Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6178
  • Znaleziska 1080
  • Mikroblog 5098
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 33
Skipi1111
Skipi1111 15.04.2026, 17:25:20
  • 3
#gielda PĄPA
Skipi1111 - #gielda PĄPA

źródło: IMG_7120

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
15.04.2026, 17:28:03 via Wykop
  • 2
@Skipi1111: Dodajesz AI w opisie spółki i od razu algorytm ETFa na innowacje musi kupić xD
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 15.04.2026, 16:51:22
  • 8
#xtb #gielda dajcie następną karę bo 120 czeka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 15.04.2026, 14:42:08
  • 2
Środa, godzina 16:30. Sesja w USA hula, a ja właśnie zamknąłem pozycję i odcinam kupony. Na koncie +2137 zł REALNEGO zysku.
Podczas gdy wy „uśredniacie, bo się dusicie” w przerwie na kawę w korpo, ja realizuję zysk i odpalam Barkę. Zero teorii, zero czekania na „odbitkę” na GPW. Wy, z tymi swoimi arkuszami w Excelu i dywersyfikacją, jesteście jak MSZ przepraszający Izrael – boicie się własnego cienia i odważnych ruchów.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dudekk602
dudekk602
15.04.2026, 14:44:33 via Wykop
  • 2
@Skipi1111: Słyszałeś o efekcie skali?
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
15.04.2026, 14:50:38 via Wykop
  • 2
@dudekk602: Skala twojego bólu d--y rośnie proporcjonalnie do mojego realnego zysku. Ja zarobiłem 2137 zł jednym kliknięciem, bez uśredniania i duszenia się
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 14.04.2026, 13:32:47
  • 0
#gielda kurłaaa nie w tę stronę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2

Polski fintech wchodzi do Dubaju. "Bardzo ważny krok"

Polski fintech wchodzi do Dubaju. "Bardzo ważny krok"

Sytuacja na Bliskim Wschodzie daleka jest od normalizacji, a zawieszenie broni określane jest jako "kruche". I w takim niespokojnym czasie polska firma XTB otwiera sobie dostęp do rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: 12.04.2026, 12:18:00
  • 2
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    xtb
  • #
    finanse
  • #
    dubaj
  • #
    wydarzenia
Skipi1111
Skipi1111 12.04.2026, 13:25:44 via Wykop
  • 0
Skipi1111

źródło: aoziyt

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skipi1111
Skipi1111 12.04.2026, 11:43:31
  • 11
#gielda już za 10 godzin zobaczymy jak na otwarciu wystrzeliwują kontrakty na ropę, aby leszcze się poładowały w longi i zostali wyleszczeni po raz 10
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
12.04.2026, 12:22:47 via Wykop
  • 7
@Skipi1111: wyleszczeni to będą szorciarze z piątku xD Żeby był spadek ceny ropy to musi być news solidny
  • Odpowiedz
davidero69
davidero69
davidero69
12.04.2026, 13:00:34 via Wykop
  • 0
@borys9021: no bo newsa musi dac ktos inny niz malpa
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 11.04.2026, 16:30:57
  • 33
Polska to zakładnik kilku grup interesu. Change my mind

Powiedzmy to sobie wprost: ten kraj nie zbankrutuje przez socjal dla nierobów, tylko przez wieczny szantaż lekarzy i górników. To są dwie nietykalne kasty, które trzymają budżet za gardło, a my wszyscy za to płacimy w podatkach i cenach prądu.

Słuchajcie, przestańcie wierzyć w te bajki. Polski lekarz na kontrakcie, biorąc 300h dyżurów, zarabia dzisiaj więcej (w relacji do kosztów życia) niż jego kolega w
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
12.04.2026, 05:29:45 via Wykop
  • 12
No ale co ty porównujesz? Procent od zabiegu dostają najlepsi specjaliści np kardiochirurg. Porównujesz tramwajarza do kardiochirurga który na samej sali operacyjnej spędził kilkaset godzin? Zobacz sobie ile trwają studia, specjalizacja. Ile czasu potrzeba żeby zostać wybitnym np kardiochirurgiem.


@vladi_putin: To inaczej: czy projektant mostów dostaje procent od wielomiliardowej konstrukcji którą projektuje, czy jednak ma fix stawkę niezależnie od tego? Też ma długie studiae, potem wiele lat zdobywania uprawnień projektowych i
PfefferWerfer - >No ale co ty porównujesz? Procent od zabiegu dostają najlepsi specja...

źródło: 1000063340

Pobierz
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
12.04.2026, 07:09:25 via Wykop
  • 11
wow. Niesamowity jad od ciebie bije.


Jak ma nie bić, gdy funduję lekarskie eldorado i g---o z tego mam, a lekarz mi wali manipulacje między oczy? xD

Tak. Lekarz jest bardziej odpowiedzialnym zawodem niż projektant w branży drogowej xd.


Ludzie
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 11.04.2026, 11:55:50
  • 34
#gielda #humorobrazkowy #polityka #heheszki
Skipi1111 - #gielda #humorobrazkowy #polityka #heheszki

źródło: IMG_7112

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajonku
ajonku
11.04.2026, 12:29:27 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 11.04.2026, 09:46:34
  • 3
#gielda głupi weekend
Skipi1111 - #gielda głupi weekend

źródło: IMG_7111

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 10.04.2026, 19:41:46
  • 10
#gielda nawet nie wiem czym ta spółka dokładnie się zajmuje ale ładnie z--------a więc kupiłem

sell limity już powyżej ceny zakupu więc straty nie będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Skipi1111 - #gielda nawet nie wiem czym ta spółka dokładnie się zajmuje ale ładnie z-...

źródło: IMG_7110

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
10.04.2026, 19:46:37 via Wykop
  • 9
@Skipi1111: Im mniej wiesz tym lepiej śpisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
10.04.2026, 19:52:54 via iOS
  • 1
@Lurlve: nie musisz mieć komfortu. Wystarczy być retardem jak ja albo @klefonafide
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 10.04.2026, 15:04:33
  • 5
#gielda #nvidia człowiek to kiedyś był głupi zamiast kupować gtxa 970, żeby mieć lepsze pixele w tibii trzeba było te 1500zł wrzucić w fabrykę kart graficznych ehh..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
10.04.2026, 15:08:00 via iOS
  • 1
@Skipi1111: ehhhhhh
  • Odpowiedz
bambo_rambo
bambo_rambo
bambo_rambo
10.04.2026, 15:16:23 via Wykop
  • 6
@Skipi1111: rok temu zamiast kupować pendriva trzeba było kupić sandisc
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 10.04.2026, 14:19:13
  • 64
#gielda no i elegancko piątek +4k z GPW i 2k z Nasdaq. Przeciętna wypłata Polaka zarobiona i nie ważne że poniedziałek zabierze, w życiu liczą się chwile i to jest właśnie ta chwila
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebulowy_wojownik
cebulowy_wojownik
10.04.2026, 15:11:36 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: Mógłbym tak codziennie xD
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge
10.04.2026, 18:10:53 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: ale że jak procencie składanym i pracuje ? Jak ci akcje pracują jak j----ą w poniedziałek np Teoretyczny zysk to nie zysk
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 10.04.2026, 13:26:04
  • 0
#gielda dalej otwieraj ten nasdaq bo jak nie to tam wejde i ci pomoge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bratkuu
Bratkuu
10.04.2026, 13:33:28 via Wypiek
  • 0
@Skipi1111 kupiłem wczoraj więc dzisiaj spadki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
10.04.2026, 13:55:10 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: dziwne, u mnie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 10.04.2026, 08:30:31
  • 1
#gielda creotech piękny poczatek dnia, raczej szybko wrócimy na 700+
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 10.04.2026, 08:05:24
  • 1
#gielda Na warszawskim parkiecie dzisiaj stabilnie czyli tradycyjnie krew, pot i łzy, ale za to podane w sosie własnym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 09.04.2026, 16:47:56
  • 0
#gielda raz jest hossa, raz jest bessa, generalnie jest essa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

621

Czy kwalifikacja wojskowa powinna objąć także kobiety? Mężczyźni na tak, kobiety

Czy kwalifikacja wojskowa powinna objąć także kobiety? Mężczyźni na tak, kobiety

Obowiązkowa kwalifikacja wojskowa kobiet to coraz częściej podnoszona kwestia. Z sondażu przeprowadzonego przez SW Research dla Zero.pl większość mężczyzn popiera to rozwiązanie. Sprzeciwiają się temu kobiety.

Xing77
z
zero.pl
dodany: 17.03.2026, 04:06:21
  • 132
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    rozowepaski
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    logikarozowychpaskow
Skipi1111
Skipi1111 17.03.2026, 15:56:19 via Wykop
  • 0
żymianie mają obowiązkową służbę dla kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

402

Ministra kultury wzięła fryzjera na doradcę.

Ministra kultury wzięła fryzjera na doradcę.

Rekonstrukcja rządu pociągnęła za sobą szersze zmiany osobowe w resortach.

konto usunięte
z
fakt.pl
dodany: 19.10.2025, 15:19:08
  • 57
  • #
    polityka
  • #
    heheszki
  • #
    polska
Skipi1111
Skipi1111 19.10.2025, 19:31:14 via Wykop
  • -4
@zmeczony11: polaczkom dać nowomowę i kilka porzekadeł jako sens życia i tyle im wystarczy do szczęścia

473

Szef MSZ Holandii: Jak nie zatrzymamy imigracji, społeczeństwo wybuchnie

Szef MSZ Holandii: Jak nie zatrzymamy imigracji, społeczeństwo wybuchnie

Zbyt długo zgadzaliśmy się na zbyt duży napływ imigrantów. Jeśli tego nie powstrzymamy, społeczeństwo wybuchnie. Dziś mamy bardzo poważny kryzys mieszkaniowy. Domy są tak drogie, że imigranci muszą pozostać w ośrodkach dla uchodźców. A jednocześnie społeczeństwo nie chce, aby otwierano kolejne [...]

Bobito
z
rp.pl
dodany: 19.10.2025, 11:21:07
  • 63
  • #
    polityka
  • #
    imigranci
  • #
    europa
  • #
    holandia
Skipi1111
Skipi1111 19.10.2025, 19:23:09 via Wykop
  • 6
@ketrab86: nie wiem czy wiesz ale do Holandii imigrują także normalni ludzie i specjaliści z innych branż

1133

Zrób dzień kurierowi, teraz możesz postawić mu kawę!

Zrób dzień kurierowi, teraz możesz postawić mu kawę!

Już wkrótce: opłać kurierowi etat i uop bo pana byznesmena nie stać.

lelele112233
z
inpost.pl
dodany: 29.09.2025, 12:19:33
  • 299
  • #
    kurier
  • #
    polska
  • #
    inpost
  • #
    januszebiznesu
Skipi1111
Skipi1111 29.09.2025, 17:30:56 via Wykop
  • 0
Oczywiście 10% dla operatora płatności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 26
  • Strona 17 z 26
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking