a to wszystko idzie na g---o przepłacony sprzęt ze Stanów i z Korei, który nawet do niczego nam się nie przyda gdyby wydarzył się realny konflikt. Takie obciążanie budżetu po nic, ale przynajmniej politykiery mogą stanąć obok czołgów i samolotów czy innych patriotów, których starczy na 3 dni wojny i prężyć muskuły jak to wspaniale nasze wojsko działa. Czołgi i samoloty w zasadzie w ogóle nie są używane
@RenoJackson: Tak sobie czytałem i pomyślałem, że dobrze gadasz nawet i wtedy przeczytałem to (-‸ლ) Chłopie, oni już teraz kradną. Masz przykład Wiplera, który stworzył Sławka. To ten sam typ, który jeździł poręczać za Romanowskiego Pamiętam jak w jednej debacie Memcen powtarzał tą samą formułkę, coś że trzeba na niego głosować bo on ma największe szanse wygrać z Trzaskowskim w
Kolejna sprawa 800+. Po cholere ten system funkcjonuje na każde dziecko i nie ma żadnego progu zamożności danej rodziny. Bogole dostają 800+ tak samo jak biedaki, gdzie ledwo od wypłaty do wypłaty ciągną. SKANDAL
@RenoJackson: 10% najbogatszych Polaków wpłaca do budżetu 50% wpływu z PIT. Przecież 800+ nie jest nagrodą za bycie biedakiem, tylko ma motywować do rodzenia dzieci. Najbogatsi powinni dostawać 8000+ na dziecko.
@Kempes: to by wyjaśniało te 200 samolotów pasażerskich Boeinga które mają kupić Chiny. Z tego co pamiętam to Trampek powiedział że on chciał żeby kupili 150 sztuk ale wielki sukces bo Chin same wzięły 200
- Irańskie media poinformowały, że Iran powstrzymał dziś amerykańskie i izraelskie okręty przed wejściem do Cieśniny Ormuz. Jedna z amerykańskich jednostek miała zostać ostrzelana i trafiona dwoma pociskami w pobliżu irańskiego portu Dżask. Po tym zdarzeniu wszystkie okręty miały się wycofać. Dowództwo amerykańskie już zdementowało te doniesienia i ogłosiło, że żadna z jednostek nie została trafiona.
- Wszystko to dlatego, że od dziś mamy nową operację wojskową. Donald Trump napisał wczoraj:
To już tydzień ataków. Tej nocy Ukraińcy uderzyli w kolejne zbiorniki. Rozumiecie to? Tydzień nalotów a Rosjanie dalej bezradni. Przecież już wiedzą gdzie lecą drony, a mimo to nie mają czym przechwycić wszystkiego. Jeden z najważniejszych obiektów w kraju bezbronny.
Przypominam, że rafineria w Tuapse była głównym dostawcą paliwa dla floty Czarnomorskiej. Nie dość, że Ukraińcy topią im statki tak teraz ograniczają im też dostęp do paliwa. Trzeba będzie sprowadzać z
Tak się dzieje kiedy za dużo wygrywasz. Zawiść lidzka nie zna granic XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
źródło: 1000078392
Pobierz