Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Smietan01

Smietan01

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2104
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 2081
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 54
Smietan01
Smietan01 3 godz. i 37 min temu
  • 3
#lekarz #lekarz100k #konowalposting #lekarski

Kompletnie mnie nie dziwi hejt na lekarzy. Zaskakujący jest jednak ich zaskoczenie tym faktem. Teraz nie powinni akurat pyskować tylko zrobić coś, co by przywróciło zaufanie społeczeństwa. Na ten moment prędzej uwierzę babce z Rancza niż doktórowi

https://m.youtube.com/watch?v=gi1bf61Lhbk&pp=ygUgbHVkemllIGRva3RvcnkgamFkxIUgbm9jZSBpIGRuaWU%3D
Smietan01 - #lekarz #lekarz100k #konowalposting #lekarski

Kompletnie mnie nie dziwi ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
3 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 6
@Smietan01: Co wy z tym "hejtem" ciągle macie? Czy napisanie, że ktoś kto pracuje na trzy etaty jednocześnie jest złodziejem to hejt?
  • Odpowiedz
2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
3 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@Smietan01: od kiedy stwierdzenie faktu to hejt? Hejt to jest jak nazwę cię idiotą bez żadnego powodu
  • Odpowiedz
lubieczipsy_
lubieczipsy_
14.06.2026, 20:48:43
  • 796
Boras wyjaśnił pisowskiego trolla XD
#mecz
lubieczipsy_ - Boras wyjaśnił pisowskiego trolla XD 
#mecz

źródło: IMG_9251

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 15.06.2026, 20:45:04 via Android
  • 0
@Drogomir: to 19 filmów to dlatego, że on tam naprawdę robił najwięcej. Pol też coś tam działał, ale zdecydowanie mniej. A smoku z Borkiem to w ogóle w------e j---a, szczególnie ten drugi
  • Odpowiedz
Chodok
Chodok
14.06.2026, 00:11:53
  • 11
Druga w nocy, a tu komentatorzy cisną CEZa XD #lemans #wec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 14.06.2026, 01:19:41 via Android
  • 1
@Chodok: co się działo, co mówili? Kto w ogóle komentował? Jestem na festiwalu i dopiero zaczynam oglądać xd
  • Odpowiedz
wilk-na-mikrofonie
wilk-na-mikrofonie
13.06.2026, 20:45:52
  • 1
#lemans

Robur odrobi?

  • Tak 50.9% (27)
  • Nie 49.1% (26)

Oddanych głosów: 53

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 13.06.2026, 20:47:57 via Android
  • 0
@wilk-na-mikrofonie: ciężko, hanson jest rzadki, Robert może nie dać rady samemu uciągnąć wyścigu
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01 13.06.2026, 21:02:39 via Android
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: w sumie racja
  • Odpowiedz
sztefen_muller
sztefen_muller
03.06.2026, 19:21:36
  • 3
Przeżyjmy to jeszcze raz (。◕‿‿◕。) #wesele #elblag #imprezyelblag #przegryw
sztefen_muller - Przeżyjmy to jeszcze raz (。◕‿‿◕。) #wesele #elblag #imprezyelblag #pr...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 13.06.2026, 10:30:55 via Android
  • 0
@sztefen_muller: wiadomo coś o nich?
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01 13.06.2026, 16:52:33 via Android
  • 0
@sztefen_muller: właśnie wydaje mi się, że żyje. Da się znaleźć jakieś jego stare socjale, ostatnie zdjęcie z ubiegłego roku. Ale chyba z żoną już nie jest. Nie oglądałem natomiast całego filmu, tylko te 10 minut z youtuba. Czy w pierwotnej wersji była dłuższa?
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01 08.06.2026, 04:08:54
  • 6
#f1
Kilka spraw, które mnie nurtują i zdecydowałem się podzielić, a które szanowne grono eksperckie uzna za garść bezcennych informacji, ale ma to w dupie:

1. Tu uwaga foliowa czapka, gdyż to moja teoria
Już po Chinach Toto zdecydował o faworyzacji Mrówy, czym chce odebrać tytuł najmłodszego zdobywcy WDC Vettelowi upokarzając dodatkowo Red Bulla i Maxa, którego Horner na siłę przez kilka lat sam lansował na najmłodszego mistrza. Czy to się
Smietan01 - #f1 
Kilka spraw, które mnie nurtują i zdecydowałem się podzielić, a któr...

źródło: E8BjtH5XoAI7fJH

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01
Autor
08.06.2026, 04:52:17 via Android
  • 1
@Gieekaa: tak, to prawda. Ale myślałem, że w tym sezonie to jeszcze przynajmniej na początku da im szansę
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
Autor
08.06.2026, 06:48:40 via Android
  • 0
@Kranel: dziwne, tym bardziej, że większość osób wiedziała co się święci łącznie z kibicami
  • Odpowiedz

315

Roman Biliński na podium F2 w Monako

Roman Biliński na podium F2 w Monako

Jako pierwszy w historii kierowca reprezentujący Polske stanął na podium wyścigu F2. Serii bezpośrednio pod F1 Biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie jej poprzednie wcielenia GP2, F3000. PS mimo to był sprint to w oficjalnych statystykach F2 są one na równo z głównymi wyścigami, więc Roman zapisal si

tumialemdaclogin
z
wykop.pl
dodany: 06.06.2026, 13:12:05
  • 27
  • #
    f1
  • #
    f2
  • #
    sport
Smietan01
Smietan01 07.06.2026, 20:24:35 via Android
  • 1
@red7000: no tu akurat nie masz racji. Roman uczy się polskiego, w przeciwieństwie do Casha.
Rodzice Romana to Polacy, którzy wyjechali do Anglii w czasach wielkiej migracji lat 2000.
Sam zawodnik ma podwójne obywatelstwo, na którym stara się zbudować bazę sponsorów z UK i PL, z naciskiem na tych drugich.
Smietan01
Smietan01 31.05.2026, 10:29:47
  • 0
#laptopy #komputery

Który wybrać
https://www.x-kom.pl/p/1297125-laptop-15---16-msi-cyborg-15-i5-13420h-16gb-512-rtx4050-144hz.html

Czy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01
Autor
31.05.2026, 10:53:15 via Android
  • 0
@majk3l: takie 2 zostały mi polecone. Wkleiłem z X-kom, tak jak mi doradził znajomy. Pod uwagę była brana praca w MS Office, dużo internetu i kart w tle (olx, itp.), sporo zdjęć i dokumentów do przechowania na dysku, rzadziej gry starsze typu Wiedźmin 2 i 3. Nie musi być z systemem, budżet to właśnie około 3500. Tylko tak jak mówię, gaming nie jest głównym celem
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
Autor
31.05.2026, 11:40:56 via Android
  • 0
@majk3l: macie dostępny sklep online?
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
Autor
31.05.2026, 17:51:13 via Android
  • 0
@majk3l: a czy w ogóle warto brać pod uwagę coś z tych modeli nie gamingowych laptopów? Typu Lenovo ideapad ?
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
Autor
31.05.2026, 19:20:10 via Android
  • 0
@Gajwer2: właśnie widziałem, dzięki
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
Autor
02.06.2026, 11:32:15 via Android
  • 0
@majk3l: a czy coś jeszcze jest wartego polecenia czy lepiej ten victus 24?
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
Autor
05.06.2026, 20:24:14 via Android
  • 0
@Gajwer2: szczerze, to już mam mindfucka, co kupić 😆 teoretycznie gamingowy laptop mi nie potrzebny, ale może by się w coś zagrało i tak w kółko 😆 teraz to już nie wiem sam 😆 na początku myślałem o tym Victusie ale teraz przeglądam też podesłany Twój ranking i widzę, że coś z tych nie gamingowych też by wybrał
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 11:40:55
  • 30
Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 27.05.2026, 16:53:37 via Android
  • 1
@PierdekAlonso: bo większość pakuje się w CFD i traci, a potem płacz, Pani redaktur, kazali podpisać a teraz trza płacić.
Ja tam lokuję w ETF i jakiś tam wzrost mam, trochę wyższy niż na lokacie.
Do tego pojedyncze papiery, XTB, CDR no i Asbis który rośnie jak dziki
Mam też trochę obligacji, ale to jako taki dodatkowy element.
  • Odpowiedz
Gold999
Gold999
Gold999
27.05.2026, 13:06:59
  • 62
#gielda widziałem w tv reklamę, że wystarczy zagrać w lotto i spełniać marzenia.
Nakupiłem losów i nic...
Gdzie to zgłosić?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 27.05.2026, 16:48:50 via Android
  • 0
@Gold999: po pierwsze to musisz olać lotto, zacznij w CFD
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
26.05.2026, 19:07:12
  • 0
szczerze? nudne to jak cholera xd początek wspaniały ale teraz ledwo dobiłem do końca 3 sezonu nie chce mi się dalej tego oglądać chyba porzucam, straszne męczenie buły... i mnóstwo wyjętych z d--y wątków i jakiś dziwnych pomysłów montażowych które chyba tylko w głowie scenarzysty dobrze wyglądały(co to w ogóle miało być z tym śpiewem tego wuja soprano XDD)
#rodzinasoprano #sopranos #thesopranos #seriale
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 27.05.2026, 16:43:50 via Android
  • 1
@morgiel: @Mega_Smieszek no właśnie ominą Cię odcinki z koniem wyścigowym, matka Pauliego domu starości, ostatni sezon jest oki no i oczywiście wspaniała interwencja u Christophera
  • Odpowiedz
Kawencikk
Kawencikk
Kawencikk
21.05.2026, 20:52:40
  • 41
#hotelparadise Gdyby Zuzia przyszła do hotelu wcześniej, to wygraliby to na spokojnie. Nie rozumiem postawy Werki, która z Krystianem trzymała się najlepiej, a nie wyglądało, żeby z Domi i Marcelem trzymała się jakkolwiek blisko. Roksi jest jaka jest i wiadomo, że nie przewidzi się tego, co nagle jej do głowy wpadnie, ale patrząc na to, z kim trzymała się w hotelu - chyba już wiem, do kogo odnosiły się słowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 22.05.2026, 04:24:19 via Android
  • 1
@Kawencikk: Weronika i Andrzej zagłosowali według mnie wbrew Magdzie i Tobiaszowi. Oboje mieli lepszy kontakt z Krystianem niż z wygraną parą
  • Odpowiedz
fake_queen
fake_queen
21.05.2026, 18:42:49
  • 0
#hotelparadise dajcie proszę jakiś spojler, bo nie chce mi się odpalać tego finału. Na ścieżce stoją Dominika z Marcelem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 21.05.2026, 18:44:01 via Android
  • 5
@fake_queen: i żadne nie rzuci kulą
  • Odpowiedz
sniezkakrolewna
sniezkakrolewna
21.05.2026, 18:33:00
  • 23
#hotelparadise Marta najpierw na Uber pandorze głosuje za odpadnięciem Marcela i Dominiki, a później staje za nimi w finale?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 21.05.2026, 18:43:17 via Android
  • 5
@sniezkakrolewna: tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz

6

Koniec WIBOR w 2036: kredyty przechodzą na POLSTR już w 2027

Koniec WIBOR w 2036: kredyty przechodzą na POLSTR już w 2027

Koniec ery WIBOR! Komisja Nadzoru Finansowego i GPW Benchmark wskazali datę "wyłączenia" wskaźnika. Sprawdź, co stanie się z Twoim kredytem i kiedy nowe umowy przejdą wyłącznie na POLSTR.

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 21.05.2026, 06:57:15
  • 8
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredyt
  • #
    banki
  • #
    mieszkanie
  • #
    kredyt2procent
Smietan01
Smietan01 21.05.2026, 17:43:08 via Android
  • 1
@PanieAreczku: gratuluję, farciarzu. Nie każdy miał okazję się załapać.
Z czystej ciekawości rynek wtórny czy pierwotny?
Smietan01
Smietan01 07.05.2026, 18:21:47
  • 0
Siemka wykopki.

