
"Mafia farmaceutyczna" w Polsce. Brakuje leków ratujących życie

Od wielu Msc-y w Polsce brakuje lekarstw niezbędnych do poprawy zdrowia, a często tych ratujących życie. Za sprawą stoi "mafia farmaceutyczna", która czerpie miliardowe zyski, a państwo jedynie bezradnie się przygląda. Oficjalne stanowisko brzmi-to cena, którą przyszło nam za prawie darmowe leczenie
z- 55
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