Szukam laptopa do codziennych zadań (przeglądnie internetu, zadania w Excelu, Wordzie) ale też do okazjonalnego grania. Niestety kompletnie się na tym nie znam. Tzn. znam, wiem co jest do czego, ale kompletnie nie ogarniam co jest nowsze, co lepsze.
Generalnie znalazłem coś takiego i chciałem sie dowiedzieć czy jest coś to warte

https://www.x-kom.pl/p/1519354-laptop-15---16-asus-tuf-gaming-a16-ryzen-7-260-16gb-512+512-win11-rtx5070-165hz.html
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01
Autor
07.05.2026, 19:01:46 via Android
  • 0
@vries: toteż się zastanawiam czy np. nie kupić ps5 pro, a do home office kupić coś słabszego z Lenovo lub Asus
  • Odpowiedz
Smietan01
Smietan01
Autor
08.05.2026, 11:55:09 via Android
  • 0
@Gajwer2: no właśnie takie proste laptopy to widzę ich teraz dużo na promocjach w xkom czy innych sklepach. W zasadzie nic więcej niż YouTube, przeglądarka (pewnie brave) i jakieś podstawowe programy.
Wadą konsol za to są drogie gry.
Dzięki za link
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
06.05.2026, 14:00:08
  • 15
#mecz #ekstraklasa
Korona nie ogarnęła jeszcze burdelu z tego sezonu a już planuje Harakiri na kolejny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piotrek7231 - #mecz #ekstraklasa 
Korona nie ogarnęła jeszcze burdelu z tego sezonu a...

źródło: 1415

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 06.05.2026, 16:11:09 via Android
  • 1
@Piotrek7231: będą głupcami, jeśli zastąpią Zielińskiego Stokowcem.
Lepiej przeczekać ten sezon, dolać trochę forsy i dać Zielińskiemu przepracować cały okres przygotowawczy wraz z nowymi zawodnikami.
Na ten sezon chłop szył z tego co miał no i tak wyszło nieźle według mnie.
Jeśli zaś w Kielcach uważają, że format Zielińskiego się skończył, to jest wiele lepszych nazwisk, które jeszcze mają co udowadniać, np. Niedźwiedź
  • Odpowiedz
ethize
ethize
26.04.2026, 20:30:36
  • 1
#gielda proszę kogoś o wyjaśnienie, ten kto najwięcej wpłacił dostanie jakąś reklamę dodatkowo?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 26.04.2026, 20:36:38 via Android
  • 3
@ethize: ten kto najwięcej wpłacił ma możliwość zrobienia reklamy, za którą musi zapłacić, ale w której za darmo wystąpią m.in. bedoes, Maryla Rodowicz, friz i wersow, generelanie grupka celebrytów, influ, piosenkarzy i sportowców
  • Odpowiedz
Manden
Manden
26.04.2026, 19:20:07
  • 2
#gielda #meczennicyxtb

Czy można uznać, że wyniki rozbija bank skoro wrzucają 5 mln na zbiórkę? Czy faktycznie liczą na wygranie reklamy z Bedoesem xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 26.04.2026, 19:32:21 via Android
  • 0
@Manden: dokładnie, kolega @cojaturobiedokunedzy ma rację. Za 5 baniek mieć reklamę z top celebrytów to dla nich bajka
  • Odpowiedz
lisekfcb
lisekfcb
lisekfcb
19.04.2026, 19:32:16
  • 40
#thetraitors jak można nie potrafić rozkminić tak prostej rzeczy jak zdrajcy Izy i Wojtka. Gdyby byli lojalni to byliby odstrzeleni jako pierwsi... Ludise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smietan01
Smietan01 19.04.2026, 21:02:56 via Android
  • 1
@sildenafil: w poprzedniej edycji zdrajcy akurat dobrze grali. Tam lojalni walczyli w grupach sami przeciw sobie. Zdrajcą wystarczyło obserwować, czasem tylko zarzucić jakiś haczyk.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.07.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 23.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia